Autor Wątek: Co myśleliście o Gothic'u 3 nim w niego zagraliście?  (Przeczytany 5812 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Galeria_Ciastek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
Co myśleliście o Gothic'u 3 nim w niego zagraliście?
« dnia: 05 Sierpień 2007, 13:14:51 »
A więc tak. Nie wiem czy podobny Temat już był, w każdym razie go nie znalazłem.
To tak. Co myśleliście o Gothic'u 3 nim w niego zagraliście? Co będzie? Jak będzie wyglądało? Ja myślałem tak:
1). Przede wszytkim zdziwił mnie wygląd postaci. Wszyscy tacy jacyś napakowani itd. Szczególnie zdziwił mnie wygląd Gorna, Miltena , Diega i Lestera. Lester to wygląda jak by 2 lata żeglował po morzu, Gorn to jak by siedział 4 miesiące na wyspach południowych, a Diego i Milten to mają takie dziwne twarze. Ciekawe jakiej farby do włosów użył bezi   . Nim zagrałem w Gothic'a 3 wyobrażałem sobie wszytkich, tak jak w poprzednich częściach. Nie inaczej ze zwierzakami które też przedstawiały się dziwnie.

2). Zawiodłem się na grywalności. W trójke mi się wogóle niechce grac. Od tej grafiki bolą mnie oczy, i mnie mdli. Mogła by byc tylko 3/4 lepsza od tej grafy z Gothic'a 2. No i miasta. Odległości miedzy miastami są spore, przez co gra traci na grywalności. Czasem to mam ochote położyc jakiś ciężarek na "W". Wiedziałem, że Gothic 3 będzie miał dobrą grafę i będzie przeogromny. Ale nie wiedziałem, że aż tak. Naszczeście wszytko ratują piekne widoki  

To wszytko. Dopisywac się!

Pozdrawiam,
Ciastek.

Coś tu pusto  
« Ostatnia zmiana: 06 Sierpień 2007, 19:13:34 wysłana przez Galeria_Ciastek »

Offline Resio

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 56
  • Reputacja: 0
Co myśleliście o Gothic'u 3 nim w niego zagraliście?
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Sierpień 2007, 08:56:42 »
Mnie od grafiki nie bolą oczy , jest poprostu przepiękna.  Napakowani ..?? w gothic 2 byli tacy jagby ich nie karmili  , dla mnie mogło by być więcej km do zwiedzenia .

Forum Tawerny Gothic

Co myśleliście o Gothic'u 3 nim w niego zagraliście?
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Sierpień 2007, 08:56:42 »

Offline Thorbjørn

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Co myśleliście o Gothic'u 3 nim w niego zagraliście?
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Sierpień 2007, 10:17:28 »
Ja o Gothicu 3 myślę , że jest to dobra gra . Widziałem go u kolegi i poprostu myślałem , że jestem w raju .

Grafika: SUPER!!!!!

Grywalność:    taka se ( po co ta wytrzymałość , bo jak się wpisze kod na nieśmiertelność to nawet
sztylaeta nie podniesie!!!????  )

A reszta jest dobra  

Offline LinkLess

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
Co myśleliście o Gothic'u 3 nim w niego zagraliście?
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Sierpień 2007, 10:34:17 »
Cytuj
Grywalność: taka se ( po co ta wytrzymałość , bo jak się wpisze kod na nieśmiertelność to nawet
sztylaeta nie podniesie!!!????
To nie graj na kodach, a zobaczysz, że to naprawdę przyjemniejsze. Wytrzymałość moim zdaniem jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Przecież od machania ciężkim jak cholera mieczem człowiek się męczy. To samo ze skakaniem i bieganiem. Zresztą i tak szybko się regeneruje.

Wracając do tematu to wyobrażałem sobie Gothic'a 3 podobnego do takiego jakim jest. Z tym, że początkowo w zamysłach twórców było wprowadzenie wierzchowców (nie tylko koni, mam projekt w albumie z EK). Miałem też nadzieję, że po skończeniu wątku głównego będzie nam dane grać dalej (Liczę, że w Gothic 4 to będzie). Jak już powiedziałem wyobrażałem sobie G3 podobnego do obecnego, ale w niektórych sprawach mile mnie zaskoczył, np. walka dwoma mieczami, obrona tarczą i co najważniejsze wiedziałem, że będzie duży świat, ale że aż taki? I to mi się podoba w Gothic 3. Jest on grą wielką i basta  .
« Ostatnia zmiana: 07 Sierpień 2007, 10:35:37 wysłana przez krzysiek_666 »

Offline Pazoxi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 0
Co myśleliście o Gothic'u 3 nim w niego zagraliście?
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Sierpień 2007, 20:48:33 »
Ja jak zobaczyłem ÂŁYSEGO Laresa albo białego Saturasa to myślałem że nie wyrobie ze śmiechu . Mnie od razu wkręcił sam początek , ta muzyka , otoczenia , cała ta bitwa i grafa ... aż się łezka w oku kręci , opłacało się dzień po wypłacie kupic nową karte :) Jedynie co mnie tu denerwuje to że 85% mieszkańców to łysi mężczyźni , 10% łysi z irokezem małym , 4% jakieś dziwne fryzy a ten 1% to laski :P Jedynie kto zachował swój głos z poprzednich części to Bezi i Diego co też mnie troche zasmuciło . Tutaj Bezi jest "grubszy" tak jak inni , a nie jak takie patyki w poprzednich częsciach .

Offline Kirgo32

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nawet piekło ma swoich bohaterów."
Co myśleliście o Gothic'u 3 nim w niego zagraliście?
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Sierpień 2007, 13:16:36 »
Przed wejściem Gothic 3 do sprzedaży myślałem, że gra będzie bez żadnych bugów i niedociągnięć.Niestety, ale się myliłem.Jest tego sporo, naszczęście nie tyle jak w poprzednich częściach, ale i tak jest ich dużo!Słyszałem o pięknej grafice, wielkości świata, wspaniałej muzyce i grywalności, dzięki której nie będzie można oderwać się od komputera.Grafika żeczywiście jest piękna, świat ogromny, muzyka w większości miejsc jest naprawdę dobra, ale czasem mi się nie podoba.A jeśli chodzi o grywalność to na tym naprawdę się zawiodłem.Gothic 1 i Gothic 2 przeszłem chyba z dziesięć razy, a Gothic 3 dopiero raz (na swoim komputerze) ścieżką Innosa, a ścieżką Beliara już mi się nie chce.Także wygląd Bezimennego i jego przyjaciół nie wyszedł twórcą gry.W G2 Bezi miał brązowe włosy i fajną kitke, twarz też miał inną.A teraz czarne, krótkie włosy, które nie pasują do reszty dziwnej twarzy.A przyjaciele też dziwnie wylądają.Diego ma jakąś małą głowe, Milten fryzure jak kilkuletnie dziecko i głos, który wogóle do niego nie pasuje, Gorn ma tak ciemną skóre, że gdy go zobaczyłem to pomyślałem że jest murzynem.Tylko Lester wygląda jak człowiek. Zmiany w jego wyglądzie wyszły mu na dobre, choć i tak te znaki najego twarzy jakoś dziwnie wyglądają.

