Autor Wątek: Co by było gdyby? - Gra  (Przeczytany 67379 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Co by było gdyby? - Gra
« Odpowiedź #140 dnia: 09 Wrzesień 2007, 16:25:07 »
Nie byłoby World War 2.

Co by było gdyby Steven Spielberg nakręciłby film pt. Gothic? :D
« Ostatnia zmiana: 09 Wrzesień 2007, 16:26:03 wysłana przez Dante »

Offline .:KERTH:.

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 478
  • Reputacja: -2
Co by było gdyby? - Gra
« Odpowiedź #141 dnia: 09 Wrzesień 2007, 16:30:58 »
gdyby nakręcił taki film, ja i na pewno wszyscy na tym forum, byśmy go obejrzeli. albo w kinie, albo w necie, albo na youtube, albo gdzie kolwiek indziej. film na pewno (choćby przez tydzień) cieszył by się dość dużą popularnością, (szczególnie ze strony fanów gothica) i w zaledwie 4 dni po premierze, spielberg zarobił by na nim 1,5 miliona dolarów.

co by było gdyby gothica 3 nie schrzanili?
« Ostatnia zmiana: 09 Wrzesień 2007, 16:31:19 wysłana przez .:KERTH:. »

Forum Tawerny Gothic

Co by było gdyby? - Gra
« Odpowiedź #141 dnia: 09 Wrzesień 2007, 16:30:58 »

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Co by było gdyby? - Gra
« Odpowiedź #142 dnia: 09 Wrzesień 2007, 16:41:29 »
Byłby najlepszą grą roku 2006 i zebrałby więcej nagród a Piranha dostałaby Gothica 4 i zrobiła by go na gre lepszą niż Diablo. Chodzi mi o doskonałośc i popularnośc w sym gatunku.

Co by było gdyby JoWood zbankrutował?

Offline .:KERTH:.

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 478
  • Reputacja: -2
Co by było gdyby? - Gra
« Odpowiedź #143 dnia: 09 Wrzesień 2007, 20:36:49 »
gdyby jowood zbankrutował, to na pewno nie zrobił by gothica 3, i inncyh swoich gier. byłby najgorszą firmą, która nie ma kasy na porządną gre, i każdy by się z niej śmiał. popularność gothica natychmiast by spadła, i jowood już nigdy by nie zarobił pięniędzy. po ok. 2 miesiącach, rozwiązali by swoją firme, i jowood przestało by istnieć. nikt by już nie pamiętał o nich, i o gothicu, pochłonięty nowymi lepszymi grami.

co by było gdyby gothica nie było?
« Ostatnia zmiana: 16 Wrzesień 2007, 12:48:26 wysłana przez .:KERTH:. »

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Co by było gdyby? - Gra
« Odpowiedź #144 dnia: 18 Wrzesień 2007, 11:18:29 »
Cytat: .:KERTH:.
Ich trzecim bratem z pewnością był by Krzysztof Kolumb  Trzecia rasa z Krzysztofem Kolumbem na czele, miała by najlepsze staty, i na końcu każdy by nią wygrał gre hehehe  

moje pytanko: (mało ważne dla świata)
co by było gdyby Peter Jackson's, nie nakręcił by nowej wersji King Konga?

A co ma rasa z Krzysztofem Kolumbem do trzeciego Pana Kaczyńskiego? I staty i wogóle wytłumacz mi w następnej odpowiedzi....

A co do gry. Nic by się nie stało tylko że PJ nie zarobiłby milinów $ i żadnych wielkich skutków by nie było.

Co by było gdyby EA przejeła prawa do gry Gothic?

Offline Altair

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1125
  • Reputacja: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg ma nas w opiece
Co by było gdyby? - Gra
« Odpowiedź #145 dnia: 18 Wrzesień 2007, 18:47:31 »
To prawdopodobnie z gry RPG zrobiliby jakąś typową zręcznościówkę, lub coś w stylu Sims. Przez to gra u niektórych bardziej by się podobała, innym mniej.

A to moje pytanie:
Co by było, gdyby zamach na WTC przeprowadziła polska mafia? :D

Offline Vesten_123

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
Co by było gdyby? - Gra
« Odpowiedź #146 dnia: 20 Wrzesień 2007, 20:39:31 »
To nic strasznego by sie nie stało, bo goście spartaczyli by robotę, i zamiast walnąć w WTC rąbnęliby siebie. A USA szybko odkryłaby, że niedoszli zamachowcy byli polakami i zaatakowaliby nasz kraj  . Zabiliby przy okazji pół naszego wojska i Leppera, który by się bronił pałkąi od baseballa. A potem zostawiliby tam swoich żołnierzy, którzy uciekliby, kiedy Giertych zapragnąłby zmienić im mundury na stoje baletowe (damskie)    .

Moje pytanie: Co by było, gdyby Binladen zdobył kilka bomb atomowych i zruinowałby nimi pół USA i zabiłby większość tamtejszych żołnierzy?

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Co by było gdyby? - Gra
« Odpowiedź #147 dnia: 20 Wrzesień 2007, 20:46:02 »
Cytuj
Co by było, gdyby Binladen zdobył kilka bomb atomowych i zruinowałby nimi pół USA i zabiłby większość tamtejszych żołnierzy?

Nareszcie sprawiedliwość i pomszczenie ofiar wojny w iraku, afganistanie i reszty amerykańskich wojen.

Co by było, gdyby ktoś wprowadził ogólnoświatowego wirusa, który sprawiałby, że na wszystkich komputerach strona startowa to xlaski.pl?

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Co by było gdyby? - Gra
« Odpowiedź #148 dnia: 20 Wrzesień 2007, 20:51:40 »
To nie wiem jak ty, ale ja bym się cieszył, tylko przytłaczała by mnie ilość postów 12latków w temacie plaga XXX

Co by było, gdyby na konferencji mojej, grega, chabata i samuga chodź przez chwile obyło się bez wyzwisk?


Offline Altair

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1125
  • Reputacja: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg ma nas w opiece
Co by było gdyby? - Gra
« Odpowiedź #149 dnia: 20 Wrzesień 2007, 20:55:50 »
Benedykt XVI uznałby to oficjalnie za cud, wyniósł wasz wszystkich na ołtarze itp. itd.

Co by było, gdyby ziemia się przeludniła i ilość mieszkańców wzrosła by do 100 mld?

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Co by było gdyby? - Gra
« Odpowiedź #150 dnia: 20 Wrzesień 2007, 21:00:09 »
Na forum było by zamiast 8000tys userów 1 000 000  

Co by było gdyby IsentoR kompa przez miesiąc nie miał z powodu X ( sami wymyślcie najsensowniejszy wg. was )
« Ostatnia zmiana: 20 Wrzesień 2007, 21:00:26 wysłana przez Zhai »

Offline Revagus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 151
  • Reputacja: 0
Co by było gdyby? - Gra
« Odpowiedź #151 dnia: 20 Wrzesień 2007, 21:05:17 »
Ze był na Wagarach :] to by całe forum by się zaśmieciło a spamerzy by się tu gnieździli a Modowie nie dawali by rady z Warnami i Usuwaniem tematów.
Ponawiam
Co By było Gdyby Został Władcą TG ??


Offline Altair

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1125
  • Reputacja: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg ma nas w opiece
Co by było gdyby? - Gra
« Odpowiedź #152 dnia: 20 Wrzesień 2007, 21:38:41 »
Cytuj
Co By było Gdyby Został Władcą TG ??

Tzn się kto został? Ty? No jeśli tak to proszę... Forum upadłoby w ciągu 3-4 tygodni. Do władzy zostałby dopuszczony kompletny amator oraz nieudacznik. Moderatorami zostaliby pewnie KERTH, Walentin i inni mądrzy ludzie. Po kilku dniach straciłoby tytuł oficjalnej polskiej strony gier serii Gothic...

BTW... Zhai, miałem cię za kogoś mądrzejszego o.O. Jakiego pytania bym nie zadał, to każdy odpowiada "to na TG było by to, tamto, sram to". Może wyjrzyjcie trochę dalej, poza forum, zastanówcie się - co faktycznie mogłoby się stać. Zhai, naprawdę, zawiodłem się na tobie...

A teraz mój kłeszczyn:

Co by było, gdyby religia chrześcijańska się nie narodziła? (proszę tutaj o rzetelne wypowiedzi, nie w stylu "to nie byłoby Ameryki, czy też TG miałoby dziesięciu userów mniej, najlepiej jeśli ktoś wymieni plusy i minusy tego zdarzenia)


PS: Revagus, to wazeliniarstwo nic ci nie da. Co niby, Isentor ma wbudowany w mózgu implant, przez który szybkość jego rąk oraz komputera i internetu zwiększa się stokrotnie? Chyba admin i moderator w takim samym tempie dają warny, przenoszą tematy czy usuwają posty... ale wiem, guz mózgu nie jest lekką sprawą, więc nie będę się nad tobą znęcał.
« Ostatnia zmiana: 20 Wrzesień 2007, 21:40:30 wysłana przez Altair »

Offline Dark Prince

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: -2
Co by było gdyby? - Gra
« Odpowiedź #153 dnia: 20 Wrzesień 2007, 22:27:48 »
Cytuj
Co by było, gdyby religia chrześcijańska się nie narodziła? (proszę tutaj o rzetelne wypowiedzi, nie w stylu "to nie byłoby Ameryki, czy też TG miałoby dziesięciu userów mniej, najlepiej jeśli ktoś wymieni plusy i minusy tego zdarzenia)

Oj działoby się działo. Do plusów należą: Ojciec Dyrektor i ta cała chałastra dewotów nie mieszała by się do polityki. Nie byłoby wszelkiej maści świętych na wszelką okazję. Imperium Rzymskie zapewne niezaprzestałoby walk gladiatorów. W średniowieczu byłoby o wiele nudniej, ponieważ ludzie nie byliby mordowani tylko dlatego, że są innego wyznania, nie byłoby krucjat, ani wojen husyckich (i tym samym nie byłoby trylogi ASa). ÂŚwiatem rządziliby ludzie racjonalini i rozumni, którzy nie patrzą na wszystko przez pryzmat wiary.
Minusy: Zapewne teraz byłbym szczęśliwym żydem po obrzezaniu.

Co by było gdyby, Hitler wygrał II wojnę światową?

Offline szczotex

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 116
  • Reputacja: 0
Co by było gdyby? - Gra
« Odpowiedź #154 dnia: 20 Wrzesień 2007, 22:31:44 »
No więc tak, gdyby Hitler wygral wojne jego reżim potrwał by te kilka lat dłużej, napewno byłby przeprowadzony niejeden zamach  na jego osobe i wkońcu zakończył by swoje krwawe rządy chyba że na jego miejscu zasiał by inny nazista. Moje pytanko co by było gdyby Ubisoft zbankrutował??
« Ostatnia zmiana: 20 Wrzesień 2007, 22:43:06 wysłana przez szczotex »

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Co by było gdyby? - Gra
« Odpowiedź #155 dnia: 21 Wrzesień 2007, 18:20:52 »
Cytuj
Moje pytanko co by było gdyby Ubisoft zbankrutował??

Zapewne nie ujżałbyś już postaci takich jak Prince czy Sam Fisher syngowanych logiem tejże firmy. Za jakis czas jakas inna forma wykupiłaby prawa autorskie od producenta i wydawała co ciekawsze gry ze swoim znaczkiem.

Co by było gdyby rok szkolny trwał 2 miesiące, a wakacje 10? (sweet dreams)

Offline Altair

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1125
  • Reputacja: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg ma nas w opiece
Co by było gdyby? - Gra
« Odpowiedź #156 dnia: 21 Wrzesień 2007, 22:30:35 »
Wtedy, młodzież w wieku 16 lat nie wiedziałaby, gdzie leży Japonia. Oprócz tego, byłoby bardzo wiele wypadków samochodowych (urlopy, itd), no a lekarze też mają prawo do urlopu ;]. Także nie wiem, czy to takie Sweet Dreams... Poza tym, i tak mniej więcej po równo w roku jest dni nauki i dni wolnego.

Co by było, gdyby ludzie nie umierali ze starości?

PS: Teraz wyskoczy Kerth, czy inny Revagus z odpowiedzią "to Gothic powstałby 2 lata wcześniej"...
« Ostatnia zmiana: 21 Wrzesień 2007, 22:32:20 wysłana przez Altair »

Offline szczotex

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 116
  • Reputacja: 0
Co by było gdyby? - Gra
« Odpowiedź #157 dnia: 21 Wrzesień 2007, 22:55:50 »
Najprawdopodobniej nastapiło by przeludnienie i konieczność pozbycia się ludzi którzy są już zbędni. Dobrze, moje pytanko: Co by było gdyby w Polsce był by przeprowadzony atak terrorystyczny??
« Ostatnia zmiana: 21 Wrzesień 2007, 23:04:45 wysłana przez szczotex »

Offline Revagus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 151
  • Reputacja: 0
Co by było gdyby? - Gra
« Odpowiedź #158 dnia: 22 Wrzesień 2007, 11:39:46 »
W Polsce zapanował by chaos Ludzie my wyjeżdżali za granice a w kraju była by wojna aż w końcu NATO pomogło by Polsce i by było wszystko po staremu.
Co by było Gdyby Nie Istniała By Szkoła?

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Co by było gdyby? - Gra
« Odpowiedź #159 dnia: 22 Wrzesień 2007, 11:44:03 »
Cytuj
Co by było Gdyby Nie Istniała By Szkoła?

Ludzie uczyli by sie w domu. Przemysł książkowy by upadł lub wogóle nie byłby tym co teraz. A sami ludzie byliby jeszcze głupsi niż są. I to chyba największy defekt tejże myśli o życiu bez szkoły.

Co by było gdyby Roman Giertych urodził się w 1920 r. w Niemczech?
« Ostatnia zmiana: 22 Wrzesień 2007, 11:44:52 wysłana przez Kapitan Greg »

Forum Tawerny Gothic

Co by było gdyby? - Gra
« Odpowiedź #159 dnia: 22 Wrzesień 2007, 11:44:03 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top