Autor Wątek: Pancerze orkowego  (Przeczytany 5949 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Pancerze orkowego
« dnia: 01 Sierpień 2007, 12:10:41 »
Jaki pancerz orkowy wam się najbardziej podobał??? Mi sie najbardziej poobał pancerz Orka-Elity. Fajny pod każdym względem, koloru, wytrzymałości na ciosy. Ork przez ten pancerz miał prawie zakryte całe ciało. Proszę wypowiadajcie się jakie są wasze ulubione pancerze orków.
« Ostatnia zmiana: 01 Sierpień 2007, 12:13:42 wysłana przez EnzoFerrari »

Offline Kirgo32

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nawet piekło ma swoich bohaterów."
Pancerze orkowego
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Sierpień 2007, 17:07:30 »
W Gothic 2 niestety za dużo orkowych pancerzy nie można zobaczyć, ale mi się najbardziej podoba pancerz Orka Wojownika.Nie daje za dużo ochrony, ale naramienniki świetnie wyglądają i idealnie nadają charakter orkom.A pozatym ten pancerz idealnie pasuje do orków.Pancerz Orka Elity jest głupio wymyślony, zakrywa za dużo ciała przez co Ork nie wygląda jak Ork, ale bardziej przypomina człowieka.Nadodatek ten pancerz ma okropny naramiennik( za duży).Ubrania Orkowego Szamana nie można nazwać zbroją, choć wygląda całkiem fajnie.

Forum Tawerny Gothic

Pancerze orkowego
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Sierpień 2007, 17:07:30 »

Offline Krzysztof232323

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Pancerze orkowego
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Sierpień 2007, 12:31:11 »
W gothic 2 naramiennik orka wojownika jest nawet fajny. W gothic 3 podoba mi się pancerz orka wojownika idealnie podkreśla jego osobowość. Ciekawie wygląda pancerz ork elity z Gothic 3,a zwiadowcy jest niezbyt ciekawy wygląda jak płaszcz przeciwdeszczowy.

Leviatan

  • Gość
Pancerze orkowego
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Sierpień 2007, 17:02:56 »
Mi najbardziej podoba się pancerz orka elity- taka fajna zbroja, ma sporą wytrzymałość i to jest odpowiednik zbroi "ludzkiego" paladyna.Zbroja wojownika też mi się podoba, jedna ork wygląda w niej jakoś mniej cywilizowanie   a szamani to mają aby jakieś ścierki do podłogi przy przyrodzeniu  

Offline Onar

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: -3
Pancerze orkowego
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Sierpień 2007, 07:47:53 »
MI najbardziej podoba sie pancerz orka elity. Jest bardzo skuteczny i nawet fajnie wygląda. Ale jak komuś może sie podobać komuś ten kolor pancerza jak jest czarny :/ (o ile dobrze pamiętam) ? No i jeszcze fajna jest zbroja orkowego szamana.

Offline Valdar

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 178
  • Reputacja: -125
  • Płeć: Mężczyzna
  • Syn Marnotrawny
Pancerze orkowego
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Sierpień 2007, 22:37:40 »
To że orkowie nie mają zbroi w ekwipunku po prostu tłumaczy że tak już się noszą i tyle :P a co próbowałeś ściągnąć te szmaty z beza by był całkiem nago ? to samo jest z orkami tylko że one mają już jako takie zbroje.

Wiadomo że najlepiej wyglądająca zbroja orków w G2 to zbroja Orkowego Elity. Wiadomo że jest silniejszy i tyle. Mi się po prostu podoba z wyglądu ;) coś ala paladyn :P

Offline kuczaja

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 0
Pancerze orkowego
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Październik 2007, 18:46:36 »
Nie wiem co niektórym z was nie podoba się w pancerzu orka elity, idealnie oddaje wyraz orka z wyższych sfer (z tego co zrozumiałem z gry to ork z kontynentu). Pancerz orka wojownika jest zbyt dziki i niecywilizowany a o pancerzu orka shamana szkoda mówic. Pancerz orka elitarnego jest wytrzymały i świadczy o tym że orkowie też mają kowali   . A tak nawiasem sprawdziłem czy orkowie mogą zakładac inne pancerze, okazało się że mogą!!! ÂŚmiesznie wygląda ork elita w pancerzu paladyna!!!

A oto instrukcja jak zobaczyc orka w innej zbroji:

1 najpierw wpisujemy bmarvinb
2 szukamy orka jeśli nie mamy takiego pod ręką klikamy F2 i wpisujemy: insert orcelite_roam. Oto ork który został przygotowany wcześniej
3 wybieramy ubranie dla orka, jeśli takiego nie mamy pod ręką wpisujemy insert itar_pal_h (zamiast pal_h możemy wpisac coś innego jak: prisoner)
4 celujemy w orka i klikamy O
5 chwytamy ubranie
6 ubieramy się w nie i śmiejemy się do rozpuku!!!


Pozdrowienia!!!
« Ostatnia zmiana: 11 Październik 2007, 21:06:14 wysłana przez kuczaja »

Offline kubason

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Pancerze orkowego
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Październik 2007, 00:06:35 »
Wyłącznie orka wojownika, to odzwierciedla  jakimi te bestie są barbarzyńcami, ale (offtop sory;d) wolałbym żeby w G I i G II orki mialy coś w stylu z G III. Ale wracając to zdecydownie taka zbroja pasuje do orka z Gothic 2:D

Offline Uchiha Sasuke

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 156
  • Reputacja: 0
Pancerze orkowego
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Styczeń 2008, 15:17:10 »
można powiedzieć że EnzoFerrari odpowiedział za mnie armor elity jest super

Offline krassus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • na pochybel!!!
Pancerze orkowego
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Styczeń 2008, 16:00:25 »
A mi się podoba pancerz orka szamana! Przepaska na biodra idealnie pasuje do jego postaci   a tak poza tym można dzięki temu łatwo go zabić!

Offline Smok Finkregh

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 0
  • Yzush Ek Aulash Detr Shiqua!
Pancerze orkowego
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Styczeń 2008, 11:00:03 »
Najlpszy to Szamana i Elity. Szamana jak szamana, a Elity jak...najemnika. Wojownika też fajny.

Offline Paweł Mag Innosa

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
Pancerze orkowego
« Odpowiedź #11 dnia: 23 Styczeń 2008, 11:22:41 »
Mi najbardziej bodobają mi się pancerze elity i szamana.

Zbroja szamana: Dlatego mi siępodoba bo jest jak magiczna szata, ale jest ona niezbyt wytrzymała, ale mi się podoba.

Zbroja elity: Podoba mi się bo jest wytrzymała, nieżly kolor, kolce na zbroi i dlatego że ma pazury tak jak u łowcy smoków.

   Pozdrawiam

Offline stefan666

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1504
  • Reputacja: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
Pancerze orkowego
« Odpowiedź #12 dnia: 23 Styczeń 2008, 11:37:32 »
Mi się najbardziej podoba pancerz Herszta Np. Uruka ma ładną peleryne i cale cialo jest zakryte taki sam ma np. Kan ten pancerz podoba mi się najbardziej a najmniej podoba mi się pancerz Orka-zwiadowcy bo to tylko jakieś łachy na rzucone na trochę metalu      

Offline gumbas18

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Pancerze orkowego
« Odpowiedź #13 dnia: 16 Listopad 2008, 16:42:11 »
Mi najbardziej z Orkowych pancerzy podoba się pancerz elitarnego Orka ponieważ ma fajny wygląd i fajny kolor i tak jak zbroja paladyna zakrywa całe jego ciało szkoda że nie da się ich zdjąć i założyć na siebie

Offline doman432

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Pancerze orkowego
« Odpowiedź #14 dnia: 22 Listopad 2008, 10:04:12 »
mi najbardziej podoa sie pancerz elity widać po nim ja twardymi przeciwnikami są orkowie

Offline PwneD

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 77
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Pancerze orkowego
« Odpowiedź #15 dnia: 22 Listopad 2008, 10:14:14 »
Glupi temat bo są tulko 2 wybory
Nie lubie zadnego bo kazdy przypomina mi o nich jako barbarzyncach.
Mam dosc tego ze orkowie to tylko wojny i 0 mozgu.Dlatego podoba mis ie gra World of Warcraft bo w niej po raz pierwszy orkowie byli w postaci honorowych wojownikow.

Nie rozumiem cię Pan Mroku jak można napisać że orkowie są bezmózdzy? Mają taktykę, rozum są tacy rozwinięci jak ludzie ( z gothica :P ). Co do pancerzy orków to podobają mi się obie ich zbroje, wojownika bo ma fajny kolor i te kolce ramieniach, a elity za to że niebieska xD.

Offline jf

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Pancerze orkowego
« Odpowiedź #16 dnia: 30 Grudzień 2008, 14:11:18 »
Zbyt dużo to pancerzy orkowych nie było, ale jeśli chodzi o najfajniejszy pancerz to wybieram pancerz orka elity. Bardzo dobrze chroni orka, ma fajny wygląd między innymi dzięki temu naramiennikowi, ciekawy kolor też dużo daje, dzięki temu pancerzowi ork elita wygląda naprawdę groźnie.

Offline Vender

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 220
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gdy jesteś sam nikt cię nie zdradzi...
Odp: Pancerze orkowego
« Odpowiedź #17 dnia: 11 Styczeń 2009, 15:23:01 »
mi się najbardziej podoba pancerz orka wojownika nadaje mu charakteru a pancerz orka elity wygląda jakoby był robiony dla człowieka

Forum Tawerny Gothic

Odp: Pancerze orkowego
« Odpowiedź #17 dnia: 11 Styczeń 2009, 15:23:01 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top