Autor Wątek: Intro  (Przeczytany 12899 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ojciec redaktor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 0
Intro
« Odpowiedź #20 dnia: 26 Wrzesień 2006, 12:05:46 »
Cytuj
Nawet intro filmu, jest trochę inne niż te w Gothic (chodzi o narracje).
Shit prawda  
jest od groma dialoó z gry. Nie potrafie precyzyjnie wyłapać tekstu dialogu i przetlumaczyć to na Polsk, ale potrafie wyłapac mniej lub więcej o cyzm gadają. Dlatego byłem w stanie przetłumaczyć dialog z diego. Jednak Orry miał inny dialog niz z gry więc dlatego dialogu z nim nie potrafiłem spolszczyć.

Albo ma dialog z gry, ale nie potrafiłem stwierdzic dokłądnie który  
« Ostatnia zmiana: 26 Wrzesień 2006, 12:06:18 wysłana przez ojciec redaktor »

Offline ÂŚlimaczek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Reputacja: 0
Intro
« Odpowiedź #21 dnia: 31 Grudzień 2006, 13:58:10 »
Ten tekst był na stronie, wystarczyło poszukać :P Masz:
Cytuj
Królestwo, Myrthany zjednoczone pod berłem króla Rhobara II. Podczas długich lat swego panowania Rhobar zdołał pokonać wszystkich wrogów królestwa oprócz jednego. Wojna z Orkami była niezwykle kosztowna, a cenę za nią miała ponieść niewielka grupa skazańców. Król potrzebował mieczy i tarcz dla swego wojska, toteż każdy przestępca, niezależnie od występku, jaki popełnił zmuszany był do prac w kopalniach rudy w Khorinis. Aby uniemożliwić im ucieczkę król wysłał swych najpotężniejszych magów, aby ci otoczyli całą dolinę magiczną barierą, a ja byłem jednym z nich. Niespodziewanie coś zakłóciło delikatną strukturę zaklęcia i zostaliśmy uwięzieni przez nasze własne dzieło. Więźniowie błyskawicznie wykorzystali moment konsternacji. Khorinis wraz ze wszystkimi swoimi kopalniami znajdowała się w rękach więźniów. Król nie miał wyboru, musiał negocjować, potrzebował rudy. Miesiąc po miesiącu król dostarczał więźniom wszystkiego, czego potrzebowali. Miesiąc po miesiącu otrzymywał od nich ładunek cennej rudy. Aż do dziś, na skraj urwiska sprowadzono kolejnego więźnia. Nie wiedział, co go czeka, a to właśnie on miał wszystko zmienić...

Forum Tawerny Gothic

Intro
« Odpowiedź #21 dnia: 31 Grudzień 2006, 13:58:10 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything