Autor Wątek: I Zadanie Melitele  (Przeczytany 1315 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Melitele

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 365
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

I Zadanie Melitele
« dnia: 27 Lipiec 2007, 17:29:39 »
[quode]Nazwa: Lekarstwo
Opis: Mały Vincent zachorował, należy udać sie do zielarki po lekarstwo dla dziecka
Opiekun: Lady Metztli[/quode]
Melitele poszła do Wampirzycy Metzli po zadanie. Usłyszała ze potrzebuje zioła dla wampirzego dziecka, Vincenta. Melitele chętnie podjęła się tego zadania i wysłuchała co Lady Melzli ma do powiedzenia na ten temat...
----
Bronie:

Nazwa: Krótki Miecz Jednoręczny
Typ: Jednoręczny
Rodzaj: Miecz
Jakość Wykonania: Zaawansowane
Poziom: I
Dodatkowo: Brak
Opis: Nie jest to żaden majstersztyk, jednak zawsze lepiej mieć kiepskie ostrze, niż gołe piąchy. Dobra broń dla początkujących wojowników.


Zbroje:

Nabyte Zdolności:
Walka Bronią Jednoręczną: I

Nauczone Czary:
Brak

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
I Zadanie Melitele
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Lipiec 2007, 22:53:33 »
- Witaj Melitele, pewnie nie wiesz gdzie mieszka zielarka? To ci powiem, musisz iść głównym traktem do Ombros i przy takim dużym głazie skręcić i cały czas prosto, trafisz - powiedziała wampirzyca.
Melitele ruszyła do zielarki, bez problemu odnalazła kamień i skręciła.. Uszła kawałek i usłuszała warczenie... Na drodze stały dwa wilki...

Forum Tawerny Gothic

I Zadanie Melitele
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Lipiec 2007, 22:53:33 »

Offline Melitele

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 365
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

I Zadanie Melitele
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Lipiec 2007, 10:11:39 »
Melitele po zauważeniu ich zaczęła lekko się cofać lecz wilki warczały i szły za nią ich wzrok był pełny nienawiści więc dziewczyna wyciągnęła miecz który miała wzięty ze sobą i skierowała go w stronę jednego ze zwierząt i kilkoma uderzeniami trafiła wilka który po zadanych ciosach upadł . Zaś drugi wilk w tym samym momencie rzucił się na dziewczynę i przewrócił ją na ziemie …. Melitele odtrąciła go ręką i ponownie powstała wzięła swój miecz który po przewróceniu na ziemie upuściła i zabiła drugiego wilka poczym ruszyła w dalszą drogę tak jak powiedziała jej Metzli szła cały czas prosto …..

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
I Zadanie Melitele
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Lipiec 2007, 12:05:04 »
Melitele doszła bez większych przeszkód, zielarka siedziała przed domem... Była czymś bardzo zaniepokojona - Witaj - powiedziała Melitele - Ach... witaj... Pewnie przyszłaś po lekarstwo dla małego wampira, tak? - zpaytała - No, tak. Przysyła mnie Lady Metztli - powiedziała Melitele - Niestety... dziś zostałam okradziona, nie mam wszystkich ziół, jednego mi brakuje do lekarstwa... Ale ono rośnie na polance, na wschód z tąd... Mogła byś mi dziecko ją przynieść? -

Offline Melitele

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 365
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

I Zadanie Melitele
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Lipiec 2007, 14:00:08 »
Melitele odpowiedziała kobiecie :
- Tak oczywiście pójdę po nie …
Kobieta wskazała jej drogę którą powinna iść na polane . Melitele czym prędzej wyruszyła na wschód aby jak najszybciej znaleźć potrzebne do zrobienia leku zioło . Droga nie zajęła jej długo czasu nim się obejrzała była już na miejscu …

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
I Zadanie Melitele
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Lipiec 2007, 16:17:08 »
Na polance siedział człowiek... Miał przy boku miecz. Gdy zobaczył dziewczynę, wyjął miecz z pochwy - Cco tu robisz? Zielarka cię przysłała tak? - syknął celując mieczem w Melitele - To znaczy ona przysłała mnie po zioła... - powiedziała dziewczyna - Czyli po mnie, bo to ja ukradłem - powiedział mężyczna i zaśmiał sie jakoś dziwnie. Dziewczyna zrozumiała, mężczyzna był mocno naćpany. W końcu mężczyzna przestał sie śmiać i zaatakował dziewczynę...

Offline Melitele

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 365
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

I Zadanie Melitele
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Lipiec 2007, 12:12:39 »
Melitele wyciągnęła swój miecz i zaczęła się bronić . Ale mężczyzna był bardzo mocno naćpany bowiem co chwile się chwiał i potykał dlatego dziewczyna wykorzystała pierwszą lepszą okazję aby zaatakować mężczyznę i udało się jej – przewrócił się poczym Melitele wbiła mu miecz w serce - wzięła wszystko co miał przy sobie i udała się w stronę  domu zielarki .

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
I Zadanie Melitele
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Lipiec 2007, 15:11:42 »
Melitele doszła do chatki zielarki. Gdy staruszka ją ujżała ucieszyła sie ogromnie - Ojej..Masz moje zioła, wszystkie! Nawet sobie nie wyobrażasz jak niektóre ciężko zdobyć... - powiedziała zielarka biorąc worek z ziołami - A jak ci sie udało to zrobić? - zapytała - Zabiłam złodzieja...- powiedziała Melitele - Naprawdę? Oh.. miałam poprosić Lady Metztli aby zajęła się tą sprawą z rabusiem... ÂŁobuz przychodził tu i kradł zioła, normalnie to działają uspakajająco, ale w połączeniu z innymi...No widziałaś co sie stało - powiedziała zielarka bardzo szczęśliwa - Szepnę Lady conieco o tobie, bo świetnie sie spisałaś... A i odemnie masz tu Miksturę Leczniczą, nie jest silna, ale lżejsze rany uleczy...A i lekarstwo dla Vincenta.. Prosze oto one... Biedne to dziecko, ciągle choruje... - powiedziała podając dziewczynie dwie małe buteleczki.

Zadanie wykonane
Metztli

P.S to zadanie liczy sie jako dwa rekrutacyjne, więc zostało ci tylko jedno

Forum Tawerny Gothic

I Zadanie Melitele
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Lipiec 2007, 15:11:42 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything