Autor Wątek: Jak poderwac dziewczynę.  (Przeczytany 15961 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Respev

  • Gość
Jak poderwac dziewczynę.
« Odpowiedź #20 dnia: 10 Październik 2007, 19:07:53 »
Nie chcę nikogo obrażać, a w szczególności Anteliusa, ale 14-15 latki nic nie wiedza o miłości. Dziewczyny nie chodzą w tym wieku z chłopakami z miłości, a jedynie dlatego, że czują się doroślejsze. Najbardziej nie lubię takiego stwierdzenia, jak "kobieca intuicja", zwłaszcza, że jakoś ona w ogóle chyba w waszym przypadku nie działa. Na ten przykład - dziewczyna z dawnych czasów oddzywa się do mnie na tlena. Rozmawiamy, rozmawiamy, po dwóch tygodniach idziemy do krakowskiego klubu Faust (apropo, polecam go, tuż przy empiku na rynku głównym ) itd, itd. Na zajutrz gada mi głupoty, że ją okłamałem w jakiejś sprawie i że ma mnie dość. Nie było by nic dziwnego, gdyby nie fakt, że nie okłamałem jej, a ona oskarżenia wzięła stąd, że powiedziała jej jakąś głupotę koleżanka. Dopiero po miesiącu mnie przeprosiła. To jest ta kobieca intuicja? Chyba naiwność i wierzenie w głupoty koleżankom.

Cytuj
- Dobry sposób jest na `tajemniczego wielbiciela` czyli czasem jej podrzucisz kwiatek, jakaś czekolade, a jak sie ujawinisz to już masz plusa ;)
Tak, tak. Ciekawe, kiedy mi coś jakaś dziewczyna da? Chłopak musi wydawać cały czas pieniądze na upominki, na kino, na jakieś wyjścia, kwiaty itd. To w takim razie kiedy wy w końcu mówiąc trywialnie, ruszycie tyłki? Jeszcze foch jak kwiatka nie kupimy. Tak, tak. Jesteśmy dojnymi krowami i mamy powiązania z Ojcem Tadeuszem.

Co do tych metod "na pieska" - przepraszam, ale jakoś nie chciałbym spotykać się z dziewczyną, która poleciała na mojego psa a nie na mnie.
« Ostatnia zmiana: 10 Październik 2007, 19:08:08 wysłana przez Respev »

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Jak poderwac dziewczynę.
« Odpowiedź #21 dnia: 10 Październik 2007, 20:33:11 »
Powiedziałem sobie - nie będę miał dziewczyny przed 16 rokiem życia. Nie dlatego, że nie dorosłem (choć to też po części), lecz dlatego, że dziewczyny chodzą z chłopakami dla... chodzenia. Rozśmiesza mnie to, ze jakaś dziewczyna chodzi z chłopakiem, przez jakiś czas, a potem z nim zrywa, bo jakiś inny jest ładniejszy, albo dlatego że jej chłopak ją wkurzył. Jeżeli mam już związać się z kobietę to na stałe i na poważnie. Nie interesuje mnie chodzenie z pierwsza lepsza latarnicą, która zaliczyła już 8 chłopaków i ma się czym chwalić. Wolę poczekać, aż dziewczyna (oraz ja też) wydorośleje i zrozumie co to stały związek. W szkole niestety (lol?) dziewczyny troszkę się do mnie lepią... i zapewne chcą ze mna chodzić... bo jestem przystojny? Inteligenty? (xD) Oczywiście niektórzy mogliby nazwać podrywaniem łapanie dziewczyn za... intymne miejsca, ale dla mnie to czysta rozrywka :P

Forum Tawerny Gothic

Jak poderwac dziewczynę.
« Odpowiedź #21 dnia: 10 Październik 2007, 20:33:11 »

Offline laskos

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
Jak poderwac dziewczynę.
« Odpowiedź #22 dnia: 10 Październik 2007, 21:36:20 »
Heheh, pierniczki wymiatają  

Ja ostatnio biorę się za podrywanie kumpelki z klasy... i chyba nieźle mi idzie paroma rzeczoma:

- Na "Simsona"[tylko poczekam jak mi stary go kupi  ]
 Podchodzisz do panienki i mówisz że jak tylko dostaniesz to ją zapraszasz na chrzest sprzęta[u mnie działa  ]

- ÂŻartownisiem
  Zaczynasz sobie jaja robić że "łooo matko moja bania, jeszcze jedna libacja i padne"  

Różne takie taktyki stosuje... i jak narazie sie sprawdza  

PZDR, |_@$X()$

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Jak poderwac dziewczynę.
« Odpowiedź #23 dnia: 10 Październik 2007, 21:50:36 »
To ja nie wiem czy współczuć tobie taktyki, czy dziewczynom że na ciebie lecą. Powiedz mi w jkaim kręgu się obracasz że takie rzeczy imponują dziewczyną? I ile masz lat? W sumie od tego pytania powinienem zacząć..

Respev

  • Gość
Jak poderwac dziewczynę.
« Odpowiedź #24 dnia: 10 Październik 2007, 21:58:04 »
Cytat: Bela
I ile masz lat? W sumie od tego pytania powinienem zacząć..
W profilu pisze:
Cytuj
Urodziny: 1 Lipiec 1994

Na simsona, rotfl. Wybacz, ale to strasznie dziecinne :F Gustujesz w blacharach?  Na simsona, matko. Zrozumiałbym, jeśli by to była Yamaha, ale Simson?

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Jak poderwac dziewczynę.
« Odpowiedź #25 dnia: 10 Październik 2007, 22:03:10 »
ehh.. moje auto jest starsze od ciebie :P

Co do simsona.. to dla żartu można jakiejś panience, która wie o co chodzi powiedzieć, dziewczyna się uśmieje i znajomość gotowa (mechanizm pierniczka?). A co do "ale mnie łeb napierdziela ale biba była to się skusi tylko dziewczyna, która ci odpowie: "zioom Ja tesh piuam fczoraj i miałem ZGON!!!!!!"

Offline VwB

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Niczym feniks z popiołów
Jak poderwac dziewczynę.
« Odpowiedź #26 dnia: 10 Październik 2007, 22:14:31 »
Czytając ten temat, niejednokrotnie się zaśmiałem, niejednokrotnie też zniesmaczyłem się waszymi sposobami.  Po pierwsze trzeba wyczuć, czy dziewczyna wogóle jest tobą zainteresowana(zazwyczaj mówią o tym oczy, one nigdy nie kłamią...). Jeśli to jest już spełnione trzeba przejść do bajery. Jak dla mnie wykluczone są takie głupoty jak "Lubisz pierniczki?"(SIC!), to trzeba robić inteligentnie, rozważnie i przede wszystkim z klasą. Nie można wyjść na idiotę(może niektóre dziewczyny to lubią, ale sorry, IQ poniżej 120 odpada odrazu). Inteligentne rozmowy i dowcipy, wtedy się wyjdzie na swoje. Odpada także niestosowne zachowanie typu: przeklinanie, podawanie jako pierwszemu ręki na powitanie/pożegnanie. Może to pierdoły ale dla mnie ważne. Trzeba też wyraźnie pokazać, że to mężczyzna jest panem tego związku... To jeśli chodzi o normalne kobiety, z którymi zamierza się spędzić długi okres czasu... Co do dziewczyn "na jedną noc"? Odpowiednia ilość alkoholu, lub innych środków, i wolna chata. Jednak gwarantuje, że 90% dziewczyn po tym się nawet nie odezwie, fajnie prawda?

PS. Dobija mnie tekst "chodzenie". Chodzić to można z psem na spacer, albo do sklepu po mleko, ale nie z dziewczyną, czy nie lepszy jest zwrot "Bycie ze sobą"?
« Ostatnia zmiana: 10 Październik 2007, 22:21:18 wysłana przez VwB »

Offline Aeskel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Jak poderwac dziewczynę.
« Odpowiedź #27 dnia: 11 Październik 2007, 01:55:44 »
Woah o.o
Temat naprawde mnie uśmiał, szczególnia metoda na piernika  . Ja nie wiem jak można mieć 'sposoby' na podrywanie płci przeciwnej (bądź tej samej). Dla mnie zawsze najlepiej działa podejście rozmowa i zapoznanie się z osobą. Później jeśli ta osoba czuje podobnie jak ja, to się zaczyna cała zabawa, innymi słowami mówiąc alkochol + łóżko.

Cytuj
PS. Dobija mnie tekst "chodzenie". Chodzić to można z psem na spacer, albo do sklepu po mleko, ale nie z dziewczyną, czy nie lepszy jest zwrot "Bycie ze sobą"?

Trzeba się zgodzić.

Cytuj
Jednak gwarantuje, że 90% dziewczyn po tym się nawet nie odezwie, fajnie prawda?

Przynajmniej nie w stanach zjednoczonych. Mieć z kimś związek seksualny tutaj to jest codzienność. Szkoła nawet udostępnia kondomy dla uczniów Licealnych. Wiem bo sam raz skorzystałem z tej możliwości.

Respev

  • Gość
Jak poderwac dziewczynę.
« Odpowiedź #28 dnia: 11 Październik 2007, 13:19:37 »
Cytuj
PS. Dobija mnie tekst "chodzenie". Chodzić to można z psem na spacer, albo do sklepu po mleko, ale nie z dziewczyną, czy nie lepszy jest zwrot "Bycie ze sobą"?
A "mój chłopak/dziewczyna" to niby co? Podobno to przyszło z ameryki, tyle, że tam jest "my boyfriend", a nie "mój chłopak". Dawno temu na WOSie nauczycielka wyjaśniała, że to przyszło z ameryki w latach 60'. Oczywiście w Polsce zamiast "chłopak-przyjaciel" (jak to cholera z angielskiego przetłumaczyć? ;b), dziewczyny wymyśliły "mój chłopak" i tak zostało. Niestety, płeć męska też zaczęła tego używać. Niestety, ja wręcz nienawidzę, kiedy ktoś mówi o mnie "to mój chłopak". Tak to może powiedzieć rodzic, który mnie spłodził lub nosił 9 miesięcy w brzuchu zanim się urodziłem, a nie jakaś damulka, która będzie ze mną może z 6 tygodni.

Cytuj
Ja nie wiem jak można mieć 'sposoby' na podrywanie płci przeciwnej (bądź tej samej).
Jak to nie? Jeśli jesteś dajmy na to dziewczyną i masz wysoko rozwinięte kobiece walory, ubierzesz skąpy strój itp, to każdy chłopak jest twój :] Niestety, my takiego sposobu na kobiety nie mamy.
« Ostatnia zmiana: 13 Październik 2007, 10:34:45 wysłana przez Respev »

Offline Ponurak

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1408
  • Reputacja: 1170
  • Płeć: Mężczyzna
  • Podaj sobie...
Jak poderwac dziewczynę.
« Odpowiedź #29 dnia: 12 Październik 2007, 17:09:02 »
Cytat: laskos
Heheh, pierniczki wymiatają  

Ja ostatnio biorę się za podrywanie kumpelki z klasy... i chyba nieźle mi idzie paroma rzeczoma:

- Na "Simsona"[tylko poczekam jak mi stary go kupi  ]
 Podchodzisz do panienki i mówisz że jak tylko dostaniesz to ją zapraszasz na chrzest sprzęta[u mnie działa  ]

- ÂŻartownisiem
  Zaczynasz sobie jaja robić że "łooo matko moja bania, jeszcze jedna libacja i padne"  

Różne takie taktyki stosuje... i jak narazie sie sprawdza  

PZDR, |_@$X()$


Na moje to takim sposobem na "simsona" to możesz poderwać MISS PGR, i nic poza tym. A tak nawiasem mówiąc po co dużo alkoholu żeby się z laską przespać?? Wystarczy hiszpańska mucha którą kupimy na porządnej stacji benzynowej.

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Jak poderwac dziewczynę.
« Odpowiedź #30 dnia: 14 Październik 2007, 22:00:33 »
All clear :P
Być może różnica tkwiła w osobie i wykonaniu :P Niby dwa złote, dziewczyna i nadwyżka pieniężna, a niewprawny człowiek to sknoci a wytrawny gracz Respev zaimponuje przedstawicielce płci pięknej:P zależy jak to rozegrasz, znam kolesia, który mógłby po tobie powtarzać słowo w słowo to co ty z tymi dwoma złotymi, a i tak by sknocił sprawę,  nie ma chłop do tego talentu i tyle.

Offline jf

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak poderwac dziewczynę.
« Odpowiedź #31 dnia: 27 Styczeń 2009, 19:04:34 »
Może i jestem gnój, ale będe postępował podobnie jak Sado. Jak już będe szukał dziewczyny to po 16, bo teraz to dziewczyny chodzą z kimś żeby chodzić i już. A mnie interesuje coś poważnego. I nigdy nie będe jak jacyś debile co podrywają dziwczyne żeby się popisać, albo później (to już wiadomo co). Dla mnie to coś ważnego, nie zabawa. A poza tym to jeszcze nie spotkałem dziewczyny która byłaby moim ideałem czyli: mądra, uczciwa, stała, miła, ładna i żeby też myślała o związku poważnie. Bo np. w mojej klasie to nie ma takich dziewczyn, jest jedna co miała chyba już z 15 chłopaków od 5 klasy (aktualnie chodzi do 1 klasy gimnazjum tak jak ja bo jest w mojej klasie), i czasami chodziła z takimi debilami tylko dlatego że byli przystojni, a to źle o niej świadzczy.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Jak poderwac dziewczynę.
« Odpowiedź #32 dnia: 30 Styczeń 2009, 18:10:11 »
Cytuj
Może i jestem gnój, ale będe postępował podobnie jak Sado. Jak już będe szukał dziewczyny to po 16, bo teraz to dziewczyny chodzą z kimś żeby chodzić i już. A mnie interesuje coś poważnego. I nigdy nie będe jak jacyś debile co podrywają dziwczyne żeby się popisać, albo później (to już wiadomo co). Dla mnie to coś ważnego, nie zabawa. A poza tym to jeszcze nie spotkałem dziewczyny która byłaby moim ideałem czyli: mądra, uczciwa, stała, miła, ładna i żeby też myślała o związku poważnie. Bo np. w mojej klasie to nie ma takich dziewczyn, jest jedna co miała chyba już z 15 chłopaków od 5 klasy (aktualnie chodzi do 1 klasy gimnazjum tak jak ja bo jest w mojej klasie), i czasami chodziła z takimi debilami tylko dlatego że byli przystojni, a to źle o niej świadzczy.

Ale masz problem. Wszystkie dupy w tym wieku są głupie jak but, więc trzeba se jakąś znaleźć wykorzystać a jak się znudzi to rzucić bez sensu jest w tym wieku szukanie dziewczyny na stałe.
A jeśli chodzi o pytanie w temacie postawione to powiem tak, że wszystko zależy od tego jaka to dziewczyna, co lubi, jakie są między wami stosunki itp. Na to wpływa wiele czynników. Ale i tak myślę, że najlepiej jest poznać dziewczynę tak żeby cię polubiła, porzucać jej komplementami, a jak już przyjdzie na to czas umówić się z nią i problem z głowy.

Offline Czaroxxx

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 624
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wóda, dziwki i lasery
Odp: Jak poderwac dziewczynę.
« Odpowiedź #33 dnia: 30 Styczeń 2009, 22:43:45 »
Ale masz problem. Wszystkie dupy w tym wieku są głupie jak but, więc trzeba se jakąś znaleźć wykorzystać a jak się znudzi to rzucić bez sensu jest w tym wieku szukanie dziewczyny na stałe.
A jeśli chodzi o pytanie w temacie postawione to powiem tak, że wszystko zależy od tego jaka to dziewczyna, co lubi, jakie są między wami stosunki itp. Na to wpływa wiele czynników. Ale i tak myślę, że najlepiej jest poznać dziewczynę tak żeby cię polubiła, porzucać jej komplementami, a jak już przyjdzie na to czas umówić się z nią i problem z głowy.

Widzę Peanut, że walisz prosto z mostu. W sumie tak nie wypada przy czytelniczkach tego tematu. Ale to prawda i w zupełności się z tobą zgadzam, niestety. Ale co mnie to obchodzi to wina dziewczyn, że są takie proste i rzucają się pod pędzący pociąg jak kot na mysz bez myślenia o konsekwencjach swojego czynu.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Jak poderwac dziewczynę.
« Odpowiedź #33 dnia: 30 Styczeń 2009, 22:43:45 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top