Ankieta

Kto waszym zdaniem jest najlepszym kompanem w serii Gothic?

Diego
67 (33.8%)
Gorn
46 (23.2%)
Milten
20 (10.1%)
Lester
2 (1%)
Cavalorn
0 (0%)
Cor Angar/Angar
14 (7.1%)
Lee
25 (12.6%)
Lares
9 (4.5%)
Biff
2 (1%)
Wrz
13 (6.6%)

Głosów w sumie: 193

Autor Wątek: Najlepszy kompan  (Przeczytany 17133 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Najlepszy kompan
« dnia: 29 Wrzesień 2006, 20:54:03 »
Według mnie najlepszy jest Angar. Nie nawązujemy z nim zbyt wiele kontaktów, ale jest dobrym wojownikiem i mądrym przywódcą.

Offline MenThor

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 0
Najlepszy kompan
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Wrzesień 2006, 21:04:06 »
Ja też głosuje na Angara. Bardzo go lubię począwszy od pierwszej części gothica. Jest opanowany i zawsze pomocny. Bardzo inteligentny i pomocny. Chce jak najlepiej dla wszystkich. Nie wiem dlaczego, ale od razu polubiłem tego kumpla od początku gry. Jest oddany i przyjacielski udowodnił to gdy umierał Yberion, chciał za wszelką cenę ocalić swojego przyjaciela. Nie umie on jednak zabardzo okazywać uczuć, jest skryty. Może jest tak dlatego, bo boi się że inni odbiorą to jako oznakę słabości. Stara się zawsze postępować tak jak należy i zawsze zdaje sobię sprawe z powagi sytuacji.

Forum Tawerny Gothic

Najlepszy kompan
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Wrzesień 2006, 21:04:06 »

Offline Eron

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Najlepszy kompan
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Wrzesień 2006, 21:05:42 »
Moim zadaniem najlepszym kompanem jest Lee jest on przywodca Najemnikow jest tez swietnym wojownikiem. Madrze dowodzi najemnikami w 1 czesci tak jak i w drugiej czesci gothica. Nie daje sie sprowokowac swoim narwanym co niektorym kumpla i zawsze jak moze probuje nam pozmoc :D pozdro

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Najlepszy kompan
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Wrzesień 2006, 10:06:23 »
Dla mnie najlepszym kompanem jest Milten. Jak większość naszych przyjaciół, jest pomocny, miły, wie co zrobić i jak pomóc w danej sytuacji. Opanowany, zdycyplinowany...


Offline momo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • gothiczeQ
Najlepszy kompan
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Wrzesień 2006, 10:36:03 »
Dla mnie najlepszym kompanem jest Gorn. Jest równym gościem bardzo silnym i dobrze wyszkolonym w walce. Zawsze chętny do pomocy (do walki), i mimo, że jest troche zwariowany to lubie jego styl waki (szczególnie kiedy gram łucznikiem), on leci do przodu, i ściąga na siebie przeciwników a ja jednego po drugim ściągam z łuku.

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
Najlepszy kompan
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Wrzesień 2006, 10:56:35 »
Najlepszy przyjaciel to Wrzód, jest taki wierny i miły   A tak na serio to najbardziej lubie Miltena, sama nie wiem czemu, może dlatego że jako jedyny z magów ognia jest skłonny do pomocy i do tego taki...no sama niewiem, ale go lubie

Offline Jasio

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Najlepszy kompan
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Wrzesień 2006, 12:09:44 »
Ja zagłosowałem na Diego, według mnie jest najlepszy kompan. Pomoga nam w różnych sytuacjach. Na dworze Isgorath pomaga nam rozwiązać rózne zagadki.

Offline Ret Sam

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Najlepszy kompan
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Wrzesień 2006, 13:03:18 »
Ostatecznie Zagłosowałem na  na Diego. Uważam go za dobrego kompana poniewaz gdy była jeszcze w koloni był przywódcą cieni i dobrze się sprawował na swojej pozycjii. Uczył  nas różnych umiejętności itp.Jest dobry w walce i myślę że to jest nasz najlepszy kompan.

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Najlepszy kompan
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Wrzesień 2006, 13:16:44 »
Najlepszym kompanem, dla mnie był Diego, chytry ale za to udciwy osobnik. Zawsze miał głowe na karku, nieraz mu tego zazdrościłem. Mozna powiedzieć, że jest dla nas przybranym ojcem, który wprowadza nas w magoczny świat koloni.

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Najlepszy kompan
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Wrzesień 2006, 13:30:15 »
Ja również myślę i uważam, że naszym najlepszym kompanem, przyjacielem i kumplem jest Diego. To właśnie Diega spotykamy jako osobę pierwszą w Gothicu I i od razu razem z naszym bohaterem przypadają sobie do gustu. Co prawda jest chytry , jednak to przemawia na jego korzyść. Zawsze pomocny, służy radą i wiele razy uratował nam życie. Może nas również wiele nauczyć, dzięki czemu stajemy się silniejsi bądź zręczniejsi. Zobaczymy jak nasza znajomość z byłym cieniem będzie układała się w Gothic III...
« Ostatnia zmiana: 30 Wrzesień 2006, 13:30:24 wysłana przez Arthas »

Offline Varikhem

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Najlepszy kompan
« Odpowiedź #10 dnia: 30 Wrzesień 2006, 13:38:01 »
Moim zdaniem zdecydowanie Gorn.Wspaniały wojownik.Duzo nam pomaga począwszy od 'jedynki' kiedy to razem z nami zdobył kamien ogniskujący z starego kasztoru i odbijał z nami  wolną kopalnie.Za to w Gothic II pomógł nam w dostaniu się do kamiennej cytadeli.Pozatym ma świetny humor i charakter.Poprostu prawdziwy wojownik         .
« Ostatnia zmiana: 30 Wrzesień 2006, 13:39:27 wysłana przez ÂŁowca »

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Najlepszy kompan
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Wrzesień 2006, 14:15:54 »
Moim zdaniem to zdecydowanie Gorn jest The Best. A czemu? Poniewaz to nie tylko silny i potezny wojownik, to rowniez dobry kumpel ktory czesto odpala niezle teksty :D Jest lojalny Lee, wiec wie kogo trzeba sie trzymac ;]

Offline Laress

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
Najlepszy kompan
« Odpowiedź #12 dnia: 30 Wrzesień 2006, 17:08:04 »
Moim zdaniem jest był i bedzie nim Diego ! Ponieważ uratował tyłek bezziemnemu już na samym początku gothica ! pozatym to jedna z moich ulubionych postaci !  Oczywiście tak samo jak Gorn , Milten , Lares:) , Lester nawet Xardas . Mimo tego jak tylko usłysze najlepszy kompan Bezziemnego odrazu mi sie kojarzy z Diegiem nie wiem dlaczego    !

Offline Dee'mon

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja: -259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy wchodzicie.
    • Karta postaci

Najlepszy kompan
« Odpowiedź #13 dnia: 01 Październik 2006, 12:48:42 »
Wedłuk mnie najleprzym kompanem jest Lee poniewasz ma znakomito oreż i opanowaną walke nim do perfekci a także jest znakomitym przyjacielem

Offline Garret

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 0
Najlepszy kompan
« Odpowiedź #14 dnia: 20 Październik 2006, 13:06:59 »
Moim ulubionym kompanem jest Diego. Drobny cwaniaczek, sprytny, zawsze wie jak zdobyć złoto i  zapewnić sobie wygodne żyćie. Ma bardzo fajny charakter, dużo z nim można zrobić, od oczyszczenia połowy gurniczej doliny w Nocy Kruka, po wybicie orków z Dworu Irdorath. Moze nas podszkolić w zręczności, i tylko w zręczności. Ja bym go widział jako przywódce gildii złodziejskiej, a dokładnie za zioma siedzącego w gurnym mieście , wcinającego pyszne mięso i popijajacego je piwem, w czasie gdy jego złodzieje buszują po cały mieście a on tylko czerpie z tego zyski :D .


Z poważaniem
Garret

Offline Leszcz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Najlepszy kompan
« Odpowiedź #15 dnia: 24 Październik 2006, 14:20:51 »
Najlepszym towarzyszem wg. mnie jest serdeczny nasz przyjaciel Diego. Podoba mi się w nim ta "cwaność", do tego wysoka ranga w obozie, i duża wpływowość. Do tego jest silny i odważny (nie każdy może bez wahania skoczyć na trolla). Do tego ideał złodzieja i myśliwego. Poprostu git :)

Offline bartek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Najlepszy kompan
« Odpowiedź #16 dnia: 24 Październik 2006, 14:41:50 »
mysle ze najlepszym kompanem jest Gorn jest poteznym wojownikiem i nie boi sie byle jakiej istoty uzywa poteznego oreza i z wielka profesja wlada nim dlatego wybieram wlasnie jego

Offline Daedagor

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • wejb
Najlepszy kompan
« Odpowiedź #17 dnia: 24 Październik 2006, 15:29:42 »
Moimi ulubonymi kompanami są Diego i Biff.Diego za to że pomaga nam na Dworze Irdorath w pierwszej części Gothica I dolączyć do SO i w dwójce.Jest też świetnym wojownikiem i dobrym łucznikiem.A co do Biffa to pomaga nam w walce ze smokami, możemy do zabrać na Dwór Irdodrath.Jest takim materialistą ponieważ za pomoc w walce chce dużo złota.

                                                                      Ale Bardzo ICH Lubie!!!!

Offline Cristal

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Najlepszy kompan
« Odpowiedź #18 dnia: 27 Październik 2006, 16:00:29 »
Hmm...
Ja po zastanowieniu wybieram Diego. Dlaczego? Otóż uważam, że to wspaniały gosc. Jest z nami praktycznie od początku. To on nas obronił przed Bloodwynem i jego koleżkami, to on nas uczył wszystkiego od podstaw i pomógł nam w robieniu kariery. Zastanawiem się tylko dlaczego związał się z takimi ludzi(chodzi mi o ludzi ze starego obozu) ale to może w innym temacie. Diego jak narazie jest z nami od początku do końca jak wierny przyjaciel i kompan. Chociaż jego rola w Gothic 2 nie jest tak istotna, to daje o sobie znac. Mam nadzieje, że w nadchodzącej już trzeciej częsci nie ulegnie to zmianie, a Diego będzie z nami końca!



Pozdrawiam...

Offline Itrogash

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 310
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Najlepszy kompan
« Odpowiedź #19 dnia: 03 Listopad 2006, 20:11:07 »
Według mnie najlepszym kompanem jest Diego. Znamy się w końcu praktycznie od początku, uratował nas z rąk Bullita. Gdyby nie on, Bullit by nas wykończył. Lubię też Diega za to, że jest przyjacielski, wierny i ma swój honor (złodziejski bo złodziejski ale jednak ma). Zawsze służy nam pomocą i właśnie za to o cenię.

Pozdro  .

Forum Tawerny Gothic

Najlepszy kompan
« Odpowiedź #19 dnia: 03 Listopad 2006, 20:11:07 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top