Autor Wątek: Sterowniki  (Przeczytany 1942 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Sterowniki
« dnia: 03 Lipiec 2007, 22:56:12 »
No więc mam pewien problem. Wczoraj przeinstalowywalem windowsa. Za duzo tlumaczenia dlaczego wywalilem wszystko z obu dyskow w kazdym razie nie mam nic. Wszystko zrobilem na nowo, Mam prawie wszystko... brakuje mi tylko 3 rzeczy. Sterownikow do karty graficznej, ET i antywirusa, o czym tutaj niestety nic nie bedzie (plyty ze sterownikami nie mam jak cos). Problem powstal wtedy, kiedy zassalem sobie ET. Wyskoczyl mi OpenGL wiec musze miec nowe sterowniki (to pewne). I znowu problem. Pobralem odpowiednie sterowniki prosto z nvidia.pl (odpowiednie sa na pewno bo pisze mi jak byk. Jeśli to potrzebne to moja karta NVIDIA GeForce4 MX 440) i wyskakuje oczywiscie blad, bo jakze. Błą wyskakuje mianowicie taki:

Cytuj
Program instalacyjny NVIDIA nie może znaleźć sterowników zgodnych z aktualnym sprzętem. Program instalacyjny zakończy pracę.

Sprawdzalem dokladnie czy nie mam innych wgranych sterownikow, ale niestety, nie ma zadnych. Nie mam pojęcia co robic a bez ET mozliwe ze nie wytrzymam tygodnia :D (joke). Jeżeli macie jakies pomysly jak wgrac te zasrane sterowniki to sie nie krepujcie ;].

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 03 Lipiec 2007, 22:58:35 wysłana przez Roter »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Sterowniki
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Lipiec 2007, 01:16:25 »
Może pobierz sobie oprogramowanie NVIDIA ogółem dla serii GeForce. Ja z niego korzystam pięknie skonfigurowałem ustawienia karty, z grami współpracuje też bez żadnych problemów więc na razie jest dobrze.

http://www.nvidia.pl/object/winxp_2k_93.71_pl.html

Forum Tawerny Gothic

Sterowniki
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Lipiec 2007, 01:16:25 »

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Sterowniki
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Lipiec 2007, 12:35:00 »
Problem w tym, że ja właśnie pobierałem te same sterowniki ktore zaproponowałeś w linku. Próbowałem je odpalać kilka razy i za każdym razem wyskakiwał podobny komunikat:

Cytuj
Program instalacyjny NVIDIA nie może znaleźć sterowników zgodnych z aktualnym sprzętem. Program instalacyjny zakończy pracę.

Czyli ten co mamy wyżej.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Sterowniki
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Lipiec 2007, 13:09:42 »
No to może pobierz sam sterownik do serii MX i sprawdź czy odpala instalke:
http://www.nvidia.pl/object/winxp_2k_94.24_pl.html

Offline Thorus15

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Reputacja: 0
Sterowniki
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Lipiec 2007, 15:56:58 »
Ja kiedy zainstalowałem sterownik do mojego Radka 92 SE (control Panel) i nieodinstalowałem starych to może być przyczyną niepoprawnego chodzenia gier?

Offline Asstalt - Assasin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Sterowniki
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Lipiec 2007, 15:59:47 »
Ave!

Cytuj
Ja kiedy zainstalowałem sterownik do mojego Radka 92 SE (control Panel) i nieodinstalowałem starych to może być przyczyną niepoprawnego chodzenia gier?

tak - jeśłi nie wgrałeś najpierw display drivera o tej samej wesji co ATI catalyst control center
___________________________________________________________

A jaki system operacyjny masz Roter? jeśli starszy system niż XP (np. Win98) to powinieneś (o wiele) starsze sterowniki wgrać ze względu na brak wsparcia stroną Microsoft - co oznacza że nowe sterowniki do starszych systemów operacyjnych nie mogą już powstawać...

Poza tym radziłbym skontaktowania się z polskim działem NVIDIA - oni ci będą mogli bardzo szybko pomóc (z pewnością szybciej niż my)


To, że ty masz 21 calowy monitor nie znaczy, że inni tak mają a twoja "kreska" nie rozwali im struktury forum.
- IsentoR
« Ostatnia zmiana: 09 Lipiec 2007, 16:19:11 wysłana przez IsentoR »

Forum Tawerny Gothic

Sterowniki
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Lipiec 2007, 15:59:47 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top