Autor Wątek: Wyprawa do Innego Wymiaru  (Przeczytany 60132 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LinkLess

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
Wyprawa do Innego Wymiaru
« Odpowiedź #60 dnia: 10 Sierpień 2007, 22:49:25 »
Panie - Powiedział MadDog - za pozwoleniem, ale to bezczynne czekanie niema najmniejszego sensu. Sugeruję, aby grupka ludzi poszła zgadać teren w ten sposób będziemy wiedzieć na czym stoimy. Nim przyjdzie reszta poznamy teren, sprawdzimy czy nie ma żadnego niebezpieczeństwa w pobliżu, a co najważniejsze rozbijemy obóz. Chcąc nie chcąc, kiedy wyruszymy całą noc nie będziemy mogli iść. Ludzie będą wyczerpani. Po czym czekał na decyzję króla.
« Ostatnia zmiana: 10 Sierpień 2007, 23:04:25 wysłana przez MadDog »

Offline Samug

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
Wyprawa do Innego Wymiaru
« Odpowiedź #61 dnia: 10 Sierpień 2007, 22:49:36 »
- Tak Altairze. No może oprócz braku czegoś mocniejszego, ale sądzę, że masz coś w zanadrzu – Uśmiechnął się Samug – Trzymajmy się razem. Nie uśmiecha mi się nagły zgon.
Poczym wyciągnął broń i czekał na w pogotowiu obok Altaira.
« Ostatnia zmiana: 10 Sierpień 2007, 23:39:33 wysłana przez Samug »

Forum Tawerny Gothic

Wyprawa do Innego Wymiaru
« Odpowiedź #61 dnia: 10 Sierpień 2007, 22:49:36 »

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Wyprawa do Innego Wymiaru
« Odpowiedź #62 dnia: 10 Sierpień 2007, 22:50:08 »
Sado odszedł od innych na bezpieczną odległość, wyciągnął miecz i zaczął ćwiczyć. Wyglądał na bardzo skoncetrowanego. Po kilkunastominutowym treningu podszedł do IsentoRa i zapytał się :
- Zamierzasz tutaj rozbić obóz? Czy będziemy szli przez noc?

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Wyprawa do Innego Wymiaru
« Odpowiedź #63 dnia: 10 Sierpień 2007, 22:55:23 »
Bela, dziękuję, jesteś dobrym przyjacielem, jakby co, możesz na mnie liczyć podczas wyprawy... Altairz'e, wiem, że jesteś starym Weteranem, który wiele już bitew i wojen przeżył, dlatego z chęcią mogę powiedzieć, abyś mi towarzyszył... Dante, nie martw się, zamknąłem... Widzę, że Sado się wścieka, bo nie ma czegoś mocniejszego - powiedział do wszystkich Adept, po czym sztucznie się uśmiechnął...

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Wyprawa do Innego Wymiaru
« Odpowiedź #64 dnia: 10 Sierpień 2007, 22:57:04 »
MadDog przecież my nadal stoimy i czekamy, słuchasz naszych rozmów czy już śpisz?
Sado musimy poczekać na resztę nie mam zamiaru opuszczać towarzyszy. Jeżeli tak wam śpieszno do czegokolwiek zacznijcie rozbijać obóz. Przenocujemy tutaj do jutra. A w południe wyruszymy dalej z całą ekipą...

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Wyprawa do Innego Wymiaru
« Odpowiedź #65 dnia: 10 Sierpień 2007, 23:02:54 »
Sado położył się wygodnie na trawie, zamknął oczy i myślał: "Gdzie jesteś? Tu? Wątpię...". Wstał, rozejrzał się wokoło i wykrzyknął:
- Jeżeli ktoś chce zrobić sobie trening to proszę za mną.
Po czym pobiegł na polanę, jego pierwszym krokiem było kilak kilometrów biegu, wokoło miejsca obozu.

Offline Itrogash

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 310
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Wyprawa do Innego Wymiaru
« Odpowiedź #66 dnia: 10 Sierpień 2007, 23:02:58 »
Isgaroth podszedł do Lorda Sado gdy ten spadł na ziemię.
-Skleroza boli, co? - spytał z nutką ironii w głosie. Zapalił spokojnie fajkę - Masz szczęście. Wziąłem ze sobą piersiówkę z czymś mocniejszym na rozgrzanie. A teraz chodźmy. Nie ma po co stać tutaj jak jakieś pieprzone filary - podszedł powolnym krokiem do canisa
-Interesuje mnie tutejsza flora i fauna - rzekł - Pójdę z wami, może dowiem się czegoś ciekawego o tym planie.

Canis

  • Gość
Wyprawa do Innego Wymiaru
« Odpowiedź #67 dnia: 10 Sierpień 2007, 23:04:41 »
niech tak się stanie. Bela, zbierzmy nieco zielska, ja przyokzaji zobacze czy któraś mogła by przydac się mi do zakładu...
Canis wziął gruby tom, o roślinności znalezioną w ilsumirze i podarowaną mu w swiatyni. przeglądał i zberał wszelakie rośliny które mogły by mieć coś wspólnego z miksturą... Między roślinami znalazł równiez śladowe ilości pewnej rośliny zwanej ... Aflitstrem. Owa roślina ma mieć podobno właściwości podobne do Gelorthu znalezionego na marancie, lecz ma ona... w sobie śladowo większe ilości energii, która może być na dwa sposoby użyta, aby zwiększyć siłę noczącego, albo magię... Owa roślina zaciekawiła krawca który wziął jej 4 Kg, oraz z roślin których niezerwał wziął nasiona (woreczek z 30 ziarenkami) ... między roślinności która może również zawierać potencjał magiczny, które mogły być użyte do tworzenia mikstury znalazły się takie jak:
Fitisus - roślina obłędnie przypominająca kwiat róży, lecz zamiast na łodydze mieć kolce, ma długioe wąsy, mtakie... nitki które maja owy potencjał magiczny.
Heteus - roślina... a raczej krzak, nanim rosną pewne owoce do złudzenia przypominające nasze jabłka lecz z 5 - 10 razy pomniejszone.
Iliref - długa roślina wyglądająca jak patyk, we wnętrzu niej znajduje się pewien białawy płyn.
Betyler - jest to pewna odmiana mchu, lecz jest to trudna żecz do pocięcia. znaczy trudno przeciąć lecz giętkie, możliwe że i ona jest wytworem magicznym.
i ostatnia roślina która mogła być brana do tworzenia to Utyled - roślina ta to coś na wzór miniaturki drzewa bez gałęsi i roślin, sam spiczasty pień niewielkiej wielkości około 10 - 20 cm od ziemi.
Canis, Bela i z pomocą Travisa zebrali po jednej czy tez po dwóch egzemplażach każdej z roślin i owy materiał włukienniczy...

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Wyprawa do Innego Wymiaru
« Odpowiedź #68 dnia: 10 Sierpień 2007, 23:04:45 »
Travis, po usłyszeniu w oddali komunikatu, zaczął przygotowywać razem z innymi obóz. Gdy rozłożył już "swoje legowisko", powrócił do medytacji, z dala od innych, w celu uzyskania większej energii magicznej oraz uspokojenia. Nagle, podczas tej czynności, zaczęły mu przelatywać obrazy przeszłości, ranny Starzec, proszący o pomoc, przypomniał sobie jego słowa:
"P..oo..mó...ż mi... Onn...i zastawili na mnie pułapkęęęę..."
Potem przerwał medytację i powiedział gniewnym głosem:
- Dorwę Cię, nieważne gdzie jesteś, ale zapłacisz za jego śmierć, ZAPÂŁACISZ !!! - krzyknął, gdy nagle wszyscy się zaczęli na niego patrzeć...

Canis

  • Gość
Wyprawa do Innego Wymiaru
« Odpowiedź #69 dnia: 10 Sierpień 2007, 23:08:42 »
Travis miałeś wizję/ co przedstawiała, kogo. co czynił itd. Może to mieć coś wspólnego z twą przeszłością czy też... otaczających cię osób...

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Wyprawa do Innego Wymiaru
« Odpowiedź #70 dnia: 10 Sierpień 2007, 23:11:46 »
Tak, miałem wizję, przedstwiała ona starca, którego spotkałem na polu, gdy byłem młody. Miał on liczne rany i ledwo chodził. Mówił coś o jakiejś pułapce, którą na niego zastawili, a potem, "pomóż mi". Następnie umarł. Od tamtego czasu uciekłem z domu, zostawiając list rodzicom, że wrócę oraz poprzysięgłem sobie zemstę na tych, którzy to zrobili...

Offline Xoulus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 422
  • Reputacja: 3
  • Satan ;)
Wyprawa do Innego Wymiaru
« Odpowiedź #71 dnia: 10 Sierpień 2007, 23:14:53 »
Xoulus po krótkim odpoczynku powstał z ziemi i podszedł do reszty ludzi uwijających się jak w ukropie przy rozbijaniu obozu, rozejrzał się we wszystkie strony, po czym podszedł do IsentoR' a i rzekł.
- Tak, tutaj wszystko wygląda ładnie, pięknie, aż się nie chce wierzyć, że może nas tu coś złego spotkać. A skoro już się tutaj znaleźliśmy, to może udzielisz jakichś dokładniejszych informacji na temat tego wymiaru?
« Ostatnia zmiana: 11 Sierpień 2007, 00:41:26 wysłana przez Xoulus »

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Wyprawa do Innego Wymiaru
« Odpowiedź #72 dnia: 10 Sierpień 2007, 23:16:08 »
Sado przerwał na chwilę trening i łyknął boskiego napoju od Isgarotha. Uśmiechnął się, chowając go zapazuchę i oszczędzając na dalszą podróż. Wiedział, że ta będzie długa. Ale nie skończył jeszcze treningu... przebiegł dopiero około półtora kilometra. Biegł i biegł... wreszcie padł na ziemię zmęczony. Posapał chwilę, po czym podpełzał do Dante i rozpoczął z nim rozmowę

Offline LinkLess

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
Wyprawa do Innego Wymiaru
« Odpowiedź #73 dnia: 10 Sierpień 2007, 23:17:17 »
MadDog spojrzał przez chwilę na Travisa, gdyż nie wiedział co zakłóciło tę ciszę. Gdy zorientował się w sytuacji wrócił do swoich zajęć. Postanowił potrenować. Po czym zaczął biec i krzyknął:
- Sado, potrenuję z tobą!!! - Przyspieszył i dogonił Lorda Sado.

Canis

  • Gość
Wyprawa do Innego Wymiaru
« Odpowiedź #74 dnia: 10 Sierpień 2007, 23:17:44 »
Travisie, wiesz... zaiste dziwne... bardzo dziwne... czy jak uciekałeś miałeś... bodajrze około ... 10 moze 11 lat?? gdyż taka sprawa że na polach mego ojca właśnie zmarł jeden z sąsiadów... a potem ... no nie ma co zdradzać reszty, wątpliwe aby te domysły były prawdą...

Offline Altair

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1125
  • Reputacja: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg ma nas w opiece
Wyprawa do Innego Wymiaru
« Odpowiedź #75 dnia: 10 Sierpień 2007, 23:24:17 »
- Travisie - zrozum. Zemsta nie jest dobra - nienawiść rodzi drugą nienawiść, tworząc błędne koło. Jeśli teraz poprzestaniesz, na pewno nic ci się nie stanie. To, że zgładzisz tych, którzy zabili tego starca, wcale mu już nie pomoże. Wiesz, nie chciałbym wyjść na dobrego tatusia, ale sądzę, że dobrze ci radzę. Przemyśl to - powiedział Altair po czym poklepał Travis po ramieniu i wstał - Samug, chodź ze mną, sprawdzimy czy gdzieś w pobliżu nie ma jakiejś rzeki...

Offline Antelius

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 258
  • Reputacja: 29
Wyprawa do Innego Wymiaru
« Odpowiedź #76 dnia: 10 Sierpień 2007, 23:28:03 »
- No cóż jak mam czekać to przynajmniej nie na głodzie. - powiedział Antelius uśmiechając się. - Choć Dante może znajdziemy tu coś do jedzenia, bo szkoda mi zjadać teraz moich zapasów. Mogą się później przydać. - Po tych słowach Antelius wstał i poszedł w stronę lasku. Będąc tuż przed nim odwrócił się i krzyknął do Dantego.
-No idziesz staruszku?!

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Wyprawa do Innego Wymiaru
« Odpowiedź #77 dnia: 10 Sierpień 2007, 23:29:05 »
- Sorry Dante - powiedział nagle Sado wstająć i widząc MadDoga - czas ucieka... a na trening zawsz esię go trochę znajdzie!
Szybko podbiegł do nowego Marantyczka i powiedział:
- Co powiesz na jakieś 100 pompek i 50 okrążeń wokoło miejsca obozu? Chodź!

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Wyprawa do Innego Wymiaru
« Odpowiedź #78 dnia: 10 Sierpień 2007, 23:29:46 »
Tak, byłem w takim wieku, w jakim mówisz, lecz... To nie były pola Twego ojca, przynajmniej ja tak sądzę... Może miałem przyszywanych rodziców, może nie... To się okaże. Czekaj, chyba sobie coś przypomniałem. Czy Twój ojciec, kim był, kim była matka ?

Canis

  • Gość
Wyprawa do Innego Wymiaru
« Odpowiedź #79 dnia: 10 Sierpień 2007, 23:33:39 »
Ojciec był szlachcicem, dostał ciemię za waleczność w bitwie, pokonał wielu wrogów. Miał zamiłowanie do czarnej amgi jak reszta mej rodziny. Matka była jako jedyna w rodzie, Kapłanką Adanosa, wkrótce zgineła gdy brat odszedł...

Forum Tawerny Gothic

Wyprawa do Innego Wymiaru
« Odpowiedź #79 dnia: 10 Sierpień 2007, 23:33:39 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything