Autor Wątek: Brzęczenie (mikrofon?)  (Przeczytany 2290 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Disturbed

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Brzęczenie (mikrofon?)
« dnia: 15 Lipiec 2007, 18:12:54 »
Witam!

Otóż od pewnego czasu mam pewien problem. Kiedy próbuje coś nagrać (głos) to po otworzeniu pliku .mp3, jest dźwięk brzęczenie. Kiedy otwieram ten plik w audiacity lub cubase to widać iż są małe 'wave'y', które są tym brzęczącym dźwiękiem. Testowałem ten sam mikrofon na drugim komputerze, i działał bez zarzutu. Kiedy dzwonie gdzieś na skype (używając komputera, na którym jest brzęczenie) to słychać tylko mój głos, 0 brzęczenia. Próbowałem zmieniać ustawienia, nic to nie dało :/

Jak to naprawić?

Pozdrawiam, Disturbed

Offline Asstalt - Assasin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Brzęczenie (mikrofon?)
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Lipiec 2007, 11:58:13 »
Ave!

Jaką Kartę Muzyczną posiadasz? problem ten występuje głównie w modelach zintegrowanych z Płytą Główną oraz z starszymi urządzeniami tego typu (nawet w starych kartach Creative)...

Możesz to sam sprawdzić, jeśli na tym drugim Komputerze Karta  NIE jest zintegrowana z Płytą Główną - inaczej mówiąc, znajduje się w Magistrali PCI Express x16 - możesz ją w tedy podłączyć do komputera w którym problem ten występuje, moim zdaniem problem powinien w tedy zaprzestać (na 99%)...

może być to wina również wadliwych sterowników, w tym przypadku ściągnij najnowsze sterowniki ze strony producenta Karty Muzycznej lub jeśli jest to układ zintegrowany z Płytą Główną, producenta Płyty Głównej...



Forum Tawerny Gothic

Brzęczenie (mikrofon?)
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Lipiec 2007, 11:58:13 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything