Autor Wątek: Czy po Gothic 3 będzie następna część?  (Przeczytany 9440 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline homer10

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Czy po Gothic 3 będzie następna część?
« dnia: 24 Wrzesień 2006, 21:06:21 »
Koledzy i Kolezanki!!! Jak Myślicie........Czy bedzie gothic 4??

A moze rozwiniesz swoją wypowiedź? Może napiszesz także, co Ty sam o tym sądzisz?    Mam nadzieję, że nie naciskam na Ciebie za bardzo...   - [Boba Fett]
« Ostatnia zmiana: 24 Wrzesień 2006, 21:10:36 wysłana przez Boba Fett »

Thoro

  • Gość
Czy po Gothic 3 będzie następna część?
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Wrzesień 2006, 21:48:41 »
Nie, nie będzie ponieważ nieustanne ciągnięcie gry to głupota a Gothic Stories, nie chcemy. Fabułę Gothic 3, napisano z myślą o sensownym zakończeniu sagi. Nawet poprzednie dwie części sugerują cel ucieczki z wyspy.

Wiemy natomiast, że powstanie dodatek który będzie kontynuacją przygód Bezimiennego. Tym razem, najprawdopodobniej na wyspach gdzie stoczy się kolejna zasadnicza walka.

Forum Tawerny Gothic

Czy po Gothic 3 będzie następna część?
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Wrzesień 2006, 21:48:41 »

Offline shergar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
Czy po Gothic 3 będzie następna część?
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Wrzesień 2006, 23:47:17 »
Ale MMRPG to byłby dobry dobry pomysł ;P

ÂŚwiat Gothica dla każdego :D

Ciekawe czy kiedyś się teo doczekamy...

Offline .::Lares::. (BGS)

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 0
Czy po Gothic 3 będzie następna część?
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Wrzesień 2006, 15:02:16 »
Nom i jeszcze trzeba dodać ze jesli tylko PB da narzędzia do modowania to polscy moderzy zrobią swoje ;]
Bedą dodatki za dodatkami.. a efekt wizualny przerosnie nawet największych weteranó Gothica wkoncu bedzie super engine :)
No i nie ukrywam ze BGS(BlackStar Games Studio) tez zrobi dodatek.. moia grupa napewno sobie nie odbierze takiej przyjemnocsci ;)

Offline Laress

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
Czy po Gothic 3 będzie następna część?
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Wrzesień 2006, 16:03:04 »
Wielka szkoda że gothic 3 to ostatnia część sagi :/ !!! Tak sie przywiązałem do tej gry że po prostu nie wiem, czy po jej ukonczeniu nie będę mógł normalnie funkcjonowac i żyć ! Nawet mi sie spodobało to czekanie na gothic 3 ! Szczerze mówiąc chcialbym żeby byla jeszcze jedna część !
Ech ta gra dostarczyła mi nieamiwitych przeżyć, fajnych zdażeń itp...
można powiedzieć że mi odbilo na tle gothica  
Pamiętam jeszcze jak kupilem gothica 1 ^^

Ale jak to w życiu wszystko sie kiedyś konczy    !!!


OOO widze że nie jestem tutaj jedynym laresem  
No, wow.   - [Boba Fett]

aaa i Boba Fett nie rób mi obciachu przy wszystkich  
« Ostatnia zmiana: 25 Wrzesień 2006, 17:00:17 wysłana przez Laress »

Offline Skip

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Czy po Gothic 3 będzie następna część?
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Grudzień 2006, 10:47:31 »
Wielka szkoda, że zrezygnowali z IV części Gothica.Ale cóż, G3 też jest dobry.Za rok pewnie będzie jakiś dodatek, np. Gothic III Zemsta demona(śniącego)  .
« Ostatnia zmiana: 20 Grudzień 2006, 10:47:56 wysłana przez Skip »

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Czy po Gothic 3 będzie następna część?
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Grudzień 2006, 09:23:10 »
Gdyby Gothic III okazał się wielką produkcją gdzie błędów trzeba się wyszukiwać, to robienie Gothic IV, miałoby jakiś sens. Po ostatniej akcji Piranha Bytes, twórcy zapewne nie będą się spodziewać zbyt wiele, skoro przy wypuszczeniu Gothic III, "osunęła im się noga". Wiadomo przecież, że dodatek jest w produkcji, ale nie wiele może on zmienić, chyba, że oprócz dodatkowego świata będzie wydana cała masa łatek, patchy i poprawek. Cóż, wtedy droga do czwartej części stanie bardziej otworem.

Offline czarny mag

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Czy po Gothic 3 będzie następna część?
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Grudzień 2006, 00:27:22 »
Zgadzam sie z Sir_William . Faktycznie ilość głędów w grze i TE WYMAGANIA mogą mocno zawarzyć na ilości fanów Gothica , czym samym stracą producęci z PB . Więc poco będą tworzyć nową część . A  co do dodatku do Gothica 3 się ukarze , mam nadzieje że :
- zmniejszy on wymagania sprzętowe gry  
- poprawi stabilność pracy silniczka graficznego
- zniszczy wszystkie niedopracowania w grze i jej bugi  
- Otworzy on cały świat Gothica łącznie z wszystkimi wyspami ( "World Gothic" )  
- dorzuci on nowe śrotki transportu tj. koń , wielbłąd a nawet słoń.  
- równiesz mase nowych postaci z ciekawymi zadaniami
- i mnustwo zbroji . broni . i magji .

A co czas pokarze    zobaczymy .

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Czy po Gothic 3 będzie następna część?
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Grudzień 2006, 09:10:26 »
Szkoda, szkoda i jeszcze raz szkoda, że nie bedzie Gothic 4. Choć z drugiej strony nie chce mi sie wierzyć, że PB zamkęłaby taką kopalnię pieniędzy jak Seria Gothic ponieważ gra ciesząca się taką renomą wśród graczy musi dużo zarabiac no nie ?
Co do dodatku to napewno będzie on dobry aczkolwiek wątpię aby twórcy wprowadzili takie zmiany w struktórze gry o jakich pisał mój poprzednik "czarny mag".

Offline Aurora

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Czy po Gothic 3 będzie następna część?
« Odpowiedź #9 dnia: 26 Grudzień 2006, 11:29:35 »
Moim zdaniem Gothica 4 nie bedzie. To nie miałoby sensu. W każdym razie nie z tym bohaterem. Gothic 3 się zakończył i otrzymaliśmy jak się ułożą losy bohaterów.
Lecz napewno będzie dodatek. A moje oczekiwania są podobne do oczekiwać Czarnego Maga.

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Czy po Gothic 3 będzie następna część?
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Grudzień 2006, 11:55:11 »
Jako fan tej sagi, chciałbym ujrzeć Gothic'a IV i tego wcale nie kryję. Kolejne przygody Bezimiennego i jego przyjaciół od Gothic'a I zawsze napawały mnie niedosytem, i jeżeli kiedykolwiek zagram w Gothic III, mam nadzieję że takie samo uczucie będzie mi towarzyszyć. Dla fanów którzy nie chcą żeby pojawił się G IV zawsze pozostaje myśl dodatku, no i coraz to lepszych modyfikacji, tworzonych przez naszych rodaków. Era Gothic'a nie skończy się nigdy, głównie dzięki modyfikacjom i smaczkom, których Autorzy Gothica III pozostawili jeszcze nie odkrytych, a ich będzie zapewne wiele.

Z wyrazami szacunku....

Offline Dziqu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Czy po Gothic 3 będzie następna część?
« Odpowiedź #11 dnia: 26 Grudzień 2006, 12:32:28 »
Dodatek do Gothica III będzie pewnie oparty na Niezbadanych Krainach. Być może autorzy tak go zaprojektują, że jego zakończenie będzie umożliwiało powstanie kolejnej części, na co liczę. Słyszałem też kiedyś, że czwarta część będzie prequelem całej sagi - może dowiemy się czegoś o przeszłości Bezimiennego i weźmiemy udział w wojnie z orkami. To jednak tylko plotki, ale wciąż czuję lekki niedosyt po trzeciej części i chętnie zagrałbym w następną.  

Offline Gall

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Czy po Gothic 3 będzie następna część?
« Odpowiedź #12 dnia: 29 Grudzień 2006, 13:27:49 »
Mam bardzo wielką nadzieję, na to, że jednak kolejne części Gothica powstaną. Jak na razie jestem w trakcie, a możę lepiej - na początku gry w G3 i czytając posty na tym forum, jego fabuła mnie nie zaskoczy do końca. Mam chęć zagrania w grę o fabule G1. Według mnie ta część była najlepsza z wszystkich pod względem fabularnym. Nie zależy mi na tym, jak firma będzie go produkować i jak dobra będzie grafika - najważniejsza jest fabuła. Zadowoliłbym się także dodatkiem, ale szczerze mówiąc wolałbym pełną wersje gry.

Offline Xingu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Czy po Gothic 3 będzie następna część?
« Odpowiedź #13 dnia: 29 Grudzień 2006, 18:20:13 »
Gothica 4 raczej się nie doczekamy, bo to by było wałkowanie dobrego tematu. Gra była dobra i na razie ma wielką sławę, ale żeby 4 część była dobra trzeba dobrej fabuły. A co można dalej wymyślić?

Jednak MMOGothic byłby bardzo dobrym pomysłem. Odblokować wszystko i pozwolić graczom szaleć po pięknym świecie.

Tylko że Khorinis by nie rozszerzyli i zeszło by się tam trochę osób to by ciasno było :P

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Czy po Gothic 3 będzie następna część?
« Odpowiedź #14 dnia: 29 Grudzień 2006, 20:05:26 »
A ja jestem przekonany, że Gothic IV jednak się ukaże. Przecież nikt nie będzie miał zamiaru kończyć czegoś pięknego, odbierając przy tym przyjemność fanom. Nie dość, że Bezimienny wyrusza do nieznanych krain to na dodatek bierze ze sobą Xsardasa. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że następna część sagi Gothic się ukaże. Przemawia też za tym spora suma pieniędzy.

Offline Ksardax

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Security.net
Czy po Gothic 3 będzie następna część?
« Odpowiedź #15 dnia: 31 Grudzień 2006, 05:02:52 »
Xingu pisze ze nie bedzie GIV. Uwazam podobnie, ze raczej juz sie nie pojawi 4 czesc (Ale mam na mysli najblizsze 4-5lat), a to dlatego, ze sami tworcy to zapowiadali. Wydaje mi sie tez, ze skoncentruja sie na dodatku, to zapewne wyjdzie w najblizszym czasie. Oczywiscie chcialbym jak najbardziej zeby GIV sie pojawil, ale to tylko czcze zyczenia, bo wiemy juz ze na to sie nie zanosi.

Offline czarny mag

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Czy po Gothic 3 będzie następna część?
« Odpowiedź #16 dnia: 31 Grudzień 2006, 18:58:55 »
Nie mam 100% pewności co do tej wiadomości : podobnie jak Morrowind który zdobył na całym świecie ogrom fanów tak i Gothic będzie miał ciąg dalszy sagi . Jednego jestem pewien że był , jest , i będzie bezimienny bochater i jego tajemniczy przyjaciel Xardas .

Offline NoName

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Czy po Gothic 3 będzie następna część?
« Odpowiedź #17 dnia: 31 Grudzień 2006, 19:15:37 »
Wegług mnie nie będzie kolejniej części, ponieważ G3 kończy się na trzy sposoby i każdy inaczej, więc trudny byłby kompromis i znalezienie wspólnego początku do G4 ale wszystko możlwe (PB nie raz już nas zaskoczyła       ) i mam nadzieje, że kiedyś się pokaże wyczekiwany przez wielu G4 ale jeśli mają zwiększyć wymagania (dużo dużo zwiekszyć) to niech się wcale nie zabierają za G4.

Pozdrawiam NoName

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Czy po Gothic 3 będzie następna część?
« Odpowiedź #18 dnia: 01 Styczeń 2007, 22:46:49 »
Wiadome jest, że w najbliższym czasie ukarze się dodatek do Gothic'a 3...
Jak ktoś wspomniał ostatnia część kończy się tak iż nie da się jej kontynuować. Lecz kto powiedział iż musi to być kontynuacja przygód bezimiennego bohatera. Przecież akcja "Gothic VI" może rozgrywać się w zupełnie innych czasach niż żył nasz znajomy z poprzednich części przypuśćmy, że akcja następnej części toczyć się będzię 50 lat później kiedy to Myrtanie zagraża nowe niebezpieczeństwo. Na pewno znajdzie się jakiś nowy bohater, który musi uratować ludzkość być może będzie w jakimś stopniu powiązany z bezimiennym...

Kwestia wydania następnej części również w pewnym stopniu jest oczywista...po 3-5 latach Piranha ponownie powróci do sagi Gothic. Już wiele razy byliśmy świadkami podobnych przypadków kiedy to ostatnia część danych gier całkowicie kończyła wątek a jednak w ostatnich latach powstają nowsze części tych wspaniałych tytułów.

Offline Dydu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 0
Czy po Gothic 3 będzie następna część?
« Odpowiedź #19 dnia: 03 Styczeń 2007, 14:29:41 »
Też myslę o tum że bedzie następna część serii Gothic. Jednak myśleżę akcja możę sie toczyć zarówno wcześniej niż zanim powstała pierwsza część. Powinni możę skończyć tę serię i dać inną nazwę ale nie mnie jest to osądzać. Gra jest super

Forum Tawerny Gothic

Czy po Gothic 3 będzie następna część?
« Odpowiedź #19 dnia: 03 Styczeń 2007, 14:29:41 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything