Autor Wątek: Drugie Urodziny Tawerny Gothic  (Przeczytany 4829 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Drugie Urodziny Tawerny Gothic
« dnia: 23 Lipiec 2007, 12:20:40 »
Jako portal jesteśmy już z wami równo dwa lata zaś na forum ponad rok. Mam nadzieję, że dobrze spędzaliście czas odwiedzając nasz serwis przez ten czas. Staramy się ulepszać różne rzeczy byście odwiedzali nas coraz częściej. Mały cytat:
Cytuj
Już dwa lata minęły od momentu, gdy świat Internetu ujrzał pierwszą odsłonę Tawerny Gothic. Dokładnie 23 lipca 2005 roku otworzono witrynę, która z upływem czasu stała się tym, co teraz oglądamy. Od tego momentu strona przeszła mnóstwo metamorfoz, zmian i przemian, a wszystkie one przyniosły wiele korzyści. Doprowadziło to do niewątpliwego sukcesu, którym jest przyznanie Tawernie Gothic miana oficjalnej strony gier z serii Gothic w Polsce.
Ale ta strona nie zaszłaby tak daleko, gdyby nie Wy, drodzy userzy. Dlatego właśnie Tawerna Gothic z okazji swojej rocznicy przygotowała dla Was niespodziankę, o której dowiecie się już wkrótce.

Jeżeli macie jakieś życzenia, uwagi co zmienić by serwis lepiej się prezentował zapraszam do dyskusji. A tak poza tym zachęcam do wzięcia udziału w konkursie nagrodami są naprawdę ciekawe gry.

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Drugie Urodziny Tawerny Gothic
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Lipiec 2007, 12:33:47 »
Choć z Tawerną nie jestem od samego początku, bo dopiero od 3 miesięcy to bardzo się cieszę się, że taki portal powstał. Jest to najlepszy portal o Gothicu jaki do tej pory widziałem. Składam serdeczne życzenia Moderatorom Tawerny, a konkretnie IsenoRowi, który włożył bardzo wiele trudu dlatego abyśmy mieli tak wspaniały portal. Składam również życzenia tym, którzy przyczynili się do i to dużego rozrostu strony. Myślę, że na tej stronce nie trzeba nic zmienić, bo i tak jest ona super!!!!!!! Link

Forum Tawerny Gothic

Drugie Urodziny Tawerny Gothic
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Lipiec 2007, 12:33:47 »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Drugie Urodziny Tawerny Gothic
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Lipiec 2007, 12:48:21 »
Trochę czasu mam, więc tutaj napiszę.

Z tawerną jestem od ponad roku czyli od początków forum zresztą o tym świadczy mój numer użytkownika. Pomimo wielu sporów i niedociągnięć, dla tego serwisu teraz naszły lata świetności bez osób które dążyły do tego by tej świetności nigdy nie było. Jestem rad że to już II urodziny, mogę życzyć administracji powodzenia i nowo wybranym redaktorom zapału do pracy, i przede wszystkim - profesjonalizmu. Wszystkim życze byśmy ze sobą jeszcze troche wytrzymali.  

Pzdr.


Offline r4d00

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Drugie Urodziny Tawerny Gothic
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Lipiec 2007, 13:16:32 »
Jestem dopiero od kilku dni, ale spoko się dyskutuje i rozmawia na forum. Cieszę się, że takie miejsce powstało. Wszystkiego najlepszego!  

Offline Insiderth

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Reputacja: -2
Drugie Urodziny Tawerny Gothic
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Lipiec 2007, 13:28:18 »
Oj tak, 2 lata  23 lipca... ja wtedy robię poprawiny moich urodzin (20 lipca), a tak na serio... to już kilka razy wracałem do tawerny na dość krótko   zawsze chciałem jakoś pomóc lecz nie za bardzo mi to wychodziło... ale mam nadzieję że za tym, 3 podejściem mi się uda   Tawerno Gothic Wróciłem podczas twoich drugich urodzin!
« Ostatnia zmiana: 23 Lipiec 2007, 13:31:00 wysłana przez Insiderth »

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Drugie Urodziny Tawerny Gothic
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Lipiec 2007, 14:06:52 »
Wszystkiego, wszystkiego najlpeszego na nowej drodze.. Stop! Wróć! Pomyliło mi się :D Nie no jeśli coś od siebie to zyczę, zeby Tawerna mimo pewnych wywrotowych siła na nia czyhających nie upadła i trzymała się dalej jak oficjalna strona gier z serii Gothic w Polsce.

Jeżeli mam sie o coś przychrzaniać, to proszę, by skórka na forum, która jest zapowiadana (inna od light) była jasna.  

Wsiewo, wsiewo haroszewo, mnoga szczascia, zdarowia, dziengaw. Dlia wsiech juserow w forium.

PS: Nie myślcie, ze z okazji urodzin się zmienię na demokratę czy cuś :P
« Ostatnia zmiana: 23 Lipiec 2007, 14:07:44 wysłana przez Kozłow »

Offline assassineK

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Drugie Urodziny Tawerny Gothic
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Lipiec 2007, 14:45:14 »
ÂŻycze wszystkiego najlepszego IsentoR'owi no może nie tylko jemu ale tym którzy mu w tym pomagali i odwalili kawał dobrej roboty i gratuluje że udało się im utrzymać tak długo tawerne i forum w takiej harmonii i porządku.. ;p

Offline Dee'mon

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja: -259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy wchodzicie.
    • Karta postaci

Drugie Urodziny Tawerny Gothic
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Lipiec 2007, 15:09:29 »
Na Tawernie jestem od jej początków. Widzę jak ona się zmieniła. Chciałbym pogratulować adminom utrzymania serwisu oraz ciągłe podnoszenie jego prestirzu.

Z poważaniem
BalloorT

ps. My chcemy black. My chcemy black...

Offline czarny mag

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Drugie Urodziny Tawerny Gothic
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Lipiec 2007, 16:24:07 »
wszystkiego dobrego i miłego życzę wszystkim tym kto pomugł dojść tak daleko temu portalowi . dalszych sukcesów i części gothiców bo to gra Gotgic ,łączy nas i was w pewien sposób .


heja

Offline Chabacik

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 484
  • Reputacja: 83
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie wierz w cuda - polegaj na nich!
Drugie Urodziny Tawerny Gothic
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Lipiec 2007, 16:41:32 »
Chciałbym powiedzieć słówko do administracji forum.
Ciężko pracowaliście przez ten rok, stworzyliście coś wspaniałego. Wasza praca nie poszła na marne. Szczególnie zwracam się do IsentoR'a. Odwaliliście kawał dobrej roboty. Oby tak dalej. ÂŻyczę wam aby za rok forum było 10 razy większe niż jest teraz ;)

Canis

  • Gość
Drugie Urodziny Tawerny Gothic
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Lipiec 2007, 16:52:48 »
Cieszę się że strona dobrze działa i otrzymała miano strony całej sagi. Trwa długo, i ciągle, z dnia na dzień pnie się w górę, mimo że na polskim gier Gothic jest szczycie, ale i tak nadal się pnie w górę, pozostawiając inne portale z tyłu za sobą. Ja jestem od końca kwietnia tego roku, czyli od niedawna. Jest to ciekawa strona, można znaleźć odpowiedzi na wiele różnych pytań. Można Dowiedzieć się o wielu ciekawych rzeczach, których dotąd ktoś nie wiedział. Ciekawa strona, głównie dzięki Administracji, którym gratuluję wytrwałości, cierpliwości i chęci. Również zasługę w dobrym działaniu forum mają userzy, którzy piszą odpowiedzi i tworzą różne tematy, aby wszystkim żyło się lepiej    . ÂŻyczę powodzenia biorącym udział w konkursie.

Z Poważaniem Canis
« Ostatnia zmiana: 23 Lipiec 2007, 16:55:56 wysłana przez Canis »

Offline Antelius

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 258
  • Reputacja: 29
Drugie Urodziny Tawerny Gothic
« Odpowiedź #11 dnia: 23 Lipiec 2007, 23:12:22 »
No to wszystkiego najleszpego. Aby stronka ciągle szła do przodu, aby papa IsentoR miał więcej czasu i wogóle wszystkiego xD. Może nie jestem za długo na tym forum, jednak na stronkę zaglądałem już dawno temu i wiele razy mi pomogła. Dobrze że jest tak dobra strona i form na temat gothica :)

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Drugie Urodziny Tawerny Gothic
« Odpowiedź #12 dnia: 24 Lipiec 2007, 21:01:27 »
Szczerze, to sam nie wiem, od czego by tu zacząć. No może od tego, że ten rok chol*rnie szybko (za przeproszeniem) minął. Pamiętam, gdy wyczekiwałem swoich pierwszych 365 dni na G.Up, ale dłużyły mi się one tak bardzo, że szkoda gadać (szczególnie, że zawarłem w związku z tym pewien zakład). A tu proszę - na Tawernie niedługo przyjdzie czas, gdy i mi tu spiknie roczek. Można by rzec, że zarejestrowałem się tu jako jedna z tych ,,pierwszych" osób (choć ten miech trochę robi) - oczywiście jestem z tego rad. A szczególnie z tego, iż jestem na tym forum do dnia dzisiejszego, oraz że wniosłem coś na nie, jak i na samą stronę.
Przejdę do tego, iż chciałbym wielce podziękować całej administracji, a jeszcze bardziej moderatorom, a już najbardziej tym aktywniejszym userom, których poznałem, i którzy tworzą to forum, za to, że miałem przyjemność z nimi ,,współpracować", dzielić się swoim zdaniem, słuchać ch opini oraz bawić się, gdy przyszedł na to czas. Jak dla mnie ten prawie cały rok nie poszedł na marne i sądzę, iż długo zapadnie mi w pamięci. Mam nadzieję, że portal nie upadnie oraz nie straci miana oficjalnej polskiej strony o serii gry Gothic, oraz że Ci co bardziej lubiani i najaktywniejsi userzy nie opuszczą progów tego o jakże zacnego przyjemnego forum dyskusyjnego.
Z głębi serca życzę, by wszystko szło po Waszej dobrej myśli. By serwis z dnia na dzień się rozwijał, a na forum by zawitała jak największa liczba userów. By tworzyli tematy, pisali posty, pomagali zarządowi i w dalszym ciągu tu przebywali.

Respect with
Boba Fett

Ps A, tak, tak, wróciłem. Jakoś udało mi się przybyć w progi mojego domu przed 15 sierpnia. =P
Pps Proszę o skórkę Black, bo jak na razie odwaliliście *... No, sami wiecie co.
« Ostatnia zmiana: 24 Lipiec 2007, 21:02:36 wysłana przez Boba Fett »

Forum Tawerny Gothic

Drugie Urodziny Tawerny Gothic
« Odpowiedź #12 dnia: 24 Lipiec 2007, 21:01:27 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything