Autor Wątek: Czy po Gothic 3 będzie następna część?  (Przeczytany 9458 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline barthy

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Czy po Gothic 3 będzie następna część?
« Odpowiedź #20 dnia: 20 Styczeń 2007, 11:41:46 »
Ja przeszedlem Gothic 3 scieżką buntownikow i zdaje mi sie ze bedzie nastepna czesc .Poniewaz Innos mowi ze orkowie nie zostali jeszcze pokonani  a tocza walki z barbarzyncami z polnocy. Po za tym mowi ze Bezimienny staje sie krolem po smierci Rhobara II. I grunt do Gothica IV jest bo zaden z bogow nie zostal zniszczony a jak mowi xardas jezeli nie wybiore drogi Adanosa to na kontynencie bedzie panowala wieczna wojna. Wiec jezeli nie bedzie Gothica IVn to sie zabije!!!!!!!!!!!!1

Offline Ponurak

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1408
  • Reputacja: 1170
  • Płeć: Mężczyzna
  • Podaj sobie...
Czy po Gothic 3 będzie następna część?
« Odpowiedź #21 dnia: 03 Luty 2007, 19:36:25 »
PLE PLE PLE Ludzie ja uważam, że (razem z kumplem) dodatek zaprowadzi nas do niezbadanych krain.  
Przecierz tu chodzi o tą tajemnice o ten mrok tak jak było to w NK z Jarkendarem.  A G4 to bezsens. BEZ URAZY

Post jest beznadziejny. Proszę na przyszłość postarać się bardziej. - [Boba Fett]
« Ostatnia zmiana: 03 Luty 2007, 19:39:06 wysłana przez Boba Fett »

Forum Tawerny Gothic

Czy po Gothic 3 będzie następna część?
« Odpowiedź #21 dnia: 03 Luty 2007, 19:36:25 »

Offline Darkon

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 393
  • Reputacja: 0
Czy po Gothic 3 będzie następna część?
« Odpowiedź #22 dnia: 04 Luty 2007, 10:28:40 »
Moze was zadziwie, ale z tego co ja wiem Gothic to trylogia :P Ewentualnie bedzie ten dodatek dotyczacy niezbadanych krain (dodadza prowincje tam, jakas tajemnice i inne gadki szmatki ;p). Dodatek moze byc, moze byc nawet ciekawy w miare, ale sie zobaczy co tam phirana bytes pocznie ;)

Offline GornBS

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Czy po Gothic 3 będzie następna część?
« Odpowiedź #23 dnia: 04 Luty 2007, 11:21:02 »
Ja uważam, że Piranie tracą już pomysły do nowych Gothic'ów. Może firma Piranha Bytes stworzy nową gra. Był by to jakiś nowy cRPG ;)

Offline Tkoron

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 719
  • Reputacja: 440
  • Frideric Gravis
    • Karta postaci

Czy po Gothic 3 będzie następna część?
« Odpowiedź #24 dnia: 04 Luty 2007, 13:24:34 »
Ja uważam, że Gothica 4 nie będzie. Bo co niby miałoby być kiedy zostajemy już królem, a każdy z przyjaciół Bezimiennego poszedł w swoją drogę. Może jednak będzie jakiś dodatek Np. jak to zasugerował Lukasz_1 w Niezbadanych  Krainach.


Ps. Chociaż za 4 częścią jest zakończenie poradnika Mam przeczycie,że jeszcze się spotkamy...

Offline zaj

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Reputacja: 0
Czy po Gothic 3 będzie następna część?
« Odpowiedź #25 dnia: 04 Luty 2007, 13:43:16 »
I po co 4 cześć?? Jeszcze trochę i będzie 33 i 1/3 części... To nie serial, że można ciągnąć w nieskończoność. W pewnym momencie fabułę chol*ra strzeli , ile można walczyć z orkami. Na moje dodatek do gothic 3 powinien zakończyć serię, bo to nie TES gdzie oblivion ma niewiele spólnego z morrowind....

Cytuj
Moglibyśmy dowodzić paladynami i innymi oddziałami. To byłoby połączenia RPG-a i gry strategicznej

Taaa... i co jeszcze?? Budowanie zamków, budynków gdzie się szkoli paladynów i żołnierzy... Może jeszcze statki kosmiczne??.... :/

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Czy po Gothic 3 będzie następna część?
« Odpowiedź #26 dnia: 18 Luty 2007, 10:57:01 »
będzie gothic 4 bo to zapowiada ewidentnie końcówka G3, wszystko zacznie się od nowa, nie będzie starych znajomych, nie będzie znanych krajów tylko to co niezbadane, tylko, że ... jak znam gothica premiera gry będzie w 2010  

Offline oktoffel

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
Czy po Gothic 3 będzie następna część?
« Odpowiedź #27 dnia: 19 Luty 2007, 12:41:20 »
Moim zdaniem tórcy powinni zakończyć sagę na dodatku do G3. Ktośjuż zauważyłże to nie serai brazylijski gdzie fabułę można rozciągać. Jak zrobią 4 i będzie bubel ti strace do PB szacunek, a narazie uważam że Gothic to najlepsze gry na świecie. NIe powinni tego psuć, chyba już dość kasy zarobili. A jak zrobiądodatek do G3 to co im szkodzi, jeżeli się im będzie nudzić, zrobić kolejny? NO dobra, moze przesadzam, ale fabuła w 4 musiałaby być naprawde powalająca.

Offline Kirgo32

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nawet piekło ma swoich bohaterów."
Czy po Gothic 3 będzie następna część?
« Odpowiedź #28 dnia: 24 Luty 2007, 12:21:26 »
Cytat: oktoffel
Moim zdaniem tórcy powinni zakończyć sagę na dodatku do G3. Ktośjuż zauważyłże to nie serai brazylijski gdzie fabułę można rozciągać. Jak zrobią 4 i będzie bubel ti strace do PB szacunek, a narazie uważam że Gothic to najlepsze gry na świecie. NIe powinni tego psuć, chyba już dość kasy zarobili.
Potwierdzam mojego poprzednika.Ale na niektórych stronach JoWood jest mowa o Gothic 4.Twórcy gry zapowiadają już następną część!To się może zmienić, ale ja uważam że Gothic 4 wejdzie do sprzedaży, ale za 2, może za 2,5 roku.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Czy po Gothic 3 będzie następna część?
« Odpowiedź #29 dnia: 24 Luty 2007, 12:52:30 »
Myślę że sie ukaże, za 3, 4 lata . Ale to nie bedzie ta sama kontynuacja jak poprzednie, bo przecierz jedno z bóstw zwycięrza. Uważam jak IsentoR, akcja moze przenieśc nas o 100, 200, a może tysiąc lat do przodu, mozliwe że będziemy chodzic potomkiem, potomką   bezimiennego. Ale wszystko w rękach Pirani bytes...

A co do rozszeżenia do G3 to mogliby zrobic Wyspy Południowe, w każdej części o nich słyszymy, spotykamy ludzi z nich, myślę że je zrobią. Może będzie mozna podrożowac łodzią  .

Z wyrazami szacunku...

Offline Xoulus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 422
  • Reputacja: 3
  • Satan ;)
Czy po Gothic 3 będzie następna część?
« Odpowiedź #30 dnia: 25 Luty 2007, 15:13:12 »
Podejrzewam że na Gothicu 3 się skończy na pewno będzie do niego dodatek ale Gothic 4 to by była już przesada i co niby miało by tam być . Jak wyjdzie dodatek to już nie będą mieli raczej nic nowego do pokazania .A Gothic nie pasował by jako strategia.

Offline BroVar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Czy po Gothic 3 będzie następna część?
« Odpowiedź #31 dnia: 03 Marzec 2007, 17:27:24 »
wg. mnie w dodatku do Gothic 3 będą wyspy południowe i mnóstwo nowych broni i pancerzy+naprawienie bugów. A co do Gothica 4... ktoś napisał, że G3 kończy się tak, że G4 być nie może... a czy G2 się tak nie kończył?? Też każdy inaczej kończył grę. 1 był magiem, 2 paladynem, 3 łowcą smoków i też musieli dojść do kompromisu. Myślę, że tak samo będzie z G4. Co do fabuły G4 wg. mnie będzie kontynuowany wątek po zabiciu króla i zubena.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Czy po Gothic 3 będzie następna część?
« Odpowiedź #32 dnia: 03 Marzec 2007, 17:45:52 »
Pozwolę sobie odpowiedzieć tylko na powyższy post.

Cytuj
wg. mnie w dodatku do Gothic 3 będą wyspy południowe i mnóstwo nowych broni i pancerzy+naprawienie bugów.
No wow, Ameryki to Ty żeś nie odkrył.

Cytuj
a czy G2 się tak nie kończył?? Też każdy inaczej kończył grę. 1 był magiem, 2 paladynem, 3 łowcą smoków i też musieli dojść do kompromisu.
Ty pomyśl co napisałeś. Gothic 2 polegał tylko na jednym - zabić smoki, a najważniejszym celem w grze było pozbycie się Smoka Ożywieńca. Kogo obchodziło, do jakiej organizacji się dołączył? I tak i tak musiał zabić tego smoka, a w końcowym pokaziku (na statku) nie ma stroju gildii, z którą się sprzymierzył. A w Gothic 3 co mamy? Człowieku, tam są różne zakończenia gry! W G2 były tylko inne gildie, które nie wpływały na fabułę (przynajmniej nie znacząco).
Po prostu n/c.

Cytuj
Co do fabuły G4 wg. mnie będzie kontynuowany wątek po zabiciu króla i zubena.
A kto powiedział, że Król musiał zostać zabity? Przecież ktoś mógł przejść grę po stronie Innosa.

PB może jedynie zrobić podobny trick jak w przypadku Gothica 2, czyli wydać dodatek lub ewentualnie kilka dodatków rozszerzających fabułę, nic poza tym. Gothic 3 ma kilka różnych zakończeń i to eliminuje wyjście na rynek Gothica 4.

Offline LONYSARD

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 116
  • Reputacja: 0
Czy po Gothic 3 będzie następna część?
« Odpowiedź #33 dnia: 03 Marzec 2007, 18:28:28 »
Ja niemam jeszcze GOTHIC 3 dopiero zbieram na niego , ale już słyszałem zakończenie jakie jest w trójce i
moim zdaniem IV będzie w tak  ok 70 %  .
te 30 % to moja niepewność ale pozostałe jestem pewien .
Gdyby miałbyć tylko GOTHIC to mogliby go pod tymi skałami uśmiecić.
Gdyby miałoby być tylko do Gothic 2 to by zrobili tak że bezimienny odpływa i nigdy niepowraca
{ możliwość zatonięcia z powodu zbyt dużego bagażu , hehe lub Sztormu }
A trujke mogli by zakończyć tak że Beziminny wchodzi w ten cały portal i teraz go czeka wieczna tuaczka ,
Ale mogą też w taki sposób rozwinąć że :
-Albo to była dzióra czasowa i przeniesie go w inne czasy { było już wspomniane }.
-Albo to była dzióra wymiarowa i bohater bedzie teraz toczył swe przygode na innym kontynęcie w innym wymiarze z innymi potworami i pewnie większym kontynentem .
- Albo to był dzióra do piekieł i nasz potężny bohater zmieży się znów ze sniącym ,ale tym razem bez potrzeby pięciu serc kapłanów i możliwość jest że w tym wymiaże przyjdzie mu się zzmieżyc z BELIAREM
i go ostatecznie { lub nie } unicestwić .
Rozwiązania są różne i niewieże by Pirania Bytes zrezygnowała z robienia dalej gry z której mają dochody !!!!  

Przykładowe podtytuły :
               
- GOTHIC 4 Cywilizacjon
- GOTHIC 4 Marant
- GOTHIC 4 Mrok Beljara

Offline Arti

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 739
  • Reputacja: 572
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Czy po Gothic 3 będzie następna część?
« Odpowiedź #34 dnia: 09 Marzec 2007, 21:21:21 »
Moim zdaniem może być Gothic IV ale do cholery, nie ma w tytule słowa ,, Bezimienny ,, więc Gothic 4 może się dziać na drugim końcu świata z dala od śniącego, smoków,Khorinis i Myrtany. Co do dodatku to oczekuję od niego, że dodadzą inny środek transportu. W Gothic 3 miał być jakiś Kun, ale z napiętego terminu i problemów tecnicznych nie wsadzili Kunia do gry   . Zmniejszą wymagania i szybkość gry ( to chyba jako jedyne sprawiło, że taki fan jak ja co każdą część przeszedł po 5 razy nie gra w Gothic'a 3 ) no i te bugi   . Już wymieniać nie będę bo każdy wie o jakie chodzi... Chociarz powiem ile znam
- Chodzenie po wodzie
- Zapadanie się pod ziemię
- Błędów kupę, które uniemożliwiają ukończenie gry
- Można zabić 4 pełzacze bez szwanku a nie da się rady zabić 5 bo nie da nam dojść do ,,głosu,,
- Istoty posługujące się magią jest trudniej pokonać, niż wywołać rewolucje w mieście i ją wygrać
- Cholernie wysokie wymagania Gothic'a 3
- Monotonna rozgrywka ( idziemy do miasta, respekt , rewolucja - idziemy do miasta, respekt , rewolucja - idziemy do miasta, respekt , rewolucja....)
- Czas ładowania. Spokojnie można polecieć na księżyc i wrócić w czasie ładowania.
Mimo tych minusów są i plusy które każdy zna np. olbrzymi świat, grafika powala .

\\Rajca: No brawo długi post. Szkoda tylko, że w II pierwszych zdaniach piszesz o domniemanym G4. Reszta to o dziwo piszesz o tym czego G3 nie miał...:|
« Ostatnia zmiana: 10 Marzec 2007, 07:34:26 wysłana przez Rajca »

Offline Esmeralda

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Zagubiona w krainie Nordmaru
Czy po Gothic 3 będzie następna część?
« Odpowiedź #35 dnia: 05 Maj 2007, 21:41:55 »
Moim zdaniem będzie na 100% Gothic IV lub chociaż dodatek do niego. Dlaczego? Otóż za dużo kasy producentom gry by przepadło. Wiadomo, że Gothic III jest obecnie bardzo popularny, a co się z tym wiąże jest kupowany (przez tych co mają dobre kompy:P). Wydaje mi się, że producenci Gothica, nie strącą takiej szansy, ponieważ gdyby zrobili Gothic IV to wywołaliby jeszcze większą euforie niż podczas wydania Gothica 3 ;]

Offline Maksous

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
Czy po Gothic 3 będzie następna część?
« Odpowiedź #36 dnia: 09 Maj 2007, 17:04:39 »
No więc gra gdy kończymy ścieżką adanosa kończy się przed portalem. Możliwe że akcja będzie się rozgrywała w nieznanych krainach. Jednak nic nie jest pewnego. Ja na razie proponuję czekać na dodatek, a nie nastawiać się na Gothic IV.

Forum Tawerny Gothic

Czy po Gothic 3 będzie następna część?
« Odpowiedź #36 dnia: 09 Maj 2007, 17:04:39 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything