Autor Wątek: Nowy dodatek!  (Przeczytany 9496 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nemek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Nowy dodatek!
« dnia: 17 Wrzesień 2006, 14:51:18 »
Dziś na stronie gram.pl została umieszczona informacja o tym że panowie z PB zaczęli prace nad dodatkiem do nieistniejącego jeszcze gothica3. Cieszę się bardzo z tego faktu ale jak zbyt dobrze (czyt. szybko) im pujdzie to nikt nie zdąży ukończyć ogromnej podstawki! Co wy o tym sądzicie i jakich spodziewacie sie nowości w dodatku?

Offline NEFARAIN

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Nowy dodatek!
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Wrzesień 2006, 14:59:21 »
Scerze:

Pewnie będzie tyle słychu,widu a wyjdzie na to że dodatek będzie taki sam jak Noc Kruka do GII czyli:

Tylko nowe tereny,czary,potworki i nic więcej tego można się spodziewać no chyba że trochę zmądzeli to zrobią coś nowego  

Forum Tawerny Gothic

Nowy dodatek!
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Wrzesień 2006, 14:59:21 »

Offline Nemek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Nowy dodatek!
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Wrzesień 2006, 15:12:41 »
hmmm a co innego oprucz nowych questów, NPC i terenów itd. może być w dodatku??
Mnie by ucieszył powrót do Khorinis którego w g3 nie doświadczymy niestety  !

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Nowy dodatek!
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Wrzesień 2006, 16:38:02 »
To że ukarze się dodatek było wiadome już bardzo ale to bardzo dawno temu gdy PB ogłosiło iż w G3 nie ujrzymy wysp południowych na których to znajduje się 4 i za razem ostatnia świątynia Beliara. Zapewne dla urozmaicenia rozgrywki zostanie również dodane nasze dobre stare Khorinis... Wracając do tematu...G3 kończy się naszym zwycięstwem nad najprawdopodobniej "bossem" orków czy inną potężną istotą by zakończyć grę jak i fabułę potrzebny jest dodatek. Który za pewne będzie kontynuował wydarzenia z podstawowej wersji.

Offline NEFARAIN

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Nowy dodatek!
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Wrzesień 2006, 16:47:31 »
Nie no nie dodadzą tak ot poprostu wysp południowych do dodatku pewnie darzą jakiś kolejny wymyślony teren jak NP:Jarkendar z GII pamiętacie chyba tą piramidę z Khorinis z podstawki ?   może szykuje się kolejna zagadka  

Thoro

  • Gość
Nowy dodatek!
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Wrzesień 2006, 19:53:08 »
Cytuj
nieistniejącego jeszcze gothica3

Istniejącego . Zapewne miałeś na myśli premierę.

Cytuj
Nie no nie dodadzą tak ot poprostu wysp południowych do dodatku pewnie darzą jakiś kolejny wymyślony teren

W G3 mamy z gróbsza przedstawiony zarys całego terenu, z uwzględnieniem wysp(y). Jeśli chodzi o nowe tereny, to jedynym racjonalnym rozwiązaniem było by ulokowanie akcji na wyspach, bo przecież nie dorobią nowego kawałka wyspy pod tłumaczeniem "Beliar, załatwiał swe potrzeby fizjologiczne i tak powstał teren nowy".

Z kolei, dorabianie kolejnych wysp od tak o których ani słuchu też do mądrych działań nie należy. Tak więc w rolę, wchodzą jedynie wspomniane południowe wyspy. No chyba, że czeka nas coś w rodzaju Gothic 3 Stories.

A odnośnie samego rozplanowania dodatku – mam nadzieję, że to będzie coś więcej niż marna Noc Kruka której z pewnością dorównują fanowskie modyfikacje, np. Diccuric.

Btw, Gram.pl "ssie" - byliśmy szybsi o ponad dwie godziny...
« Ostatnia zmiana: 17 Wrzesień 2006, 19:58:12 wysłana przez Thoro »

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Nowy dodatek!
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Wrzesień 2006, 20:41:05 »
Bardzo się cieszę z tego powodu, lecz niech się tak nie napalają, niech pomyślą, spokojnie, bez nerwów. Tak jak z G3. Miał być "First quarter 2006" a jest October 2006. I BARDZO MNIE TO CIESZY. Przynajmniej gra jest dopracowana. Więc mogą tak samo zrobić z dodatkiem, byle byłby dobry.

Offline Laress

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
Nowy dodatek!
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Wrzesień 2006, 14:58:23 »
  Super już sie biorą za dodatek !!! Ale pewnie i tak bedziemy na niego czekac pol roku jak to bylo z noc kruka    !!! Ale skoro sie już biorą to niech zrobią to dobże ! bo noc kruka wyszedł im prawie idealnie !  

Co nowego w dodatku ?
dokladnie to co napisal Thran    :
Cytuj
Tylko nowe tereny,czary,potworki i nic więcej tego można się spodziewać no chyba że trochę zmądzeli to zrobią coś nowego

Offline momo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • gothiczeQ
Nowy dodatek!
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Wrzesień 2006, 09:24:33 »
Cytuj
Z kolei, dorabianie kolejnych wysp od tak o których ani słuchu też do mądrych działań nie należy. Tak więc w rolę, wchodzą jedynie wspomniane południowe wyspy. No chyba, że czeka nas coś w rodzaju Gothic 3 Stories.

Dlaczego nie? To mogło by być nawet ciekawe. Zaginiona wyspa o której nie wspominają żadne mapy czy zapiski, zamieszkana przez piratów albo jakieś oddzielne cywilizacje, starożytne artefakty ukryte w zasianych pułapkami świątyniach. Może to wcale nie jest taki zły pomysł.

Offline shergar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
Nowy dodatek!
« Odpowiedź #9 dnia: 26 Wrzesień 2006, 13:28:31 »
Ciekawie i może, ale niezbyt orginalnie ;P

Piszecie, że Nk to była bieda... Hmm nie uważam, szczególnie od strony "warsztatu" było tam kilka ciekawostek niemożliwych do zaimlementowania w modzie, np. pasy.

NK jak dla mnie jest integralną cześcią G2 bo przede wszystkim G2 staje się trudniejsze a także pełniejsze pod względem fabuły...

Dicca bym nie porównał bo Dicc to ogromny, ale pusty obszar ;P Szkoda, że tak mało uwagi twórcy poświęcili fabule. Mogli też dokończyć DIcca zamaist robić part 2 :D

Mi tam najbardzie w Gothicach brakuje nieliniowości fabuły, większej złozoności zadań i mniejszych ograncizeń (np. fizycznych ;)) silnika gry :D

Oby G3 był dobrze moddowalny bo themodders rozpoczęło już pewien projekt, w którym wezmą udział wszystkie najlepsze teamy i być może za jakiś czas (jak doczekamy się GMDKa do G3 i poslkich skryptów) powstanie nowa gra na bazie silnika G3 :D

Offline Garret

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 0
Nowy dodatek!
« Odpowiedź #10 dnia: 20 Październik 2006, 12:30:47 »
Według mnie PB za szybko rzuca się na nowe dodatki, nowe części itd. niech robią tego mniej, a dkładniej.
Tu nie chodzi o to żeby wydali 15 kiepskich części Gotica, tylko o ty by wydali 3-4, ale dobre. Co do zawartości dodatku do Gotica 3 myśle, że nie będzie naszego Khorinis/Jarkendaar/Dolinka ponieważ to miałoby ze 12 Gb, oczywiście zakładam że wrzuciliby na kontynecie jakiś dodatkowy teren, więcej stworów, broni itd. Według mnie będzie to ulepszenie graficzne, dodatkowe bronie, potwory, czary itd. oczywiście liczę też na spory kawałem dodatkowego terenu i chcociaż w małym stopniu zmienioną fabułę a nie tylko doklejony jej kawałek.

Z poważaniem
Garret

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Nowy dodatek!
« Odpowiedź #11 dnia: 20 Październik 2006, 15:19:57 »
No cóż, ja również cieszę się z faktu, iż niedługo(?) będziemy mogli cieszyć się dodatkiem, tak jak miało to miejsce z Gothic II i dodatkiem Noc Kruka. Z drugiej jednak strony, wydaje mi się, że zbyt szybko to wszystko następuje i jeszcze przed wydaniem Gothic III Piranha Bytes pracuje nad dodatkiem. Wydaje mi się, że powinni się nieco wstrzymać, zwłaszcza teraz, gdy szybka premiera "trójki" zaskoczyła chyba każdego. Powinni poczekać, aż G3 wyjdzie, zostanie ocenione i oddane w ręce graczy. Tak, jak miało to miejsce z Nocą Kruka, może i w Polsce ów dodatek wyszedł zbyt późno i długo się naczekaliśmy, jednak warto było i chyba dobrze się stało, że nie wyszedł wcześniej. Powtarzam - twórcy zbytnio się śpieszą.

Offline wErNi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Nowy dodatek!
« Odpowiedź #12 dnia: 20 Październik 2006, 16:01:35 »
Taa... moim zdaniem PB powinna się wziąść za mini dodatki tak jak jest w przypadku Obliviona. Mogli by co jakiś czas coś dawać np. mod, który dodaje konie, oraz wyposażenie, dla wierzchowca. To tak po za tym głównym dodatkiem ;)

Offline Dydu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 0
Nowy dodatek!
« Odpowiedź #13 dnia: 11 Styczeń 2007, 13:35:27 »
Miło ,że myślą o dodatku. Niech go lepiej zrobią dobrego chodzby to miało długo trwać. Nie tak jak NK brakowało w nim klimatu. Mam nadzieję że pojawią się wszystkie tereny które były, ale i stwożą coś nowego i orginalnego. Nawet jeśli jest to narazie pomysł. Tak jak dodatek niech trochę zaniży wymagania sprzętowe. Mam nadzieję, że nie bedzie w ten sposub, że bedą momęty kiedy będziemu placić za 5pkt siły 20 pkt które zdobywamy z doświadczenia. Zapewne też dodadzą nowy wątek jakijś postaci zła.PB powinna się postarać na prawdę na miarę swoich możliwości. Niech ta gra przygoda stanię się legendą dlagraczy.

Offline NPC

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Nowy dodatek!
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Styczeń 2007, 17:47:32 »
ja osobiście bardzo bym chciał aby w dodatku była możliwość powrotu do Khorinis :) Z jednej strony bardzo mi go brakuje w G3 i jakoś tęskno za tamtymi krainami, a po drugie zobaczyć Khorinis na silniku G3 :D

Offline Ziemuś

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
Nowy dodatek!
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Luty 2007, 10:17:35 »
Ja sie spodziewam nowych przeciwnikow, terenow, postaci, broni, zbroji, lukow itd. WIerze w to, ze ten dodatek moze sie udac  

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Nowy dodatek!
« Odpowiedź #16 dnia: 19 Luty 2007, 12:33:04 »
ÂŻeby dodatek nie okazał się prawdziwą klapą, twórcy powinni wprowadzić jakieś większe nowości, a niżeli nowy świat, bestie i tym podobne rzeczy. Myślę np. nad nowością jakiegoś sterowania czy zupełnie odmiennej fascynującej rzeczy jaka nie przyjdzie nam na myśl.
Sami wiecie, że Gothic III nie wyszedł specjalnie najlepiej. Było to wielkie rozczarowanie, dlatego dodatek powinien zrzucić na kolana każdego krytyka. Cieszy mnie to, iż twórcy biorą pod uwagę sugestie graczy (niemieckich?  ). Mogliśmy takie zdania usłyszeć na filmie załączonym do gry. W ostateczności gracze niemieccy mają nie inne gusta, dlatego zasugerowane zmiany twórcom nie powinny nas tak bardzo boleć. Pozostaje tylko odkładać grosz i czekać...

Mój 666. post!
« Ostatnia zmiana: 19 Luty 2007, 12:33:51 wysłana przez Sir_William »

Offline Ponurak

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1408
  • Reputacja: 1170
  • Płeć: Mężczyzna
  • Podaj sobie...
Nowy dodatek!
« Odpowiedź #17 dnia: 26 Luty 2007, 14:25:25 »
Cytuj
    ja osobiście bardzo bym chciał aby w dodatku była możliwość powrotu do Khorinis :) Z jednej strony bardzo mi go brakuje w G3 i jakoś tęskno za tamtymi krainami, a po drugie zobaczyć Khorinis na silniku G3 :D

Przecierz wszyscy wiemy, że Khorinis ZJARALI ORKOWIE. Pewno Hagen i cała reszta kisi się jeszcze w tym co pozostało po zamku. Widok spieprzającego przed orkiem HAGENA. BEZCENNE. Wszyscy mieszkańcy polegli pod toporem orków albo spłoneli żywcem we własnych hatach. Moim zdaniem dodatek powinien być o odnaleźieniu urriziela, znaleźieniu prastarej kuźni w nordmarze w której wykuto go, odnalezienie smoczego amuletu i połączenie dwóch artefatów. Dało by to nam smoczy urriziel. A pancerz to już łatwizna. Wyobraźcie sobie połyskujący na niebiesko pancerz paladyna. Od rudy oczywiście.


P.S. Czyli będzie trzeba wrócić do khorinis i przeprowadzić małe wykopaliska na terenie miasta orków.

Niekulturalny język. Upomnienie słowne. - [Boba Fett]
« Ostatnia zmiana: 26 Luty 2007, 14:27:53 wysłana przez Boba Fett »

Offline kolop

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: 0
Nowy dodatek!
« Odpowiedź #18 dnia: 03 Kwiecień 2007, 06:56:46 »
Myślę że dodatek może się udać o ile dodadzą wiele nowych broni oraz zbroi.Ale naprawde fajnie by było gdyby można było odwiedzić Khorinis oraz Górniczą doline, ale niestety tak na pewno nie będzie    ale jak nie dodadzą żadnego terenu to będzie kicha nad kich    

Offline Ekwador

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Nowy dodatek!
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Maj 2007, 12:51:15 »
Moim zdaniem nowym terenem beda nieznane krainy zza zachodnich gór mozliwe ze to tam jest również ojczyzna orków i dowiemy sie CO spowodowalo ich inwazje. Prawdopodobne tez jest pojawienie sie wysp południowych

Forum Tawerny Gothic

Nowy dodatek!
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Maj 2007, 12:51:15 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything