Forum dyskusyjne > Dyskusje na każdy temat

Co sądzicie o pielgrzymce Papieża?

(1/2) > >>

Isentor:
Co sądzicie o pielgrzymce Papieża, po co ona w ogóle komu jest potrzebna - a może przeciwnie. Wyraźcie swój poglad w tej sprawie.


Jak dla mnie jest to jedna wielka szopka i robienie z 1 wapniaka wielkiej osobistości. Polakom odbi?ło, zakazali reklam erotycznych...tylko po co...prohibicje wprowadzili...tylko po co...cieszą miche w TVP 1 i 2...tylko po co.
Po za tym wprowadzili sobie jakiś dziwny kult papieży, ubóstwiają go i porównują do swojego poprzednika. Jeszcze troche to go przechszczą. Po za tym nie moge patrzeć na tych ludzi. W informacjach Polsatowskich które zawsze oglądam zobaczylem dzisiaj kawałek wystąpienia papieża. Gawędził w jakimś oknie. Gdy tylko wystawił swój okrągły niemiecki łeb po za nie. Wszyscy zebrani  zaczeli cieszyć michy jak by wszyscy zaznali orgazmu grupowego. Ja nie wiem co w tym wspaniałego, że jakiś emeryt pomacha do nich ręką lub coś powie po polsku. :P Czym tu się podniecać świata to nie zbawi, ani go nie poprawi. No cóż ale w polsce wszelakiej maści fanatyków nie brakuje. Od true heavy metalowych fanów radia maryja zaczynając na hardcore'owych benedyktyńskich fanach kończąc.  

Kristo:
Mhhh jak dla mnie kolejna g?upawka. Normalnie ?y? nie mo?na w tym pa?stwie gdzie Lepper i Giertych si? pokazuj? w jego czo?ówce. Od czwartku ca?e szcz??cie nie w??cza?em telewizora, wi?c si? nie narazi?em na widok kolejnego papie?a w TV. W takich chwilach ciesz? si?, ?e w Internecie mo?na znale?? normalne wiadomo?ci.
   Czy ta pielgrzymka jest potrzebna? Tak przede wszystkim dla polepszenia wizerunku Benedyktyna XVI( sk?ada w ten sposób ho?d narodowi Jana Paw?a II i jemu samemu ). Umocnienie wiary, która podupada w naszym kraju( nasz rz?d potrafi niszczy? wiar? i nadzieje na lepsze jutro   ). Zmniejszenie ilo?ci ludzi, którzy nie s? zadowoleni z obecnego papie?a( nasza ksenofobia, przyzwyczajenie do Jana Paw?a II, Benedyktyn XVI w m?odo?ci nale?a? do Hitlerjugend. ).
   To tylko polityczna rozgrywka, która ma za zadanie umocnienia w?adz? i autorytet papie?a.  

[img]http://img204.imageshack.us/img204/4935/2133513856446c1b849fa5apng6kk.png\" border=\"0\" alt=\"\" /] tak apropo Radio Maryja ;)

tH.:
IsentoR, bez przesady. Rozumiem, ?e nie jeste? Katolikiem czy, który to jest papie? nie wiem jednak mimo wszystko powinienes szanowa? tego "starego emeryta" i jego "kult". Troch? rozwagi. Takie nieregulowane s?owa mog? obraci? czyje? uczucia religijne. Ja równie? nie jestem Katolikiem, czy te? cz?owiekiem o podobnym wyznaniu, jednak do "emerytów w bia?cyh czepaczkach" nawiedzaj?cych kraj nic nie mam. Szanuje ich.

Szopka,  nie szopka. Mijaj?c to Katolicyzm czy tam Cherze?cijanizm jest g?ówn? religi? w Polsce wi?c nie ma si? czemu dziwi?, i? wsz?dzie tr?bi? o papie?u. Ja nawet widzia?a?em jak podczas w?drówki poprzez t?um "fanów" zarobi? fang? w pape. I po co si? tak po?wi?ca??


--- Cytuj ---Hitlerjugend
--- Koniec cytatu ---

Tzn?  

Isentor:

--- Cytat: tH. ---Tzn?  

--- Koniec cytatu ---

Nie mów ?e nie weisz co to jest  
Byli to m?odzi ch?opcy których rekrutowano do czego? w rodzaju harcerstwa tylko ?e zwa?o si? to Hitlerjunge i by?o opierane na faszy?mie, Hmm jak by to jeszcze opisa?, banda bachorów spe?niaj?cych upodobania hitlera czyli odpowiedni wygl?d i pochodzenie. Ma?a armia faszystów :P Reszta na www.google.pl  

rdr.:
Moim zdaniem pielgrzymka papie?a do Polski ma ogromne znaczenie. Niew?tpliwie papie? jest i najwa?niejsz? i najs?awniejsz? osob? na ?wiecie. Polska by?a pierwszym krajem, do którego Benedkt XVI mia? si? wybra? od czasu jak zosta? papie?em. Dzi?ki temu Polska sta?a si? popularna w ?wiecie. G?oszenie S?owa Bo?ego w Polsce jest niezwykle wa?n? rzecz?, zw?aszcza ?e w Polsce g?ówn? religi? jest katolicyzm.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej