Autor Wątek: Naj szypsze przejscie gry bez kodow!  (Przeczytany 3249 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Paddy

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • PSN
Naj szypsze przejscie gry bez kodow!
« dnia: 15 Sierpień 2007, 12:07:05 »
Gralem sobie w G2 noi zachcialo mi sie plywac, wystarczy pojsc do portu, wybralem miejsce pry statku poplynelem w strone mniej wiecej dworu Irdorad wiedzialem ze to nie morzliwe ale chcialem sprubowac. No dobra do rzeczy, czeba plynac po skosie o tak:
|
|/_
ta gruba linia to sa skaly i klify ta po skosie to kierunek plyniecia a ta "lezaca" to molo gdzie lerzy brylka rudy, po chwili jest komunikat ze piranie jedza twoje buty noi slychac dziwne dzwieki ale nic plyniemy dalej i zaczyna sie filmik.
« Ostatnia zmiana: 15 Sierpień 2007, 12:11:26 wysłana przez Paddy »

Offline Rotten

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
Naj szypsze przejscie gry bez kodow!
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Sierpień 2007, 13:00:18 »
fajne fajne.... ale tylko do jednorazowego użytku.... w sumie to nie jest potrzebne... i co pochwalisz się potem kolegom ze przeszedłeś G2 a jak Cię zapytają o misje o zonk i leżysz.... ale płynięcie przez to morze nie daje tyle frajdy co przedzierać się przez las pełen potworów nie posiadając eliksirów uzdrawiających i gdy jeden hit może nas zabić :P nie ma to jak adrenalina ;]

Forum Tawerny Gothic

Naj szypsze przejscie gry bez kodow!
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Sierpień 2007, 13:00:18 »

Offline Wrath

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Devils never cry
Naj szypsze przejscie gry bez kodow!
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Sierpień 2007, 13:09:55 »
Głupi pomysł według mnie a po coś włączał grę wystarczyło zainstalować program Bink Video i sam możesz zobaczyć co i jak bez grania.Mam podobne zdanie co mój poprzednik idziesz się pochwalić kumplom przeszedłem G2 a nawet nie widziałeś jednego smoka czy to nie bez sensu, albo zostaniesz zapytany czy masz save przed końcem gry i co HUGO:).
« Ostatnia zmiana: 15 Sierpień 2007, 13:15:46 wysłana przez Thrall »

Offline Paddy

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • PSN
Naj szypsze przejscie gry bez kodow!
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Sierpień 2007, 13:27:14 »
wiem przeszedłem 8razy i mi się nudziło tak to znalazłem a ten temat to chwyt reklamowy żeby ktoś zajrzał!!

Leviatan

  • Gość
Naj szypsze przejscie gry bez kodow!
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Sierpień 2007, 14:12:51 »
Taaa....jasne, ciekawe jak sobie wyobrażasz zabicie smoka ożywieńca na początkowym etapie gry? Bez oka innosa? I właściwie po co to robić? Nie wiem, jaki ten temat ma sens ...
« Ostatnia zmiana: 15 Sierpień 2007, 14:13:16 wysłana przez Leviatan »

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Naj szypsze przejscie gry bez kodow!
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Sierpień 2007, 15:13:01 »
Ciekawy sposób, ja go nie odkryłem. Ale to pozbawia całej frajdy gry. To chyba twórcy gry coś pominęli. Ja to tam jednak wolałbym te wzmocnianie się, zadania i wszystko. Tak, to grę można przejść w 10 minut, ale taka ciekawostka, może się czasami przydać, ale ja to tam idę uczciwie, ale to możę i też uczciwę. Dobra, ja to tam wolę pełnie przejść grę.
« Ostatnia zmiana: 15 Sierpień 2007, 15:17:07 wysłana przez Arthas95 »

Respev

  • Gość
Naj szypsze przejscie gry bez kodow!
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Sierpień 2007, 16:43:40 »
No dobra, co ma piernik do wiatraka? Temat zatytułowany " Naj szypsze przejscie gry bez kodow!", a piszesz, że tylko płynałeś sobie wpław morzem i pojawił się film z bestią która Cię zjadła. To przecież nie koniec gry, więc o co chodzi, bo nie za bardzo rozumiem? Masz 14 lat, a piszesz jak pięciolatek, a w dodatku tłumaczysz się, że jesteś za granica i nie masz polskich znaków, to niby dlaczego piszesz "Naj szypsze", a nie "najszybsze" - tak powinno się to pisać? Temat do zamknięcia, bez sensu...

Forum Tawerny Gothic

Naj szypsze przejscie gry bez kodow!
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Sierpień 2007, 16:43:40 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything