Autor Wątek: najsilniejsze bronie jednoręczne  (Przeczytany 2232 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kendzik

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
najsilniejsze bronie jednoręczne
« dnia: 08 Maj 2007, 16:14:10 »
czy mógł by ktoś zrobić listę najlepszych broni w grze? Z góry dziękuje

Offline cudakthc

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
najsilniejsze bronie jednoręczne
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Maj 2007, 16:30:53 »
Cytat: kendzik
czy mógł by ktoś zrobić listę najlepszych broni w grze? Z góry dziękuje


ja dzisiaj wykułem dla siebie nordmardzki mieczyk , zaostrzyłem go, zatrułem i jest git :D 115 punktów obrażeń  
przy sile 350 daje rade :)  

lista oczywiscie mile widziana :)

Edit:
znalazłem dokładne informacje o broniach. są również ich zdjęcia :)  co powinno zadowolic kazdego ;]


do pobrania ze stronki :

http://www.megaupload.com/pl/?d=ET2FZFIH


pozdro.

Forum Tawerny Gothic

najsilniejsze bronie jednoręczne
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Maj 2007, 16:30:53 »

Respev

  • Gość
najsilniejsze bronie jednoręczne
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Maj 2007, 17:50:13 »
Niestety, nie ma dobrych broni jednoręcznych. Przerzuć się na orkowy topór dwuręczny. Wymagana siła 400, po naostrzeniu obrażenia 210, długość około 2 metry. Masakrycznie skuteczna broń.

Offline Pattrix

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Reputacja: -2
najsilniejsze bronie jednoręczne
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Maj 2007, 19:17:14 »
Najlepszą bronią jednoręczną jest miecz Robhara. Ma 160 obrażeń.  Wpisz kod idkfa, to będziesz miał wszystkie bronie i sobie oglądniesz.



No coż, ja od miecza nordmarczyka bardziej wolę miecz półtora ręczny, gdyż po zaostrzeniu ma tyle samo ataku, a ma łatwiejsze do zdobycia składniki i jest dłuższy. Miecz nordmarczyka jest tyle lepszy, że nie trzeba kupować planu.

Offline cudakthc

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
najsilniejsze bronie jednoręczne
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Maj 2007, 20:42:57 »
Respev  ma racje tyle ze bronie 2 reczne wiadomo są trudniejsze w uzytku tzn wolniejszy atak itp. osobiście polecam miecz wykuty własnoręcznie ktory opisałem wyżej :)  podobnie jest z kuszami i łukami. nie ma tak dobrego łuku jak niejedna kusza a szkoda..   ;)

Cytat: Pattrix
No coż, ja od miecza nordmarczyka bardziej wolę miecz półtora ręczny, gdyż po zaostrzeniu ma tyle samo ataku, a ma łatwiejsze do zdobycia składniki i jest dłuższy. Miecz nordmarczyka jest tyle lepszy, że nie trzeba kupować planu.



a ile Tobie tych mieczy potrzeba :P ??   :) hehe znalazłem kiedys miecz paladyna pobłogosławiony przez inosa i zastanawiam sie czy warto go trzymac dalej bo ktos byc moze bedzie go chciał czy nie ;P

Offline Pattrix

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Reputacja: -2
najsilniejsze bronie jednoręczne
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Lipiec 2007, 09:43:04 »
Mi trzeba 2 miecze do walki i jak najwięcej do sprzedania:) Miecz paladyna możesz sobie zatrzymać. Nie bój się, żaden sługa innosa nie będzie cię ścigał za noszenie takiego miecza.

Ktoś tu widzę bawi się w archeologa.   Biorąc pod uwagę to, że posty w tym temacie nie pojawiały się od dawna, a użytkownik do którego skierowałeś wiadomość nie był na tawernie od miesiąca, zamykam temat. - Triv
« Ostatnia zmiana: 12 Lipiec 2007, 09:49:48 wysłana przez Trivet »

Forum Tawerny Gothic

najsilniejsze bronie jednoręczne
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Lipiec 2007, 09:43:04 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top