Autor Wątek: Imperium  (Przeczytany 1807 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline r4d00

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Imperium
« dnia: 08 Sierpień 2007, 12:57:30 »
Założyłem ten temat, ponieważ jestem ciekawy, kto zna, gra, lub grał w tego ciekawego MUD-a??? Ja właśnie się zarejestrowałem i nabiłem sobie drugi poziom (wymiatam ). Jest to gra przeznaczona dla osób ceniących sobie.... hmmm, ciekawość świata?, a nie fajerwerki graficzne (takich tu nie uświadczy się, ponieważ jest to tekstówka). Do gry wystarczy tylko przeglądarka internetowa, nie trzeba nic ściągać ani instalować. Na początku dosyć trudno się połapać ocb, ale niezłe poradniki dostępne na stronie wyjaśniają wszystko bardzo dobrze. Fajną rzeczą jest to, że świat gry tworzą jego gracze, np. sklepy na targowisku prowadzą żywi ludzie, a nie NPC. Początkującej osobie jest bardzo trudno (inny gracz zabił mnie już dwa razy ), ale mam nadzieję, że z czasem jakoś pójdzie. Polecam każdemu tę grę, ponieważ bardzo wciąga i jest po prostu fajna.
Link do Imperium <--- tu jest link.

P.S. Nie miałem na celu reklamowania tej gry ani spamowania, jestem po prostu ciekaw, czy ktoś w nią gra i czy miał z nią styczność.

P.S.2. mój nick w grze to Detranion ----> jeśli ktoś już gra dłuższy czas i ogarnął, to niech da jakieś rady i wspomoże początkującego gracza :-).

Pzd.

Forum Tawerny Gothic

Imperium
« dnia: 08 Sierpień 2007, 12:57:30 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top