Offline oktoffel

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
Co myśleliście o Gothic'u 3 nim w niego zagraliście?
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Sierpień 2007, 23:21:29 »
Ja myślałem że klimat gry będzie taki jak w poprzednich częściach - lekko mroczny, z mocno zarysowanym tłem, a tu proszę G3 jest jak dla mnie "cukierkowate"....Po prostu gra jest zbyt miła...wolę coś w stylu G1...ale o gustach się nie dyskutuje.
Muzyka mnie mocno rozczarowała bo pasuje raczej do filmu kostiumowego z elementami romansu a nie do gry w której głównym wątkiem jest wojna...
Myslałem że gra będzie bardziej dopracowana i ze nie będzie sie scinać...
Myślałem że fabuła będzie ciekawsza...
Ale dość tego narzekania. Ogólnie gra spoko mimo iż mogła być lepsza. PB odwaliła mimo wszystko kawał dobrej roboty

Offline Wybrańczyni Adanosa

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Co myśleliście o Gothic'u 3 nim w niego zagraliście?
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Sierpień 2007, 17:29:30 »
G3 ma dużo niedociągniec ale w porownanju z G2 tyle samo. Tylko że G2 buło mniejszje.
                                                                            Dyktował Ivan moj brat

Ja myślałam że będje też można grac kobjieta. W konjcu miało byic cos nowedo.
« Ostatnia zmiana: 12 Sierpień 2007, 17:58:33 wysłana przez Wybrańczyni Adanosa »

Offline Grochol

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
Co myśleliście o Gothic'u 3 nim w niego zagraliście?
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Sierpień 2007, 09:32:39 »
Ja gdy jeszcze nie grałem w G3 myślałem że to będzie gra roku z super grywalnością ale gdy już się do niego dobrałem to się bardzo rozczarowałem bardzo wiele niedociągnięć jeśli mam być szczery to od G3 wole Oblivion jest on o 1000 razy lepszy i można grać wieloma rasami i wybierać płeć swego bohatera

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Co myśleliście o Gothic'u 3 nim w niego zagraliście?
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Sierpień 2007, 10:17:19 »
Ja myślałem, że to będzie cienizna, a tu wypasik. ;) Szkoda tylko, że ma takie wielkie wymagania ;(

Offline kgdaro

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Co myśleliście o Gothic'u 3 nim w niego zagraliście?
« Odpowiedź #10 dnia: 13 Sierpień 2007, 21:48:50 »
Ja się spodziewałem zupełnie innej gry. Będę wymieniał w punktach, wtedy będzie to czytelniejsze.
1.  Świątynie Adanosa - szkoda, że były na pustyni.
2.  Xardas - zmienili aktora podkładającego głos. Głosem xardasa dysponuje zdaje się Karypto z Vengardu.
3.  Wymagania - spodziewałem się większych, w chwili gdy pokazywali screeny, oraz podawali co tydzień oficjalne wymagania, mój komputer nawet w 1/10 ich nie spełniał.
4.  Ukształtowanie terenów w Myrtanie - zbyt monotonne.
5.  Gdzie jest Esmeralda ?! - tego wyjaśniać nie zamierzam, wiązałem z tym statkiem wielkie nadzieje, a tu lipa. Trzeba będzie czekać na dodatek, który będzie umożliwiał, przechwycenie łupu piratów i podróż na W-y Południowe.
6.  Nordmar jest beznadziejny, tylko 4 klany + klasztor, no po prostu żenua.
7.  Varant - ruiny na pustynie to istny labirynt, z jednej strony dobrze, z drugiej zaś mało klimatyczne jak na pystynie.
8.  Idealnie zaś pasuje do moich wyobrażeń pasuje miejscowość Lago, świetny klimat, bagienne ziele, przystań.
9.  No właśnie bagienne ziele, w Gothicu 3 nie ma bagien, jednym słowem ble.
10. Gdzie się podziało sterowanie z poprzednich gotików ?! tragedia, dzięki owemu sterowaniu gra była unikalna, a zarazem bardziej klimatyczna, a teraz ? Hack & Slash.

-.-' Moim marzeniem jest reedycja gry Gothic1 oraz Gothic2 NK w grafice podobnej - wróć - lepszej niż z Gothici 3.

Tyle na ten temat.
« Ostatnia zmiana: 13 Sierpień 2007, 21:51:40 wysłana przez kgdaro »

Offline Infernal

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Co myśleliście o Gothic'u 3 nim w niego zagraliście?
« Odpowiedź #11 dnia: 12 Luty 2008, 20:22:42 »
No więc ja myślałem że będzie tylko "łał" itp. Miałem nadzieje że Gothic 3 będzie strasznie porywający i ujawni nieco więcej prawdy o przeznaczeniu bezimiennego bohatera.
Kiedy zagrałem w Gothic 3 to pierwsze co to był tekst "ale się tnie, żal" lub "ale ta wioska ssie"
Miałem nadzieję też że dołączą tzw. składanie zbroi, czyli tak jak np. w The Elder Scrolls że zbiera się nagolenniki itp. itd. Czyli ściśle mówiąc myślałem że będzie łał i szał, a był żal.

Offline Najemnik009

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
Co myśleliście o Gothic'u 3 nim w niego zagraliście?
« Odpowiedź #12 dnia: 12 Luty 2008, 22:14:54 »
Zawiodłem się na Gothicu 3 ponieważ myślałem że będzie fajna fabuła jak z poprzednich części ,grafika podobna do 2 i mniej błędów.Ale tu całkiem odwrotnie cienka grafa,fabuła i pełno błędów.Jak pierwszy raz grałem nawed fajna ale gdy zobaczyłem wszystkie błędy i fabułe której nie ma odechciało mi się grać.Nie warto było kupowac Gothic 3.
Tyle na ten temat.

Offline Vassili

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 294
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Co myśleliście o Gothic'u 3 nim w niego zagraliście?
« Odpowiedź #13 dnia: 13 Luty 2008, 12:20:30 »
gra jest przepiekna. Tylko tn wygląd.
diego ma tak mała głowe że szok,
milten jest chudy po twarzy widać mu wszystkie kości,
gorn trochę się poopalał ale nawet wyszedł  tylko te zbroje mogłyby być inne na początek bo wygląda to tak choćby gorn był nordmarczykiem, diego bandytą, a lares gońcem lesnym.
bohater gry wygląda nawet spoko ;] niejest już goły a te włosy są lepsze ;]

Offline Baś-ka

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 706
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • No justice, no peace, fuck the police!
Co myśleliście o Gothic'u 3 nim w niego zagraliście?
« Odpowiedź #14 dnia: 13 Luty 2008, 12:35:20 »
Mnie najbardziej zawiódł wygląd bohatera gry, to już nie ta sama morda co kiedyś już nie mońza się czuć jak we wcześniejszych częściach, po prostu zrąbali sprawę. Jednak jesłi chodzi o grafikę to jest całkiem niezła o wiele lepsza niż w poprzednich częściach.

Offline Dejfid6sic6

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Co myśleliście o Gothic'u 3 nim w niego zagraliście?
« Odpowiedź #15 dnia: 20 Luty 2008, 17:54:43 »
No rozczarowałem się również na tym,że w grze nei ma konia:) wyobrażacie sobie bezimiennego na galopującym koniu wbiegajacym w tłum orkó i sieka z obu stron...to by było ciekawe rozwiązanie biegania po całej krainie...mogło by być również więcej hełmów choc by jakis z przyłbica czy coś:) wczesniej ktos wspominał o wyglądzie bezimiennego z twarzy za bardzo się nei zmienił tylko jak by miał większy zarost ( w koncu gdzie tam skołuje brzytwe:) no chyab ze mieczem się ogoli na sucho) i włosy z blondyna na bruneta się przerobił cuz może to była taka moda:) z tego milten osiwiał:)

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Co myśleliście o Gothic'u 3 nim w niego zagraliście?
« Odpowiedź #16 dnia: 25 Maj 2008, 13:17:16 »
Jak czytałem zapowiedzi Gothica 3, że będzie świat ogromny, że będzie można zwiedzać Nordmar, Myrtanę, Varant, że będzie mnóstwo miast, zadań, gildi i wszystko będzie to co w poprzednich częściach świetne oraz jak jeszcze patrzyłem na screny , to niemogłem się doczekać premiery. Niestety, kiedy się już doczekałem, to nie mogłem zagrać w najnowszego Gothica, gdyż jego wymagania (choć w zapowiedziach były niższe) przerastały mój sprzęt  . Dopiero prawie po 8 miesiącach od premiery, mogłem zagrać w Gothica 3, bo dopiero wtedy zakupiłem całkowicie nowy sprzęt. Odpaliłem gierkę, dałem detale na maksa (no nie kupowałem kompa, żeby grać na minimalnych  ) i ujrzyłem intro - wiadomo, jak zobaczyłem bezimiennego i pozostałych na Esmeraldzie, gdy dopływają do Kontynentu,
to nie mogłem się oprzeć wrażeniom  . Później było dużo więcej wrażeń, jak zresztą przy każdej części Gothica a grafika mnie poprostu powaliła z pięknymi widoczkami. Jeśli jednak chodzi o przyjaciół i samego bezimiennego, to rzeczywiście trochę oni ,,urośli''. I bardzo dobrze, bo poprzednio wygłądali dosyć marnie.
« Ostatnia zmiana: 25 Maj 2008, 13:19:06 wysłana przez Roben »

Offline Foltest

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 838
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chaos rodzi więcej chaosu.
Co myśleliście o Gothic'u 3 nim w niego zagraliście?
« Odpowiedź #17 dnia: 26 Maj 2008, 15:02:32 »
Nie wiedziałem co myśleć, ale gdy ujrzałem recenzje i pierwsze screeny to się tą grą zauroczyłem, gra normalnie wymiata. Gdy w nią zagrałem, to przeszło wszystke moje wyobrażenia.

Offline L.E.N.I.N

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Co myśleliście o Gothic'u 3 nim w niego zagraliście?
« Odpowiedź #18 dnia: 14 Październik 2008, 18:11:56 »
ja jak zanim gralem w gothica 3 to myslalem ze to MMORPG(bo gothic 3 byl pierwszym gothiciem w ktorego zagralem

Offline Tensho

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Getsuga...Tensho!
Odp: Co myśleliście o Gothic'u 3 nim w niego zagraliście?
« Odpowiedź #19 dnia: 23 Czerwiec 2009, 12:05:41 »
Myślałem że postacie będą wyglądały tak jak w G1-G2 chociaż wiedziałem że zmieni się silnik graficzny. To samo codo potworów. Szczególnie zadziwił mnie wygląd ścierwojadów, mają teraz różowy kolor taką dziwną czuprynę i ogólnie są śmieszne. Cieniostwory zmieniły się chyba na lepsze. Wracając do postaci:
Diego-teraz wygląda jak co najmniej dziadek bezimiennego.
Milten-czy ja wiem, zbytnio się chyba nie zmienił.
Gorn-on chyba wyglądem najbardziej przypomina siebie.
Lester-szczerze? Zero zmian zauważalnych na pierwszy rzut oka.
Vatras-Tylko ślepy nie zauważyłby zmiany. Wybielanie skóry w tępie expresowym nic więcej.
Lee-Lee to Lee nic dziwnego nie widzę.
Saturas-brak zastrzeżeń tak jak to reszty Magów Wody oprócz Vatrasa.
Lares-wygląda jak zwykły klon najemnika orków on chyba też był u chirurga plastycznego.
Nie będę tu zbytnio się rozpisywał.
Napisze tylko jeszcze coś o krainach i Vengardzie.
Pierwotnie myślałem że Vengard jako stolica będzie dużo bardziej imponującym miastem.
Ale jeśli chodzi o krainy to wszystko jest prawie identyczne do tego jak sobie wyobrażałem.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Co myśleliście o Gothic'u 3 nim w niego zagraliście?
« Odpowiedź #19 dnia: 23 Czerwiec 2009, 12:05:41 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything