Autor Wątek: Pierśćień Atlantów  (Przeczytany 5882 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Thoro

  • Gość
Pierśćień Atlantów
« dnia: 15 Wrzesień 2006, 21:40:54 »
Cytuj
Gdzie takowy pierścień można zdobyć?

Na bazarku?  . Wato, również nabyć talizman fen szuji aby zwiększyć swoją ochronę. Do tego warto zakupić dzwoneczki z delfinkami i smierdzące kadzidełka, aby wzmocnić ochronę przed astralnymi bytami. Wszystko to do nabycia w popularnych slepach "wszystko za 4 złote"


Sugerowałbym mieć, dystans do niektórych informacji bądź traktorwać je z przymróżeniem oka...
« Ostatnia zmiana: 17 Wrzesień 2006, 18:23:23 wysłana przez Thoro »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Pierśćień Atlantów
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Wrzesień 2006, 21:47:02 »
Cytat: Thoro
Na bazarku?  . Wato, również nabyć talizman fen szuji aby zwiększyć swoją ochronę. Do tego warto zakupić dzwoneczki z delfinkami i smierdzące kadzidełka, aby wzmocnić ochronę przed astralnymi bytami. Wszystko to do nabycia w popularnych slepach "wszystko za 4 złote"
Sugerowałbym mieć, dystans do niektórych informacji bądź traktorwać je z przymróżeniem oka...

             

A tak naprawdę, te wszystkie fen szuji, czy te wszystkie ćwiczenia yogi, i te inne talizmany i shity, to naprawdę po to tylko aby zdobyć marne grosze oraz paru naiwniaków...  Taka prawda...

Forum Tawerny Gothic

Pierśćień Atlantów
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Wrzesień 2006, 21:47:02 »

Offline XeroX

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Pierśćień Atlantów
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Wrzesień 2006, 14:01:39 »
zwykły pierscien atlantów kupiony na bazarku ma znikomą moc aby pierscień cię chronił musi być wykonany specjanie dla ciebie i mieć odpowiednie wymairy.

ale najlepszą obroną przed wszystkim jest własne nastawienie myśląc że jesteś w niebespieczeństwie przywołujesz je do siebie poprostu i na na odwrut

Thoro

  • Gość
Pierśćień Atlantów
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Wrzesień 2006, 16:00:28 »
Cytuj
zwykły pierscien atlantów kupiony na bazarku ma znikomą moc aby pierscień cię chronił musi być wykonany specjanie dla ciebie i mieć odpowiednie wymairy.

Stwierdzono do tej pory jakie kolwiek działanie tego pierścienia? Wiem na ten temat mało. Głównie dla tego, że nie interesuję się zbytnio ezoteryką. Mógłbyś jakoś przybliżyć działanie i właściwości tego pierścienia, bo ja tu widze kolejną tandetną historyjkę.

Offline XeroX

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Pierśćień Atlantów
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Wrzesień 2006, 16:27:22 »
Cytuj
Stwierdzono do tej pory jakie kolwiek działanie tego pierścienia? Wiem na ten temat mało. Głównie dla tego, że nie interesuję się zbytnio ezoteryką. Mógłbyś jakoś przybliżyć działanie i właściwości tego pierścienia, bo ja tu widze kolejną tandetną historyjkę.

Pierścień ma 3 podstawowe właściwosci
1 ma dobra własciwości izolujące co jest znakomitą obroną
2 Ci co nosili pierścienie mówią ze ma też właściwości leczące ale nie wiem na jakiej zasadzie to działa
3 nie pamiętam jak to się nazywało chodzi o to że nastawia człowieka na wyższe wibracje. ( co pozwala na odbieranie nielicznych przekazów z prrzyszłosci)





Offline Itrogash

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 310
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Pierśćień Atlantów
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Wrzesień 2006, 16:43:39 »
Około roku 1860 francuski egiptolog, markiz d'Agrain, odnalazł w Dolinie Królów w Egipcie pierścień z niezwykłym symbolem, który w żaden sposób nie mieścił się w tradycji egipskiej. Pojawiły się domysły, że jest on tworem legendarnej cywilizacji atlantydzkiej, której reprezentanci po zatopieniu Atlantydy mieli dotrzeć do Egiptu. Dlatego zaczęto go nazywać pierścieniem Atlantów. Wkrótce zorientowano się, że ma on zadziwiające właściwości ochronne i uzdrawiające. Najciekawszym przykładem ochronnego oddziaływania pierścienia jest przypadek Howarda Cartera, słynnego odkrywcy grobowca Tutenchamona. Jak wiadomo, ludzie uczestniczący w otwarciu grobowca oraz w oględzinach mumii - a było ich kilkunastu - zaczęli po kolei umierać. Twierdzono, że przyczyną zgonów jest klątwa faraona. Jedynym człowiekiem, który uchronił się przed nią i umarł wiele lat później z przyczyn naturalnych, był właśnie Carter. Przypuszcza się, że przed ową klątwą - czymkolwiek ona była: złą energią, mikrobami itp. - uchronił go właśnie pierścień Atlantów, znaleziony przez niego podczas jednej z pierwszych ekspedycji archeologicznych, w których uczestniczył. Carter nigdy się z nim nie rozstawał. Odziedziczył go Andre de Belizal, wybitny radiesteta i genialny pionier badań nad falami form i on odkrył jego zadziwiające właściwości. De Balizal nie dotarł jednak do sedna jego tajemnicy, która zapewnia posiadaczowi pierścienia niewytłumaczalną nietykalność, chroniąc ja przed każdą niewidzialna agresją pochodzącą z zewnątrz. Szereg doświadczeń tylko upewnił Balizala, że siłą sprawczą są i w tym wypadku fale kształtu, fale emitowane przez pewne uprzywilejowane formy, które mogą stworzyć barierę ochronną nie do pokonania. Taka bariera może zatrzymać lub zneutralizować wszystkie oddziaływania zewnętrzne, mogące zakłócić atmosferę domu, mieszkania, firmy, czy równowagę (zdrowie, powodzenie, szczęście) przebywającej tam osoby.

To by było na tyle. Praktycznie naukowo udowodniono, że pierścień Atlantów posiada właściwości ochronne i niweluje szkodliwe promieniowanie wokół nosząceej go osoby.

Pozdro  .
« Ostatnia zmiana: 17 Wrzesień 2006, 16:44:01 wysłana przez Isgaroth »

Thoro

  • Gość
Pierśćień Atlantów
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Wrzesień 2006, 18:22:21 »
Wydzieliłem posty dotyczące owego pierścienia, z tematu o energiach PSI.

Cytuj
Najciekawszym przykładem ochronnego oddziaływania pierścienia jest przypadek Howarda Cartera, słynnego odkrywcy grobowca Tutenchamona. Jak wiadomo, ludzie uczestniczący w otwarciu grobowca oraz w oględzinach mumii - a było ich kilkunastu - zaczęli po kolei umierać. Twierdzono, że przyczyną zgonów jest klątwa faraona. Jedynym człowiekiem, który uchronił się przed nią i umarł wiele lat później z przyczyn naturalnych, był właśnie Carter. Przypuszcza się, że przed ową klątwą - czymkolwiek ona była: złą energią, mikrobami itp. - uchronił go właśnie pierścień Atlantów

Wyklucza to stwierdzenie XeRoXa:

Cytuj
aby pierscień cię chronił musi być wykonany specianie dla ciebie i mieć odpowiednie wymairy.

A jakoś nie chce mi się wierzyć, ze ów pierścień od dawna posiadał dedykacje dla tego odkrywcy.

Cytuj
Praktycznie naukowo udowodniono...

Naukowo? Ja tu nie widze, żadnych analiz tylko same domysły. Już sam fakt rzekomej klątwy brzmi absurdalnie i jest nie do zaakceptowania, przez środowisko uczonych. Byle opowiastka, jakich wiele która jest tylko streszczeniem całego incydentu nie jest żadnym dowodem, bo jak mówiłem brak tu żadnych argumentów, wypowiedzi naukowców a co ważne zero ekspertyz, faktów i badań.

Offline XeroX

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Pierśćień Atlantów
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Wrzesień 2006, 18:33:37 »
Cytuj
Wyklucza to stwierdzenie XeRoXa:

QUOTE
aby pierscień cię chronił musi być wykonany specianie dla ciebie i mieć odpowiednie wymairy.


A jakoś nie chce mi się wierzyć, ze ów pierścień od dawna posiadał dedykacje dla tego odkrywcy.

A ja nie powiedziłem ze wogle niema mocy tylko że ma znikomą każdy piescień atlanów ma takie własciwości
ale jeżeli jest zrobiony dla ciebie jego moc jest wyraźniejsza.

« Ostatnia zmiana: 17 Wrzesień 2006, 18:41:48 wysłana przez XeroX »

Offline MenThor

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 0
Pierśćień Atlantów
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Wrzesień 2006, 19:06:19 »
W Fenk szui ÂŻaba stojąca na garku złota i odwrócona tyłem do drzwi daje dużą kase. Nie wiem w praktyce, ale tak słyszalem. Warto to sprawdzić i napisać sobię na niej liczbę 28, która w fenk szui oznacza łatwy zysk. Tylko te znaki znam, już od dawna planue zakupić sobię żabkę, ale zawsze zapominam. Nie zaszkodzi przecież spróbować.  

Offline XeroX

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Pierśćień Atlantów
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Wrzesień 2006, 20:33:10 »
Cytuj
W Fenk szui ÂŻaba stojąca na garku złota i odwrócona tyłem do drzwi daje dużą kase. Nie wiem w praktyce, ale tak słyszalem. Warto to sprawdzić i napisać sobię na niej liczbę 28, która w fenk szui oznacza łatwy zysk. Tylko te znaki znam, już od dawna planue zakupić sobię żabkę, ale zawsze zapominam. Nie zaszkodzi przecież spróbować. twisted.gif

A to już inna para kaloszy Fenk Szui to sztuka własciwego rozstawieni przedmiotów tak aby zachować włąściwy przepływ energi w domu to nie moja brocha ja sie zajmuje RD i ewentualnie psioniką choć troche maczam palce w spirytzimie

Offline Itrogash

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 310
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Pierśćień Atlantów
« Odpowiedź #10 dnia: 18 Wrzesień 2006, 21:10:01 »
Cytuj
Cytuj
Praktycznie naukowo udowodniono...


Naukowo? Ja tu nie widze, żadnych analiz tylko same domysły. Już sam fakt rzekomej klątwy brzmi absurdalnie i jest nie do zaakceptowania, przez środowisko uczonych. Byle opowiastka, jakich wiele która jest tylko streszczeniem całego incydentu nie jest żadnym dowodem, bo jak mówiłem brak tu żadnych argumentów, wypowiedzi naukowców a co ważne zero ekspertyz, faktów i badań.

Już wielokrotnie badano pierścień Atlantów pod wieloma kątami nauki. I wnioski zawsze były jednakowe: pierścień ten wytwarza wokół noszącej go osoby aurę neutralizującą działanie wszelkiej negatywnej energii, wspomagającą biopole (czy aurę, ale biopole fajniej brzmi   ) noszącej go osoby oraz zabijającą wszelkie zarazki wokół użytkownika pierścienia. Chcesz dokładnych analiz, nazwisk badaczy i innych tego typu pierdół? Poszperaj se na necie a na pewno znajdziesz  . Mnie nie interesują tego typu informacje, więc nie będę tracił mojego cennego czasu na grzebanie się po makulaturze.

Cytuj
Cytuj
Najciekawszym przykładem ochronnego oddziaływania pierścienia jest przypadek Howarda Cartera, słynnego odkrywcy grobowca Tutenchamona. Jak wiadomo, ludzie uczestniczący w otwarciu grobowca oraz w oględzinach mumii - a było ich kilkunastu - zaczęli po kolei umierać. Twierdzono, że przyczyną zgonów jest klątwa faraona. Jedynym człowiekiem, który uchronił się przed nią i umarł wiele lat później z przyczyn naturalnych, był właśnie Carter. Przypuszcza się, że przed ową klątwą - czymkolwiek ona była: złą energią, mikrobami itp. - uchronił go właśnie pierścień Atlantów


Wyklucza to stwierdzenie XeRoXa:

Cytuj
aby pierscień cię chronił musi być wykonany specianie dla ciebie i mieć odpowiednie wymairy.


A jakoś nie chce mi się wierzyć, ze ów pierścień od dawna posiadał dedykacje dla tego odkrywcy.

Pierścień zawsze ma pewne właściwości, jednak są one minimalne i nie chronią całkowicie, a jedynie mininalnie. Jedynie pierścień przygotowany specjalnie dla osoby, która ma go nosić zapewni jej maksymalną ochronę przed negatywną energią itp.

Cytuj
W Fenk szui ÂŻaba stojąca na garku złota i odwrócona tyłem do drzwi daje dużą kase. Nie wiem w praktyce, ale tak słyszalem. Warto to sprawdzić i napisać sobię na niej liczbę 28, która w fenk szui oznacza łatwy zysk. Tylko te znaki znam, już od dawna planue zakupić sobię żabkę, ale zawsze zapominam. Nie zaszkodzi przecież spróbować.

Sam mam w domu kilka takich żab (jeśli chodzi o ścisłość, to po jednej na każdego członka rodziny) i powiem ci jedno: na brak pieniędzy nie narzekamy   . Według mnie to działa, nie wiem jak, ale faktem jest, że ostatnio dość często mam niespodziewane przypływy gotówki   . Powiem jeszcze tylko jedno: tradycyjna żaba chińska musi mieć trzy nogi.

Pozdrawiam  .

Forum Tawerny Gothic

Pierśćień Atlantów
« Odpowiedź #10 dnia: 18 Wrzesień 2006, 21:10:01 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything