Autor Wątek: Nazizm  (Przeczytany 2962 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ojciec redaktor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 0
Nazizm
« dnia: 11 Lipiec 2007, 17:14:40 »
Jezuuuuuuu..... Myślałem, że mnie krew dzisiaj zaleje :angry: ÂŁażę sobie po YouTube i patrze jakiś filmik (na miniaturce żołnierze). Tytuł: Konkwista 88 - Legion. Myślę sobie Pewnie coś o narodowych siłach zbrojnych ci co słuchają konkwisty ich uwielbiają. A tu ryp!
Cytuj
Pamięci bohaterom walecznych jednostek waffen ss
Zatkało mnie, a chwilę później miałem ochotę wywalić cały monitor przez okno. Opanowałem się, walnąłem odpowiedni komentarz i zgłosiłem naruszenie zasad. Zawsze róbcie tak samo, jak zobaczycie takie ścierwo to reportujcie a może moderatorzy YouTube to wywalą.
Jak ktoś może niech da najniższą notę i walnie komenta podobnego do mojego - http://pl.youtube.com/watch?v=fMw-JCn5h-U

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Nazizm
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Lipiec 2007, 17:27:10 »
Toż to skandal... na dodatek czytając komentarze... przeczytałem też  komentarz kolesia, który wstawił ten filmik:


Cytuj
WIELKA POLSKA TO BIALI POLACY!!! Zapamietaj to!


Ja pie*rzę... co on se ku*wa myśli... że ÂŻydów, czarnych i skośnookich odrazu trzeba wypie*rzać, skoro tylko posiadają inny kolor skóry, język lub kulturę. To jest zdrowo Po*ebane. Szczerze powiedzaiwszy mam niekiedy zamiar zrobić ak jak jeden z komentatorów:
Cytuj
Faszystoskie mac świnie!!!!!!!!!!!!!!!!!Zabic was!!!!!!!!!!Do niemiec wypier.... anie psujecie młodziez która (tylko niektórzy) zawami idzie!!!!jak spotkam któregoś z was to wyrwe jaja a potem każe paczec jak je gotuje!!!!!!!!Kur*y!!!!!!!!!!Faszystoskie szmaty!!!!!!!Gińcie!!!!!!!!!1



i chwała ojcowi redaktorowi za jego pierwszego komentarza... jak bym był zalogowany... uuu... to bym gorzej im nabluźnił...



Je*bani naziści



(Za wszelkie wulgarności[ mimo, ze ocenzurowane] przepraszam.... przy niektórych momentach zapomnieć się można)



Forum Tawerny Gothic

Nazizm
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Lipiec 2007, 17:27:10 »

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Nazizm
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Lipiec 2007, 18:00:17 »
Jedynym moim komentarzem co do tej sprawy byłoby wyrażenie: "Panie wybacz im, bo nie wiedzą, co czynią". Może niestosowne jest przytaczanie słów Jezusa konającego na krzyżu wobec powyższych przeklęstw i w o ogóle tematu o nazizmie, ale takie było w skrócie moje zdanie.

Nazizm. Nazizm jest ustrojem, który zebrał wszelkie rasistowskie poglądy i uczynił z nich religię. Nazizm jest w ogóle wymysłem jednego chorego psychicznie człowieka, ale zasłania się dobrem państwa itd... Ale powiadam wam rasiści. Mozecie zasłaniać się byle czym... Możecie zasłaniać się czystością państwa i bezczelnymi występkami żydów, romów itd... Ale zawsze, zawsze będziecie tylko ludobójcami i chorymi psychicznie ludźmi z przekonaniami podobnymi najwięszemu zbrodniarzowi w historii świata - Adolfowi Hitlerowi. Czy nie pamiętacie jak te dzielne i szlachetne jednostki waffen SS służyły w obozach zagłady? Czy nie pamiętacie Oświęcimia, Majdanku, Bełżca, Treblinki? Czy nie pamiętacie Palmir? Czy nie pamiętacie bólu, strachu, zła, cierpienia? Nie pamiętacie stosów ciał? Nie pamiętacie gazu? Hmm...  po tym filmiku wnioskuję, że nie. Rasizm zawsze będzie złem. Choćby poparty najszlachetniejszymi pobudkami, zawsze będzie złem.

Widzisz Sado?? Można bez przeklęstw.

Cytuj
Kozłow, powiedz to autorom tego filmu :/ On cię zjedzie za nieznajomość historii i odpowie ci coś takiego:

QUOTE
Obozy zagłądy to wymysł brytyjskich żydokomuchów

taka jest ich najczęstsza odpowiedź na holocaust który ich zdaniem nie miał miejsca :/

bez przekleństw i przesadnej brutalności nazizmu się nie zwalczy
No niestety.... Co ten Hitler takiego w sobie ma, że to co sobie ubzdurał przyciąga takie rzecze neonazistów :/ A co do polaków, to jeszcze gorzej.... Nie wiem czemu ludzie wierzą w przekonania, które kategoriują ich na podludzi :/ (Polacy mieli być niewolnikami niemców wg. Hitlera). A co do brutalnosci.... Powiedz... Czy taka dyskusja, w której oni wyzwą cię od żydów, a ty ich od pier****nych zabójców, przyniesie cokolwiek?


« Ostatnia zmiana: 11 Lipiec 2007, 20:47:01 wysłana przez Kozłow »

Offline ojciec redaktor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 0
Nazizm
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Lipiec 2007, 18:03:11 »
Kozłow, powiedz to autorom tego filmu :/ On cię zjedzie za nieznajomość historii i odpowie ci coś takiego:
Cytuj
Obozy zagłądy to wymysł brytyjskich żydokomuchów
taka jest ich najczęstsza odpowiedź na holocaust który ich zdaniem nie miał miejsca :/

bez przekleństw i przesadnej brutalności nazizmu się nie zwalczy
« Ostatnia zmiana: 11 Lipiec 2007, 18:03:43 wysłana przez ojciec redaktor »

Offline Adanos7

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 198
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • Złote Wrota Team
Nazizm
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Lipiec 2007, 18:12:15 »
Cytuj
Tytuł: Konkwista 88 - Legion. Myślę sobie Pewnie coś o narodowych siłach zbrojnych ci co słuchają konkwisty ich uwielbiają. A tu ryp!
Można było się domyśleć, w końcu liczba 88 oznacza "Heil Hitler"(ponieważ "H" jest 8 literą alfabetu).

Offline ojciec redaktor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 0
Nazizm
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Lipiec 2007, 18:13:24 »
Cytuj
Można było się domyśleć, w końcu liczba 88 oznacza "Heil Hitler"(ponieważ "H" jest 8 literą alfabetu).
Znam te skróty (88, 18, 14), ale zazwyczaj te utwory były o "Wielkiej Polsce" a nie o "walecznych (tfu ale syf :/ ) jednostkach ss"

Forum Tawerny Gothic

Nazizm
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Lipiec 2007, 18:13:24 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top