Strefa pomocy > Gothic II oraz Noc Kruka
Problem ze smokami.
(1/1)
Emilem1990:
WITAM.
Mam wielki problem natomiast niemoge zabic 2 smoków chyba gra sie zje... tearz napisze co zrobiłem Poszedłem do bagiennego smoka zabiłem go i przeteleportowałem sie do zamku naprawiłem oko i poszedłem do Gorna powiedziałem ze zabiłem smoka bagiennego potem tak samo zrobiłem ze smokim ognistym ale po tym jak wziołem zabiłem smoka ognistego wyskoczyło "zabiłem wszystkie smoki" i kliknołem w to może to jest tego przyczyna niedostałem za tą ostatnią wypowiedz nic EXP pewnie cos nietak sie zrobiło teraz ja ide do smoka kamiennego czy lodowego to siekam w niego ile sie da mieczem kusza czrami a jemu nic to nierobi prosze pomocy czy to nieodbije sie na dalszej grze?? Z góry wielkie dzięki za wypowiedzi najlepiej jakby ktos cos wymyslił zeby było można te smoki pozabijać... moje GG 766970 na wszelki wypadek.
POZDRAWIAM!
Resio:
Również miałem takiego buga , ale nie ma co przecież mozesz isć dalej . Gothic 2 jest łatwy te kilka tys EXP nic nie zmieni , pozabijaj orków wokół zamku w Gorniczej Dolinie
Enzo:
Miałem taki problem, ponieważ wpierw poszedłe do bagniennego, później ognistego, a gdy zabiłem lodowego to również wyskoczyło mi zabiłem wszystkie smoki. Nie masz się czym przejmować ten bug nie wpłynie na dalszą grę(no chyba tylko że nie nabijesz exp). W późniejszym rozdziale i tak trochę po zabijasz poszukiwaczy i orków, to wszystko Ci się szybko zwróci.
Chyba z tym problemem nie uda Ci się już nic zrobić. Strata kilku tysięcy doświadczenia nie sprawi, że Gothica nie da się skończyć, więc po prostu graj dalej. Temat zamykam - Triv
Nawigacja
Idź do wersji pełnej