Autor Wątek: Demon - Gotha  (Przeczytany 3716 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gawal

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Demon - Gotha
« dnia: 11 Lipiec 2007, 09:29:38 »
Mam pare pytań dotyczących demaona w gothcie.
 - jak go najłatwiej pokonać <magia odpada>
 -od którgo mniej więcej level można próbować go zabić.

Offline WOLF47

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Demon - Gotha
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Lipiec 2007, 09:33:37 »
Załatw go z łuku. Załatwiłem go ty co dostaje sie na początku gry. Po 15 strzałach lezał martwy. Miałem ok 21 level-a.

Forum Tawerny Gothic

Demon - Gotha
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Lipiec 2007, 09:33:37 »

Offline Jachu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
Demon - Gotha
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Lipiec 2007, 10:01:32 »
Ja szlem z Gornem. Gorn pakowal mu od przodu a ja w plecy   . A na końcu jeszcze dopracowalem go mieczem. Mieczem jest szybciej ale łukiem bezpiecznij... nie wioem ktory mialem lvl

Offline Pytokar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Demon - Gotha
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Lipiec 2007, 10:48:48 »
gawal jeżeli chcesz go ubic ze słabym levelem a nie chce ci sie wbijac idz prosto do bram zamku od wejscia idz w lewo po shodkach potem w kierunku bramu i dalej dalej wejdz na samą gure i z łuku pakuj w demona i uwarzaj na zombie i szkielety mogom ci powarznie uprzykrzyc zycie  

Offline Pattrix

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Reputacja: -2
Demon - Gotha
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Lipiec 2007, 09:21:07 »
Demon z Gothy jest wbrew pozorom bardzo prostym przeciwnikiem. Nie pamiętam który level miałem, ale na pewno nie wysoki. Miałem długi miecz. Podszedłem do  niego, zacząłem go bić normalnymi ciosami, zabiłem go a on nawet mnie nie zadrasnął.

Offline TomS

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Demon - Gotha
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Lipiec 2007, 13:00:45 »
Sluchaj,ja go pokonalem na 5 lvl zwyklym mieczykiem,a co do frazy magia odpada to nie,bo jest taki czar jak wypedzenie zla. Demon lezy i kwiczy

Offline lordfoul

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Demon - Gotha
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Lipiec 2007, 13:28:10 »
Bez problemu z bramy za pomocą łuku oczywiście po oczyszczeniu terenu z zombi i szkieletów. Właśnie to robię :) niestety bez Gorna gdyż mimo że go wykupiłem to Gorna brak.

Offline LinkLess

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
Demon - Gotha
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Lipiec 2007, 20:39:09 »
Tego demona pokonałem mając 20-24 lvl. Uwolniłem Gorna i razem z nim ruszyłem do boju. Trochę czasu zajęło pozbycie się upierdliwych i niezbyt rozgarniętych nieumarlaków. Gdy już dotarłem do demona, przywołałem ze zwoju swojego i tak we trzech go pokonaliśmy (w końcu to przewaga liczebna ). Gorn i demon (mój) z broni siecznej, natomiast ja z kuli ognia.

Offline Leonidas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Demon - Gotha
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Lipiec 2007, 19:20:08 »
Ten demon jest słaby :P .. Szybko go rozwalisz ! nie potrzebujesz jakiejś specjalnej techniki

Offline Paldir

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Demon - Gotha
« Odpowiedź #9 dnia: 28 Lipiec 2007, 01:15:03 »
Normalnie, podchodzisz i sieczesz póki nie padnie. Tylko uważaj na resztę wrogów, Gorn trochę ich zajmuje, ale nie wszystkich. I jeszcze jak Ci pieprznie demon to może być źle. Mnie wziął na dwa strzały jak przysnąłem. ^^

Offline Tiw

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 313
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • We Can't Stop Here, This Is Bat Country!
Demon - Gotha
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Sierpień 2007, 16:12:33 »
Ja o zabilem z łuku na ok 17 lvl. jest taki bug(przynajmniej ja tak miałem), że demon nie może przejść przez bramę prowadzącą na dziedziniec i zabiłem go za pomocą łuku.

Offline Mater of the Death

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
Demon - Gotha
« Odpowiedź #11 dnia: 02 Wrzesień 2007, 21:10:13 »
Magia wcale nie odpada. Ja poszedłem razem z gornem, On go zaimował toporem a ja wystrzeliłem kilkanaście ognistych kul. Po chwili demon padł na ziemie z miałem już jeden z artefaktów adanosa

Offline .:KERTH:.

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 478
  • Reputacja: -2
Demon - Gotha
« Odpowiedź #12 dnia: 02 Wrzesień 2007, 21:36:39 »
weź do pomocy gorna (jest w twierdzy orków koło gothy) przedtem wyzwól 2 miasta: cape dun, i montere. powinieneś mieć już przyzwoity lvl. jeśli nie masz powyżej 10lvl, to nabij wypełniając zadania, i zabijając okoliczne zwierzaki. w podziemi reddock, kup od kowala (jeśli go przedtem przyprowadziłeś do buntowniczego podziemia) , i kup od niego ognisty miecz który zadaje 100 obrażeń. możesz też splądrować jaskinie koło cape dun, jełsi czujesz się na siłach.


PZDR.:KERTH:.

Forum Tawerny Gothic

Demon - Gotha
« Odpowiedź #12 dnia: 02 Wrzesień 2007, 21:36:39 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything