Autor Wątek: Nabór na moderatorów  (Przeczytany 6824 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Xoulus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 422
  • Reputacja: 3
  • Satan ;)
Nabór na moderatorów
« Odpowiedź #20 dnia: 09 Sierpień 2007, 01:21:42 »
Długo myślałem nad tym, czy napisać w tym temacie, czy też nie. W końcu postanowiłem, że nie zaszkodzi, a jeśli moja kandydatura zostanie odrzucona, to też nic się nie stanie. Na tym forum jestem już od pewnego czasu, może nie było to strasznie długo, ale z pewnością wystarczyło, aby się zapoznać z moją osobą, z tym czy jestem aktywny, czy może raczej leniwy. Nie mam zbyt wielu zajęć więc siedzę długo przy komputerze, większość z tego czasu spędzam na forach ( głównie TG ). Mam pewne doświadczenie w pracy moderatora, jednak nie jestem zbyt zaznajomiony z IPB. Staram się pisać posty pozbawione błędów, co raz się udaje, a raz nie... Każdy z nas jest w końcu człowiekiem, ma prawo do błędów. Nie wiem czy na 100% podołam temu zadaniu, nigdy nie można być całkowicie pewnym.

Eh.. i powiedzcie mi jedno... Mówicie tu o różnego rodzaju układach. A jak zarząd ma dobrze funkcjowonać, jeśli będą występowały kłótnie między jego członkami...

Offline Chabacik

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 484
  • Reputacja: 83
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie wierz w cuda - polegaj na nich!
Nabór na moderatorów
« Odpowiedź #21 dnia: 09 Sierpień 2007, 17:13:37 »
Uważam że posiadam średnie kfalifikacje na to stanowisko. Mam pewne doświatczenie na temat moderstorstwa ponieważ byłem na dwóch stronach moderatorem (strony nie miały nic wspólnego z Gothic'em) ale odszedłem z powodów prywatnych. Posiadam podstawową wiedzę na temat języka angielskiego. Znam dobrze zasady ortografi. Zpędzam na TG od 1 godziny do dwóch dziennie. Mam mnóstwo wolnego czasu. Oczywiście posiadam dość szeroka wiedzę na temat serii Gothic. Niestety narazie nie posiadam trzeciej części. Lecz niedługo będę ją miał.

Proszę o rozpatrzenie mojej propozycji.
Z poważaniem, Chabacik
« Ostatnia zmiana: 09 Sierpień 2007, 21:25:39 wysłana przez Chabacik »

Forum Tawerny Gothic

Nabór na moderatorów
« Odpowiedź #21 dnia: 09 Sierpień 2007, 17:13:37 »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Nabór na moderatorów
« Odpowiedź #22 dnia: 10 Sierpień 2007, 22:23:57 »
Nowi moderatorzy zostali wybrani są nimi Crisis oraz Xoulus. Mam nadzieję, że nasza współpraca okaże się owocna a userzy nie będą mieli żadnych powodów by skarżyć się na waszą działalność. Temat zamykam...


P.S.
Uwagi oraz pytania proszę kierować na pw.

Forum Tawerny Gothic

Nabór na moderatorów
« Odpowiedź #22 dnia: 10 Sierpień 2007, 22:23:57 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything