Autor Wątek: Soundtrack Gothic 3  (Przeczytany 27216 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Soundtrack Gothic 3
« Odpowiedź #20 dnia: 30 Maj 2007, 20:51:42 »
Gdy pierwszy raz usłyszałem sundtrack Gothic'a, to byłem zdziwiony. Był najlepszy, jaki kiedykolwiek słyszałem. Klimatyczna, dobrze dobrana do gry... Straszna, gdy jesteśmy w jaskini, spokojna gdy jesteśmy w miastach, głośna i gwałtowna, jak walczymy. ÂŚwietnie dobrana muzyka do gry, szczególnie, gdy jesteśmy w Monterze.

Pozdrawiam,
Travis

Offline Dark

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • 3d Moddeler
Soundtrack Gothic 3
« Odpowiedź #21 dnia: 30 Maj 2007, 20:59:26 »
a mnie in extremo nie zawiodło, fakt wcześciej ich kawałki były lepsze, ale nie znacznie. Ja nie narzekam, podoba mi się i tyle   : szczególnie fajna jest muzyczka z intra naprawdę dobry kawałek, pzdr.....

Forum Tawerny Gothic

Soundtrack Gothic 3
« Odpowiedź #21 dnia: 30 Maj 2007, 20:59:26 »

Offline Czesiu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 4
Soundtrack Gothic 3
« Odpowiedź #22 dnia: 30 Maj 2007, 21:28:59 »
Muzyka z Gothic III bardzo mi się podoba. Moim zdaniem jest tak samo świetna jak w poprzednich częściach. Udało się to orkiestrze, naprawdę.Moim ulubionym kawałkiem jest tło muzyczne, które leci gdy wędrujemy po w palących słońcu pustyni , krainie asasynów. Jest bardzo dobrze dopasowane do otoczenia. W ucho wpadł mi również utwór, który możemy usłyszeć włączając menu Gothic III. Ogólnie Soundtrack z Gothic III stoi na bardzo dobrym poziomie.  

Offline Elrond15

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Soundtrack Gothic 3
« Odpowiedź #23 dnia: 10 Lipiec 2007, 09:36:34 »
Teraz gdy mam tę grę, i ją przeszedłem, włączyłem, żeby sobie trochu pochodzić, i w pewnym momencie zacząłem się wsłuchiwać w muzykę, zatrzymałem Beziego, włączyłem na fulla głośniki i tylko słuchałem, ta muzyka jest boska, cud, miód i tyle.

Offline Kirgo32

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nawet piekło ma swoich bohaterów."
Soundtrack Gothic 3
« Odpowiedź #24 dnia: 09 Wrzesień 2007, 15:23:35 »
Muzyka w Gothic III jest naprawdę świetna! Najczęściej idealnie pasuje do otoczenia i poprawia klimat w grze.Moim zdaniem najbardziej udanym kawałkiem w grze jest ten gdy wędrujemy po lasach i łąkach Myrthany.Nie ma co się nad nim rozpisywać, ponieważ jest on poprostu świetny, tak samo jak cały soundtrack Gothic III.Widać, że realizatorzy gry wydali na to dużo pieniędzy i naprawde chcieli, aby muzyka wypadła dobrze.

Offline Markus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
Soundtrack Gothic 3
« Odpowiedź #25 dnia: 05 Październik 2007, 22:54:21 »
Ta gra mnie inspiruje dokładnie ta muzyka tak mnie wciągła, że  nie mogę przestać jej nucić lisbetscott grane w Vengardzie łezka w oku się kręci a ta tytułowa i grana w Sildern to dla mnie szok że tak genialnie, to nakręcono a Varrant tego regionu muzyka nadaje klimatu.

Offline Adanos92

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
Soundtrack Gothic 3
« Odpowiedź #26 dnia: 28 Październik 2007, 20:36:41 »
obecnie sciagnałem sobie cały soudtrack gothica 3 zarabiste kawałki jesli ktos ma oryginalny to mi najbardziej podoba sie piosenka numer 4

Offline bemol05

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Soundtrack Gothic 3
« Odpowiedź #27 dnia: 02 Listopad 2007, 09:35:23 »
To NAJLEPSZY soundtrack jakiego kiedykolwiek słyszałem! Muzyka przy Ardei, w Vengardzie, przy ruinach świątyń w Varancie i w Nordmarze jest NAJLEPSZA NA ÂŚWIECIE. Muzyka to najlepszy element G 3.

Offline (nie)bezimienny

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Soundtrack Gothic 3
« Odpowiedź #28 dnia: 02 Listopad 2007, 09:52:07 »
Soundtrack w trzeciej odsłonie Gothica jest jednym z niewielu jej atutów. Muzyka jest fajna i niezwykle klimatyczna; szczególnie fajna jest w Myrthanie. Autorzy się postarali. Lepsze soundtracki są tylko w grze FlatOut 2, NFS: Most Wanted i w "Trzecich Hirołsach".

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Soundtrack Gothic 3
« Odpowiedź #29 dnia: 25 Listopad 2007, 20:34:43 »
Muzyka jest na najwyższym poziomie. W Gothic 3 najbardziej mi się właśnie ta muzyka podoba ze względu na to, że dodaje ona klimat. Muzyka jest świetnie dobrana do sytuacji lub miejsca w jakim się bohater znajduje. Ogółem mówiąc muzyka jest znakomita. Oceniam ją na jakieś 9+/10.

Offline Hataker

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
Soundtrack Gothic 3
« Odpowiedź #30 dnia: 08 Styczeń 2008, 22:14:35 »
Muzyka w Gothic 3 to po prostu fenomen.
Wszystko zapięte na ostatni guzik że tak się wyrażę.

Offline XardaSeQ

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 67
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Soundtrack Gothic 3
« Odpowiedź #31 dnia: 25 Styczeń 2008, 22:00:16 »
ja odsluchalem soundtracki z Gothic 3 (mam wszystkie na kompie) i jak dla mnie wszystkie sa wspaniale :) ale fajne jest Vanguard Theme, Showdown, Fight, Vista Point (chyba najlepsze :P) Sad Strings oraz Title Theme - tak się nazywaja oryginalne tytuly :)

Offline Dennis Guilder

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Reputacja: 0
Soundtrack Gothic 3
« Odpowiedź #32 dnia: 22 Luty 2008, 14:32:54 »
Dobra robota orkiestry, muzyka jest istotnie bardzo fajna. Nie wiem jak się nazywa utwór, ale mnie najbardziej podobała się muzyka, jak wchodzimy do orkowego obozu np w Nordmarze. Jakby się mocno wsłuchać to można usłyszeć podobieństwo do Szczęk, też takie jakby rosnące zagrożenie.

Offline Ingmar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Soundtrack Gothic 3
« Odpowiedź #33 dnia: 22 Luty 2008, 22:37:34 »
ja tez uwazam ze ta muzyka jest SUPER :D,mam ją nawet na Mp3  tak, ją lubię..        Pozdrawiam,

Offline Freek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dark Temp
Odp: Soundtrack Gothic 3
« Odpowiedź #34 dnia: 22 Lipiec 2008, 20:46:29 »
Ja gdy to słyszę to się wzruszam , zwłaszcza gdy np przy ardei , jest wspamiała muzyka , a obok jedzą trawe ÂŚcierwojady... xD , ogólnie soundtrack , jest genialny , arcydzieło  8)

McSloniu

  • Gość
Odp: Soundtrack Gothic 3
« Odpowiedź #35 dnia: 12 Sierpień 2008, 23:30:18 »
Za muzyke daję Gothicowi 6/6. Muzyka jest najlepszą rzeczą w grze. Fajne kawałki są:
koło wodospadu nad Silden, w Vengradzie, w Nordmarze, w Ardei albo w Monterze. W czasie walki muzyka też jest fajna. Po prostu super. Gothic 3 wspaniała gra a muzyka... CUDO.
« Ostatnia zmiana: 12 Sierpień 2008, 23:31:22 wysłana przez McSloniu »

Offline Azariel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • cudów nie ma, wszystko ściema
Odp: Soundtrack Gothic 3
« Odpowiedź #36 dnia: 18 Sierpień 2008, 20:17:28 »
Piękna muzyka,naprawdę piękna wszędzie jest fajny klimat jaki tworzy orkiestra.Na pustyni muzyka jest doskonale dopasowana spodobała mi się.Po prostu cool.

Offline master25

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Soundtrack Gothic 3
« Odpowiedź #37 dnia: 04 Grudzień 2008, 22:19:12 »
Muzyka opisuje dokładnie klimat Gothica 3, a najbardziej mnie się podoba to że w każdej krainie jest inna muzyka.

Offline Anarhodin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Za Innosa!
Odp: Soundtrack Gothic 3
« Odpowiedź #38 dnia: 08 Grudzień 2008, 16:54:24 »
Według mnie muzyka w G3 była po prostu IDEALNA!!! Niczego nie brakuje i wszystko pasuje do otoczenia. A jeśli chodzi o to który utwór mi się najbardziej podobał to proszę bardzo. Najlepszy według mnie był ten który leciał w Ishtar. Wszystko płynnie, spokojnie. Aż przyjemnie się słucha.
« Ostatnia zmiana: 08 Grudzień 2008, 21:26:08 wysłana przez Anarhodin »

Offline Magnus Dux Wolly

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leży mi na sercu dobro tego forum.
Odp: Soundtrack Gothic 3
« Odpowiedź #39 dnia: 13 Grudzień 2008, 13:53:09 »
Music jest naprawdę gites.Pasuję do otoczenia.Twórcy się postarali.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Soundtrack Gothic 3
« Odpowiedź #39 dnia: 13 Grudzień 2008, 13:53:09 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top