Autor Wątek: Lester w Al shedim i changelog?  (Przeczytany 1022 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline k00ba

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
Lester w Al shedim i changelog?
« dnia: 27 Lipiec 2007, 12:14:47 »
Pytanie na temat patchy 1.3.1 i 1.4. tylko one dzialaja pod polska wersje jednak czy nie beda czynily zadnych problemow? skoro poprawiaja dialogi to jakim cudem skoro nie zostały w Polsce zrobione? są dialogi ale nie ma ich dźwięku ?? Czy one są niezbędne? tzn bez nich nie dostane jakiejs broni, nie ukoncze dokładnie zadania czy też nie dostane za coś doświadczenia? czy moze poprawiają tylko błędy logiki? z changeloga nic nie rozumiem bo nie znam dobrze angielskiego :P Poza tym po zainstalowaniu tych patchy mialem problem. gdy po misji w ardei zszedlem na plaze pokazal mi sie komunikat:

Zadanie ukończone! Lester w Al Shedim. Doświadczenie +1000    O co chodzi?

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Lester w Al shedim i changelog?
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Lipiec 2007, 12:24:39 »
Człowieku zaczynasz mnie naprawdę irytować. Mówi się do Ciebie prosto tak, że nawet zwierzę na wsi by zrozumiało a ty dalej z tymi durnymi tematami. Pomijając już, że pierwszy zamknąłem, na drugi odpowiedział Ci IsentoR a teraz zamiast napisać w tamtym to bez sensu tworzysz nowy temat. Zastanów się trochę co robisz.  Napisałeś do mnie nawet na gg i tam Ci powiedzi8ałem, że nic się nie stało a Ty dalej swoje. Zaraz mnie naprawdę poniesie i dam Ci warna po prostu za głupotę. Ile można mówić, że ten patch p-oprawia problemy z misjami! Tak z misjami więc są dodatkowe dialogi. A skąd Ci weźmiemy dubbing? Skoro to tylko patch to nie oczekuj zbyt wiele. Głos byłby wtedy, gdyby CDP postanowiło wydać wersję G3 ze wszystkimi patchami. A co do twojego "Lester w Al Shedim" to już mówiłem Ci, że był problem z tą misją więc wykonano ją automatycznie, gdy Lester dotarł do Al Shedim. Nie mówiłem Ci tego? Jeszcze raz zobaczę podobny temat to nie ręczę za siebie.

Forum Tawerny Gothic

Lester w Al shedim i changelog?
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Lipiec 2007, 12:24:39 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top