Autor Wątek: Koalicja  (Przeczytany 2278 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Valar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Koalicja
« dnia: 28 Lipiec 2007, 10:34:45 »
Jak myślicie? Osobiście czekam na to od dawna... Wcześniejsze wybory najprawdopodobniej wygrało by PO i nie było by Giertycha, Kaczorów i Rolnika samego w dolinie... Jednak mam złe przeczucie że Samoobrona i LPR będą kurczowo trzymać się stołków i foteli... Spodobała mi się wypowiedź pewnego politologa (nazwiska nie pamiętam) "Ta koalicja przypomina patologiczną rodzinę. Ojciec wszystkich leje ale czasami da coś do jedzenia więc rodzina z nim zostaje." Według mnie to idealnie odzwierciedla aktualną koalicję. No i wreszcie czy jeśli np. LPR odejdzie to PiS zdecyduje się na rząd mniejszościowy? Wypowiadajcie swoje zdanie.


Pozdrawiam
Bartaz
« Ostatnia zmiana: 28 Lipiec 2007, 11:09:27 wysłana przez DODO »

Offline Adanos7

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 198
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • Złote Wrota Team
Koalicja
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Lipiec 2007, 13:39:20 »
Najlepiej, żeby zakończyli te swoje żałosne rządy. Przez nich sytuacja Polski jest niestabilna. Mam nadzieję, że dojdzie do wyborów i wygra partia, która będzie miała ponad 50% miejsc w Sejmie. Przez te koalicje nic dobrego nie będzie, bo ciągle się rozpada, to się z tym nie zgadzają itd.

Forum Tawerny Gothic

Koalicja
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Lipiec 2007, 13:39:20 »

Offline Riddle.

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 0
  • Mój dziadek był wielkim człowiekiem.
Koalicja
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Lipiec 2007, 19:03:56 »
Gdyby to ode mnie zależało wypieprzył bym wszystkich z tego żałosnego sejmu lub wpadł bym tam z AK47. To co sie dzieje u nas w Polsce to jeden wielki burdel. Nie ma takich słów żeby opisać co się tam dzieje. Jeśli jednak musiałbym wybrać to zagłosował bym na PO, ale nie dlatego, że są lepsi(wszyscy tam z jednej matki pewnie są) tylko dlatego, że PiS od tak długiego czasu zrobił prawie tyle co ja w te wakacje - nic. PO może będzie inne choć nie zdziwiłbym się gdyby również nic nie robili.

Z wyrazami szacunku...

Offline Valar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Koalicja
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Lipiec 2007, 19:22:35 »
hmmm.... Po części się z tobą zgadzam - Ten rząd mógłbym osobiście wytrzymać gdyby:
1) Wyj***li na zbity pysk Giertycha!
2) Coś robili... Ta cholerna kolalicja zamist "chociaż" myśleć nad ustawami, a codopiero je uchwalać to tylko kłucą się o jakieś bzdety... ach... co z tą polską? No i ogólnie to Kaczorów nie lubię... Także nawet gdyby PO też nic nie robiło to i tak wolałbym żeby rządziło PO...

A jeszcze jestem ciekawy... Czy PiS zdecyduje się na rząd mniejszościowy? Ogólnie to raczej nie ma sęsu ale znając ich... Oni będą się trzymać stołków jak tylko długo będą mogli (nawet bardziej zaciekle niż LPR i SO) Najchętniej to by się tam ku*wa łancuchami przywiązali do tych cholernych foteli - i jak ktoś taki może mieć władze w kraju? I jeszcze prezydent - brat premiera!! Ludzie... W wiadomościach mówili że nawet w jakieś gazecie w Afryce napisali jak Lepper pierwszy raz ogłosił że wychodzi z koalicji (jak go zdymisjonowali) !!!

Pozdrawiam
Bartaz
« Ostatnia zmiana: 28 Lipiec 2007, 19:29:54 wysłana przez bartaz11 »

Forum Tawerny Gothic

Koalicja
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Lipiec 2007, 19:22:35 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top