Autor Wątek: Gildie i przynależność do nich  (Przeczytany 1371 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bloodvin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Gildie i przynależność do nich
« dnia: 23 Lipiec 2007, 21:50:28 »
Witam. Mam zamiar kupić G3,      chociaż się zastanawiam czytając te komentarze/posty/itp. "Najgorsza część wspaniałej gry...","Mogli ją bardziej dopracować...". Ale nie o tym chciałem pogadać..., moje pytanie dotyczy gildii w sumie to chodzi mi o przynależność do nich... mianowicie czy to jest tak jak w poprzednich Gothic'ach, że jak nas przyjęli do np. Cieni to już nie możemy być Nowicjuszem (z Obozu na Bagnach G1). No i czy samo przyjmowanie do gildii wygląda tak samo jak w poprzednich Gothic'ach tzn. jak przyjmowali nas do Magów Ognia to trzeba było zkładać przysięge (z tego co pamiętam   ale mogło mi sie pomylić). Jeśli tak będzie tak jak w poprzednich Gothic'ach to kupuje.  

Offline assassineK

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Gildie i przynależność do nich
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Lipiec 2007, 23:02:34 »
W tej części teoretycznie niemożna należeć do kontretnej grupy tylko np wybrać drogę Innosa,Adanosa bądź Beliara ,więc np będziesz posłuszny królowi(i nie tylko) i wypełniał jego zlecenia będziesz podążał drogą Innosa,Adanosa zaś magami wody i koczownikami lub Beliara będzisz służył orkom lub assassinom.

Forum Tawerny Gothic

Gildie i przynależność do nich
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Lipiec 2007, 23:02:34 »

Offline Bloodvin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Gildie i przynależność do nich
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Lipiec 2007, 23:07:11 »
To kicha...   Myślałem że aż tak bardzo nie zrąbali tego gothic'a...   nie podoba mi się tego typu wybór gildii   . Szkoda mogło być tak fajnie... Ta czy inaczej dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.

Forum Tawerny Gothic

Gildie i przynależność do nich
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Lipiec 2007, 23:07:11 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything