Autor Wątek: Program graficzny  (Przeczytany 1792 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jacob

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Program graficzny
« dnia: 13 Sierpień 2007, 18:02:10 »
Chciałem ostatnio zrobic postac 3D i sciągnołem bezpłatny program DAZ STUDIO 1.7.1.5 po instalacji okazało się ze potrzebny jest ,,serial number,, a go nigdzie niema i nie mogę go nigdzie sciągnąc czy ktoś mógłby mi pomuc znaleśc ten klucz lub podobny program?

Offline Mike Inez

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Program graficzny
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Sierpień 2007, 19:04:55 »
Cytuj
Chciałem ostatnio zrobic postac 3D i sciągnołem bezpłatny program DAZ STUDIO 1.7.1.5 po instalacji okazało się ze potrzebny jest ,,serial number,, a go nigdzie niema i nie mogę go nigdzie sciągnąc czy ktoś mógłby mi pomuc znaleśc ten klucz lub podobny program?
Ehh, widać, że żyjesz jeszcze w fazie dziwnych złudzeń. Po twoim poście widać, że oczekujesz po programie do modelowania 3D cudów i prostoty, ale wątpię abyś sobie poradził. No i jeszcze te pytania. Ale skoro już tak bardzo liczysz na pomoc i wierzysz w siebie to proszę, ściągnij darmowego blendera, bo o 3DSmax'ach i innych nie ma co mówić. Ale oto i link:
Blender @ dobreprogramy.pl

Forum Tawerny Gothic

Program graficzny
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Sierpień 2007, 19:04:55 »

Offline Onar

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: -3
Program graficzny
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Sierpień 2007, 09:51:27 »
Cytuj
Chciałem ostatnio zrobic postac 3D i sciągnołem bezpłatny program DAZ STUDIO 1.7.1.5 po instalacji okazało się ze potrzebny jest ,,serial number,, a go nigdzie niema i nie mogę go nigdzie sciągnąc czy ktoś mógłby mi pomuc znaleśc ten klucz lub podobny program?

A nie masz tam przypadkiem przycisku jak np. run trial wersion? To Znaczy sie że masz prgram dostępny na ileś dni. A co do serial number to raczej byś musiał ten program kupić. Ale ja że nie jestem taki wcibski :) to ci pomoge. Wejdź na google i poszukaj programu cracksearcher szuka craki do gier seriale i coś tam jescze.

Forum Tawerny Gothic

Program graficzny
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Sierpień 2007, 09:51:27 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything