Autor Wątek: Broń  (Przeczytany 4319 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Polna Bestia

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Broń
« dnia: 26 Maj 2006, 10:55:47 »
Bardzo prosze o pomoc wszystkich zainteresowanych mam problem z bronią w nocy kruka. Wiem ze to jest możliwe i mam nadzieje że jakiś informatyk albo ktoś inny odpowie na moje pytanie. Otóż moja ulubion broń w nocy kruka jest taka różdzka która jest mocniejsza im wiecej sie mam nany tylko ze ona jest troche słaba i chciałbym zwiększyć jej moc, ale niewiem jak to zrobic wiem tylko ze chyba trzeba jakiś plik edytować w notatniku albo cos takiego bardzo prosze o pomoc i dziękuje
« Ostatnia zmiana: 20 Sierpień 2006, 09:57:39 wysłana przez Arthas »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Broń
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Maj 2006, 11:35:06 »
Cytat: Polna Bestia
Bardzo prosze o pomoc wszystkich zainteresowanych mam problem z bronią w nocy kruka. Wiem ze to jest możliwe i mam nadzieje że jakiś informatyk albo ktoś inny odpowie na moje pytanie. Otóż moja ulubion broń w nocy kruka jest taka różdzka która jest mocniejsza im wiecej sie mam nany tylko ze ona jest troche słaba i chciałbym zwiększyć jej moc, ale niewiem jak to zrobic wiem tylko ze chyba trzeba jakiś plik edytować w notatniku albo cos takiego bardzo prosze o pomoc i dziękuje sad.gif

Po 1 nie ma magicznej broni która pod wpływem ilości punktów many zadaje większe obrażenia. Jest tylko taka (Kostur Maga & Uthara) która dodaje bonus do many +10. Po 2 życze powodzenia w edycji plików gry za pomocą notatnika. Po 3 jak już chcesz oszukiwać to edytuj dane swojej postaci w konsoli tzn. zmień sobie siłę na np. 10K wtedy nawet z lagą powalisz każdego 1 ciosem.
« Ostatnia zmiana: 20 Sierpień 2006, 09:58:50 wysłana przez Arthas »

Forum Tawerny Gothic

Broń
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Maj 2006, 11:35:06 »

Offline Polna Bestia

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Broń
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Maj 2006, 11:53:33 »
Cytat: IsentoR
Po 1 nie ma magicznej broni która pod wpływem ilości punktów many zadaje większe obrażenia. Jest tylko taka (Kostur Maga & Uthara) która dodaje bonus do many +10. Po 2 życze powodzenia w edycji plików gry za pomocą notatnika. Po 3 jak już chcesz oszukiwać to edytuj dane swojej postaci w konsoli tzn. zmień sobie siłę na np. 10K wtedy nawet z lagą powalisz każdego 1 ciosem.


Bardzo przepraszam ale jest taka broń można kupic ja u goraxa u magów wody i wymaga ona many pisze tak a pozatym próbowałem dalem mało many waliła słabo dałem dużo waliła mocno lecz w nk jest silniejsze potworki i trudno sie bije ta bronią istnieje i ja mialem    
« Ostatnia zmiana: 20 Sierpień 2006, 10:00:00 wysłana przez Arthas »

tH.

  • Gość
Broń
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Maj 2006, 21:03:42 »
Jako, że nie przepadam za wszelkiej maści dopiskami w postach forumowiczów postanowiłem napisać oddzielne ostrzeżenie jako nowy post. Pytanie zadałeś w złym dziale (Dyskusja Ogólna), który jak sama nazwa wskazuje przeznaczony jest na różnorakie rozmowy na temat całej sagi a Twój wątek bez problemu można podporządkować pod "Noc Kruka>Problemy".

To tyle na ten temat i pamiętaj, aby w przyszłości nie pisać postów byle gdzie - są do tego przeznaczone odpowiednie działy, kategorie i subfora.
« Ostatnia zmiana: 20 Sierpień 2006, 10:01:11 wysłana przez Arthas »

Offline Matius

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Broń
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Wrzesień 2006, 14:47:59 »
Ja też uważam, że to jest jakiś bug. No a może (to się raczej nie zdarza) odkryłeś jakąś super wyjątkową broń dla maga (o której nikt nic nie wie)      . ÂŻeby dogłębniej zbadać tą sprawę zaprezentuj jakiś screen, żeby wszyscy zobaczyli jak to wygląda i o co tu dokładnie chodzi. Podaj chociaż nazwę tej broni... (a ze zdania, że "można ją kupić u Goraxa lub u Magów wody" wnioskuję, iż jest to kostur Maga Wody bądź Maga Ognia, ale mogę się mylić...)

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Broń
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Wrzesień 2006, 18:05:54 »
Hmm... Ja też miałem taką broń itrochę ją pograłem i zrobiłem z nia sejva.NA drugi dzień włąnczam kompa i Nk i wczytuje sejva - wchodze w ekwipunek i patrze a tam Kostur Maga nie było już tamtej broni.

HMM...Myślę że jest to zwyczajny bug.

Offline Matius

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Broń
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Wrzesień 2006, 20:37:16 »
Nie no! Takich bug'ów mogę mieć zatrzęsienie! Trzeba zrobić ankietę, żeby Piranha Bytes pododawało kilka takich kontrolowanych bug'ów do Gothica 3!        A tak na serio to widze, że tajemnica super broni dla maga rozwikłała się, ale nie pozostawia to wątpliwości, iż dzięki temu bug'owi dobremu magowi gra się o wiele łatwiej. Jak komuś ta broń wyskoczy to niech jej najlepiej nie używa jeśli gra bez cheat'ów, bo to też cheat dający przewagę graczowi.

Forum Tawerny Gothic

Broń
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Wrzesień 2006, 20:37:16 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything