Autor Wątek: Jedi Knight 2 i Jedi Academy  (Przeczytany 1679 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LinkLess

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
Jedi Knight 2 i Jedi Academy
« dnia: 01 Sierpień 2007, 20:12:33 »
Szukałem, szukałem i... ...nie znalazłem. Dlatego założyłem ten temat. Obie części po prostu wymiatają. Tryb dla jednego gracza przechodzi się szybko, dlatego multi oblegany jest przez graczy z całego świata!!! Serwerów jest sporo jak i trybów rozgrywki, a te ciekawsze omówię później. Same pojedynki na miecze świetlne to nie lada gratka dla prawdziwych fanów sagi Georga Lucasa. Wyglądają wybornie. Do tego dochodzą jeszcze moce Jedi oraz Sith . W Jedi Academy możemy poczuć się jak Darth Moul i dzierżyć miecz z podwójnym ostrzem, są też dwa miecze jednoręczne a dla tradycjonalistów pozostaje (jak na szlachetnego Jedi przystało) jeden miecz. Napiszę jeszcze parę słów o audio, które perfekcyjnie oddaje klimat rodem z filmu. Polecam szczególnie tryb multi (może się spotkamy na jakimś serwerze i stoczymy bitwę na miecze). A co wy sądzicie o tych grach? Piszcie.

Dla osób, które z niewiadomych dla mnie przyczyn nie miały kontaktu z grą opiszę najciekawsze (wg mnie) tryby gry dla wielu osób:
- Chapter the ysalimari- Polega on na tym samym co chapter the flag z tym, że osoba, która ukradnie przeciwnikom ysalimari nie może używać mocy, a także na niego nie działa moc.
- Jedi Master- Jest to rozgrywka, w której tylko jedna osoba posiada miecz i moce. reszta próbuje zabić go bronią palną ob blasterów po granaty, miny, snajperkę, energetyczną kuszę etc. i na wyrzutni rakiet kończąc. Ten kto zabije Jedi przejmuje jego miecz i moce i polowanie skupia się na nim.
- Duel- Tryb, w którym walczą tylko dwie osoby (na miecze) reszta czeka w kolejce obserwując pojedynek. Wygrany zostaje i wchodzi następny.
To chyba te, których nie zobaczycie w żadnych innych shooter'ach. Poza tym są jeszcze: tradycyjny free for all, chapter the flag, team dethmatch. We wszystkich można używać broni, mieczy i mocy. Są oczywiście serwery, na których nie ma broni, a nawet mocy. Lightsaber rule and may the force be with you

Offline Dydzio

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja: 0
Jedi Knight 2 i Jedi Academy
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Styczeń 2008, 21:12:05 »
Gra jest zawalista, ale jestem za dobry  . Jestem mistrzem jedi academy w single player, nie mogę grać na poziomie niższym niż najwyższy, bo bym się zanudził.

Forum Tawerny Gothic

Jedi Knight 2 i Jedi Academy
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Styczeń 2008, 21:12:05 »

Offline BeoWolf

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 101
  • Reputacja: 0
Jedi Knight 2 i Jedi Academy
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Styczeń 2008, 18:13:58 »
Ja mam Jedi Kinght:Jedi Academy i gra po prostu wymiata,przechodze ją już 3 raz. I jak gram w Multiplayer nie widze ANI JEDNEGO server'a :/

Offline jureus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: 0
Jedi Knight 2 i Jedi Academy
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Styczeń 2008, 18:29:47 »
grałem w te gry sa nudne, głupie nieciekawe zadania sa do kitu multi to jest jeden wielki bubel tej grze  daje 1/10 nie jeśli szukacie  fajnej gry to jest gra nie dla was

Offline BeoWolf

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 101
  • Reputacja: 0
Jedi Knight 2 i Jedi Academy
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Styczeń 2008, 19:05:42 »
Cytat: jureus
grałem w te gry sa nudne, głupie nieciekawe zadania sa do kitu multi to jest jeden wielki bubel tej grze  daje 1/10 nie jeśli szukacie  fajnej gry to jest gra nie dla was

hehe,pewnie nawet nie wiesz co to za gra.A jeśli wiesz i mówisz że to Gó..no to na 100% nigdy w to nie graleś..

Forum Tawerny Gothic

Jedi Knight 2 i Jedi Academy
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Styczeń 2008, 19:05:42 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything