Autor Wątek: VIII zadanie Diomedesa  (Przeczytany 1343 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

VIII zadanie Diomedesa
« dnia: 26 Czerwiec 2007, 21:03:05 »
Diomedes udał sie do siedziby wampirów. Po chwili zobaczył Metztli i od razu spytał
- Masz dla mnie jakieś zadanie?
- Oczywiście! Z naszej siedziby uciekł młody wampir, wraz z sobą zabrał bardzo cenną księgę, słyszałam, że chowa sie w lesie podobno w jakiejś chatce
- Zajmę się tym - odpowiedział wampir i ruszył do lasu. Po kilku krokach....

Wyposażenie, umiejętności itd.



Nazwa: Miecz zabójcy
Typ : Jednoręczna
Rodzaj : Miecz
Jakość wykonania: Profesjonalne
Poziom: II
Dodatkowo: Zatruty oręż, Błogosławiony oręż
Opis: Długie, jednoręczne ostrze wykorzystywane najczęściej w klanie ohsi. Nazywa się go także " Pomocnik Mordercy" gdyż trucizna, która w nim jest po chwili otumania przeciwnika ułatwiając wtedy zabicie go. Miecz często występuje na pustyni i wśród bandytów. jego długość waha się od 60-80 .



Pancerz:

Nazwa Tarczy: Złota Tarcza
Typ: Tarcza
Jakość Wykonania: Zaawansowane
Opis: Piękna złota tarcza. Na środku wyryte są inicjały G.G. Tarcza dobrze odparowujące ciosy i bardzo wytrzymała.


Inne:
2 wino
30 strzał
30 l krwi,

Umiejętności:
Skradanie,
Walka mieczami jednoręcznymi II,
Otwieranie zamków I,
Dwa ostrza II


Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
VIII zadanie Diomedesa
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Czerwiec 2007, 14:33:44 »
W oddali ujżał małą chatkę, ruszył w jej kierunku ale na drogę wyskoczyło sześć goblinów uzbrojonych w pałki, jeden z nich miał zardzewiały miecz - Ty dać pieniądze to ty przejść człeczyno - powiedział śmiejąc sie parszywie, reszta goblinów mu zawtórowała...

Forum Tawerny Gothic

VIII zadanie Diomedesa
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Czerwiec 2007, 14:33:44 »

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

VIII zadanie Diomedesa
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Czerwiec 2007, 14:39:52 »
Nie podskakuj głupi stworze! - Po czym Diomedes uciął głowę jednemu z nich - Ktoś chce jeszcze tego doświadczyć?- Usłyszawszy to 2 gobliny uciekły i pozostały tylko trzy, wampir zrobił piruet z jednym mieczem i zabił kolejnego potwora. Jeden z nich rzucił się na Diomedesa i walnął go pałką w nogę, łowca zdezorientowany przewrócił się i czekał na kolejny atak, sparował go z łatwością i uciął nogi jednemu z przeciwników, a więc został tylko jeden. Diomedes przeskoczył małego goblina i przeciął go na pół...

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
VIII zadanie Diomedesa
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Czerwiec 2007, 18:00:22 »
Diomedes podszedł do chatki, drzwi otworzył mu młody wampir - O witam Cię! Nie spodziewałem sie gości.. Ale wejdź, wejdź zapraszam Cie serdecznie - powiedział uśmiechając sie podejżanie - Może sie czegoś napijesz? Wino? Mam nawet krew i to ludzką... - powiedział podchodząc do stolika na kórym stały dwie karawki wypełnione czerwonym płynem - Pewnie przyszyła Cie Lady Metztli? Tak, to wsapaniała kobieta, ale nieco naiwna nie uważasz? Hm... a może i ty przyłączysz sie do mnie? No bo sam przyznaj... Ta cała organizacja nie trzyma sie kupy... Nie rozumiem jak wampiry mogą do niej należeć... No i kobieta dowódcą... A co ty uważasz przyjacielu? - powiedział nalewając sobie krwi do kieliszka

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

VIII zadanie Diomedesa
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Czerwiec 2007, 21:14:05 »
Uważam, że powinieneś oddać jej tą księgę, która leży na tej szafce. Oddasz mi ją? Czy mam sobie ja zabrać?
- Nie poddam się! - powiedział młody wampir po czym wyjął swoją bron i zadał cios, który Diomedes sparował i jednocześnie zaatakował niezwykle silnym cięciem. Złodziej upadł i stracił przytomność. ÂŁowca nagród zabrał księgę i ruszył do siedziby...

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
VIII zadanie Diomedesa
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Czerwiec 2007, 11:47:08 »
Diomedes wszedł do gabinetu Metztli, wampirzyca siedziała i bawiła sie z synkiem - O, jesteś już... Masz księgę? - zapytała - Tak, mam - powiedział Diomedes i położył księge na biurku - A co z wampirem? - zapytała - A...gadał głupoty... Ogłuszyłem go i zabrałem księge - powiedział - Acha, to pewnie teraz odejdzie...A trudno, nie będe tęsknić - powiedziała wampirzyca przytulając małego Vincenta....


Zadanie wykonane
Metztli
« Ostatnia zmiana: 28 Czerwiec 2007, 11:51:58 wysłana przez Metztli »

Forum Tawerny Gothic

VIII zadanie Diomedesa
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Czerwiec 2007, 11:47:08 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top