Ankieta

Kt

Black
31 (63.3%)
Blue
6 (12.2%)
Light(nowa)
12 (24.5%)

Głosów w sumie: 67

Autor Wątek: Jaka Skórka  (Przeczytany 6057 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dark Prince

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: -2
Jaka Skórka
« Odpowiedź #20 dnia: 15 Lipiec 2007, 22:25:06 »
Zaś ja nie trawię Light. Można dostać szału z tą skórką. W ogóle nie idzie się połapać. Nic nie moge znaleźć, gdyż przyzwyczajony bylem do Black i nie wyobrażam sobie współpracy z jakąkolwiek inną. Przy czarnej skórce oczy nie bolały, a teraz już po chwili idzie dostać szału, gdyż oczy bolą jak cholera. Bloody Light. Black is for me!
« Ostatnia zmiana: 17 Lipiec 2007, 19:44:20 wysłana przez Dark Prince »

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Jaka Skórka
« Odpowiedź #21 dnia: 15 Lipiec 2007, 23:26:52 »
Ludzie co wy macie w oczach noktowizor? Wszyscy Black, Black.. My kiedyś zaczadziejemy... Black jest dla mnie skórką najgorszą... Pal sześć atmosferę forum... (powinni dać raczej spływajacą krew, jeśli chodzi o atmosferę... :D) Jak ja pierwszy raz zobaczyłem skórkę black (która mi się pojawiła po usunięciu znakomitej skórki papirus, na której śmigałem od początku na tym forum), to dostałem istniego pier*olca. Nic nie mogłem wyczytać, wszystko czarne, strona główna dokumentnie poj*bana... Nie wiem co wy w tym black widzicie, bo ja czerń i nie mogłem odczytać pierwszego lepszego tematu...

Obecnie używam skórki light, która jest chyba najbardziej podobna do skórki papirus... Przejrzyście, czysto, jasno.

Co do skórki blue to po tygodniu jej używania miałem stan przed zawałowy (pot. kur**ca).

Cytuj
nie martwcie się light nie pozostanie tutaj wiecznie.
Oby ta nowa skórka nie była ciemna...
« Ostatnia zmiana: 15 Lipiec 2007, 23:31:25 wysłana przez Kozłow »

Forum Tawerny Gothic

Jaka Skórka
« Odpowiedź #21 dnia: 15 Lipiec 2007, 23:26:52 »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Jaka Skórka
« Odpowiedź #22 dnia: 16 Lipiec 2007, 10:15:06 »
Cytuj
Zaś ja bie trawię Light. Można dostać szału z tą skórką. W ogóle nie idzie się połapać. Nic nie moge znaleźć, gdyż przyzwyczajony bylem do Black i nie wyobrażam sobie współpracy z jakąkolwiek inną. Przy czarnej skórce oczy nie bolały, a teraz już po chwili idzie dostać szału, gdyż oczy bolą jak cholera. Bloody Light. Black is for me!

Dokładnie. Nie można się nigdzie połapać, i jest cholerny bałagan. Light sux, 100 % racji...

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Jaka Skórka
« Odpowiedź #23 dnia: 16 Lipiec 2007, 10:19:48 »
Cytuj
Zaś ja bie trawię Light. Można dostać szału z tą skórką. W ogóle nie idzie się połapać. Nic nie moge znaleźć, gdyż przyzwyczajony bylem do Black i nie wyobrażam sobie współpracy z jakąkolwiek inną. Przy czarnej skórce oczy nie bolały, a teraz już po chwili idzie dostać szału, gdyż oczy bolą jak cholera. Bloody Light. Black is for me!

Cytuj
Dokładnie. Nie można się nigdzie połapać, i jest cholerny bałagan. Light sux, 100 % racji... unsure.gif


Szczerze przyznaje rację tym panom. Oczy mnie bolą jak patrzę na light... panuje na niej kompletny chaos. Nie wiem co i jak! Wolałbym black, choć black też dla mnie świetna nie jest. Jak został usunięty ten przecudny papirus, to musiałem zejść na black... na której też połapać się nie mogłem. Tak więc ja jestem za starym papirusem, lub ewentualnie blackiem, bo light to ^%&*%$*

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Jaka Skórka
« Odpowiedź #24 dnia: 17 Lipiec 2007, 08:18:43 »
Najbardziej przypadła mi do gustu skórka black. Co prawda nie lubię zbytnio tego koloru, ale gdy pierwszy raz byłem na TG to ona już była przyzwyczaiłem się do niej i niech tak już pozostanie....

Offline Devristus Morii

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Jaka Skórka
« Odpowiedź #25 dnia: 22 Lipiec 2007, 18:18:52 »
Moim skromnym zdaniem najlepszą skórką jest black. Po prostu się do niej przyzwyczaiłem oraz było wiadomo , który temat był przeczytany , a który nie . A po za tym na black nie bolały tak oczy od patrzenia jak na light.

Ehh? Post bez składy i ładu....


Forum Tawerny Gothic

Jaka Skórka
« Odpowiedź #25 dnia: 22 Lipiec 2007, 18:18:52 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top