Autor Wątek: 13 Magów  (Przeczytany 33108 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szkieletomotor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
13 Magów
« Odpowiedź #40 dnia: 22 Sierpień 2007, 23:23:47 »
Dziwne bo mnie atakowali.ale mi nie chodzi o kamienie mi chodzi o podesty, że orkowie je pocoś utworzyli a ludzie zaczeli urzywać do innego celu.a czasem nie miałeś ulumulu z kodów lub to bug bo mnie atakowali
a cywilizacju jarkendaru tam nie było bo zostawili by tam coś po sobie, a twórcy urzyli podesów z pierwszej części (zauwarz że w nocy kruka są mniejsze) bo nie chcało im się czegoś innego robić.
« Ostatnia zmiana: 22 Sierpień 2007, 23:25:58 wysłana przez Szkieletomotor »

Offline Melkor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hallowed are the Ori!
13 Magów
« Odpowiedź #41 dnia: 22 Sierpień 2007, 23:25:57 »
Jestem pewien, że nie miałem Ulu-mulu bo nie gram na kodach, ale to dziwnie wyglądało, jak pirokineza atakowała kilka orkowych psów.

Forum Tawerny Gothic

13 Magów
« Odpowiedź #41 dnia: 22 Sierpień 2007, 23:25:57 »

Offline Szkieletomotor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
13 Magów
« Odpowiedź #42 dnia: 22 Sierpień 2007, 23:27:48 »
Bo te podesty nie mają mocy ludzie urzyli ich jako stanowisk dla kamieni ogniskujących

Offline Melkor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hallowed are the Ori!
13 Magów
« Odpowiedź #43 dnia: 22 Sierpień 2007, 23:30:10 »
No trudno żeby rzeźba czy jak to nazwać miała magiczną moc. To jak wyjaśnisz pochodzenie kamieni ogniskujących? Magowie ich nie stworzyli bo nie umieli ich nawet naładować nie czytając almanachu.

Offline Szkieletomotor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
13 Magów
« Odpowiedź #44 dnia: 22 Sierpień 2007, 23:39:35 »
HAHAHA CZAS NA HORROR NO DOBRA BEZ JAJ MYLĘ SIĘ albo nie myślę żę stworzyli je wyznawcy Beliara, ale ci starorzytni wyznawcy nie współcześńi,wiesz ta ksiąrzka w świątyni Beliara w dwójce,jako narzędzie zagłady,lub może nawet sam Beliar.Bo kamieni można urzywać w rórzny sposób.
« Ostatnia zmiana: 22 Sierpień 2007, 23:41:23 wysłana przez Szkieletomotor »

Offline Melkor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hallowed are the Ori!
13 Magów
« Odpowiedź #45 dnia: 22 Sierpień 2007, 23:44:46 »
W dwójkę grałem dawno więc żadnej książki ze świątyni Beliara sobie nie przypominam. Pisząc o starożytnych wyznawcach Beliara chodzi ci o tych, których pokonali bodowniczowie? Bo inni nie przychodzą mi aktualnie do głowy.

Offline Szkieletomotor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
13 Magów
« Odpowiedź #46 dnia: 23 Sierpień 2007, 11:23:26 »
Ksiąrzki te to były napisane mniej więcej tak'/.;'./.;'./;';.;'.;/'.;'
,a starożytni wyznawcy beliara to ci co budowali świątynie w całej myrtanie

Offline .:KERTH:.

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 478
  • Reputacja: -2
13 Magów
« Odpowiedź #47 dnia: 23 Sierpień 2007, 12:07:24 »
człowieku, wiesz od kogo dostajemy ten list? od arcymistrza. nie żadnego pyrokara, ponieważ piranha bytes nie podała jego imienia! ludzie! zastanówmy się nad tym, że wyobrażmy sobie że jest tylko 1 częśc gothica. to kto jest 13 magiem hę? jak w pierwszej części jest tylko tyle podanych magów, ile piranha sobie zaplanowała!

Offline Szkieletomotor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
13 Magów
« Odpowiedź #48 dnia: 23 Sierpień 2007, 13:25:29 »
A powiec mi kereth kim jest pyrokar KIM?
Pyrokar jest arcyistrzem magów ognia.
A co do tego autora Chromanina, mądry człowiek nie zawsze musi być magiem.Popatrzcie na jego ciało? Czy tak wygląda mag???
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień 2007, 13:27:40 wysłana przez Szkieletomotor »

Offline .:KERTH:.

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 478
  • Reputacja: -2
13 Magów
« Odpowiedź #49 dnia: 23 Sierpień 2007, 13:32:08 »
ale wtedy piranha nie miała pojęcia jak się nazywał będzie arcymistrz magów ognia! a po za tym on nie ma NIC związanego z fabułą! a z chromanimem, to on ma taki wygląd ponieważ stał się walnięty. zaniedbał siebie bo cały czas słyszał głos demonów, i beliara!

Offline Szkieletomotor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
13 Magów
« Odpowiedź #50 dnia: 23 Sierpień 2007, 15:36:03 »
pomyśl czy guru byli na początku magami, nie nie byli , ale gdu od******* im to nauczyli się magii
a czy chromanin musział być magiem , przykład guru mówi że nie,gdyby był magiem to inni by coś o nim wspomnieli.CHACHACHA nic związanego z fabułą , śmieszne .To po co by tworzyli take intro, przeciesz dzięki temu listowi kontaktuje się nasz bohater pierwszy raz z magami,
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień 2007, 15:38:55 wysłana przez Szkieletomotor »

Offline .:KERTH:.

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 478
  • Reputacja: -2
13 Magów
« Odpowiedź #51 dnia: 23 Sierpień 2007, 15:47:34 »
ten list, człowieku jest tylko POD fabułe. czyli dzięki niemu dostajemy pare darmowych rzeczy, i gadamy z miltenem. a nie że tu nagle pyrokar najważniejszy o vatras.

Offline Faust2

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 0
13 Magów
« Odpowiedź #52 dnia: 27 Sierpień 2007, 14:32:15 »
Ja myślę, że 12-tym magiem (przyjmując, że trzynasty to Xardas) był właśnie Vatras tylko bariera go nie pochłonęła. Kamieni było przecież tylko pięć, a magów trzynastu, pewnie Vatras akurat był poza zasięgiem rozrastającej się bariery, co nie znaczy że jej nie tworzył. Na intro widzieliśmy, że przy kamieniach magowie stali pojedyńczo, to może pozostali stali obok i pomagali w skumulowaniu energii magicznej w jednym miejscu? A z kolei tych niebieskich kul energii, które wzleciały w niebo od kamieni, uderzyły w siebie i stworzyły barierę było tylko trzy, a nie pięć. Co, może kolejna zagadka? W rzeczywistości jednak to wszystko błędy i niedopatrzenia twórców, którzy tworząc pierwszą część nie planowali jacy magowie będą w drugiej i co będą mieli wspólnego z barierą. Moglibyśmy tak gadać i przewidywać w nieskończoność.
Co do listu na początku gry - dał go Bezimiennemu Pyrokar. Dlaczego tak myślę? Dlatego, że w ,,dwójce" po zostaniu magiem ognia Bezimienny w rozmowie z Pyrokarem śmieje się, że oszczędził mu on paplaniny sędziego wręczając ten list.
Co do gościa od chromanina - wcielcie się w niego klawiszem ,,o", wciśnijcie ,,b" i popatrzcie na jego gildię  

Offline leee

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
13 Magów
« Odpowiedź #53 dnia: 04 Wrzesień 2007, 16:03:06 »
mi sie wydaje ze zle naprzykład przetłumaczyli albo niedopatrzenie twórców lub moze ten 13 mag to vatras ale zdozył uciec jak bariera rosła
pozdro lee  
« Ostatnia zmiana: 04 Wrzesień 2007, 16:04:42 wysłana przez leee »

Offline Grigorian

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
13 Magów
« Odpowiedź #54 dnia: 04 Wrzesień 2007, 20:40:54 »
Wiem co mogło stać się z nieznanym magiem .
Gdy tworzyli Barierę mag ten stanął pomiędzy barierą .
Wtedy bariera go przeciąła na 2 połowy.
Może był to błąd magów ,a Saturas wstydził przyznać się do pomyłki maga.  

Offline kuczaja

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 0
13 Magów
« Odpowiedź #55 dnia: 07 Październik 2007, 13:14:45 »
Jak dla mnie sprawa jest jasna:

- Xardas, Drago, Torrez, Corristo i jeszcze tych dwóch magów ognia(bez miltena), Merdarion, Saturas, Cronos, Riordrian, Myxir, Nefarius tworzyli bariere

- Milten dołączył do magów kiedy go wrzucono do kolonii

- Xardas (TRZYNASTY mag w KOLONII) odszedł

- "i według legendy" było W KOLONII ich tylko dwunastu

- Saturas mówi że "podczas bariery nadzorował nas jezcze jeden mag (podczas tworzenia bariery)TRZYNASTY MAG (W KOLONII) XARDAS"  
  bezi mówi "według legendy miało was byc tylko dwunastu" (dwunastu w kolonii)

 Wniosek : podczas tworzenia bariery było 12 magów, w koloni było 13 magów



Pozdrowienia
« Ostatnia zmiana: 07 Październik 2007, 13:15:13 wysłana przez kuczaja »

Offline Grigorian

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
13 Magów
« Odpowiedź #56 dnia: 07 Październik 2007, 17:41:33 »
Ok!

Było 13 magów.
12 tworzyło barierę ( w tym Xardas )  

Saturas może mówił jakoby Milten był 13 magiem ( co byś powiedział gdybyś miał sklerozę i był stary   , może
Saturas był stary? ).

Offline Uchiha Sasuke

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 156
  • Reputacja: 0
13 Magów
« Odpowiedź #57 dnia: 23 Styczeń 2008, 11:20:23 »
Może żeczywiście jednym z magów tworzących bariere był Vatras który jakimś cudem uciekł. Xardas przecież w Gothic 2 mówi o Vatrasie jakby znali się od barddzo dawna. cytuje "ach ten stary dyga...chyba wiem co planuje" może tak było ale raczej to błąd twurców

Offline Uchiha Sasuke

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 156
  • Reputacja: 0
13 Magów
« Odpowiedź #58 dnia: 23 Styczeń 2008, 11:21:24 »
Może żeczywiście jednym z magów tworzących bariere był Vatras który jakimś cudem uciekł. Xardas przecież w Gothic 2 mówi o Vatrasie jakby znali się od barddzo dawna. cytuje "ach ten stary dyga...chyba wiem co planuje" może tak było ale raczej to błąd twurców

Offline Dzid

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
13 Magów
« Odpowiedź #59 dnia: 02 Maj 2008, 16:06:13 »
Cytat: IsentoR
Bo nie mieli kamieni teleportacyjnych poza barierę.
Wiem że nie mieli run, ani kamini teleportacyjnych, ale w Gothic 3 dowiadujemy się że magowie wody ostatni raz użyli kamieni ogniskujących do rytuału teleportacji.
Możliwe że Saturas chciał poeksperymentować i teleportowali Vatrasa do miasta.
A może Vatras zaraz po stworzeniu bariery (najszybciej jak mógł, kiedy jeszcze bariera go niedosięgła to teleportował się (Np. zwojem) do miasta

Poza tym wieża mgieł rzeczywiście może mieć z tym coś wspólnego... jak ktoś wcześniej napisał

Forum Tawerny Gothic

13 Magów
« Odpowiedź #59 dnia: 02 Maj 2008, 16:06:13 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything