Autor Wątek: Wspólne zadanie Darkona i Bohatera_Gothica  (Przeczytany 1110 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Darkon

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 393
  • Reputacja: 0
Wspólne zadanie Darkona i Bohatera_Gothica
« dnia: 19 Lipiec 2007, 10:44:32 »
Darkon czekał już przed bramą Ombros, gdzie umówił się z Bohaterem Gothica. Wcześniej mówili, że jeszcze raz zaglądną do matki, lecz Darkon po chwili zastanowienia wyeliminował ten pomysł i gdy tylko zobaczy "wspólnika" uważał, że powinni od razu ruszyć do lasu. Wilki, łowcy niewolników, to niezbyt cudowne otoczenie dla dwóch dzieci, więc szybkość, bądz co bądz się liczyła. Minęło 15 minut. Darkon nie zniechęcił się jednak. Oparł się o mur i czekał na drugiego łowcę.

Info o zadaniu:

Nazwa: Zaginiony syn
Nagroda: 100 sztuk złota
Opiekun: Kapitan Greg
Wymagania: Walka dowolną bonią II, skradanie I
Wykonawców: 2

Do biura ÂŁowców Nagród wbiegła zdesperowana matka, szybkim krokiem skierowała się do biurka i krzyczy...
-Pomóżcie mi proszę!!
-Proszę sie uspokoić i opowiedzieć co się stało...
-Zaginął mi syn!!
-Jak kiedy sie to stało?? Jak się pani syn nazywał??
-Izydor się nazywa. Dwa dni temu to sie stało bawił się on jak zwykle ze swoim psem i kolegą na dworze przed domem..Zbliżała się już noc więc poszłam zawołać go do domu lecz nigdzie nie mogłam go znaleźć, szukałam wszędzie byłam też u matki kolegi mojego syna i okazało się że jej syn też nie wrócił.. Gdy go szukałam pewien mężczyzna powiedział mi że widział ich jak idą do lasu. W lesie grasuje mnóstwo różnych bestii a niedawno widziano w nim jakiś dziwnie ubranych ludzi, którzy wyglądali jak kupcy z pustyni być może byli to handlarze niewolnikami. Wczoraj wrócił pies mojego syna był poobijany i kulał niewiem co mu się stało. Pomożecie mi proszę?!! Ja wiem że jesteście drodzy ja dam wam wszystkie pieniądze jakie mam tylko odnajdźcie moje syna..
-Jacyś łowcy się zajmą tą sprawą proszę się uspokoić i wrócić do domu...
Po tych słowach kobieta wyszła z biura i udała się do wioski a Anilua zanotowała informacje potrzebne do wykonania misji.

O mnie:

Rasa: Wampir

Broń używana:

a) Nazwa: Amatorska kusza (w użyciu)
Typ: Mała
Rodzaj: Kusza
Jakość: Amatorskie
Poziom: 1 lvl
Dodatkowo: <brak>
Opis: Moja stara, amatorska kusza

Do tego resztki w moim starym kołczanie (no chyba nie dostałem tej kuszy bez niczego na początek gry)

b) Nazwa: Grzmot Wilka
Typ: Dwuręczny
Rodzaj: Miecz
Jakość: Zaawansowane
Poziom: II
Dodatkowo: <brak>
Opis: Kolejne dzieło czeladnika Darkona. Rączka jest obita kawałkiem skóry wilka, a ostrze jest długie i ostre. Miecz pachnie nowością i świeżością. Jest świetnym wyborem dla w pół zaawansowanego nomada broni dwuręcznych


Zbroja używana: Brak

Sakiewka: 15 szt. złota

Umiejętności:

Władanie bronią:

Kusza IV
Broń dwuręczna III

Umiejętności rzemieślnicze:

Wyrób broni jednoręcznych
Wyrób broni dwuręcznych
Amatorskie Kowalstwo
Zaawansowane Kowalstwo
Profesjonalne Kowalstwo
Kowal mieczy I
Kowal mieczy II
Kowal toporów I
Kowal toporów II

Amatorskie ÂŁuczarstwo
Kusze I

Ciche poruszanie się:

Skradanie się I

Trofea:

Pozyskiwanie trucizny I (Krwiopijców)

"Perwswazja":

Negocjacje ÂŁowców I (+5% nagrody)

Forum Tawerny Gothic

Wspólne zadanie Darkona i Bohatera_Gothica
« dnia: 19 Lipiec 2007, 10:44:32 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything