Autor Wątek: Gothic Ostatnia Nadzieja  (Przeczytany 25506 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dark

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • 3d Moddeler
Gothic Ostatnia Nadzieja
« dnia: 07 Sierpień 2007, 11:38:58 »
Gothic Ostatnia nadzieja



Jesteś jednym z Paladynów po wyjeździe beziego (Girionem) i wraz z Lordem Hagenem i wszystkimi
innymi rycerzami zmierzamy do Górniczej Doliny.
Do doliny wyruszą wszyscy rycerze ,
kwatermistrz Paladynów Martin oraz kilku Magów Ognia, i być może Wody.
W modzie będzie ok:20 nowych NPC , nowa fabuła , nowe misje i kilka nowych broni.
Poza tym nic nowego, będzie pare bitew z orkami, Lord Hagen będzie miał
(uwaga!) Lorda Ogników (zaplanowałem, że będzie to prezent od Saturasa),
W G2NK jest dwóch Paladynów w ciężkich zbrojach (jak wiecie nie mają imion)
w moim modzie będą już je mieli. Będzie trzeba znaleźć nową kopalnie,
gdyż w starych skończyły się złoża, naszczęście w Górniczej Dolinie jest
Cipher i nasz stary znajomy Grimes, powiedzą oni nam, że kiedyś
była jeszcze kopalnia w Nowym Obozie...
W zamku będą również wszyscy ÂŁowcy Smoków (poza Biffem,
który wyruszył z Bezim).
Jak się to zakończy, czy Paladyni zginą ?? , a może wydobędą rudę,
ale jeśli nawet to jak dostaną się na kontynent ??
Dowiecie się tylko grając w moda :)
W modzie przewidywanie są 4 rozdziały i ok 50 pobocznych zadań oraz 20 głównych.

Oo jeden z screenów:
Lord Hagen na tronie a u jego boku Lord Garond - http://img236.imageshack.us/img236/9385/fgvp0.jpg

Screeny - http://gothic.gram.pl/galeria/thumbnails.php?album=27

Powiedzcie, co myślicie o projekcie.

W składzie są: Dark, Gregi, Rodriguez, Kereth, CrosS, Lesterek, Maybe, InLoor, Ouarior, Aragorn.
« Ostatnia zmiana: 07 Wrzesień 2007, 22:00:05 wysłana przez Dark »

Offline Asch

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 56
  • Reputacja: 0
Gothic Ostatnia Nadzieja
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Sierpień 2007, 12:43:23 »
Co myśle o projekcie? Z tego co wyczytałem zrobiłeś już mi nadzieje. Macie szanse aby przebić Mroczne Tajemnice. Teraz pare pytań. Jak wykombinujecie z tą kopalnią w NO? Z tego co pamiętam jak grałem w II to na końcu drogi stał golem, a zanim lodowa ściana. A i najważniejsze pytanie. Szacowana data premiery moda?
« Ostatnia zmiana: 07 Sierpień 2007, 13:26:41 wysłana przez Asch »

Forum Tawerny Gothic

Gothic Ostatnia Nadzieja
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Sierpień 2007, 12:43:23 »

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic Ostatnia Nadzieja
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Sierpień 2007, 13:08:47 »
Z tego, co przeczytałem mod powinien być suuuppper. Jeżeli już skończycie z prcą nad tą modyfikacją to proszę abyście umieścili ją gdzieś w necie. Podobnie jak Asch Macie i to duże szanse pobic Mroczne Tajemnice

Offline xmati06

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: 0
Gothic Ostatnia Nadzieja
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Sierpień 2007, 15:06:31 »
No panowie trzymam kciuki za was!!! Grałem już w Mroczne Tajemnice i wiem co to znaczy fanowski mod. Z waszych informacji zapowiada się bardzo ciekawie. ÂŻyczę powodzenia i czekam na premierę!!!

Offline Dark

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • 3d Moddeler
Gothic Ostatnia Nadzieja
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Sierpień 2007, 16:47:28 »
To się jeszcze okarze, mod powinien ukazać się w pierwszych dniach września.
« Ostatnia zmiana: 09 Sierpień 2007, 09:30:59 wysłana przez Dark »

Offline Konjad

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Gothic Ostatnia Nadzieja
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Sierpień 2007, 06:17:26 »
Zapowiada się interesująco. Mam nadzieję, że mod ukaże się jeszcze w tym roku, a w najbliższych dniach dostaniemy więcej informacji i screenów o nim.

Leviatan

  • Gość
Gothic Ostatnia Nadzieja
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Sierpień 2007, 17:35:07 »
Witam, moim zdaniem będzie to najlepszy mod jaki kiedykolwiek powstał. Ja lubię inne mody, które zmieniają fabułę, ale takie, których akcja dzieje się z postaciami i światem z podstawowego Gothica najbardziej mi się podoba. Trzymam kciuki i czekam z niecierpliwością na moda, jedyny problem to ten, że gdy wyjdzie we wrześniu (szkoła) to nie będę miał czasu w niego grać   .

Offline Kereth

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
Gothic Ostatnia Nadzieja
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Sierpień 2007, 18:07:11 »
Dzięki, postaramy się dopracować wszystko co do każdej roślinki leczniczej itd itp

Offline Dark

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • 3d Moddeler
Gothic Ostatnia Nadzieja
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Sierpień 2007, 22:40:33 »
Nie boj sie leviatan. Do szkoly idziemy 3 wrzesnia (1 sobota   ) wiec zagrasz w moda. Screenki damy niedlugo, moze nawet w galerii tawerny  

PzDr...

Offline PLShayloPL

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic Ostatnia Nadzieja
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Sierpień 2007, 19:07:45 »
Cześć ja mam tylko 2 prośby.Pierwsza prośba chciałbym aby wygląd był nieco lepszy chciałbym po 1 abyś Lordowi Garondowi dał siedzenie obok Lorda Hagena i wtedy rycerzy oczywiście tych lepszych przy tym przejściu murnym wejściowych odwróconych do strony salonu a tych co tak stoją obok tronu dać obok lordów po bokach albo drugi pomysł Lorda Garonda mógłbyś dać na drugim końcu salonu na wprost Hagena i on by tam był na swoim tronie a tych rycerzy zamiast koło tego przejścia to obok Lorda Garonda.

Mam nadzieję że te pomysły są całkiem pożyteczne czy też mało pomocne pozdro all

Offline Adanos7

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 198
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • Złote Wrota Team
Gothic Ostatnia Nadzieja
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Sierpień 2007, 19:54:42 »
Cytuj
Jesteś jednym z Paladynów po wyjeździe beziego (Girionem)
Z tego, co pamiętam to Girion popłynął z nami do Dworu Irdorath, a Esmeraldą dostaliśmy się do Myrtany. Macie na to jakieś ciekawe wyjaśnienie? (nie musicie podawać szczegółów)
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpień 2007, 19:55:30 wysłana przez Adanos7 »

Offline Asch

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 56
  • Reputacja: 0
Gothic Ostatnia Nadzieja
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Sierpień 2007, 20:30:01 »
Cytat: Garon
Kapitan Garond nie Lord...
Jeden czort. Kiedy jakieś nowe screeny, filmiki albo nowe informacje? Czekam niecierpliwie. Na taki mod jeden screen to trochę mało  

Offline Dark

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • 3d Moddeler
Gothic Ostatnia Nadzieja
« Odpowiedź #12 dnia: 21 Sierpień 2007, 22:29:12 »
Cytat: Adanos7
Z tego, co pamiętam to Girion popłynął z nami do Dworu Irdorath, a Esmeraldą dostaliśmy się do Myrtany. Macie na to jakieś ciekawe wyjaśnienie? (nie musicie podawać szczegółów)

Girion plynie z nami tylko gdy jestesmy Magiem Ognia, a i tak mozemy mu odmowic i go pobic...
Screeny powinny sie ukazac za dnia, zobaczycie na nim oboz paladynow w spacerze. Co do ciebie Mt17 to mamy zamiar po prawej stronie posadzic jeszcze Andre (jednak wyrusza ;P ) wiec obaj musza stac. A jesli chodzi o Garonda to zostanie pasowany na lorda za wytrwalosc w tamku, oto stopien waznosci; Hagen, Andre, Garond.


Za dnia beda screeny

Offline Wiktor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
Gothic Ostatnia Nadzieja
« Odpowiedź #13 dnia: 22 Sierpień 2007, 21:33:10 »
A nie czasem: Hagen, Garond, Andre? Andre ma w końcu gorszą zbroję od dwóch pozostałych dowódców, więc raczej ma niższą rangę.

Offline Ankh-Morpork

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: -2
Gothic Ostatnia Nadzieja
« Odpowiedź #14 dnia: 22 Sierpień 2007, 21:43:43 »
jak dla mnie wydaje sie byc niezły, bo zawsze byłem ciekaw, co sie dzieje, jak bezi odpływa z wyspy wraz z załoga. mam pytanie : czy będą jakies nowe bronie/czary , i czy poziom trudności będzie zmieniony? mam nadzieje, że tak  
pzdr- Ankh-Morpork

Offline czarny mag

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Gothic Ostatnia Nadzieja
« Odpowiedź #15 dnia: 26 Sierpień 2007, 10:59:22 »
hej mod zapowiada się rewelacyjnie . ciekawe co zrobicie z palisadą i co za nią będzie czy postawicie na możu orkową galerę. heja napewno nie zawiodę się . Pięknie by było walczyć u boku innych paladynów i rycerzy z orkami . 3mam kciuki . jeśli dołorzycie wszelkich starań pobijecie Mroczne Tajemnice. POWODZENIA!!!!

Offline Asasyn22

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic Ostatnia Nadzieja
« Odpowiedź #16 dnia: 01 Wrzesień 2007, 23:31:17 »
Czy jest już dokładna data premiery moda ? Jeśli tak to kiedy ?

Offline Dark

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • 3d Moddeler
Gothic Ostatnia Nadzieja
« Odpowiedź #17 dnia: 02 Wrzesień 2007, 12:45:13 »
28 września, ale nie wykluczone, że mod pojawi się owiele wcześniej.

A to screeny w galerii Tawerny - http://gothic.gram.pl/galeria/thumbnails.php?album=27
« Ostatnia zmiana: 02 Wrzesień 2007, 17:25:12 wysłana przez Dark »

Offline Resak

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Born to kill !
Gothic Ostatnia Nadzieja
« Odpowiedź #18 dnia: 05 Wrzesień 2007, 18:26:25 »
Naprawdę niezły pomysł z tym modem , osobiście sie na takich rzeczach nie znam ale mogę podsunąc pewien pomysł. Ciekawie jeśli ta wojna z orkami była by większa , czy była by możliwośc uzupełniania NPC'ów?
Np Lord Hagen miał by opcje gdy chcemy z nim pogadac co czym ma się zając w najblizszym czasie. Była by możliwość wyszkolenia rycerze , żólnierza i paladyna tego ostatniego najdłuzej by sie rekrutowalo . Stworzyli byście bardzo dużą armie orkow Górniczej dolinie , nie możliwej do pokonania na początku . Oczywiście trzeba wyszkolc armie która zdołała by się przeciwstawić tej potężnej armi , nasz zamek jest oczywiście cały czas atakowany . Próbujemy sie jakoś wydostac z okrązenia i budujemy armie. Oczywiście nie ostrzymujemy takiej możliwości przebudowy armi , najpierw musimy zostać dowódcą wykonują questy. Napewno było by to bardzo ciekawe rozwiązanie . Jeśli chcecie zobaczyć jak wygląda ten pomysł loknijcie na mod do Obliviona o nazwie Servant of the Dawn PL Pozdro mam nadzieje że przemyślicie ten pomysł.

Offline Markus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
Gothic Ostatnia Nadzieja
« Odpowiedź #19 dnia: 07 Wrzesień 2007, 18:08:50 »
Jak widać mod barzo ciekawie się zapowiada a mam pytanie czy na 28 września sie wyrobicie panowie bo przedwsięzieńcie ogromne a ekip[y mało troche ale trzymam za was kciuki bo sądze zę zrobicie to doskonale
Pozdrawiam

Forum Tawerny Gothic

Gothic Ostatnia Nadzieja
« Odpowiedź #19 dnia: 07 Wrzesień 2007, 18:08:50 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything