Autor Wątek: Colin McRae: DIRT  (Przeczytany 1687 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline assassineK

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Colin McRae: DIRT
« dnia: 24 Lipiec 2007, 09:43:29 »
Chce poruszyć temat o według mnie bardzo dobrej grze samochodowej jaką będzie Colin McRae:DiRT.
Bo ta gra będzie róznić się od swoich starszych części.Nie jazda z punktu A do B po wytyczonej trasie, nie wyścigi na czas, nie rywalizacja z „duchami”, ale off-roadowe zmagania mają być esencją nowego tytułu. Szykuj się więc na szaloną jazdę poprzez pełne kurzu, piachu i błota bezdroża, wypełnione pagórkami, poprzecinane dolinkami, upstrzone zaroślami itd. Jeśli lubiłeś poprzednie części serii i w tym momencie czujesz się zawiedziony nowym Colinem, to nie martw się – klasyczne zawody rajdowe nie znikną całkowicie z gry.
Samych zawodów i tras, ulokowanych w różnych częściach naszego globu, ma być cała masa. Tradycjonaliści powalczą klasycznie – w rajdach szosowych w klasach 2WD, 4WD i RWD. Miłośnicy Rally Crossu z radością wezmą udział w off-roadowych zmaganiach, np. z serii American CORR (ze słynną trasą Bark River) czy European Rally Cross (Knockhill Racing Circuit). Dla naprawdę hardcorowych kierowców czekają specjalne wyzwania, jak przykładowo lansowany we wszystkich zapowiedziach „rajd w chmury” czyli Pikes Peak International Hill Climb – drugi najstarszy wyścig samochodowy w USA. Niech o skali jego trudności zaświadczą liczby: długość 20 km, start na wysokości 2862 m n.p.m., meta na wysokości 4300 m n.p.m., liczba zakrętów – 156!

Powodzenia.

PS:Niestety z moich doniesień wynika że za DiRT'a niema co się łapać bez GTX(GeForce 8800GTX).[Jeśli chcesz zobaczyć uroki tej gry lepiej jest posiadać GTX'a]<--dodano
Premiera zapowiadana jest na 3 sierpnia tego roku.

Chciałbym dowiedzieć się również co sądzicie o tej gdzie i jakie są wasze sugestie w stosunku to tej gry??
« Ostatnia zmiana: 24 Lipiec 2007, 11:10:33 wysłana przez assassineK »

Offline LinkLess

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
Colin McRae: DIRT
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Lipiec 2007, 11:02:17 »
Cytuj
PS:Niestety z moich doniesień wynika że za DiRT'a niema co się łapać bez GTX(GeForce 8800GTX).

Jeśli chodzi o wymagania to tu żeś trochę przesadził. Już teraz dostępne jest demko (było w 140 numerze CDA). Muszę powiedzieć, że u mnie nie chciał w ogóle odpalić, więc poszedłem do kumpla, który ma taką konfigurację sprzętową:
- GF 7900 GS
- Athlon X2 (1,8 GHz na jednym rdzeniu)
- 1 GB RAM-u

Powiem tylko tyle: POEZJA!!! Gierka śmigała na maxa aż miło było popatrzeć bez najmniejszego zgrzytu. Fakt DIRT jest pod DX10 i na nim będzie chodził lepiej (o ile kiedykolwiek Vista będzie do tego stopnia załatana, że nie będzie z nią problemów), jednak pod DX9 spisuje się świetnie i nie ma powodów do narzekań.

Teraz z innej beczki. Jest pytanie w podtemacie. Czy DIRT będzie lepszy od NFS'ów? I tu powiem tylko tyle, że nie ma co porównywać obu tytułów, gdyż Colin od zawsze był grą rajdową, w której tuning wizualny nie wchodzi w grę, a samochody, które dostajemy są już praktycznie gotowe do wyścigów. Jeśli chodzi o prowadzenie imprez wyścigowych to w przeciwieństwie do NFS'ów odbywają się one legalnie i na zamkniętych torach.

Forum Tawerny Gothic

Colin McRae: DIRT
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Lipiec 2007, 11:02:17 »

Respev

  • Gość
Colin McRae: DIRT
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Lipiec 2007, 18:09:47 »
Cytuj
Jaaaasne. Chyba na low, ewentualnie na medium. Mój brat ma kompa C2D, 2 GB RAM i Radeon 1900XT (czyli wszystko dużo lepsze) i chodzi bardzo ładnie na high, a Ty mówisz że na takim przeciętniaku chodzi na maksymalnych (czyli ultra)...kumpel Ci kit wcisnął.
Ja posiadam:
- Geforce 7900GS@7900GTX
- C2D 1,86ghz@3,2ghz
- 1,5gb ram TwinMos 533@~900mhz

Gra chodzi na maksymalnych detalach bez problemu w rozdzielczości 1024x768 px.

Cytuj
PS:Niestety z moich doniesień wynika że za DiRT'a niema co się łapać bez GTX(GeForce 8800GTX).
Bardzo ciekawe ;] DiRT jest wymagający tylko dlatego, że to konwersja z Xboxa. Proszę nie wciskać mi kitów, że to nie możliwe i że jestem ślepy. Przy takiej konfiguracji gram płynnie (około 25-40fps).

Cytuj
Premiera zapowiadana jest na 3 sierpnia tego roku.
Premiera wersji polskiej.

Forum Tawerny Gothic

Colin McRae: DIRT
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Lipiec 2007, 18:09:47 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top