Autor Wątek: II Zadanie Melitele  (Przeczytany 1264 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Melitele

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 365
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

II Zadanie Melitele
« dnia: 30 Lipiec 2007, 10:14:04 »
Nazwa: Mroczne Wizje**
Nagroda: 100 sztuk złota
Zlecający: momo
Opiekun: momo
Wymagania: brak
Opis: Stary wygus Barry znowu ma kłopoty. Opowiadał coś o duchach nawiedzających jego piwnicę. Słyszał jęki i nawoływania, a kiedy zszedł do piwnicy ujrzał zjawę swojej zmarłej żony. Od tej pory nie może spać spokojnie. Myśliwi co prawda nie mają wiele wspólnego z duchami, jednak to nas poprosił o pomoc, no i zawsze można na to zerknąć.

Melitele pewnego dnia udała się do myśliwych po jakieś zadanie . Gdy dotarła na miejsce otworzyła drzwi i weszła do środka wisiała tam tablica z różnymi zadaniami . Dziewczyna zobaczyła zadanie „ Mroczne Wizje” postanowiła się go podjąć i dowiedzieć się o nim czegoś więcej …
-----

Bronie:

Nazwa Broni: Ostrze Zagłady
Typ: Jednoręczny
Rodzaj: Miecz
Jakość Wykonania: Zaawansowane
Poziom: I
Dodatkowo: Zatruty Oręż
Opis: Długość ostrza waha się w granicach od 90 do 140 cm. Miecz ten jest najczęściej widywanym wyposażeniem poszukiwacza przygód. Mówią o nim uniwersalna maszyna do zabijania i mają rację. Podczas produkcji użyto silniejszego rodzaju trucizny pochodzącej od Bagiennego Topielca.


Zbroje:

Nazwa Zbroi: Zbroja Członka Klanu
Typ: Całkowita
Rodzaj: Skórzana
Jakość Wykonania : Amatorskie
Poziom: I
Dodatkowo: Brak
Opis: Zbroja wykonana specjalnie dla nowego członka Klanu Ohsi.


Nabyte Zdolności:
Walka Bronią Jednoręczną: I
Strzelanie z łuku I


Nauczone Czary:
Brak

Offline momo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • gothiczeQ
II Zadanie Melitele
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Lipiec 2007, 20:45:12 »
Po chwili zmęczona już nieco Melitele dotarła do celu. Drzwi chaty były zamknięte. Nim zdążyła zapukać, z zarogu wyszedł potężny kolorowo ubrany gość z mocno rozwiniętym mięśniem piwnym. Na oczy zsunęła mu się ciemnozielona opaska, która całkowicie przysłoniła mu widok. Kiedy ją poprawił spojrzał w stronę Melitele, oparł się o drewnianą ścianę i zagaił:
- Witaj kwiatuszku. Czyżbyś odebrała moje miłosne wibracje?
- Hmm... nie zupełnie. Ma pan może na imię Barry?
- Ha! Widzisz. Wiedziałem że coś nas łączy. To ta więź łączyn nasze myśli.
- Chyba poprostu mamy wspólnych znajomych.
- A Ty jesteś... ommmm... zaraz, wspólnych znajomych?
- Jestem tytaj z powodu twojej prośby do myśliwych.
- Aaa eee - zmieszał się Barry - No tak, pani od myśliwych. Proszę wybaczyć, spodziewałem się, że przyślą kogoś eee... innego.
- W porządku. Jaki mamy problem? To podobno... DUCH
- Ciii, bo cię usłyszy - przerwał szeptem Barry - Pojawia się tylko wieczorem ale słucha nas cały czas. Noc w noc od przejazdu tego kupca męczy mnie i nie daje mi spać. Jęczy i buczy tak że buuu i pfuuuu - łzy pojawiły mu się w oczach - ta jędza nawiedza mnie nawet po śmierci - wyglądał jakby zaraz miał się rozpłakać.
- Spokojnie, spokojnie, wszystko będzie dobrze - po chwili lamentowania Barry był już w stanie wyraźnie mówić - Na pewno coś da się zrobić. Po pierwsze: co to był za kupiec?
- Najzwyklejszy handlarzyna. Zakupiłem od niego kilka paczek upojnej nocy (takie swojskie skręty ;) bo tanio chłop sprzedawał. Błagam panią, proszę zrobić coś z tym duchem!
- Kiedy nigdzie go tutaj nie widzę.
- W piwnicy, z tamtąd usłyszałem te jęki i wrzaski, a kiedy chciałem sprawdzić co się dzieje, zobaczyłem ją na schodach. Wiałem ile sił w nogach. Proszę, niech panienka coś z tym zrobi.

Forum Tawerny Gothic

II Zadanie Melitele
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Lipiec 2007, 20:45:12 »

Offline Melitele

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 365
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

II Zadanie Melitele
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Lipiec 2007, 21:09:53 »
Melitele weszła do domku Barrego wyglądał on normalnie było tam kilka krzeseł stół i pełno innych rupieci z pozoru dom wyglądał normalnie jak inne . Dziewczyna dobrze się rozglądnęła poczym zauważyła drzwi na końcu korytarzyka podeszła bliżej … Kucnęła i słuchała – z piwnicy dochodziły jakieś odgłosy jakiś szelest . Melitele otworzyła drzwi poczym nieśmiale weszła do wnętrza piwnicy …

Offline momo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • gothiczeQ
II Zadanie Melitele
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Lipiec 2007, 21:23:30 »
Był to tylko szczur podgryzający nogę regału z winem. Melitele uważnie rozglądała się po piwnicy, jednak nie zauważyła niczego podejżanego. Po chwili natrafiła na dziwną, sporej wielkości paczuszkę do której przyczepiono etykietkę:

UWAGA! Palone w większych ilościach może spowodować halucynacje i zawroty głowy. Pomiędzy kolejnymi skrętami należy zachować odstęp czasowy minimum trzy godziny.

Na ziemi nieopodal leżały jeszcze tlące się skręty. W ten sposób duch Barrego okazał się dymem z papierosa.

Offline Melitele

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 365
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

II Zadanie Melitele
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Lipiec 2007, 21:46:27 »
Dziewczyna po odkryciu tego wszystkiego poszła o tym opowiedzieć Barry'emu – wyszła na zewnątrz . Mężczyzna stał przy płocie dziewczyna podeszła do niego on od razu zapytał z przerażeniem :
- Co z tym duchem ?
Melitele uśmiechnęła się do niego poczym powiedziała mu :
- To nie był duch tylko szczur
- Szczur jak to ?
- Podgryzał nogę jednego z regałów – poczym dodała a te niby duchy to od tych skrętów w nadmiernych ilościach mają takie skutki wzięłam je żeby już nie było z nimi problemu ...

Offline momo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • gothiczeQ
II Zadanie Melitele
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Lipiec 2007, 22:29:09 »
- Szczur, jak to szczur, jaki szczur? Ja widziałem ducha! Mojej zmarłej żony, przysięgam na głowę że to nie był szczur!
- Uspokój się Barry. Poprostu miałeś zły sen
- Co?
- Zły sen Barry, zły sen. To przez to że szczur hałasował kiedy spałeś. Wypędziłam go, więc teraz już wszystko będzie dobrze.
- Zły sen, zły sen! hahahaha, to tylko zły sen. Dziękuję Ci za pomoc. Proszę weź całe moje złoto. To idealne podziękowanie za zwrócenie świętego spokoju. I nawet nie próbuj odmówić.
- Dziękuję - odrzekła dziewczyna przyjmując dar. Po czym powoli oddaliła się w stronę lasu. Nim oszalały ze szczęścia Barry zorientował się, że został uratowany od swojego drogiego towaru, zawartość paczki rozpuściła się w jeziorze. Melitele tą samą drogą powróciła do obozu i zameldowała ukończenie zadania.

Zadanie ukończone
Nagroda:
100 sztuk złota od Barrego
« Ostatnia zmiana: 31 Lipiec 2007, 22:30:35 wysłana przez momo »

Forum Tawerny Gothic

II Zadanie Melitele
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Lipiec 2007, 22:29:09 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything