Autor Wątek: GS TW GC...  (Przeczytany 6524 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ret Sam

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
GS TW GC...
« dnia: 27 Wrzesień 2006, 07:31:39 »
Który portal lubisz najbardziej?Ja zdecydowanie najbardziej lubię Gothhic World.Teraz może nie zagląda na nią wiele userów ale i tak pozostaje najlepsza.... Na drugim miejscu jest tawerna gothic.Cenię tę stronę za aktywnych userów itd.Trzecie miejsce zajmuję Gothic Site.Mają bardzo,bardzo dużo aktywnych użytkowników.Dalej nie chcę mi się pisać  .

Pozdro!!!
« Ostatnia zmiana: 30 Wrzesień 2006, 13:48:23 wysłana przez Arthas »

Thoro

  • Gość
GS TW GC...
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Wrzesień 2006, 15:42:06 »
Imo, nie widze sensu w temacie. To chyba oczywiste, że większość osób z tego forum zagłosuje na Tawernę, ponieważ gdyby nie to przypuszczam że zamiast bywać tu poszliby na jeden z konurekcyjnych portali. Jeśli już mamy oceniać, to niech te oceny będą konstruktywne.

Postaram się ocenić wszystkie z tych stron w miarę szczegułowo i na samym końcu, przedstawić mojego faworyta.

Gothic Site - Ten portal był zawsze dla mnie wzorem do naśladowania. Większość artykułów jest wykonana na prawde solidnie, a wszystko jest opisane w sposób szczegułowy. Wielkim plusem, jest zapewne galeria która wygląda jak należy - czyli profesjonalny system a nie infopage z 4 miniaturkami.

Niestety forum, to już nie to samo co strona. Nigdy nie przepadałem, za "Gothic Forum". Głównie ze względu na ustaloną hierarhię - większość nowych użytkowników jest traktowana zazwyczaj jak powietrze a pracy niektórych moderatorów wolę nie komentować...

Gothic World - Jak do każdej innej strony, również do nich miałem i mam szacunek. Niestety, podczas ostatniej konwersacji przy której administrator Lee próbował nam uświadomić kim my nie jesteśmy zmieniłem zdanie.

Wg. mnie niektórym osobom, ż tegoż portalu przydało by się trochę samokrytyki i szacunku do cudzej pracy  .

World of Gothic - Ten portal, to chyba jakieś wielkie nieporozumienie. Największym minusem, tej strony jest nie dojrzały administrator który uważa się za pępek świata a swoją stronę za najlepszą. Niejedoktornie pokazywał, jaki to on jest żałosny i nieodpowiedzialny. Imo, sama strona nie prezentuje sobą niczego ciekawego jednak zdaniem administratora i innych osób które nie wiele różnią się od wspomnianej osoby jest najlepszą stroną o Gothic.

Obecnie ta pseudostrona "gnije", wraz z opustoszałym forum na którym widujemy już samych weteranów. Cóż, to nawet dobrze bo cała ta szopka nazwana "World of Gothic PL", nie powinna mieć nigdy miejsca.

Gothic Center - Powiem krótko - żenada. Większość artykułów, wygląda tak jakby była pisana przez osoby w średniej wiekowej 9/11 lat. Zasady, na forum są wręcz absurdalne a administratorzy prezentują żenujący poziom używając wulgazyzmów na publicznych łamach forum.

Na dzień dzisiejszy strona upada, jednak wspaniali administratorzy mają to gdzieś. Jedyny odzew ze strony szanownych panów, to zgarnięcie tzw. "osób chcących pomuc" żeby potem znowu pierdzieć w fotel i cieszyć się jak to na ich "forum" rejestrują się kolejni użytkownicy.

Gothic Net - Pomijając Gothic Site, to mój faworyt ze wszystkich wymienionych stron. Przez ponad półtoraj roku byłem jedną z głównych osób odpowiedzialnych za ten serwis. Przez ten czas byłem światkiem rozkwitu strony, jak i zaangarzowania Radka w jej rozwój. Podziwiam tego człowieka, głównie za to że doszedł do tego przede wszystkim sam w przeciwieństwie do pana  Necrosa z "World of Gothic PL" za którego to prace odwalili ludzie postronni.

Tak więc jak mówiłem, moim faworytem pozostaje Gothic Net. Niestety ostatnimi czasy portal ucierpiał, z powodu zasypu dziećmi przez co już na forum nie ma takiej atmoswery jak kiedyś.

Forum Tawerny Gothic

GS TW GC...
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Wrzesień 2006, 15:42:06 »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

GS TW GC...
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Wrzesień 2006, 16:25:31 »
Gothic Site - Portal do którego zawsze mam pełen szacunek, jak i również do administratora owego serwisu.
Co prawda dane w artykułach czasami są niedokładne lub posiadają pewne niełanse ale to ginie w pięknie wykonania. Liczby aktywnych userów można mu pozazdrościć jedna to normalna kolej rzeczy wkońcu to najstarszy polski serwis o grach z serii Gothic. Oczywiście ma też swoje złe strony...a jedną z nich jest forum dyskusyjne...jak opisał wcześniej Thor "ignorancja" daje się tam ostro we znaki.



Gothic World - O tym serwisie zacząłem mieć złe zdanie od dość niedawna a stało to się z zachowania admina owego serwisu. Jak i wywyższania się jego czy jego redaktorów/moderatorów...ludzie ci sądzą, że ich portal jest idealnym wręcz boskim dziełem co za tym idzie nie dadzą powiedzieć o nim choćby krzty złego zdania. Wiadome jest, że...do samokrytyki trzeba dorosnąć...

Najgorszym z ich zachowań jest bezczelność i chamstwo mianowicie ludzie ci nie dadzą powiedzieć złego zdania o swoim serwisie lecz inne "jadą" z góry na dół. ÂŻe by tego było mało wzorują się na tak negatywnie krytykowanych przez siebie portalach. Pojawia się pytanie...po co wzorują się na bardzo złych portalach skoro ich jest idealny ?...



World of Gothic - Serwis ten stracił swoje dobre imie w moich oczach już dawno, dawno temu. Pomijając masę innych rzeczy najbardziej zdenerwowało mnie zachowanie Necro... Człowiek ten wywyższa się sponad innych...jego chamskie zachowanie wobec mniejszych for dyskusyjnych zapamiętam po wsze czasy...nie będę opisywał sprawy świadkowie tamtych zdarzeń pamiętają pogróżki pseudo hakera...
Oczywiście dla nas w pewnym stopniu było to zabawne ale pokazało prawdziwą "chamską" naturę pana Necro.



Gothic Center - Był to 2 portal na który zawitałem i na którym spędziłem większość czasu pełniąc posadę moderatora. Kiedyś serwis ten miał czym się prezentować lecz na dzień dzisiejszy może się tylko wstydzić...
Administrator olewający serwis czekający tylko na to aż ktoś odwali za niego brudną robotę...wysługiwanie się dziećmi również nic nie dało...przykładem tego są mało inteligentne pod względem treści arty.
Jeśli chodzi o forum dyskusyjne...80% zawartości to spam resztę sami znacie...
Gothic Center podupada ośmielę się powiedzieć że już się to dokonało...co prawda mała grupa ludzi probuje coś zdziałać ale nie daje im dużych szans na sukces.



Gothic Net - Z tym serwisem nigdy nie byłem zbytnio zżyty, jego losy też nie przykuwały mojej uwagi. Co prawda zdarzały się sytuacje za które administracja GN powinna się wstydzić...
Jeśli chodzi o forum...kiedyś panował tam lepszy klimat obecnie nie zbyt długo mogę tam przesiadywać, nic mnie tam nie trzyma...głownie chodzi o tematy jak i ich treść.



Gothic Khorinis - Nie lubię serwisów, które wzorują się na TG, zapożyczają sobie nasze innowacje a później szczycą się swoją wielkością...eh.



Gothic Up - Serwis wzoruje się na innych portalach...nawet nie chce im się zmieniać nazw plików w galerii wszystko ściągają jak idzie...eh. Chyba nie muszę wspominać, że takie zachowanie bardzo mnie irytuje.
« Ostatnia zmiana: 18 Listopad 2006, 09:53:32 wysłana przez IsentoR »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
GS TW GC...
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Październik 2006, 10:11:02 »
A więc ja też krótko opisze każdy z wyżej wymienionych portale.

Cytuj
Gothic Center
- jest to jeden z najgorszych bardziej "znanych", portali o Gothicu. Obecnie panuje tam ładne zawirowanie. Zaczne od grafiki. Jest przejrzysta i czytelna, ale zupełnie nie komponuje się w klimaty Gothica. Wchodząc na nią, nawet po logu trudno poznac, że to strona o Gothicu, mimo napisu. A więc grafika na stronie, napewno nie przyciąga ludzi. Co do artykułów, to już może lepiej zostawie bez komentarza. Każdy może wejść i przeczytac, hmm a raczej spróbować tego czegoś przeczytać. Jednym słowem administracja ma to wszystko w d*pie.

Co do forum, grafika przejrzysta tak jak wyżej, ale również wogóle nie pasująca do gry. Była robiona napewno na podstawie strony, i dlatego wyszło wielkie nic. Na forum praktycznie nikt już nie przesiaduje, admini nic nie robią, sądzać, że wszystko same się zrobi. Ludzie/modzi odchodzą, czemu się nie dziwie. Jednym słowem "jeden wielki syf i nie porządek panuje".

Gothic World - co do portalu. Artykuły poukładane, przynajmniej większość, newsy prawie na bierząco prowadzone. Mam złe mniemanie o stronie, ze względu, na kiedyś wymyślony news, premiery o Gothicu, dlatego wchodząc i czytając newsy nie jestem teraz pewny czy tak naprawde jest. Co do admina, uważa, on jak i jego członkowie, że mają naj naj strone w sieci. Niestety tak nie jest i długo nie będzie, jeżeli nie wprowadzą jakiś cikawych zmian. Szata ładna, jednak nieda sie ykryć, że jest nudno.

Forum, również posiada, ładny skin. Napewno klimatyczny. Hmm, jednak forum, można powiedzieć, już kilka ładnych miesiecy, jak nie dłużej, przechodzi kryzys, w którym ludzie, a raczej garstka ludzi przebywa na forum. Forum od dłuższego czasu, jest martwe, nic ale to zupełnie nic się na nim niedzieje, od aktywnych tylko i wyłącznie moderatorów i administracji.

Cytuj
Gothic Net
- ten portal, napewno posiada jeden z najładniejszych szat graficznych na stronie. Własny CMS, wiele artykułów, pisanych na dobrym poziomie, i to co najważniejsze, częsta aktualizacja strony najnowszymi wieściami, ze świata Gothica. Jedno co im zarzucam, to nie konsekwentnośc, dokłądniej mówiąc, dzieje, sie od dłuższego czasu wiele roszad. Niemogą zapewnic sobie jednego stałego teamu. Od keidy pamietam co pare miesiecy, administracja jak i modzi zmieniają się i to często. Dlamnie to minus.

Forum, oceniam również tak samo jak strone. ładne przejrzyste, i poukładane.

Cytuj
Gothic Site
- to napewno jeden z królestw w Polsce. Tego nieda się ukryć. Imponują mnie wieloma, informacjami na temat Gothica, oraz bardzo ale to bardzo czestymi ciekawostkami. W chwili obecnej napewno gigant, nawet pod wzgledem liczb. Moze i szata graficzna szału nie robi, to jednak klimat jakiś zachowuje.

Forum również. ładna skin, wielu aktywnych użytkowników, tego samego nie moge powiedziec o moderatorach, ale to ich sprawa. Napewnoi przez wiele kolejnych miesięcy, będą dalej królować.
Cytuj
WOG
- bez komenatrza, jedna wielka tragedia i pomyłka.


Pozdrawiam

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
GS TW GC...
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Listopad 2006, 23:11:01 »
Odswieżam, temat, aby poznać zdania innych uzytkowników forum.

Zapraszam do dyskusji, przez ten czas, wiele się zmieniło..

Offline Dee'mon

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja: -259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy wchodzicie.
    • Karta postaci

GS TW GC...
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Listopad 2006, 08:39:01 »
Gothic Site- Stronka jest świetna artykuły są na bardzo wysokim poziomie, lecz niema tego czegoś, co mnie przyciąga do TG
Gothic Center-Strona może świetna nie jest a na forum jest coraz więcej spamu, lecz do tej strony mam pełny szacunek, bo było to pierwsze forum, na którym się zarejestrowałem, więc mam do niego wielki szacunek
Gothic Net-nie lubię tego portalu nie powiem, czemu ale nie lubię
Tawerna Gothic-Dla mnie to numer 1 wszystko tu jest świetne

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
GS TW GC...
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Listopad 2006, 09:47:56 »
Jak wiadomo, na rynku stron o grach Gothic, konkurencja podupada. Chodzi mi przedewszystkim, o bardzo dobrą stronę, która stała na wysokim poziomie, a była nią GNET. Szkoda że to sie wszystko tak potoczyło, jednak już od paru miesięcy, nic ale to kompletnie nic się tam nie działo. Dlatego zamknięcie portalu, było rzeczą jasna i moim zdaniem słuszną.

Co do WOG'u, dlamnie ten serwis pozostanie zawsze niczym ciekawym. Prostym, nic nie robiącym serwisem, któremu zależy wyłącznie na forum i jego statystykach. Praktycznie można powiedzieć, że owo forum jak i strona już nie działają( w pewnym znaczeniu ).

GC, dlamnie to tylko kwestia czasu, aż serwis zostanie zamknięty. Niewiem na co oni tam jeszcze liczą, chyba na to, że zjawi sie ktoś i wszystko im to poukłada. Zenada, z dobrego serwisu, wyłącznie przez administracje, pozostało wielkie NIC.

Takie są moje poszczególne opinie.

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
GS TW GC...
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Listopad 2006, 11:06:50 »
Chciałbym tu jeszcze ocenić pewno dodatkowe foro ;]

Cytuj
Gothic net

Oczywiście, byłem zarejestrowany. Na początku był naprawde rewelacyjny klimat, strona i forum w bałdzo szybkim tempie sie rozwijała. Pomimo wielu kłótń, praktycznie wszystko straciła, a ja bardzo sporadycznie tam wchodziłem.

Cytuj
Gothic Up

Moje pierwsze forum na jakim sie zarejestrowałem. Kiedyś stał na naprawdę bardzo wysokim poziomie, kazdy bał sie napisać posta bo czyhali modzi tacy jak Glifion czy Arcane  , ale te czasy minęły i od ostatniego hacka ten portal pod względem klimatu spadł. Dla mnie, osobiście, niewiadomo jakby spadł, Gothic UP 4ever. 9/10

Cytuj
WoG PL

Kaszana i n/c. ÂŚmieszni modzi wstawiający warny za brak przecinków, nic nie robiąca administracja, [newsy na stronie]...najlepiej unikać tego serwisu.

Cytuj
Gothic Center

Podobno admin mieszka w moim city i 3 minuty odemnie  ale to swoją drogą...
Również byłem tam zarejestrowany, ale nie pobyłem długo gdyż znudziło mi się. Jedynie moge zaznaczyć że tam zrodziło się moje pierwsze opowiadanie o grze gothic ;] A spamu tam zawsze było dużo...

Cytuj
Gothic Site

Serwis stoi na bardzo wysokim poziomie pod względem artykułów, newsów, działów. Na forum dla mnie jest brak klimatu, za duży świat by tam sie wybić...

Cytuj
Tawerna Gothic

Jak dla mnie, nr 1 w Polsce. Cieszę się i raduje, że się tu zarejestrowałem, a było to jeszcze na starym adresie gothic.nuh.pl . Mnóstwo działów na stronie, każdy napisany estetycznie i zgodny z ortografią. Na forum jest klimat, ciągle jest napływ userów i postów spowodowany premierą g3. Poprostu serwis sie rozwija i dam tylko jemu oprócz gothic up ocenę 9/10.

Z wyrazami szacunku i tak dalej TG ;]

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
GS TW GC...
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Listopad 2006, 16:47:12 »
Ja także się wypowiem.


Gothic Site - największy, najpopularniejszy i niestety najlepszy portal o Gothicu w całej Polsce. Od wielu lat witryna trzyma równy, wysoki poziom pod względem niemal wszystkiego. Na stronie widnieją wspaniałe i bardzo dobrze napisane artykuły na temat wszystkich części sagi, ogromny napływ newsów, warto zaznaczyć, iż GS posiada również dość duży download, jak i całkiem niezły biuletyn - "Głos Khorinis". Jedyną a zarazem bardzo znaczącą wadą jest forum, na którym panuje olbrzymi chaos, zamieszanie, spam itd. Jak widać, 25 tysięcy zarejestrowanych userów robi swoje.


Gothic World - Cóż, nie są mi zbyt dobrze znane losy ów strony, jednak pamiętam ją z czasów, gdy była ona sponsorowana przez gry.online i całkiem nieźle prosperowała. W chwili obecnej mam co do niej mieszane uczucia, nie ma ona dla mnie żadnego znaczenia.


World of Gothic PL - szkoda gadać, jak zaznaczył wcześniej Crisis - jedno wielkie nieporozumienie. Totalna porażka i dno. Po co ten serwis w ogóle istniał/istnieje? Jedyne, co mnie interesowało, by przeglądać ów stronę to działy i tematy o modyfikacjach do Gothica, o których można było się stamtąd czegoś dowiedzieć. Reszta, to totalna lipa. Swego czasu WOG miał bardzo dużą popularność, jednak administracja, która nie grzeszy rozumem wszystko zaprzepaściła i zniszczyła, mogło coś z tego być.


Gothic Center - niezbyt dobrze znam i kojarzę tą witrynę, jednak w przeszłości(kiedy się było n00bkiem) dość często się tam pojawiałem i studiowałem zasoby tamtejszej strony. W pewnym stopniu mnie tam ciągnęło, jednak kiedyś przejrzałem na oczy i stwierdziłem, że nie ma sensu dalej wbijać na GC. Teraz, można powiedzieć, iż serwis jest na skraju upadku, a administracja nie ma ochoty/zamiaru go ratować.


Gothic Net - rzadko kiedy odwiedzałem Gothic Net, jednak trzeba przyznać, że był on jednym z najlepszych w swoim rodzaju i należy mu się mój dożywotni szacunek. Po mimo wielu kłótni, o których mogłem od kilku osób usłyszeć, serwis zawsze próbował "stać na nogi" i wielokrotnie mu się to udawało. Bardzo podziwiam ten serwis nie tylko za świetne artykuły będące na stronie, które zawsze z przyjemnością lubiłem przeczytać, ale również za wspaniałe, oddające wyśmienity klimat forum i osoby, które G Net stworzyły.


Gothic Khorinis - Jeden z głównych rywali TG o miano najlepszej strony o Gothic. Serwis powstał dość niedawno i już zyskał dość dużą popularność. Wielka szkoda, że administracja lubi czasem od Tawerny coś "zapożyczyć" bądź wziąść, nie podoba mi się to, choć mimo wszystko lubię obserwować tą stronę.


Gothic Up - Kolejny, duży konkurent TG. Od niedawna znów funkcjonuje i wygląda na to, iż pozbierał się po kolejnym "haku". Swego czasu byłem tam redaktorem i lubiłem wbijać na forum Gothic Up. Dość często przesiadywałem również na tamtejszym chacie, jednak w chwili obecnej nie ciągnie mnie tam tak, jak kiedyś. Trzeba także zaznaczyć, że G Up także zapożycza choćby screeny i zdjęcia z naszej Galerii, nie kwapiąc się nawet ze zmianą nazwy ów plików...
« Ostatnia zmiana: 18 Listopad 2006, 16:48:19 wysłana przez Arthas »

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
GS TW GC...
« Odpowiedź #9 dnia: 19 Listopad 2006, 09:16:08 »
Teraz może ja jeszcze coś napiszę o paru stronkach ;]

Gothic Net: Byłem tam jedną z najbardziej rozpoznawalnych na tej stronie już praktycznie od old G Net. Wielka szkoda, że portal na, którym byłem od samego początku został zamknięty. Radek stworzył naprawdę dobrą rzecz, a pomagali mu dwie osoby, którym chciałbym bardzo podziękować. Są to: Thorbjorn (Thoro ;]) i ReZiWiz (Respev ;]). Pomagali oni w rozbudowie strony i to tak naprawdę dzięki nim też doszliśmy do dobrego poziomu.
Zawsze byłem na G Net osobą niedocenianą, ale na nowym już G Net Ceasar dał mi moda, a skończyłem na G Net ze stanowiskiem supermoderatora ( I nie miałem Reinmar go po tobie ;] Ceasar i Isaac już chcieli Cię usunąć z tej pozycji i mnie dać tam, ale ty wcześniej "COÂŚ" zrobiłeś :P) Miło było na G Net, ale cóż... tak naprawdę taki jest los każdego portalu o grach ;]

Gothic up: Oj przyznam, że się odrodzili na poważnie... strona jest jeszcze w czasie prac, ale forum idzie pełną parą. Stara baza danych, stara ekipa, starzy ludzie, nowe artykuły... Powiem już szczerze, że G UP wróciło na swoje stare miejsce wśród mojego własnego rankingu stron o  Gothicu ;]  G UP jest naprawdę dobrą stroną, którą odwiedza naprawdę multum ludzi... Przykro mi to mówić, ale to WY ich gonicie nie ONI was ;]  G Up powróciło i nie tyle, że się odrodziło, ale się rozwijają w piekielnym tempie... TYLKO oni mogą dogonić G Site, jeśli to w ogóle możliwe :P

o reszcie stron o Gothicu (tych szanowanych i większych) już napisałem... A oto mój mały ranking:

1. Gothic Site - 47 punktów na 50 możliwych
2. Gothic Up - 41 punktów na 50 możliwych
3. Tawerna Gothic - 39 punktów na 50 możliwych
4. Gothic Khorinis - 32 punktów na 50 możliwych
5. Gothic World - 25 punktów na 50 możliwych

Przyznam, w tym rankingu jestem surowy bardzo ;] Sposób punktowania zachowam dla siebie...

Pozdrawiam


Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
GS TW GC...
« Odpowiedź #10 dnia: 19 Listopad 2006, 10:15:01 »
Cytuj
. Przykro mi to mówić, ale to WY ich gonicie nie ONI was ;] G Up powróciło i nie tyle, że się odrodziło, ale się rozwijają w piekielnym tempie... TYLKO oni mogą dogonić G Site, jeśli to w ogóle możliwe :P

Dziwne sformuowanie. Niby w czym ich gonimy? W śmiesznych statystykach? Ilości postów, które zostały napisane pare lat temu? I które na dzień dzisiejszy do niczego się nie nadają. Użytkownicy? Są to zarejestrowanie ludzie z pare lat temu, pf i zobacz sobie zawsze ilu jest obecnych na forum w danym momencie, nie patrz na tego moda, który wyswietla userów z całego dnia, bo on zawsze zostaje taki sam:].

Więc nierozumiem, kto kogo goni. Nie trafiłeś chyba na dobrą strone. My zajmujemy się Gothicem, naszym zadaniem, jest pisanie artykułów, dzięki którym nowi gracze, poradzą sobie z grą, wraz z dostarczaniem najnowszych newsów, ze świata Gothic. To samo tyczy sie forum.

Więc daruj sobie okręslenia, ten goni tego a ten goni tamtego. Naszym celem, jest tylko i wyłącznie prowadzenie strony najnlepiej jak potrafimy Tawerny Gothic, a inne portale nas NIC nie interesują, tym bardziej statystycznie.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

GS TW GC...
« Odpowiedź #11 dnia: 19 Listopad 2006, 11:05:16 »
Cytat: Crisis
Oj przyznam, że się odrodzili na poważnie... strona jest jeszcze w czasie prac, ale forum idzie pełną parą.
Ty to nazywasz odrodzeniem na poważnie wgranie kilkuletniej bazy ? Co im po tych postach (statystykach) ?
Forum idzie pełną parą...na którym większość postów o g3 pochodzi od cytatów z naszych newsów...bądź innych portali.



Cytat: Crisis
Stara baza danych, stara ekipa, starzy ludzie, nowe artykuły...
Nowe artykuły które opierają się na artach innych portali nie tak trudno napisać...



Cytat: Crisis
Powiem już szczerze, że G UP wróciło na swoje stare miejsce wśród mojego własnego rankingu stron o  Gothicu ;]  G UP jest naprawdę dobrą stroną, którą odwiedza naprawdę multum ludzi...
Domena...i dobra pozycja w google...



Cytat: Crisis
Przykro mi to mówić, ale to WY ich gonicie nie ONI was ;]
Takie określenie mnie bawi mam do tego identyczne podejście jak Casano.



Cytat: Crisis
G Up powróciło i nie tyle, że się odrodziło, ale się rozwijają w piekielnym tempie...
TYLKO oni mogą dogonić G Site, jeśli to w ogóle możliwe :P
Serwis który opiera się na innych portalach nigdy nie będzie dobry gdyż oni samemu nic nowego nie wymyślą zawsze wprowadzają wymyślone już przez kogoś innowacje co wydaje się śmieszne...

Thoro

  • Gość
GS TW GC...
« Odpowiedź #12 dnia: 19 Listopad 2006, 11:37:29 »
Fakt, Gothic Up się odradza ale co z tego skoro jak na razie nie wprowadzono żadnych nowych innowacji dzięki którym portal ten mógłby się wyróżniać od całej reszty. Nawet forum nie doczekało się istotnych zmian – co to za board, gdzie rozmowy o modach czy ogólnie o całej serii gier Gothic nie mają swojego miejsca?

Cytuj
TYLKO oni mogą dogonić G Site, jeśli to w ogóle możliwe :P

Nota bene ciekawa opinia, jednak zastanawia mnie na czym ją oparłeś. Wysokie statystyki portalu, nabyte kilka lat temu podczas rozkwitu serwisu? To prawda Gothic Up, rośnie w siłę jednak dla mnie bardziej istota jest zawartość strony a nie jej statystyki.

Gothic Up, niczym nie zaskakuje. Widząc, po raz kolejny ten portal liczyłem na coś nowego (nowy wygląd itd.). Niestety nic takiego nie zastałem. Zupełnie nie rozumiem administracji portalu. Co ciekawego chcieli wnieść, na scenę Gothic reaktywując portal na którym nie znajdziemy nic więcej oprócz podstawowych zasobów o grze? Stron oferujących takie info jest, aż nadto.

Cytuj
Przykro mi to mówić, ale to WY ich gonicie nie ONI was ;]

Tak, ostatnio zupełnie przypadkowo oglądałem forum Gothic Up. Czytam posty, aż natknąłem się na post Kacperexa – administratora portalu. Treść owego postu była identyczna, jak jeden z moich newsów na stronie Gothic.gram.pl. Pan Kacper, nie raczył podać źródła a całość zamieścił jako własne słowa! Potraktowałem to jako ewidentną kradzież, po czym poszło PW z uwagą. Kacper wyedytował post, dodając źródło (Gothic.gram.pl) odpisując na zarzuty takimi słowami: zrobione :)...


Aha, i nie zamierzamy za nikim gonić. Nie chcemy również nikomu robić konkurencji, czy też kogoś prześcigać. Celem portalu, jest dostarczenie podstawowych informacji o grze, oraz dla zapalonych fanów – wielu ciekawostek związanych z serią gier Gothic.
Chcemy stworzyć centrum, gdzie każdy zainteresowany znajdzie informacje, solucje, screeny z modyfikacji gier Gothic jak i szczątkowe info o samym modowaniu. Nie zapominamy również o "ogóle" sagi i ciekawostkach z nią związanych dla tego też na stronie pojawiają się artykuły obejmujące ów informacje - to są nasze cele.

Offline Ret Sam

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
GS TW GC...
« Odpowiedź #13 dnia: 19 Listopad 2006, 13:10:54 »
No zapadły u mnie duże zmiany:

(kolejność przypadkowa)

Gothic World - Teraz można powiedzieć że zagląda tam więcej użytkowników niż 2 tygodnie wcześniej. Mają według mnie oczywiście bardzo ładną szate graficzną logo i dobrych userów. Jeszcze tylko 4 userów i będą mieć 100. Oczywiście do Tawerny nie mają się co przystawiać .

Gothic Site - Poprostu nie cierpię tego portalu. Wiem że ma on bardzo wysokie statystyki, ładną szate graficzną, długie i bezbłędne arty jednak go niecierpie. Oczywiście prawie jak każdy zaczynałem tam. Wtedy Donovan dał mi warna za posta który był sensowny i miał 3 linjiki. I naszczęście dostałem PW od Casana kiedy to zarejestrowałem się na sławnym Gothic zyw.

Tawerna Gothic - Stronka rewelacyjna. ÂŁadna szata graficzna, logo, długie i bezbłędne arty na stronie, wyskokie statystyki i wiele innych. Są na tym forum wspaniali userzy (nie będe wymieniał bo bym to tydzień pisał ). Jednak musze coś przyznać. Gothic zyw było lepsze.  To moja ulubiona Stronka.

Gothic Khorinis - Bardzo ładna stronka pod względem treści i graficznym. Arty też niczego sobie. Ich stronka istniej krótko a już mają 350 userów. Kto wie... Może keidyś będzie konkurencją dla TG .

Gothic Up - Nawet fajna stronka. Widzę że to jest konkurencja dla TG. Zagląda tam już dużo więcej userów a rejestruje też się dużo. Stronki zabardzo nie znam więc nie pisze nic więcej .

Gothic Net - Byłem na tym portalu i nawet dołączyłem do zbóji ale to nie dla mnie stronka. ÂŁadna  była pod względem graficznym i treściowym.

Podkreslam! Kolejność jest przypadkowa !!  

« Ostatnia zmiana: 19 Listopad 2006, 13:11:58 wysłana przez Saturn »

Offline Cesc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 118
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
GS TW GC...
« Odpowiedź #14 dnia: 08 Grudzień 2006, 15:01:17 »
Tera ja się wypowiem. Kolejnośc od najbardziej lubianego po najmniej lubiany:

1.  GothicNet - było to pierwszy portal na którym zadomowiłem się i pisałem. Bywałem tam codzienie. Poczynając od 22 Grudnia 2005 roku. Była tam świetna atmosfera, ładna szata graficzna, miła administracja. No ale wszystko kiedyś sie kończy...

2. Tawerna Gothic - bardzo dobra strona. Pełno na niej ciekawych artykułów. Newsy zawsze na czas. No i forum też wygląda ciekawie(dużo tematów ;] ). Oby wciąż portal sie rozrastał.

3. GothicSite - największa strona o gothicach. Pełno tam wszystkiego: artów, userów na forum, plików w downloadzie. Ale szata graficzna nie jest piękna(jak dla mnnie prawie najgorsza z pośród wszystkich stron o Gothicu-oczywiście biorąc pod uwage tylko te znane stronki).

4. Gothic Up-odrodzili się i chwała im za to. Kiedys byli naprawde, ale to naprawde wszech potężni. Ale czasy się zmienają.

5. WorldofGothic-nie lubie tego portalu najbrdziej ze wszystkich. Ze względu na: administracje, sposób bycia. I za wszystko.

Forum Tawerny Gothic

GS TW GC...
« Odpowiedź #14 dnia: 08 Grudzień 2006, 15:01:17 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything