Autor Wątek: Tajemnicza kopalnia  (Przeczytany 2368 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Galeria_Ciastek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
Tajemnicza kopalnia
« dnia: 04 Lipiec 2007, 12:05:05 »
Przejde do rzeczy. Za radą kolegi, przeszłem do kopalni. Powiedział żebym poszedł dalej. Poszłem. Nagle znalazłem się w innym świecie! Niestety, jest tam ciemno jak w tyłku u murzyna i nawet pochodnia nie pomaga :|

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1f1acfffe29131e4.html

To przejście jest tam, gdzie w G2 jest przejście do GD (zamiast przełęczy). A w G1 leżała tam nasza pierwsza broń-kilof.Komiks wszytko wyjaśnia, idze przejśc tylko kodami. Niestety nic tam nie ma. Co o tym sądzicie? Jakie jest Wasze zdanie?

Krystian:
Cytuj
Cytat z G2:
Znalazłem przejście przez opuszczoną kopalnię(podkreślam OPUSZCZONÂĄ)
Rzeczywiście!

Lecz, słyszałem, że PB zabrakło pieniędzy na niektóre lokacje. Może alternatywnie w G2 bezi przechodzi nie przez tunel, lecz podczas ładowania przez kopalnie, która znalazłem. No bo jeśli myslec, że jest tylko to co widzimy, to jest to tunel. Ale bezi mówi, że kopalnia! Czyli w czasie ładowania przechodzimy przez coś, na miare Starej Kopalni.
« Ostatnia zmiana: 04 Lipiec 2007, 12:37:37 wysłana przez Galeria_Ciastek »

Offline Amras

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Tajemnicza kopalnia
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Lipiec 2007, 12:27:54 »
Może to był pomysł twórców a mianowicie:

Chcieli zrobić tam jakąś kopalnie no to wzięli sie do roboty a w trakcie tworzenia coś nie wyszło i musieli by robić wszystko od początku więc sie rozmyślili i to zagrodzili.
Albo:
Chcieli zrobić tam jakąś kopalnie no to wzięli sie do roboty ale pomyśleli że stworzą Gothic II i w tym miejscu miało być tajemne przejście przez które wypełni sie zadania z GII

Cytat z G2:
Znalazłem przejście przez opuszczoną kopalnię(podkreślam OPUSZCZONÂĄ)

A może coś innego ale nic innego mi na myśl nie przychodzi  

Ale może przyjdzie

Forum Tawerny Gothic

Tajemnicza kopalnia
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Lipiec 2007, 12:27:54 »

Respev

  • Gość
Tajemnicza kopalnia
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Lipiec 2007, 15:04:12 »
Cytuj
Lecz, słyszałem, że PB zabrakło pieniędzy na niektóre lokacje.
Padłem jak to przeczytałem. Przecież to jest raptem z kilka godzin pracy z 3ds maxem, by wymodelować kopalnie. Po prostu przemyślano już dawno połączenie między kolonia górniczą a Khorinis. Po co kopalnia prowadząca do Khorinis miała by byc otwarta w pierwszej części? Nie dorabiajcie już do tego wszystkiego jakichś głupich ideologii  

Leviatan

  • Gość
Tajemnicza kopalnia
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Sierpień 2007, 16:45:27 »
Ja myślę, że postawili tą "kopalnię", która jest zawalona, bo w planach mieli G2, więc to miało być (i jest) przejście do Khorinis, które zostało....otwarte, gdy bariera padła, po tym trzęsieniu ziemi.

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Tajemnicza kopalnia
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Sierpień 2007, 06:54:48 »
Podobnie jak Leviatan tą kopalnię napewno postawili z myślą o GII. Przecież w GII ta kopalnia odgrywa ważną rolę, ponieważ Bezi przez nia musi dostać się do GD(przynajmniej ja tak zrobiłem).

Forum Tawerny Gothic

Tajemnicza kopalnia
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Sierpień 2007, 06:54:48 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top