Autor Wątek: Rasizm.  (Przeczytany 19782 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dementor

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 299
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rasizm.
« Odpowiedź #40 dnia: 09 Lipiec 2008, 20:32:18 »
Hmm, nie jestem tolerancyjny, wręc jestem rasistą, bo po dzień dzisiejszy nenawidze Niemców i Rosjan, za okrucieństwo wojny, wiem, to sowieci i naziści, ale to jednak ich "następcy". Nie nawidze kogoś, kto zabija dla MP3, jak to zrobili Romowie-ale, że mieszkaja w Polsce, to shańbili nasz naród-co sobie rodzice toga zabitego Belga myśla-zabili go, zabili polacy-a to nie są Polacy, tylko Pier** w d** Romowie. I dlatego, gdy kogoś takiego spotykam, a wracam z treningu z moim Bo, lepiej jest dla niego, żeby "nie wchodził mi w drogę", w przeciwnym razie "trudno mu bedzie dydostać się spod drewnianego ostrza".

Canis

  • Gość
Odp: Rasizm.
« Odpowiedź #41 dnia: 09 Lipiec 2008, 21:13:53 »
I jestem i nie jestem rasistą, ogólnie do żadnej grupy, żadnej rasy nie mam żadnych problemów, jedynie, i tu za co można sadzić mnie jako rasistę, romów zbytnio nie toleruję, dane jest mi mieszkać na osiedlu przepełnionym tymi taczkami z gnojem uważających siebie za lepszych od innych, i tu czy jestem czy nie jestem tu można oceniać samemu. Murzyni, Azjaci czy ktokolwiek inny nie budzi we mnie wstrętu, obrzydzania, nie uważam siebie za lepszego od nich, tylko takich taczek z gnojem jak co poniektórzy romowie przynajmniej budzą we mnie niechęć do ich ogółu.

Polska jest Krajem przepełnionym rasizmem. Przypomnijmy sobie pierwsze mecze w Polsce Rogera Guerreiro, był obrzucany bananami przez kibiców, wyzywany na polskich stadionach etc. po golu na euro nastawienie do niego zmieniło się diametralnie, każdy mówi o nim jak o prawdziwym polaku, a nie o takim co to przyjedzie i chce stąd kupę kasy ssać.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Rasizm.
« Odpowiedź #41 dnia: 09 Lipiec 2008, 21:13:53 »

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Odp: Rasizm.
« Odpowiedź #42 dnia: 16 Październik 2008, 15:33:23 »
Ale wy ludzie jesteście z tymi Ruskimi. Polacy mają inną przypadłość niż Rosjanie, ale też prowadzącą do nacjonalizmu. Mianowicie - o ile Rosjanie uważają, że są wielkim narodem i powinni panować nad wszystkimi (a raczej uważają tak rosyjskie rządy), bo od wieków jest im to wpajane i Rosja miała ogromne podboje, o tyle w przypadku Polski jest tak, że skoro nas tyle razy najechali, to znaczy, że nam się wszystko należy. To ma swoje korzenie jeszcze głęboko, głęboko w mesjanizmie, który był szeroko powszechny podczas zaborów.

Polska nie jest świętą krową hinduistyczną, że jej wszystko wolno. Cudze ganicie, swego nie znacie.
Użalacie się nad tym, jak to nas wzięli po zabory, jak to nas najechali ze 100 stron. Nie wiecie, że to z naszej winy! tak robiono. To sprzedajna szlachta polska szlachta, doprowadziła do ruiny. Chmielnicki powstał, bo sami wcześniej najechaliśmy Ukrainę. Rosja wzięła nas pod zabory w zemście za 1612 i po (który i tak dokumentnie zjebaliśmy) i ze zwykłych powodów polityczno-ekonomicznych. Tak jak Piłsudski z tych powodów w 1920 najeżdżał wolny Kijów, bo krzyczał, że to ziemie rdzennie polskie... Czyli dzisiaj Irlandia też jest rdzennie polska i należy ją zająć.

Jak to śpiewa zespół Leniwiec w swej piosence "Narodowość nieznana":
"Dzisiaj tutaj jest Polska,
lecz to nie jest polska ziemia,
każdy może tutaj mieszkać,
tyle mam do powiedzenia"

Może trochę zbytnio historią, ale rozmowa o rasizmie raczej wymaga :) Równość narodów i ras waćpaństwo. I to kieruję do każdego - niezależnie czy Polak czy Niemiec czy Indonezyjczyk

Forum Tawerny Gothic

Odp: Rasizm.
« Odpowiedź #42 dnia: 16 Październik 2008, 15:33:23 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything