Ankieta

Jakie jest wasze ulubione czasopismo o grach?

CD-Action
Play
Click!
K
Inne (napisz w po
Nie czytam czasopism o grach.

Autor Wątek: Pisma o grach.  (Przeczytany 14826 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hagen13

  • Gość
Pisma o grach.
« dnia: 11 Lipiec 2007, 13:23:10 »
W tym temacie piszcie, jakie czasopisma dla graczy czytacie.
Ja teraz maniakiem CD-A jestem   , czasem kupuję sobie Play (często, bo pełniaki dobre dają), kiedyś kupowałem z 3 razy Clicka, Komputer ÂŚwiat Gry też nawet kupowałem, ze względu na poradniki i.....no kody do Gothic  3-jeden numer kupiłem właśnie dla nich....(jeszcze używałem  i neta wtedy nie miałem, teraz mam neta i nie używam i się cieszę...).CDA lubię za to, że fajne teksty są, oraz spora dawka humoru w dziale:Na Luzie, trochę AR no i czasem Game Walker, pełne wersje gier dają średnie.Play daje najlepsze a komputer świat gry czasem sobie kupię, bo się trafia fajna gra w piśmie za 6.90 :).To tyle ode mnie a wy?
« Ostatnia zmiana: 11 Lipiec 2007, 20:00:26 wysłana przez DODO »

Offline Wrath

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Devils never cry
Pisma o grach.
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Lipiec 2007, 13:33:43 »
Ja kiedyś kupowałem Komputer ÂŚwiat Gry z tego samego powodu co poprzednik czyli poradniki (plus że jeszcze kilka fajnych gierek dali np.Simon the Sorcerer II głupie ale śmieszne). No później kupowałem Play'a chyba przez dwa lata(mam do tej gazety sentyment bo w dzięki niej poznałem Gothica) w tym samym czasie zacząłem kupować CDA i tak zostało do dziś lubię to czasopismo fajne teksty czasami można zdrowo się pośmiać i niektóre gry które dali były naprawdę świetne (Deus Ex,WarCraft 2,Project:Snowblind,Psi-Ops).

Forum Tawerny Gothic

Pisma o grach.
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Lipiec 2007, 13:33:43 »

Offline Joeyventos

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Pisma o grach.
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Lipiec 2007, 14:19:14 »
Ja aktualnie niczego nie kupuję, bo uważam, że to wyrzucony pieniądz. Wszystkiego z gazety możemy dowiedzieć się w internecie, a płytka z kilkoma programami czy gierką jest po prostu zbędna
« Ostatnia zmiana: 11 Lipiec 2007, 17:22:25 wysłana przez Joeyventos »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Pisma o grach.
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Lipiec 2007, 14:30:42 »
W przeszłości kupowałem za dobrych i złotych czasów tej gazety mianowicie "KÂŚ Gry" , uwielbiałem tą gazetkę, pomimo że gry nie były zbyt ekscytujące lubiałem ją czytać dziś niestety przez zmianę redakcji to cień tamtych czasów. Stamtąd też dowiedziałem się o Gothic'u jednakże nie interesując się tym zbytnio. No i KÂŚgry były moimi pierwszymi czasopismami o grach na PC, do dziś mam ten wytarty nr 1 :D.

Również nie obyło się bez CD-Action, cenię i cenić będę to czasopismo za niesamowity profesjonalizm, bardzo dobre i znane gry wydawane u nich, i za bardzo często dużą dawkę humoru. Nr 1 na rynku i nic jej nie przebije.
Mam ten numer, kiedy testowali Gothic'a 1 hehe...  

Co do czasopism typu play etc kupowałem je naprawdę rzadko, bo nie zwracały mej uwagi.

Pozdrawiam.

Offline Lees

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 288
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Boga nie ma w domu, wyjechał na wakacje do Vegas"
Pisma o grach.
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Lipiec 2007, 14:43:41 »
Ja podobnie jak pan Arkhan- Komputer świat gry.Kupowałem bardzo często.2003 rok-wszystkie numery, ale potem gdy KÂŚ Gry zmieniły wygląd(dużo chudsze) kupowałem rzadziej.Mimo to według mnie to najlepsze pismo o grach. Podobał mi się dział "Redakcja Odpowiada" w którym odpowiadano na pytania czytelników.Były dobre poradniki,testy i gry.

CD Action kupowałem sporadycznie również jak Clicka,Playa.

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 11 Lipiec 2007, 14:44:10 wysłana przez Lees »

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Pisma o grach.
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Lipiec 2007, 14:50:29 »
Ja niegdyś kupowałem niemal każdy numer Clicka. Rzadziej już Komputer ÂŚwiat Gry i Play. Clicka kupowałem dlatego, ze zawsze była tam jakaś pełna wersja w którą warto zagrać, no i sporo zapowiedzi i recenzji nowych gier.
Jednak podobnie jak niektórzy poprzednicy przestałem je kupować, odkąd posiadłem wspaniały wynalazek jakim jest internet. Tutaj mam recenzje, zapowiedzi i inne puperele nie płacąc 6.90. Do tego w gazetach tylko niekiedy znajdowało sie to co się chciało tak więc wiadomo, że czytanie artykułów z net wygrało.

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Pisma o grach.
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Lipiec 2007, 14:51:06 »
Ja mam kolegę, który inwestuje w gazetki ( CD-A ) i czasem do niego chodzę i czytam. Jeżeli o mnie chodzi to ja nie wydaje pieniędzy na gazetki ( podobnie jak Joeyventos ). Około  15 zł na miesiąc to dla mnie za dużo ( wole kartę do telefonu kupić ) . Popieram go w 100% że to wyrzucanie pieniędzy w błoto.
« Ostatnia zmiana: 11 Lipiec 2007, 15:06:16 wysłana przez Orc Szaman »

Offline Selene

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
Pisma o grach.
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Lipiec 2007, 16:38:04 »
Nie kupuję żadnej takiej gazety. Wystarczy, że na inne gazety wydaję koło 35 złotych miesięcznie.

Raz na jakiś czas sobie poczytam CD Action, żeby się pośmiać z `kaszanka zone`. ;D

Offline Tiw

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 313
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • We Can't Stop Here, This Is Bat Country!
Pisma o grach.
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Sierpień 2007, 16:24:13 »
Ja już od ponad roku regularnie kupuje CLICKA!. Zalerzy mi głównie na recenzjach nowych gier, no i czasami dają faną gierkę lub naklejki. Nie planuje kupowania innych gazet, ta mi w zupełności wystarcza. Największym plusem jest cena.

Dopiero teraz przeczytałem kilka wcześniejszych postów, więc musze coś dopisać:

Po co niszczyć oczy siedząc przed monitorem, czytając kilku stronnicowe recenzje, gdy można niewielkie pieniądze miesięcnie zainwestować w gazete, w której są opisy sprzętów, zapowiedzi i nieraz świetne konkursy (nie mówiąc już o takich puperelach jak gry, czy plakaty). Jest to oczywiście tylko moje skromne zdanie, w końcu każdy może robić to co mu bardzie odpowiada.
« Ostatnia zmiana: 16 Sierpień 2007, 16:49:48 wysłana przez Don Corleone »

Offline Antelius

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 258
  • Reputacja: 29
Pisma o grach.
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Sierpień 2007, 16:31:11 »
ÂŁączmy się fani CLICKA! xD. Oczywiście chyba każdy wie że najlepsze recenzje zapodaje Click. Gierki lipne :P ale za to cena bardzo przystępna. Jeśli zależy mi na recenzji to kupuje clicka, natomiast jeśli mi się nudzi ^^ to idę do kiosku i kupuje playa albo CD Action (zależy gdzie lepsze gry)

Offline Dark

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • 3d Moddeler
Pisma o grach.
« Odpowiedź #10 dnia: 07 Wrzesień 2007, 18:54:38 »
Jeszcze niedawno regularnie kupowałem Komputer ÂŚwiat Gry. Teraz kupuje troche tego, czasem CD-Action, zdaża mi się też czasem Game Ranking. I tyle. Myślę, że CDA i KÂŚGry rządzą, naprawdę dobre, obiektywne recenzje, niska cena (jak na zawartość) i dużo stron  

Offline .:KERTH:.

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 478
  • Reputacja: -2
Pisma o grach.
« Odpowiedź #11 dnia: 07 Wrzesień 2007, 19:01:18 »
ja kupuje gazetke click. ma BARDZO dużo dem, i 3 pełne wersje, a kosztuje tylko ok.7 zł. bardzo się opłaca. dodatkowo zawsze są nowości, plotki, i wywiady ze sławnymi ludźmi. najlepsza gazeta.


POZDRO.:KERTH:.

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Pisma o grach.
« Odpowiedź #12 dnia: 07 Wrzesień 2007, 19:21:04 »
CDA-Duże dobrze wykonane ( dobra działy, ładny papier ), wszechstronne ( Nie tylko o grach ), miło się czyta ( Spora dawka humoru ) i cóż mówić więcej?

Offline LinkLess

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
Pisma o grach.
« Odpowiedź #13 dnia: 08 Wrzesień 2007, 13:59:52 »
Gazet o grach nie kupuję żadnych, ale kupuję czasopismo (a jest różnica i to wielka) CD-Action. Dlaczego kupuję? Bo jak sami autorzy owego pisma podają jest to "Największe czasopismo dla graczy w Polsce" i ja się z tym zgadzam. Ponad 150 stron (nie biorąc pod uwagę reklam ), a w nich obszerne recenzje gier, tematy numeru, zapowiedzi, newsy etc. czyli wszystko co gracza interesuje. Ponadto recki sprzętu komputerowego NDSN (Nie Daj Się Nabrać), Na Luzie i ActionRedaction. Do pisma dołączona podwójna płytka DVD, a na niej 2 lub 3 pełniaki, dużo dem, trailerów, patche, bonusy, a wszytko to za tak małą cenę. Nie ma co CDA-Squad odwala kawał dobrej roboty i bije na łeb konkurencję. Na rynku jest od roku 1996 i mam nadzieję, że będą jeszcze przez kolejne 11 lat.

Offline Ankh-Morpork

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: -2
Pisma o grach.
« Odpowiedź #14 dnia: 08 Wrzesień 2007, 17:58:05 »
Ja kupuje tylko 2 pisma z grami : CD-ACTION i PLAY. Dają tam niezłe pełniaki, a nie są też drogie ( poza tym własnie dzięki cd-a poznałem taką świetną gre jak GOTHIC  ). Według mnie reszta czasopism tez jest spoko, ale nie będe wszystkich czasopism kupywał, bo kieszonkowego nie mam tak dużego.
pzdr.-Ankh-Morpork

Offline mumek123

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Pisma o grach.
« Odpowiedź #15 dnia: 21 Wrzesień 2007, 16:00:20 »
Ja czytam największe czasopismo w Polsce tzn. CDA. To jest bardzo fajne pismo, zwłaszcza Na luzie i Action-Redaction. Nie każdy numer, bo mieszkam w otoczeniu wielu osób lubiących CDA i czasem nie nadążam do sklepu, by je kupić. Kiedyś czytałem troche KÂŚ Gry i Clicka, ale dostałem od kolegi CDA i tak mi się spodobało że rzuciłem KÂŚ Gry. Poza tym CDA daje mnóstwo fajnych pełniaków i dem.

Offline (nie)bezimienny

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Pisma o grach.
« Odpowiedź #16 dnia: 02 Listopad 2007, 10:43:47 »
Ja od dłuższego już czasu kupuję CLICKA! Gazeta naprawdę fajna - moim zdaniem recenzje lepsze niż w CDA, ale mniej obszerne. Gierki, zgadzam się, kiepskie, ale np. dosyć niedawno zamieszczone były dwie pierwsze części Thiefa... Czasami kupię CDA (dla Kaszanko Zone, niektórych recenzji), ale robię to sporadycznie. a bardzo, bardzo rzadko zdarza mi się kupić PLAYa (raz do roku :p).

Offline Cesc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 118
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
Pisma o grach.
« Odpowiedź #17 dnia: 01 Grudzień 2007, 21:32:50 »
Wprawdzie od jakiegoś czasu nie kupuje już gazet, bo za źródło służy mi internet. Ale czasami wpadnie mi w łapki Click. Teraz pieniądze przeznaczam na inne cele. Kiedyś kupowałem Clicka i CD-Action obydwa pisma zawsze czytałem z wielką ciekawością.Często wracam do tych czasopism, wyciągam z szafy jakiś numer, przeglądam i wspominam stare dobre czasy.

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Pisma o grach.
« Odpowiedź #18 dnia: 10 Lipiec 2008, 20:17:27 »
Oczywiście, że CD-Action rządzi, bo tam jest mnóstwo opisów gier, sprzętu, programów, itd. Na płycie pełne wersje też są czasem świetne, a poza tym, jest mnóstwo dodatkowych materiałów (m.in trailery i bonusy). CD-Action kupuję od paru lat i nie żałuję wydanej na niego kasy. Co prawda z neta można czerpać widzę o grach, ale w CA wiem, jakie nowe gry się pojawią, mam dokładne opisy recenzowanych gier i ich oceny (jeśli jakaś gra ma poniżej 8/10, to nie kupuję). Play, czy Click nie oferują tego, co ma CA, dlatego ich nie kupuję.

Offline Foltest

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 838
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chaos rodzi więcej chaosu.
Odp: Pisma o grach.
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Lipiec 2008, 20:50:55 »
Ja uwielbiam CDA, mam chyba tego ponad setkę jego plusy:
- Obszerne recenzje
- Dobre gry, no i są na płytce trailery i bonusy. Nie dawno zaczęli dawać mody.
- Dużo informacji o sprzęcie
 CD-Action ma wiele więcej plusów, ale na co je wymieniać. Naprawdę jest wart swej ceny, wolę je niż jakiegoś Click'a, Click ma mało recenzji, słabe gry.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Pisma o grach.
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Lipiec 2008, 20:50:55 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything