Autor Wątek: Gothic 1 - kobieta  (Przeczytany 4506 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Burzum

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
Gothic 1 - kobieta
« dnia: 03 Lipiec 2007, 13:35:06 »
Witam, pamietacie moze filmik rozpoczynajacy gothica 1. Tam byla jakas dziewczyna ktora nasz bezimmienny ciagle szukal i wypytywal. Czy myslicie ze pomiedzy nimi moglo cos zajsc ? A moze wiecej niz tylko przyjazn czy chcec przetrwania .
Zapraszam do dyskusji...

Hagen13

  • Gość
Gothic 1 - kobieta
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Lipiec 2007, 13:42:29 »
Ja myślę,że razem w więzieniu mogli siedzieć,albo zamienili kilka zdań przed skazaniem za barierę.Albo po prostu spodobała mu się i sobie postawił nadzieję na np.gromadkę dzieciaków :P

Forum Tawerny Gothic

Gothic 1 - kobieta
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Lipiec 2007, 13:42:29 »

Offline Bathory

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
Gothic 1 - kobieta
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Lipiec 2007, 14:11:55 »
Wątpię żeby oboje się jakoś wcześniej poznali, szczególnie w lochu bo nigdy się nie zamykało kobiet razem z mężczyznami,a zamianienie kilku zdań przed zrzuceniem do kolonii byłoby raczej nie możliwe,według mnie Bezimienny poprostu widząc tą kobietę potraktowaną jako towar zainteresował się co się z nią stało,chyba każdy na jego miejscu by się zainteresował.

Offline Saschy

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Provehito in Altum...
Gothic 1 - kobieta
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Sierpień 2007, 23:23:48 »
Po pierwsze to ta kobieta nie była w żadnej celi bo ona nie jest skazanką. Została ona potraktowana jako przetarg za rude. Myślę że Bezi po prostu się ją zainteresował. Tylko szkoda że nie można z nią porozmawiać. Trochę to bez sensu że bezi się o nią pyta a i tak w żadną interakcje z nią nie wchodzi ;P. Myślę że Autorzy mieli coś na myśli ale zrezygnowali z tego ;)

Offline Paddy

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • PSN
Gothic 1 - kobieta
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Sierpień 2007, 23:56:07 »
Cytat: Saschy
MyÖl ße Bezi po prostu si jÑ zainteresowaÓ. Tylko szkoda ße nie moßna z niÑ porozmawia¦. Troch to bez sensu ße bezi si o niÑ pyta a i tak w ßadnÑ interakcje z niÑ nie wchodzi ;P.
racja bezi jej nie znal, autorzy pokazali ze Gomez dostaje wszystko co chce... ale skad wziol gniew Inosa? (Paladyn bezi zrobil go za pomoca lez inosa kturych nikt nie widzial od setek lat!)

Forum Tawerny Gothic

Gothic 1 - kobieta
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Sierpień 2007, 23:56:07 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top