Autor Wątek: Gdzie lubicie najbardziej spędzać czas?  (Przeczytany 14395 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kapi Pogromca

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 128
  • Reputacja: 0
Gdzie lubicie najbardziej spędzać czas?
« Odpowiedź #20 dnia: 15 Styczeń 2007, 16:45:31 »
Ja najbardziej lubię przebywac na świeżym powietrzu. Ale to zależy. Na przykład, gdy jest zimno, pada deszcz to siedzę w domu i albo czytam jakąś książkę albo siedzę na kompie. Gdy pada śnieg to bardzo lubię wyjśc na pole i zrobic wojnę na śnieżki. Gdy jest słoneczna pogoda to jak już pisałem wychodzę na pole i gram w piłkę/tenisa stołowego czy koszykówkę.

Offline Darken

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 0
Gdzie lubicie najbardziej spędzać czas?
« Odpowiedź #21 dnia: 18 Styczeń 2007, 16:33:35 »
Ja tam lubię pisać na forum
Gdy jest śnieg idę do kolegi i walczymy na śnieżki
W upalne dni siedzę w domy i piję kole z pięcioma kostkami lody
gdy jest zimno ale bez śniegu wyżywam się na młodszym bracie
Poprawka zawsze to robie  
A głównie gram na kompie

Forum Tawerny Gothic

Gdzie lubicie najbardziej spędzać czas?
« Odpowiedź #21 dnia: 18 Styczeń 2007, 16:33:35 »

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Gdzie lubicie najbardziej spędzać czas?
« Odpowiedź #22 dnia: 19 Styczeń 2007, 19:31:43 »
Z reguły spędzam wolny czas w domu, gdzie w swoim pokoju mogę się odprężyć i wypocząć. Mój odpoczynek jest prosty, prawdopodobnie bardzo podobny go waszego - komputer, książki no i sen. Tak, od jakiegoś czasu swój wolny czas lubię przeznaczyć na sen, także w ciągu dnia, przez co jestem bardzo wypoczęty... i często nie mogę zasnąć w nocy. Jednak to, co wymieniłem przed chwilą, mi wcale nie przeszkadza, gdyż lubię siedzieć w swoim pokoju, kiedy za oknami ciemna, zimna noc.

Jeżeli natomiast chodzi o lato czy wiosnę, które niestety teraz ustąpiły miejsca zimie, to generalnie spędzam czas na dworze - piłka nożna i reszta. Bardzo lubię uprawiać sport wszelkiego rodzaju. Jednak sport spokojnie mona pogodzić z komputerem i nauką.

Przeważnie właśnie tak spędzam swój wolny czas, którego często niestety mi brakuje.
Pozdrawiam.

Offline RaiChu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: -2
Gdzie lubicie najbardziej spędzać czas?
« Odpowiedź #23 dnia: 09 Maj 2007, 17:25:04 »
jeśli samotnie to przy kompie, lub gdziekolwiek byle cicho z jakąś książką (ale nie podręcznikiem!)
jeśli z kumplami to w karczmie jednego z nich lub gdzieś "na mieście" byle nie na "świeżym powietrzu"
jeśli z moją niedoszłą lub z tzw. Siostrą to byle gdzie, z nimi wszędzie jest fajnie i ciekawie

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Gdzie lubicie najbardziej spędzać czas?
« Odpowiedź #24 dnia: 09 Maj 2007, 19:04:14 »
Ja mój wolny czas spędzam jedynie na dworze, jeśli jest ładna pogoda. Bardzo dużo czasu przesiedziałem na boisku i nie wiem, kiedy mi się to znudzi. Chyba nigdy nie, ponieważ mamy boisko piłkarskie ( wymiarowe ) połączone z boiskiem do kosza i siłownią. Także, gdy mi się nie chce grać w kosza, idę na siłownie, a gdy mi się nie chce ćwiczyć, idę się pobawić z psem, pobiegać po całym boisku itd. Jednymi słowy, po prostu się wyszaleć, a gdy wracam do domu, to cieszę się z tego, że przynajmniej trochę spaliłem...Ogólnie rzecz biorąc, to gdyby nie było tego boiska, to bym najprawdopodobniej spędzał bym cały czas przed komputerem.

Pozdrawiam,
Travis

PS: Aha, byłbym zapomniał ! Jeśli jest takowa możliwość to ZAWSZE idę na strzelanki.
« Ostatnia zmiana: 09 Maj 2007, 21:49:48 wysłana przez Travis »

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Gdzie lubicie najbardziej spędzać czas?
« Odpowiedź #25 dnia: 09 Maj 2007, 20:10:48 »
Najbardziej lubię mój czas przeznaczać na gry airsoft z kumplami, jednak wiadomo - zebrać 10 osób (lub więcej) to jest problem, przez co raczej nie gramy częściej niż raz na tydzień. Dużo czasu spędzam przed kompem, jednak najwięcej wieczorem i w nocy, najczęściej przed jakąś dobrą grą czy pisząc na forach lub komunikatorze. Lubię wyjść również na rower...

Offline SzlugA

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Gdzie lubicie najbardziej spędzać czas?
« Odpowiedź #26 dnia: 09 Maj 2007, 22:28:31 »
Ja każdą wolną chwilkę mam zarezerwowaną dla mojej kochaniutkiej dziewczyny. Czasami lubię pograć w nogę, kosza oraz bilarda z moim ziomkami.

Co prawda mam zazwyczaj mało wolnego czasu. A dlatego, że dorabiam jako serwisant komputerów oraz GSM.

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Gdzie lubicie najbardziej spędzać czas?
« Odpowiedź #27 dnia: 12 Maj 2007, 08:52:47 »
Ja lubię siedzieć przy kompie szaleć na świeżym powietrzu i spędzać czas przy mojej dziewczynie

Moje ulubione sporty
Piłka nożna - Bardzo podoba mi się ten sport większość moich kumpli również bardzo go lubi

Siatkówka Nie wiem za co ją lubię może dlatego , że prawie codziennie w nią gram (prawie)

to by było na tyle aha i lubię być tu na forum

Offline Morferiusz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Gdzie lubicie najbardziej spędzać czas?
« Odpowiedź #28 dnia: 12 Maj 2007, 09:16:26 »
Ze mną to zależy. Jak jest ładna pogoda wychodę na dwór. Lubię bawic się z kolegami i koleżankami z klasy. Większośc czasu spędzam przy komputerze ale także wyjeżdżam z rodzicami na pikniki, grilla i takie tam.


Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Gdzie lubicie najbardziej spędzać czas?
« Odpowiedź #29 dnia: 20 Czerwiec 2007, 14:26:20 »
Witam

Lubię spędzać czas na dworze po deszczu jest tak świeżo i przyjemnie i lubię grać w piłkę nożną w deszcz nie wiem czemu nie raz grałem i się fajnie gra. Jest się całym mokrym ale nie to jest ważne, ważne że się fajnie gra i koniec.
___________________________________________________

Pozdrawiam wszystkich
« Ostatnia zmiana: 20 Czerwiec 2007, 14:28:18 wysłana przez Orc Szaman »

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Gdzie lubicie najbardziej spędzać czas?
« Odpowiedź #30 dnia: 20 Czerwiec 2007, 16:23:33 »
Ja na brak wolnego czasu nigdy nie narzekałem. Ani nigdzie prężnie nie działam, ani nie mam serca do nauki. Ostatnio godzinami przesiaduję na forum TG, co się ostatnio moją "manią" zrobiło ^^ \m/

W dzień, jak mam już dość kompa to idę z moja ekipą na pole. Jak się już zbierzemy do kupy odwiedzamy monopolowy i z reklamówką piw idziemy nad rzeczkę się schładzać lub poopalać. Jak jest nieco chłodniej to idziemy na rynek pod parasole. A jak nie ma kasy lub brak chęci na piwo to siedzimy pod blokiem. Jesteśmy typowymi darmozjadami :) potrafimy siedzieć godzinami i nic nie robić, nigdzie nigdy się nam nie spieszy, do szkoły wychodzi się 8:05 z myślą, że jest jeszcze czas. Tak lajtowych i wyluzowanych ludzi jak moja ekipa trudno spotkać, niczym się nie przejmujemy. I na takim niczym się nie przejmowaniu upływa mi wolny czas, którego mam aż za dość.

Your faithful
BeluNiO

Offline KrokusM

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: -2
Gdzie lubicie najbardziej spędzać czas?
« Odpowiedź #31 dnia: 20 Czerwiec 2007, 17:30:04 »
Ja lubię spędzać czas w wielu miejscach, robiąc różne rzeczy, o różnym czasie. Nie zabłysnę jeśli powiem, że oczywiście uwielbiam siedzieć przy komputerze, czy to słuchając muzyki, czy to niejednokrotnie zarywając nocki dla jakiejś gry. Przyznam, że nie jestem szczególnym fanem sportu i nie uprawiam jakiegoś konkretnego poza lekcjami wf'u  No, jeśli nie liczyć kilkugodzinnych rowerowych wypraw w leśne ostępy, które niestety teraz zdarzają mi się bardzo rzadko, ze względu na opłakany stan mojego roweru...

Jeśli już jestem w domu, to jak już wcześniej wspomniałem siedzę przy komputerze, słucham muzyki, czasem zdarzy się, że poczytam sobie jakąś książkę. Tylko telewizję sobie ostatnio odpuściłem, bowiem za sprawą "codziennych pier... wiadomości", beznadziejnych telenoweli i filmów puszczanych po raz 10 tego roku zaczęłem poważnie obawiać się o swoje zdrowie psychiczne.

Co się tyczy przebywania na "świerzym" powietrzu, zazwyczaj idziemy z kumplami gdzieś na pole, do lasu, lub po prostu szwędamy się bez specialngo celu po okolicy, pod osłoną mroków nocy(no wiecie, mrocznym trza być, nie?  )... Najbardziej jednak lubię ogniska i grillowanie, które urządzamy ostatnio coraz częściej, zawsze w nocy, gdy można sobie spokojnie popatrzyć na gwiazdy, o ile je oczywiście widać  
« Ostatnia zmiana: 16 Sierpień 2007, 18:10:22 wysłana przez Xoulus »

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Gdzie lubicie najbardziej spędzać czas?
« Odpowiedź #32 dnia: 20 Czerwiec 2007, 17:34:15 »
Wolny czas <lol2> ÂŚwietny żart. A jeżeli już mam... to przy komputerze. Muza full, najlepiej emi lub LP... i na forum. Nie chcę mi się czegoś innego robić. Cóż... ciągle przy kompie. Od czasu do czasu (raz na tydzień) włącze se jakąś gierkę i pogram, a tak to ciągle net

Offline Arisa

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
Gdzie lubicie najbardziej spędzać czas?
« Odpowiedź #33 dnia: 01 Lipiec 2007, 19:29:08 »
Swój wolny czas zwykle spędzam z przyjaciółmi. Najczęściej spacerujemy po mieście bądź gromadzimy się u któregoś z nas w mieszkaniu. ^^ Lubię także wybrać się na dłuuugi spacer z psem do lasu - kontakt z naturą jest niezwykle istotny. (; Czasami zaszywam się w swoim pokoju i czytam jakąś ambitną książkę bądź słucham muzyki. Od czasu do czasu wybiorę się na rockowy koncert bądź do jakiegoś klubu.

Offline Niedamir

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 0
Gdzie lubicie najbardziej spędzać czas?
« Odpowiedź #34 dnia: 01 Lipiec 2007, 19:47:07 »
Dla mnie to zależnie od pory roku:
 
 W czasie jesieni i zimy to oczywiście w domu przy necie, albo ciekawej książce. Chyba że jest znośna temperatura i można pójść z kolesiami świrować.
 
 W czasie lata to tylko nad jeziorem albo gdzieś na jakiejś wycieczce.

 A w czasie wiosny dobrze by było troche sie rozruszać po zimie i przygotować na lato. Najlepiej przy piłce albo na rowerze.

Hagen13

  • Gość
Gdzie lubicie najbardziej spędzać czas?
« Odpowiedź #35 dnia: 02 Lipiec 2007, 22:24:30 »
Ja w moim wolnym czasie oczywiście bardzo dużo spędzam przed kompem,czasem se rowerem jeździłem po wsi,teraz to skuterem dziennie 20-15-10 kilometrów.W nogę gram tylko w szkole w domu czasem ćwiczę(mam taki mały zestawik pakera :D) i robię pompki,albo oglądam TV,jednak jak już któryś z USERÓW powiedział,w telewizji ostatnio pełno Klanów i innych M jak Miłość a wszyscy wiemy,że to po prostu chłam,nie wiem czemu tyle ludzi to ogląda....Muzy w zasadzie nie słucham bo jakoś nie ciągnie mnie do tego,ale czasem se przesłucham jakiś trance albo ROCK,ale najczęśćiej soundtrack z GTA:Vice City.

Offline Tiw

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 313
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • We Can't Stop Here, This Is Bat Country!
Gdzie lubicie najbardziej spędzać czas?
« Odpowiedź #36 dnia: 03 Lipiec 2007, 00:11:29 »
Jeszcze dwa miesiące temu spędzałem wolny czas z kumplami grając w piłke albo siedząc na ławeczce koło stółu do "pingla" (i tak nie umiem grać dobrze)  , ale teraz jak sie przeprowadziłem spędzanie mojego wolnego czasu ograniczyło się do siedzenia przed kompem i TV, czasem poczytam książke, ale przeważnie się nudze  

Jednak to się zmienia bo staram się jejździć do starych kumpli.
« Ostatnia zmiana: 03 Lipiec 2007, 00:15:34 wysłana przez Elitarny Wojownik »

Offline Legolas

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 311
  • Reputacja: 51
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Gdzie lubicie najbardziej spędzać czas?
« Odpowiedź #37 dnia: 09 Lipiec 2007, 21:06:46 »
Ja lubie spędzać czas w sumie na dworze, na świeżym powietrzu. Także albo samotne spacery albo samotne rajdy rowerowe gdzieś po wybojach  w ogóle w polach. Albo jakieś spacery z najlepszym ziomem lub również z nim na rowerze albo spacery z moją dziewczyną niestety to jest zmienne ale narazie na czas obecny mogę sie cieszyć że mam dziewczynę i że ją mam  . Tak naprawde nie lubie jakiś imprez czy wesel cuś. Dużo ludzi a większości nie znam. Bardzo lubie pograć w piłkę nożną właśnie ze starszymi kolegami ( można sie czegoś nauczyć ewentulanie poziom grania podnieść z amatora na zaawansowanego   ).

Offline Onar

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: -3
Gdzie lubicie najbardziej spędzać czas?
« Odpowiedź #38 dnia: 27 Lipiec 2007, 17:57:18 »
Najbardziej lubie spędzać czas przed kompem. Ale w lato to zazwyczaj na rowerze (na świezym powietrzu) albo pod cukiernią :P . Zwłaszcza chodze tam kiedy zaczyna padać deszcz bo jest parasol :) .

Offline r4d00

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Gdzie lubicie najbardziej spędzać czas?
« Odpowiedź #39 dnia: 27 Lipiec 2007, 18:55:39 »
Krótko i na temat: centrum handlowe, kino, tam gdzie dużo zieleni i boisko z kumplami + gała. Pzd.

Forum Tawerny Gothic

Gdzie lubicie najbardziej spędzać czas?
« Odpowiedź #39 dnia: 27 Lipiec 2007, 18:55:39 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything