Autor Wątek: Armia orków pod Gothą  (Przeczytany 3298 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Resio

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 56
  • Reputacja: 0
Armia orków pod Gothą
« dnia: 25 Czerwiec 2007, 20:57:14 »
Elo! statni ograłem drogą buntowników , chciałem quest dla okary zaliczyc i oczyścic Gothe z zombiakow . Ruszyłem  z Gornem kiedy nagle cała armia z Faring biegła , nie wiem dlaczego oni  chcieli mnie zabic nigdy takiego czegoś nie widziałem   .Może za miasta wyzwolone przeze mnie , ciekawe to walczyc z gornem na całe miasto   .Czy wam też sie takie coś zdarzyło w grze ? Prosz o opinie i sugestie czym to może być spowodowane.
« Ostatnia zmiana: 25 Czerwiec 2007, 20:57:39 wysłana przez Resio »

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Armia orków pod Gothą
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Czerwiec 2007, 09:54:59 »
Witam

Ja wiem co ty zrobiłeś gdy zabijałeś orków przed Gothą to 2 lub 3 orków przyszło z Faring a ty ich porostu zabiłeś. Całe miasto leciało  bo zabiłeś orka z miasta. Tak samo jak być zabił go w mieście tylko on był za nim. To jest bug i na to nic nie poradzisz.

hura 200 postów napisałem

__________________________

Pozdrawiam wszystkich
« Ostatnia zmiana: 26 Czerwiec 2007, 09:56:27 wysłana przez Orc Szaman »

Forum Tawerny Gothic

Armia orków pod Gothą
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Czerwiec 2007, 09:54:59 »

Offline Garon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
Armia orków pod Gothą
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Lipiec 2007, 20:15:16 »
Ja zabiłem Basira (w Monterze) bo otrzymałem taki quest, całe miasto się na mnie rzuciło, ale uciekłem. Po pewnym czasie stoje w Geldern przy świątyni, a tu patrze biegnie 5 orków (świetnie to wyglądało) uciekłem za miasto, żeby reszta się na mnie nie rzuciła, i wybiłem ten oddział, za nim przybiegły następne 2.

Offline .:KERTH:.

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 478
  • Reputacja: -2
Armia orków pod Gothą
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Lipiec 2007, 17:51:32 »
mi jak grałem drogą buntowników,napewno się coś takiego nie zdarzyło  a jeśli tobie tak,to nie wiem co ci poradzić(może to jakiś bug?)mam jedno pytanie,czy zabiłeś jakiś orków pod gothą,lub w monterze?
jeśli tak,to może to zemsta orków  



pozdrowienia .:KERTH:.

Offline Garon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
Armia orków pod Gothą
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Lipiec 2007, 11:19:14 »
Musiał kogoś uderzyć albo zabić (np Aliego) dlatego go ścigali, ja zabiłem Basira to mnie pogonili.

Offline Leonidas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Armia orków pod Gothą
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Lipiec 2007, 11:36:08 »
:(:( Ja miałem ten sam problem ! U mnie gorn zaatakował orka i go zabił ! I od tego się zaczęło ! Zabijając orka rozpoczynasz rewolucję w Faring ! Wtedy przybiega do ciebie dwóch z faring i jeden ma teleport do faring . Nie radze się tam teleportować ! Bo wszyscy sie na ciebie rzucą !
A co do inncyh ! Jeśli masz questa zabić kogoś to najpierw musisz z nim pogadać !! Bo on wtedy ciebie pierwszy  zaatakuje !

Offline bezimieny

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Armia orków pod Gothą
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Lipiec 2007, 13:28:37 »
ja też tak miałem tylko że ja zabiłem tego kapitana gothy bo zabrakło mi kasy na uwolnienie gorna a kasy mi sie nie hcialo szukac potem wszyscy z gothy sie na mnie żucili ale zabilem ich z gornem a jak walczyłem z tym demonem to przybiegli najemnicy orków i orkowie zaczeli mnie gonić schowałem się do chaty ożywięca a demon zaczoł wszystkich wybijać zabił całe miasto potem gorn zadał ostatni cios i demon padł a jak później poszłem do faring to byli tam sami buntownicy

Offline bedzio

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Armia orków pod Gothą
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Lipiec 2007, 14:10:42 »
Tak ,miałem to samo czasami jak zaatakujesz orków w farmie pod Gothą ci z Faring ruszają na ciebie.Jeśli tego nie chcesz musisz wczytać wcześniejszą grę ,na mnie za drugim razem się nie rzucili.

Forum Tawerny Gothic

Armia orków pod Gothą
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Lipiec 2007, 14:10:42 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything