Autor Wątek: Czary w Gothic III  (Przeczytany 6775 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wishmaster

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Czary w Gothic III
« dnia: 25 Czerwiec 2007, 23:09:15 »
Ja jeszcze nie grałem w Gothica III (za słaby komputer). Mógłeby ktoś opisać wszystkie NOWE czary jakie pojawiają się w Gothicu (na srtonie nie ma opisów działania).
« Ostatnia zmiana: 25 Czerwiec 2007, 23:39:30 wysłana przez Trivet »

Offline Resio

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 56
  • Reputacja: 0
Czary w Gothic III
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Czerwiec 2007, 08:05:00 »
Nowe czary , właściwie to sporo ich w gothic 3. Sa też stare z poprzednich cześci np Kula ognia , przywołania potworków najrózniejszych.
Najważniejsze w magi w gothic 3 jest to ze dzieli sie na 3 kategorie:Beliara,Adanosa,Innosa.
Bieliara to najczęsciej "Brudna Magia" zawiera w sobie czary przywołania np:Szkieletu,Demona czy golema.
Reszta czarów to np:Błyskawica , Strach(wróg ucieka)
Adanosa to magia która podobnie jak poprzednia ma w swobie magie przywołąnia: Topielca
Zwykła to : uderzenie soplem , bąbel czasowy (Urzycie tego sprawia ze czas płynie wolniej)
Innosa to magia najbardziej ofensywna , wchodzą w jej skład : Kula ognia .  Jest również magia uzdrawiania :Leczenia ran i leczenie zatruć.

Ale najpotężniejsze zakłęcia są jak na końcu , gdy wybierasz jakiegoś z bogów .Wtedy Beliar daje Ci :Armieciemności (Bardzo duzo zombiaków naraz)
Innos : słowo dominacji (wrog za Ciebie bedzie ginął) Jeszcze czar od którego wróg od razu ginie po zadaniu mu jej , ale nie pamietam jak się nazywał.

Nie znam się właściwie na magi ale mam nadzieje ze troche Ci przybliżyłem ,  to co sie w grze dzieje  
« Ostatnia zmiana: 26 Czerwiec 2007, 08:10:27 wysłana przez Resio »

Forum Tawerny Gothic

Czary w Gothic III
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Czerwiec 2007, 08:05:00 »

Offline Wishmaster

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Czary w Gothic III
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Czerwiec 2007, 11:44:55 »
Zastanowia mnie działanie czaru "Noc w dzień". Czy nagła zmiana nocy w dzień wpływa jakoś na twoich wrogów, każdy NPC posiada także własny rytm dobowy (rano pracuje/siedzi/rozmawia) a w nocy śpi. Czy to zaklęcie wpływa też na ten rytm czy jest to tylko efekt wizualny?

Offline Resio

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 56
  • Reputacja: 0
Czary w Gothic III
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Lipiec 2007, 18:36:59 »
Gdy ten czar zostanie rzucowny stoisz nie mozesz postacia ruszyć , widzisz tylko jak księżyc w przyspieszonym tępie porusza i oczywiście zmienia go słońce . Postacie zaczynają żyć normalnie czyli wstąja z łózek i idą np to tawerny  

Offline Wishmaster

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Czary w Gothic III
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Sierpień 2007, 09:35:52 »
Chciałbym jeszcze wiedzieć jak działa zaklęcie "Podróż duszy" oraz "słowo innosa". Z jaką szybkością regeneruje się mana kiedy masz już regeneracje many?

Offline szczotex

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 116
  • Reputacja: 0
Czary w Gothic III
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Sierpień 2007, 09:57:24 »
Cóz podróż dzuszy polega na tym ze twoja "dusza" wychodzi z ciała i mozesz póść wszdzie bez obawy ataków ze strony nikogo ani niczego, jesteś niewidzialny i tyle. Ja użwam tego zaklęcia jak niewiem co jest przedemną i to w sumie tyle, a natomiast szybkość regeneracji many zależy od tego ile tej many posiadasz. To by bylo na tyle.

PZDR szczotex

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Czary w Gothic III
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Sierpień 2007, 13:49:28 »

Forum Tawerny Gothic

Czary w Gothic III
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Sierpień 2007, 13:49:28 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything