Autor Wątek: Ostre słowa Papieża?  (Przeczytany 5037 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Ostre słowa Papieża?
« dnia: 20 Wrzesień 2006, 19:12:47 »
Witam  

Ostatnio mieliśmy okazję usłyszeć o słowach Benedykta XVI na temat tego, że Bóg zabronił zabijać co Islamistow roswścieczyło. W odwecie, Islamisci powiedzieli, że wyniszczą chrześcijan, oraz "złamią krzyż i wyleją wino".

Co o tym uważacie? Po pierwsze, to nie były słowa Benedykta, ów Papież tylko cytował wypowiedź jakiegoś kolesia z przeszłości [średniowiecza, czy jakos tak]. Nie dziwie sie że niema za co przepraszać, poza tym to prawda że Bóg zabronił zabijać, tylko ci Radykałowie, kapłani Islamu, i inne fanatyczne bullshity sie rzucają o to   . Jest to niemoralne zachowanie, moim zdaniem, oni tylko szukają pretekstu do rozpoczęcia "ÂŚwiętej Wojny".

I od kiedy to Allach powiedział że należy zabijać w jego imię? - Tutaj proszę o wypowiedź dobrego znawce religi;) co lepsze, Islam to podobno religia miłości i pojednania ^_^.
A mnie sie wydaję, że Masoneria podpuściła ciemnogród [Islamistów] do takiego kroku   Choć mogę sie mylić :D Poza tym, wiadome jest, że ci co biegają z Ak to członkowie sekt islamskich...

Z wyrazami szacunku...

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Ostre słowa Papieża?
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Wrzesień 2006, 20:36:41 »
Cytat: Arkhan
Ostatnio mieliśmy okazję usłyszeć o słowach Benedykta XVI na temat tego, że Bóg zabronił zabijać co Islamistow roswścieczyło. W odwecie, Islamisci powiedzieli, że wyniszczą chrześcijan, oraz "złamią krzyż i wyleją wino".
A katole złamią gwiazdkę i wszyscy będą kwita tylko zamiast żyć w miłości jak głoszą ich kapłani wymordują się nawzajem. Mnie to nie przeszkadza mogą się mordować przynajmniej będzie o kilku fanatyków mniej.


Cytat: Arkhan
Po pierwsze, to nie były słowa Benedykta, ów Papież tylko cytował wypowiedź jakiegoś kolesia z przeszłości [średniowiecza, czy jakos tak]. Nie dziwie sie że niema za co przepraszać, poza tym to prawda że Bóg zabronił zabijać, tylko ci Radykałowie, kapłani Islamu, i inne fanatyczne bullshity sie rzucają o to   . Jest to niemoralne zachowanie, moim zdaniem, oni tylko szukają pretekstu do rozpoczęcia "ÂŚwiętej Wojny".
Jeśli ktoś wypowiada byle jakie słowa nawet cytując kogoś to nadal są to jego słowa w końcu to on je wypowiedział...dawno temu była moda na morderczego boga, który zezwalał i zachęcał do zabijania. Następnie nastały czasy na boga miłosiernego i wszystkie religie również postanowiły się do tego dostosować.    


Cytat: Arkhan
I od kiedy to Allach powiedział że należy zabijać w jego imię? - Tutaj proszę o wypowiedź dobrego znawce religi;) co lepsze, Islam to podobno religia miłości i pojednania ^_^.
A mnie sie wydaję, że Masoneria podpuściła ciemnogród [Islamistów] do takiego kroku   Choć mogę sie mylić :D Poza tym, wiadome jest, że ci co biegają z Ak to członkowie sekt islamskich...
Praktycznie każda współczesna religia plecie pierdoły do miłosierdziu...no oczywiście nie pamięta że wcześniejsze stulecia poświęciła na zabijaniu niewiernych w imię swojego boga ale to tylko taki mały nie istoty szczegół.

Człowiek który sobie w coś tam wierzy ale nie do przesady jest niegroźny i może sobie praktykować swoje przekonania religijne. Ale osoba u której przekształca się to w fanatyzm jest niebezpieczna dla otoczenia i powinna zostać jak najszybciej zlikwidowana, bo tylko w taki sposób można uspokoić fanatyka. Nie mówię o jednej konkretnej religii chodzi mi o ogół, o wszystkie religie & sekty.

Forum Tawerny Gothic

Ostre słowa Papieża?
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Wrzesień 2006, 20:36:41 »

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
Ostre słowa Papieża?
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Wrzesień 2006, 20:49:52 »
Moim zdaniem papież nie powiedział niczego złego... Ci Islamiści których to obraziło są poprostu fanatykami, którzy gotowi są zabić miliony w imię swojego boga... Bądź co bądź, większość terrorystów walczy w imie Allacha... Oni są zacofani, ich wiara jest przekazywana z pokolenia na pokolenie, nie potrefią zrozumieć innych wyznań.

Offline MenThor

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 0
Ostre słowa Papieża?
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Wrzesień 2006, 20:57:22 »
Cytuj
ni są zacofani, ich wiara jest przekazywana z pokolenia na pokolenie, nie potrefią zrozumieć innych wyznań.

Myślę, że tu się mylisz. Ci ludzie nie są zacofani. Często są wykształceni, ukończyli poważne uczelnie, znają trzy języki i mają pracę, ale mają wśród siebię ludzi, którzy namawiają ich na popełnianie samobójstw np. detonując na sobię bombe. Tym ludzią od dziecka wmawiano, że zginąć jako męczennik to największa przyjemność i honor dla ich boga.

Moim zdaniem Papież nie powiedział niczego złego, ale zawsze znajdą się ci, którzy doczepią się do byle słowa. Z resztą widzimy jak papież przepraszał za słowa i starał się złagodzić atmosfere.

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
Ostre słowa Papieża?
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Wrzesień 2006, 21:08:18 »
Właściwie źle to ujęłam, masz racje MenTor, są wykszałceni itp. ale pomyśl jaki normalny, cywilizowany człowiek dałby się namówić żeby wysadziś siebie w powietrze? Jakby myśleli racjonalnie nie robili by tego...

Offline MenThor

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 0
Ostre słowa Papieża?
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Wrzesień 2006, 21:17:44 »
Cytuj
Właściwie źle to ujęłam, masz racje MenTor, są wykszałceni itp. ale pomyśl jaki normalny, cywilizowany człowiek dałby się namówić żeby wysadziś siebie w powietrze? Jakby myśleli racjonalnie nie robili by tego...

Dokładnie tak. Masz rację. Ja porównałbym ich do zwierząt a w szczególności psów. Tresujesz takiego, a potem on poznaje różne sztuczki, jest ci posłuszny i zrobi wszystko co mu powiesz z wdzięczności, że go przygarnęłaś. Co prawda gdy cie nie ma to robi jego interesujące rzeczy, ale gdy tylko jego pan się zjawi ten zrobi dla niego wszystko. Tak samo jest z tymi męczennikami. Gdy są małymi dziećmi, często pożuconymi przygarnia ich jakaś organizacja terrorystyczna dając pod wychowanie jakiemuś gościowi, który ma za zadanie go tak "wytresować", ze zrobi wszystko. Później taki wysyła go gdzieś na drugi koniec świata żeby się uczył a gdy przychodzi czas to ten wychowanek omamiony i zmanipulowany robi straszne rzeczy jak detonowanie bomby na sobię.
« Ostatnia zmiana: 29 Wrzesień 2006, 21:19:21 wysłana przez MenThor »

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
Ostre słowa Papieża?
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Wrzesień 2006, 21:24:28 »
Ech... racja.. jak słysze o tym to aż mi ciarki przechodzą... To przerażające że w dobie komputerów istnieje jeszcze takie zacofanie.... Ale to już inny temat...

Jeśli to jest inny temat, to nie powinnaś o tym tutaj w ogóle wspominać. Proszę na przyszłość, byś pisała na temat. - [boba Fett][/b]
« Ostatnia zmiana: 30 Wrzesień 2006, 12:00:27 wysłana przez Boba Fett »

Offline Darken

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 0
Ostre słowa Papieża?
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Styczeń 2007, 17:06:15 »
Słuchajcie to zależy od zrozumienia Bibli .Ona też mówi że gdy ktoś skradnie ci żonę masz prawo go zabić.
no i można zabijać ale dla obrony ojczyzny.

Forum Tawerny Gothic

Ostre słowa Papieża?
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Styczeń 2007, 17:06:15 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything