Autor Wątek: czy gracze Gothica3 grali w poprzednie czesci?  (Przeczytany 4878 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vood

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
czy gracze Gothica3 grali w poprzednie czesci?
« dnia: 05 Lipiec 2007, 22:38:51 »
tak ja w temacie zapraszam do dyskusji

sam gralem we wszystkie czesci, ale pierwsza i tak rzadzi.

Offline Herrfrag

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
czy gracze Gothica3 grali w poprzednie czesci?
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Lipiec 2007, 22:47:22 »
Ja tak, ale niestety młodsi gracze już coraz rzadziej... Wielu gra w g3 ( i inne gry) tylko dlatego ze maja ładna grafe. A to powoduje ze developerzy po prostu sie opieprzają i tworzą kolejne gnioty z piękną grafiką. Być może wielu osobom to nie przeszkadza, ale ja nie jestem zadowolony z poziomu dzisiejszych gier, w tym z g3. Ostatnią nową grą w jaka grałem z przyjemnością był Kotor z 2003 r. a i tak daleko mu do takiego fallouta czy gothica1.

Forum Tawerny Gothic

czy gracze Gothica3 grali w poprzednie czesci?
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Lipiec 2007, 22:47:22 »

Offline vood

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
czy gracze Gothica3 grali w poprzednie czesci?
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Lipiec 2007, 22:59:05 »
no niestety coraz mniej mlodych ludzi docenia inne rzeczy niz grafika. Dla nich nie licza sie zawilosci fabularne jak w takim Planescape Tormentcie. Dla nich liczy sie tylko GRAFA, najnowsze antalisigny it.p.. A czasy pierwszego fallouta (drugi juz nie dawal takiego kopa) to bylo cos. a w takim g3 to po 10 minutach gry dostajemy wypasiony stuff wystarczajacy do konca...
« Ostatnia zmiana: 05 Lipiec 2007, 23:03:20 wysłana przez vood »

Offline dark93

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
czy gracze Gothica3 grali w poprzednie czesci?
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Lipiec 2007, 23:02:29 »
ja gralem we wszystkie czesci gry (choc gothica1 nie przeszedlem do konca) Zgadzam sie z Herrfragiem w dzisiejszych czasach trudno znalezc gre z dobra fabula i ta "głębią". Tez gralem w te gry ktore wymienil Herrfrag i musze przyznac ze swojego czasu bylem przez nie oczarowany. Zastanawiam sie tylko jak wypadnie fallout 3 na ktorego bardzo licze, choc moze sie okazac totalna klapa polegajaca na "ladnej grafie", ale to juz nie temat na forum o gothicu ;)

Offline Beleg

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
czy gracze Gothica3 grali w poprzednie czesci?
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Lipiec 2007, 21:33:50 »
Kochany GothicI    
Szkoda, że coraz mniej jest osób grających jak i tworzących gry, dla których najważniejsza jest intrygująca, wciągająca fabuła, zagadkowi bohaterowie, ciekawe zadania, barwne postacie, tajemniczy świat.

Dla nowych graczy liczy się przede wszystkim piękna grafika i jak największa liczba możliwych czynności.
Młodzi gracze nie chcą zagrać w GothicaI, nawet II, bo wiele się im może nie podobać. A kto nie grał w każdą z części po kolei ten nie widzi powiązań między nimi.

Offline LinkLess

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
czy gracze Gothica3 grali w poprzednie czesci?
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Lipiec 2007, 21:46:35 »
Ja sam przeszedłem G1 i G2 z NK po kilka razy. Byłem z nich zadowolony i za każdym razem zachowywałem się jakby to był mój pierwszy raz z tą przecudowną grę (jeśli chodzi o prowadzenie rozwoju bohatera a nie rozgrywkę i walkę). G3 przeszedłem po raz pierwszy. Ale zmierzam do dzisiejszej sytuacji. Przyszedł do mnie kumpel i mówi żebym pożyczył mu G3. To się pytam czy grał w 1 i 2 z NK, a ten buc mi mówi, żebym mu takich "śmieci" nie proponował. No normalnie mnie palant (sorry, ale się wkurzyłem) zdenerwował     myślałem, że mu na miejscu przyłożę. A za karę G3 nie dostał. Powiedziałem, że jak zmądrzeje i dorośnie to dostanie

Offline Onar

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: -3
czy gracze Gothica3 grali w poprzednie czesci?
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Lipiec 2007, 18:17:14 »
Ja grałem w wszystkie części oprócz nocy kruka ale jeszcze zagram. G2 przeszedłem całego a G1 jescze przejde. I tak mam zamiar przejść wszystkie części gothica.

Cytuj
Ja sam przeszedłem G1 i G2 z NK po kilka razy. Byłem z nich zadowolony i za każdym razem zachowywałem się jakby to był mój pierwszy raz z tą przecudowną grę (jeśli chodzi o prowadzenie rozwoju bohatera a nie rozgrywkę i walkę). G3 przeszedłem po raz pierwszy. Ale zmierzam do dzisiejszej sytuacji. Przyszedł do mnie kumpel i mówi żebym pożyczył mu G3. To się pytam czy grał w 1 i 2 z NK, a ten buc mi mówi, żebym mu takich "śmieci" nie proponował. No normalnie mnie palant (sorry, ale się wkurzyłem) zdenerwował   myślałem, że mu na miejscu przyłożę. A za karę G3 nie dostał. Powiedziałem, że jak zmądrzeje i dorośnie to dostanie

Też bym tak zrobił. Many pewnie nie grał w gothica a mówi że śmieć. A pozatym ja mojego gothica 3 nikomu nie pożyczam bo oryginał i w ogóle to moja najlepsza gra jaką mam.

Offline assassineK

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
czy gracze Gothica3 grali w poprzednie czesci?
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Lipiec 2007, 18:37:47 »
Ja grałem we wszystkie części gothica po kolei i niewyobrażam sobie zaczęcia tej serii od ostatniej części.Bo ci którzy tak zrobili nawet niebędą wiedzieć kto to jest taki Gorn,Milten,Diego,Lares,Lester,Lee i wielu wielu innych...

Offline Judasz.

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
czy gracze Gothica3 grali w poprzednie czesci?
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Sierpień 2007, 22:18:41 »
Ja grałem we wszystkie części;-) dla mnie niel iczy się grafa tylko fabuła i takie taml;-) Mój kolega nie  gra w G1 bo mu się grafa nie podoba po prostu śmiać się chce    wszyscy myślą żę jak gra wyjdzie to będzie miała grafe fuuuuuuulll wypas. Co z tego że grafa jest fajna jak fabuła do D***;-) takie moje zdanie

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

czy gracze Gothica3 grali w poprzednie czesci?
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Wrzesień 2007, 21:41:56 »
ja nie gralem jeszcze w 3 ale mam to w palnach na najblizszy czas.. ale co wam powiem.. w gothic 1 zaczolem garc w stuczniu tego roku... w 2 we wakacje i przeszlem te obie czesci a teraz jeszcze NK zostal mi tylko 3 .. wiec garf nie musi byc juz znowu taka piekna.. w gothic 1 graf nie jest z byt piekna<ale jakie wtedy mili kompy> ale fabula i kilmat gry jest tak fajny ze wraca sie do niej z checia... a g3 podobno jest zrobiony na bdb garf. z mysla o sprzedazy.. ale tak czy siak kupie sobie g3 i zagram w niego..

Offline Rodney164

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 130
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
czy gracze Gothica3 grali w poprzednie czesci?
« Odpowiedź #10 dnia: 25 Wrzesień 2007, 17:27:58 »
Ja grałem w G1, G2, G3  ale nie przeszłem jedynie G2 : Noc kruka, bo dawno nie grałem, a mam go ledwie 1,5 miesiąca. Moje wrażenie jest takie, G1, G2 to gry o wspaniałej fabule zaczynasz od zera, zdobywasz doświadczenie, pozycją wśród ludzi, a kończysz w jakimś ciemnym miejscu z potworem. G3 Wspaniała grafika która bez porównania jest o wiele lepsza od poprzednich części gothicka, lecz fabuła jest nudna. Zero gildii, grą rozpoczynasz z mieczem w ręku, a grę kończysz krótką wycieczką z Xardasem pod jakiś portal i używając dwóch bereł wesoło kończysz grę, po czym czujesz niedosyt gothicka przez ponad godzinę ( wybrałem ścieżkę Adanosa ). Ciekawie co będzie w G4, ale i tak uważam że Gothic jest tylko jeden i Spell Bound zrobią coś średniej jakości.

rafalos890

  • Gość
czy gracze Gothica3 grali w poprzednie czesci?
« Odpowiedź #11 dnia: 25 Wrzesień 2007, 19:25:48 »
Ja grałem we  wszystkie części. 1 i 2 przeszedłem, Noc Kruka zacząłem i w połowie wykonywania misji w Jarkendarze przestałem w to grac. W G3 akurat gram. Ale uważam, że G3 jest pod kilkoma względami gorszy od poprzednich części.

Elo. Rafalos890

Offline Ankh-Morpork

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: -2
czy gracze Gothica3 grali w poprzednie czesci?
« Odpowiedź #12 dnia: 30 Wrzesień 2007, 23:01:15 »
Moja przygoda z sagą zaczęła sie od pierwszej części, poznanej w CD-A. drugą dostałem od brata (pirat, niestety, ale już za oknem dawno leży), Noc Kruka zapoznałem samodzielnie, bo kupiłem sam. na temat G3 nie musze sie wypowiadać, bo specjalnie dla niego kupiłem nowego kompa. Fajna jest 3 część, ale jakoś pierwsza dalej najlepsza ze wszystkich, przynajmniej dla mnie. Może w to, co pierwszy raz gramy, najlepiej pamiętamy?

pzdr.-Ankh-Morpork

Offline Vlades

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 269
  • Reputacja: 0
czy gracze Gothica3 grali w poprzednie czesci?
« Odpowiedź #13 dnia: 30 Wrzesień 2007, 23:19:31 »
Mhh.. Ja oczywiście, że grałem w poprzednie części (na kodach ale grałem) zawsze coś, tz. wiem o co biega, nie! Obecnie w G3 gram bez kodów (najłatwiejsza część).



Pewnie niektórzy powiedzą, że nie jestem fanem gothic'a ale to nie prawda. MOJA ULUBIONA GRA!!

Offline laskos

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
czy gracze Gothica3 grali w poprzednie czesci?
« Odpowiedź #14 dnia: 07 Październik 2007, 21:37:14 »
Hmm...
Jak tu już koledzy mówili, większość  "bachorów" zatraca poczucie... fabuły, zostaje jedynie grafika: "O, tu fajny screeen, a może kupić gierke?" Po czym okazuje się że gra jest strasznie banalna, smoka mozna zabic zachodząc go w dwóch gości itd... Przyznam sie, mam 13 lat, a rok temu zacząłem grać w G1... Nie chciało mi się grać od początku(wiem... lamowałem  ) - przegrałem sobie od kupmla z twardziela gre. Grałem już od momentu rozpoczecia poszukiwań Kamieni Ogniskujących... i po pewnym czasie, włączyłem sobie grę od początku, poytem były eksperymenty na kodach itd... W końcu jakiś niedosyt, G2 na święta od brata, podnieta, euforka itd... po pewnymczasie jednak znudził mi się G2 i przerzuciłem się na G3 od kumpla....(oddał bo nie gra  ) I tu też podnieta..... A jak spiep..łem jedno zadanie(2 myśliwych w Faring) to zatłukłem straż na tym posterunku  

Podsumowując... G1 chyba jest najfajniejsza, najbardziej "zatajemniczona", lecz Kolonię obejmuje wg mnie zbyt mały obszar. W "dwójce", chodzenie po górach dawało przyjemność, kombinowanie itd., lecz po dłuższym czasie łażenia po północy i po północnym wschodzie Khorinis robiło się nudno... Dopiero terytorialnie, moje oczekiwania spełniła trójka....

Forum Tawerny Gothic

czy gracze Gothica3 grali w poprzednie czesci?
« Odpowiedź #14 dnia: 07 Październik 2007, 21:37:14 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything