Forum dyskusyjne > Dyskusje na każdy temat

Pierśćień Atlantów

(1/3) > >>

Thoro:

--- Cytuj ---Gdzie takowy pierścień można zdobyć?
--- Koniec cytatu ---

Na bazarku?  . Wato, również nabyć talizman fen szuji aby zwiększyć swoją ochronę. Do tego warto zakupić dzwoneczki z delfinkami i smierdzące kadzidełka, aby wzmocnić ochronę przed astralnymi bytami. Wszystko to do nabycia w popularnych slepach "wszystko za 4 złote"


Sugerowałbym mieć, dystans do niektórych informacji bądź traktorwać je z przymróżeniem oka...

Arkhan:

--- Cytat: Thoro ---Na bazarku?  . Wato, również nabyć talizman fen szuji aby zwiększyć swoją ochronę. Do tego warto zakupić dzwoneczki z delfinkami i smierdzące kadzidełka, aby wzmocnić ochronę przed astralnymi bytami. Wszystko to do nabycia w popularnych slepach "wszystko za 4 złote"
Sugerowałbym mieć, dystans do niektórych informacji bądź traktorwać je z przymróżeniem oka...

--- Koniec cytatu ---

             

A tak naprawdę, te wszystkie fen szuji, czy te wszystkie ćwiczenia yogi, i te inne talizmany i shity, to naprawdę po to tylko aby zdobyć marne grosze oraz paru naiwniaków...  Taka prawda...

XeroX:
zwykły pierscien atlantów kupiony na bazarku ma znikomą moc aby pierscień cię chronił musi być wykonany specjanie dla ciebie i mieć odpowiednie wymairy.

ale najlepszą obroną przed wszystkim jest własne nastawienie myśląc że jesteś w niebespieczeństwie przywołujesz je do siebie poprostu i na na odwrut

Thoro:

--- Cytuj ---zwykły pierscien atlantów kupiony na bazarku ma znikomą moc aby pierscień cię chronił musi być wykonany specjanie dla ciebie i mieć odpowiednie wymairy.
--- Koniec cytatu ---

Stwierdzono do tej pory jakie kolwiek działanie tego pierścienia? Wiem na ten temat mało. Głównie dla tego, że nie interesuję się zbytnio ezoteryką. Mógłbyś jakoś przybliżyć działanie i właściwości tego pierścienia, bo ja tu widze kolejną tandetną historyjkę.

XeroX:

--- Cytuj ---Stwierdzono do tej pory jakie kolwiek działanie tego pierścienia? Wiem na ten temat mało. Głównie dla tego, że nie interesuję się zbytnio ezoteryką. Mógłbyś jakoś przybliżyć działanie i właściwości tego pierścienia, bo ja tu widze kolejną tandetną historyjkę.
--- Koniec cytatu ---

Pierścień ma 3 podstawowe właściwosci
1 ma dobra własciwości izolujące co jest znakomitą obroną
2 Ci co nosili pierścienie mówią ze ma też właściwości leczące ale nie wiem na jakiej zasadzie to działa
3 nie pamiętam jak to się nazywało chodzi o to że nastawia człowieka na wyższe wibracje. ( co pozwala na odbieranie nielicznych przekazów z prrzyszłosci)




Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej