Autor Wątek: Ogry  (Przeczytany 2349 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Joeyventos

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Ogry
« dnia: 10 Lipiec 2007, 20:16:47 »
Witam,   chciałbym poruszyć sprawę ogrów, o których niewiele się jednak dyskutuje a może nawet ignoruje. jednak są to przeciwnicy z wyższej półki, jedni z najtrudniejszych w całej trylogii. Co więcej ogry są równie trudni do pokonania zarówno na 40 jak i 60 poziomie. No może tylko magowie, przy pomocy boskich zaklęć, zabijają je bezproblemowo. Dlatego ciekawi mnie jak wykańczacie tego typu potwory, jakie stosujecie taktyki, czekam na propozycje, głównie interesuje mnie taktyka walki bronią białą jak i dystansową (raczej bez uwzględnienia magii).  

Jeźeli zaś o mnie chodzi to zawsze gdy spotykam te bestie, zatrzymuję się momentalnie  i obmyślam taktykę jaką będę w stanie, skutecznie, zastosować.  Przede wszystkim raczej, ogry próbuję wykończyć bronią dystansową. W bezpośrednim starciu jest cholernie ciężko i trudno wyjść z tego spotkania w jednym kawałku. Jakie są wasze spostrzeżenia na ten temat? Pozdrawiam  
« Ostatnia zmiana: 10 Lipiec 2007, 20:17:12 wysłana przez Joeyventos »

Offline Lees

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 288
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Boga nie ma w domu, wyjechał na wakacje do Vegas"
Ogry
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Lipiec 2007, 20:23:29 »
Osobiście ogry to dla mnie żaden problem.No może  3-4 na raz.Ale mniejsza ilość to nie problem nawet na 30 poziomie.Sam gram na średnim poziomie trudności mam miecz półtoraręczny,mistrzostwo w walce i ogra biorę na jednego- dwa dobre kombosy.Bardziej się niepokoje trolami niż ogrami. Jak masz z ogrami problem to radzę ci się lepiej uzbroić ,podnieść statystyki, ewentualnie stosować sławną taktykę ucieczka,kombos,ucieczka,to powinno pomóc,ewentualnie wspiąć się na jakieś miejsce trudno dostępne i z łuku na niego.


200 post

Forum Tawerny Gothic

Ogry
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Lipiec 2007, 20:23:29 »

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Ogry
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Lipiec 2007, 21:12:52 »
Ogry na początku gry są dość trudnymi przeciwnikami lecz zbiegiem czasu stają się dziecinnie łatwi do zabicia. Cóż nie da się ukryć, że w tej grze wolę grać magiem niż wojownikiem lecz G3 jest tak stworzony, że można się wszystkiego dobrze wyuczyć więc mi to nie przeszkadza  Wracając do tematu to zazwyczaj walnę w Ogra kilka razy kulę ognia lub raz meteor i leży. Jeśli miałbym walczyć wręcz z Ogrem to jest to dość mozolne zajęcie. Najlepiej wycofać ich pod jakąś skałę gdzie nie mogą się nigdzie już cofać a wtedy wystarczy nawalać aż padnie. Z łuku korzystam sporadycznie więc nie mam żadnej taktyki na Ogra a z kuszy nie korzystam w ogóle xD.

Offline Lester@

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Ogry
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Lipiec 2007, 21:39:11 »
Ogry to nie są aż tak wymagający przeciwnicy ,no jeżeli jest jeden sam ,ale w grupkach mogą popsućtroche nerwy.Gdy atakują to zbytnio nie myślą lecąna ciebie z kawałkiem drewna i kamieni.A ja mam na nich taki sposób gdy na mnie leci to w ostatniej chwili robie unik w prawo lub w lewo i potem robie mocne uderzenie i  w plecy i po OGRZE . Gdy to nie pomaga to biegam w koło niego i staram się zadawać ciosy.

Offline Joeyventos

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Ogry
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Lipiec 2007, 18:05:14 »
A jak ktoś szuka nowych przygód z ogrami to polecam wybrać się na wyżyny w las za Faring, znajdziemy tam całe stado osobnków. Wybranie się tam to dobry sposób na sprawdzenie swoim umiejętności. Ja osobiście zostawiam sobie to towarzystwo na podwieczorek, heh.


Cytat: krzysiek_666
Jeżeli jest jeden to żaden problem, ale jak jest ich więcej to przywołuję demona i problem z głowy. On zajmuje się jednym, żeby ten nie walił mnie w plecy a ja walczę z innym. Nie wiem jakie są wasze stosunki do demona, ale jest bardzo pomocny (ma sporo PŻ a i atak nieskromny    )

Co do demona to jest przydatny, ale niestety łatwo go obezwładnić, gdy mamy do czynienia z większą grupą wrogów.
« Ostatnia zmiana: 14 Lipiec 2007, 18:07:42 wysłana przez Joeyventos »

Offline assassineK

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Ogry
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Lipiec 2007, 18:37:26 »
Ja osobiście na Ogry preferuje kuszę,ponieważ jak będzie 1 to kładziemy go bez żadnego problemu,w przypadku wiekszej ilość walimy tego najbliżej zanim dojdzie bedzie leżeć a przed resztą uciekamy aż dadzą se spokój i znów walimy z kuszy.

Offline Leonidas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Ogry
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Lipiec 2007, 10:41:35 »
Na ogry radzę najlepiej rzucić się z dwoma mieczami . Atakując szybko on nic nie zdoła zrobić  bo jakby ktoś zaatakował go z toporem to jest możliwość że taki ogr znajdzie chwilkę i zaatakuję i już nie skończy atakować ...

Offline mefiperes

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Ogry
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Lipiec 2007, 12:39:53 »
Ogry może i są groźne, ale z dobrą taktyką zabijanie tych stworów to czysta przyjemność. Jeżeli potwór jest tylko jeden, wystarczy strzelać do niego z kuszy. Jeśli się do nas za bardzo zbliży, należy wyjąć halabardę i zacząć okładać go zwykłymi ciosami(krótko lewy przycisk myszy).
Jeżeli będzie tych "dziwadeł" więcej, należy oddalić się od nich, i zacząć strzelać z kuszy. Gdy mamy taką możliwość- najlepiej się cofać i bez przerwy atakować ich na dystans. Jeśli nie mamy takiej mozliwości, trzeba wyjąć halabardę i robić "kółeczka"(krótko ppm). :) Jeżeli wytrzymałość spadnie do zera, należy oddalić się od stworów, opróżnić butelkę, i ponownie zacząć z nimi walczyć.

Offline Ubont

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Ogry
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Sierpień 2007, 13:51:34 »
Co sądzę o Ograch:

14lvl, 4 Ogry w jaskini zabite, miałem zabójcę Orków, straciłem ledwo 1/2 życia, bo jeden zdążył mnie uderzyć...wystarczy stanąć przy skałach i lać jednego bardzo szybko, czym mniejszy poziom wyszkolenia broni tym lepiej (moim zdaniem), bo wtedy przy szybkim klikaniu Bezimienny nie składa się do jakichś SuperComboUderzeń, które ładują się sporo czasu...tylko wali wali słabo ale ciągle, Ogr nie zdąży się ruszyć...

Forum Tawerny Gothic

Ogry
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Sierpień 2007, 13:51:34 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything