Autor Wątek: Oceń Poprzednika 3  (Przeczytany 41814 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Oceń Poprzednika 3
« dnia: 25 Czerwiec 2007, 18:59:07 »
Druga edycja dobiegał końca, więc czas na trzecią. Nie będzie to sztywne ocenianie jak wcześniej teraz dodam kilka nowych podpunktów na które trzeba odpowiedzieć xD

<<<Nick>>>

Nick:
Avatar:
Sygnatura:
User:
Dlaczego go lubię:
Dlaczego go nie lubię:
Co się nam kojarzy z userem?:
Obrazek przedstawiający zachowanie danego usera na forum:
Stosunek do innych userów na forum:
Gdzie go spotkałem po raz pierwszy i czym mi/mnie zaimponował/zniechęcił:

A więc do roboty ludziska i oceniać coraz to nowe rzesze userów.

Co do obrazka to proszę, by było one żartobliwe a nie odbierane na serio.
« Ostatnia zmiana: 25 Czerwiec 2007, 19:00:37 wysłana przez DODO »

Offline Maksous

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Czerwiec 2007, 19:30:50 »
DODO

Nick: Kojarzy mi się z ptaszkiem dodo. Jeśli jednak nie na jego podstawie stworzyłeś nicka to muszę ci pogratulować za wyobraźnię. :) 10/10

Avatar: czyżby jakaś postać z anime?? Hmmm ponieważ anime bardzo lubię (min. Hellsing, Devil may cry) to postawie bardzo wysoką ocenę. A ponieważ Avatar jest kolorowy i ciekawy to mogę 10 postawić z czystym sumieniem. 10/10

Sygnaturka: Widzimy człowieka (zapewne Ben Kaja) ubranego jak ninja. Poza tym jest status Xfire który ma wiele osób. No cóż pomysł miałeś jedynie z tym obrazkiem i strzałką a Xfire to chyba ściągnięte, no ale nie chce rzucać pochopnych wniosków. 8/10

Dlaczego go lubię: Pilnuje forum i karze swą żelazną ręką każdego spamera (a raczej swym żelaznym kursorem), poza tym jest sympatyczny

Dlaczego go nie lubię: Nie mam powodów.......

Co się nam kojarzy z userem: kojarzy mi się z osobą miłą i taką która ma dobre serce.

Obrazek przedstawiający zachowanie danego usera na forum: dodo

Stosunek do innych userów na forum: Stara się utrzymać porządek na forum i jeśli spotka jakiegoś spamera to jest dla niego bezlitosny.

Gdzie go spotkałem po raz pierwszy i czym mi/mnie zaimponował/zniechęcił: spotkałem go po moim powrocie na forum. Zaimponował mi wysokim poziomem wypowiedzi.

P.S Jestem pierwszy jejejeje.
« Ostatnia zmiana: 25 Czerwiec 2007, 21:28:17 wysłana przez Maksous »

Forum Tawerny Gothic

Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Czerwiec 2007, 19:30:50 »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Czerwiec 2007, 19:47:41 »
Nick: Maksous
Avatar: Avek z galerii przedstawiający Vincenta z FF7 nic ciekawego...
Sygnatura: Jakiś tekst chyba zabawny ale nie dla mnie no i obrazek chyba do tego opisu też mnie jakoś nie rusza.
User: Nasz stary user, który jest chyba rekordzistą warnów nie ma nikogo drugiego na forum takiego jak Maksous. Kiedyś porządnie offtopował ostatnio zachowuje się jak na usera przystało. Mógłby tylko dokładniej czytać posty innych userów.
Dlaczego go lubię: Poprawił się za którymś banem z kolei.
Dlaczego go nie lubię: Czasem przy jego wypowiedziach wazelina leje się litrami. Nie raczył zrozumieć kilku punktów w tym temacie.
Co się nam kojarzy z userem?: Kapeć - taki stary wymiętolony kapeć, którego publicznie nie nosimy bo wstyd ale po cichutku bardzo chętnie zakładamy.
Obrazek przedstawiający zachowanie danego usera na forum:
 
Gdzie go spotkałem po raz pierwszy i czym mi/mnie zaimponował/zniechęcił: W panelu wystawiania warnów. Porządnie zaszalał dosłownie zaśmiecając forum losowo wygenerowanymi zdaniami.
« Ostatnia zmiana: 25 Czerwiec 2007, 19:48:03 wysłana przez IsentoR »

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Czerwiec 2007, 20:40:04 »
Witam

Nick : IsentoR - bardzo oryginalny nick. Zmieniłeś Intor na IstentoR gratuluje pomysłu.

Avatar : avatar jest fajny, chyba przedstawia diabła  

Sygnatura : nie bardzo wiem co o tym napisać. Za razem wygląda głupio i fajnie  .

User
- dobry admin, dobrze wykonuje swoją prace, wykonuje chyba wiekszość prac (jeżeli uraziłem kogoś tym lub napisałem nie prawdę bardzo przepraszam) . Ma sporo postów chyba najwięcej ze wszystkich. 10\10
 
Dlaczego go lubię : daje przykład innym userom jak nie spamować  

Dlaczego go nie lubię: za nic go nie lubię              

Co się nam kojarzy z userem? : Władza - nie wiem czemu

Obrazek przedstawiający zachowanie danego usera na forum : http://www.pinakoteka.zascianek.pl/Matejko...Batory_krol.jpg

Stosunek do innych userów na forum :
neutralny hehe czasem dobry  

Gdzie go spotkałem po raz pierwszy i czym mi/mnie zaimponował/zniechęcił :
pierwszy raz go poznałem na GG......zaimponował mi swoją idealnością

Mam nadzieje że się nie obrazisz to tylko żarty.
__________________________________

Pozdrawiam wszystkich
« Ostatnia zmiana: 26 Czerwiec 2007, 19:10:01 wysłana przez Orc Szaman »

Offline Maksous

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Czerwiec 2007, 21:16:29 »
Orc shaman

Nick: potworek które kroiłem na 10 lvl w gothicu :p. A na poważnie - wogóle nie wymyśliłeś nicka, po prostu go ściągnąłeś, więc i ocena nie będzie wysoka. 5/10

Avatar: nie no za sam wygląd dał bym 5 lat więzienia XD. No przynajmniej avek nie jest ściągnięty z galerii (tak jak mój :p). 8/10

Sygnatura: Ork i człowiek z warcrafta. Jako że jestem wielkim fanem tej gry wystawię ci dychę. 10/10

User: Widzę u niego jednego warna, ale i tak usuniętego. Poza tym za każdym razem jak widzę jego posty dostaje sraczki i dlatego rzadko jestem na forum. No ale tak to do niego nic nie mam.

Dlaczego go lubię: lubię kroić orków

Dlaczego go nie lubię: bo orkowie nie mają nic wartościowego w ekwipunku.

Co się nam kojarzy z userem?: Kojarzy mi się z orkiem

Obrazek przedstawiający zachowanie danego usera na forum: ork szaman

Stosunek do innych userów na forum: wydaje się być miły, pomaga wielu graczom

Gdzie go spotkałem po raz pierwszy i czym mi/mnie zaimponował/zniechęcił : Spotkałem go w dziale pomocy. Zaimponował mi swoim entuzjazmem i chęcią pomocy innym użytkownikom.

Mam nadzieję ze się nie obrazisz. Ale ten temat wydaje mi się że jest założony aby się pośmiać i tyle.
« Ostatnia zmiana: 25 Czerwiec 2007, 21:31:24 wysłana przez Maksous »

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Czerwiec 2007, 21:37:17 »
Maksous  



Nick: Nie spotkałem się nigdzie z taką nazwą dla profilu, toteż mogę to oceniać jedynie jako własną inwencję. Nie jest on najgorszy, jednak jest coś co mnie w nim odpycha. 7

Avatar: Nie ma nic bardziej "bezczelnego" niż edytować grafiki z galerii. Nawiasem mówiąc nie będę tutaj szydził z ludzi, którzy w swoich avatarach upodobniają się do swoich idoli, gdyż jestem po prostu jednym z nich. Za samo zdjęcie, którego napis jest (w erze Photoshopa) beznadziejny stawiam: 6

Podpis: Jedyny aspekt, który wyróżnia się z Twojej sygnatury to grafika pana "Kanciaste Portki". Kiedy byłem mniejszy oglądałem go i pewnego rodzaju sympatia pozostała do dzisiaj. Za tekst, którego ludzie nie czytają nigdy i wspaniały obrazek daję dzisiaj Tobie: 8

Użytkownik: Był banowany, oznacza to, że przeskrobał w swoim życiu niejedno. Jednak da się to znieść gdyby nie temat, gdzie wszystkim dookoła spektakularnie ogłosił swój powrót. Od tamtej pory jestem zniesmaczony do tego człowieka.

Co mi się kojarzy z userem?: Bieda  

Dlaczego go lubię?: Jak to powiedział w Gothic 2 jeden z ÂŁowców Smoków "Nie jest to znajomość z której byłbym szczególnie dumny!" - i tak to pozostawię.

Dlaczego go nie lubię?: Spektakularny powrót? Może. Jego średnio dojrzała postawa użytkowania forum - na pewno.

Obrazek przedstawiający działalność danego usera:
[img]http://www.gamasutra.com/gdc2004/features/20040324/gollum_2.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]

Stosunek do innych: Pomocny, miły, chętny do udziału w innowacjach

Gdzie go spotkałem po raz pierwszy i czym mi/mnie zaimponował/zniechęcił:
Spotkałem go w Marancie i tam już jego pierwsze spamerskie posty rzucały mi się w oczy. Tym samym zniechęcił mnie do samego siebie.

Nie chciałem Cię urazić - Maksous...
« Ostatnia zmiana: 25 Czerwiec 2007, 21:40:18 wysłana przez Sir_William »

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Czerwiec 2007, 00:51:03 »
Sir_William

Nick
William Wallace dostał przedrostek "Sir" do imienia, kiedy nadano mu tytuł szlachecki. Możliwe, że to od tego znanego powstańca szkockiego pochodzi tenże nick. Możliwe, ze pochodzi on z gry "Twierdza", bo to te klimaty, a William to angielskie imię. Z tego, co wiem Will lubi "Twierdzę".

Avatar
Manga... (Czy tam cuś innego, nie znam się na rodzajach, ogólnie wywód japoński). Jak ja nie lubię komiksów, filmów, gier itp. itd. z mangą.... Długo tu nie bedę mówił, bo nie chcę bluzgać.

Sygnatura
Szczerze mówiąc, nie za bardzo ciekawa. Banner TG, potem informacja o zlocie, na końcu promocja własnej twórczości (bardzo dobrej zresztą xD). Nic ciekawego, a sygna jest nie zmieniana chyba odkąd tu jestem. Dałbyś coś ciekawego Will...

User
Rzadko bywa na forum, ale jak już nas zaszcyci swą obecnością, to napisze czasem coś mądrego. Ogólnie to jakichś nie mam do niego zastrzeżeń, prócz zaniedbywania Marantu (Trochę przez ciebie łucznicy upadli, ale nie mnie to oceniać). Nigdy nie widziałem u Willa posta krótszego niż 4 liniki, i to, wbrew obiegowej opini, uwazam za dobre.

Dlaczego go lubię
DODO mógłbyś już sobie darować tę i kolejną kategorię. Jak zwykle będą tu pisane bzdury itd... ale mniejsza z tym. Willa lubię pzrede wszystkim za jego spokój. Czasem potrafi też sypnąć żartem, a lubię ludzi z poczuciem humoru.

Dlaczego go nie lubię
Ukulele. (nie mam powodów, żeby go nie lubić)

Co się nam kojarzy z userem
Hmm... moze to dziwne skojarzenia, ale ostrze i jasnosć. :D Ostrze dlatego, ze kiedyś mi mówił, ze nazywają go blady, a to z koleji jest podobne do angielskiego słowa "Blade", oznaczającego "ostrze". Co do jasności, to nie mam pojęcia zcemu, po prostu mi się kojarzy ;]

Obrazek przedstawiający zachowanie danego usera na forum
[img]http://images26.fotosik.pl/8/79360fa6118b4246.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]
Taki głupi ;P (obrazek oczywiście :D)

Stosunek do innych userów na forum
Stos, szubienica, stos, szubienica, sto.. <joke> Miły i komunikatywny (jakie słowo lol)

Gdzie go spotkałem po raz pierwszy i czym mi/mnie zaimponował/zniechęcił
Gdzie go spotkałem...? Hmmm... Oczywiście na  forum.  Przy okazji mojego wstępowania do Marantu. Wstąpiłem do łuczników i nieuchronnym sie stało, że nabyłem w końcu jego nomier gg. Zeby mi jakoś zaimponowac to nie, ale nie zniechęcił mnie, bo nie wyjechał, jaką ja jestem "komunistyczną szują". Miły gość ;]

Ufff... Za następnym arzem będzie kategoria:
Podaj swoje całe archiwum Gadu Gadu z rozmów z tym userem :D
« Ostatnia zmiana: 26 Czerwiec 2007, 00:52:58 wysłana przez Kozłow »

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Czerwiec 2007, 09:56:10 »
Kozłow

Nick- User ma typowo komunistyczne poglądy dlatego tez i nick musi być związany z mateczkę rosją. Sławnych Kozłowów(od nazwiska) było wielu i nie mam pojęcia na czym się wzorowałeś. Nick sam w sobie nawet mi się podoba. Na dzień dzisiejszy dostajesz za niego 8/10.

Avatar- Wizerunek Lenina na czarnym tle. Fajne połączenie koloru białego i czarnego. Jednak to persony Lenina jestem uprzedzony i dlatego Avek z jego wizerunkiem nie podobama mi się tak bardzo jak np. wizerunek Osamy  . 7/10

Sygnatrura- A jakże. Tutaj po raz kolejny komunistyczny akcencik w postacie Lenina. Równiez nie za bardzo mi sie podoba. Ale tak czy inaczej to miałeś juz lepsze sygny z Lenienm. Radzę zmianę. Ocena 5/10.

User- Kozłow niemalże wzorowy user. Jest to inteligętny człowiek . Aktywny, piszący mądre posty i nie spamujący. Umie sie wypowiedzieć oraz potrafi bronić swojego zdania.

Dlaczego go lubię: Kozłow to fajny gość. Rozmawiamy często na gg i nawet fajnie nam to wychodzi(co nie koziołku?) Do tego bawi sie razem ze mną w Marant za co ma duży plus.

Dlaczego go nie lubię: Gdy w Marancie rozdawał pieniądze to mi nigdy nie dał  .

Co się nam kojarzy z userem: A co tu sie może kojażyć. Oczywiście syn Stalina i Lenina w jednym, który wyzwoli świat od demokratycznego śmiecia. Kiedyś miałem jeszcze inne skojażenia ale, gdy Kozłow powiedział mi co robi w szkole ku chwale komuny to teraz jestem nastawiony tylko na jeden tok myślenia o nim.

Obrazek przedstawiający zachowanie danego usera na forum:

[img]http://img530.imageshack.us/img530/411/imageskh5.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]

Stosunek do innych userów na forum: Miły, łatwo nawiązujący kontakty. Chętnie pomaga gdy go ktoś o pomoc prosi.

Gdzie go spotkałem po raz pierwszy i czym mi/mnie zaimponował/zniechęcił

Oczywiście po raz pierwszy spotkałem go na forum(tak jak wszystki inne osoby). Od razu żuciły mi się w oczy jego komunistyczne poglądy. Do tego gdy dołączył do Marantu szybko zyskał uznanie i szacunek wsród innych graczy. Czym mi zaimponował. Czym mnie zniechęcił? No cóz. Tu parkotałbym dalej o tym komuniźmie ale juz mi sie to znudziło. Tak więc nie napiszę, że niczym mnie nie zniechęcił.
« Ostatnia zmiana: 26 Czerwiec 2007, 10:03:53 wysłana przez Kapitan Greg »

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Czerwiec 2007, 12:06:28 »
Kapitan Greg

Nick
Wzięty oczywiście z G2:Noc Kruka. Był to sławetny pirat, który nami pomiata. Szczerze to nick nie jest oryginalny mogłeś się wysilić. Gregów ci u nas dostatek na forum i to, ze napiszesz jeszcze "Kapitan" nie zmienia faktu żeś jest w gronie nieoryginalnych Gregów.

Avatar
Przypomina mi to jakiegoś gracza rugby. Zawsze mi się tak ten avatar kojarzy. W sumie to zły nie jest, ale nieciekawy dla mnie. Przynajmniej nie jest to manga....

Sygnatura
Promotor Samotnych łowców. Przenosi do ich punkty rekrutacyjnego. O ile pamiętam, Greg zawsze miał promocję łowców w swoich sygnach. Możesz w sumie mieć, nikt ci nie broni, ale dałbyś coś od siebie (chyba, ze BF ci każe mieć taką ;]). O samym wyglądzie sygny mogę powiedzieć jedynie to, ze poprzednia była fajniejsza.

User
Dobry userek, nie miał w życiu warna. Takie dobre dziecię Maurycego. Dużo postów, większość mądrych. Najwięcej udziela się na Marancie. Nie wiem, czy to ci chwalić, czy cię za to besztać... Chwali ci się to, bo widać twe zaangażowanie w zabawę, a beszta ci się to, bo nie samym Marantem to forum żyje ;]

Następne dwie katergorie pan Maurycy (IsentoR) kazał pisać w poniższej formie.

Za co go Lubię  
Często sobie gadamy na gg. ÂŚmieszny człowiek (w pozytywnym tego słowa znaczeniu :P).

Za co go nie lubię?
Wysyła mi powalone buźki na gg. Greg, naprawdę mam tego dosyć... I męcvzy mnie cięgle o kasę na marancie, a ma jej ponad 1000

Co nam sie kojarzy z userem
ÂŁowcy. Jest jednym z głównych członków. A tak pozatym to z takim gościem, co dla fazy dotyka rozgrzanej kuchenki.

Obrazek przedstawiający zachowanie danego usera na forum
[img]http://images26.fotosik.pl/8/f1ed61d280c81073.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]

Stosunek do innych userów na forum
Fajny gość, komunikatywny (alez mi się to spodobało), nowych userów nie obrzuca, ale stara sie im pomóc, załatwi pewne sprawy.

Gdzie go spotkałem po raz pierwszy i czym mi/mnie zaimponował/zniechęcił
Na forum. Przy okazji kupywania trucizny. Potem nomier gg. Nie zniechęcił mnie, ani nie zaimponował. Nie wiem co tu napisać ;]


Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #9 dnia: 26 Czerwiec 2007, 12:28:35 »
Kozłow

Nick: Mam wrażenie, że jest on rosyjskim nazwiskiem xD Z pewnością wybija się z tłumu bezimiennych na tym forum a za to muszę pogratulować. Na tym forum spotkałem się z nim po raz pierwszy.
Avatar: Ach obrazek Stalina. Być może jesteś za powrotem starych dobrych czasów xD Sama głowa nie jest zbytnim urozmaiceniem avka xD Mógłbyś zmienić avatar, gdyż nie przypadł mi on do gustu.
Sygnatura: I znowu Stalin, który mi się nie podoba, do tego tekścik na zielono który w stylu LIGHT nie za bardzo widać. Cóż mogę powiedzieć sygna nie podoba m się i mam tylko nadzieję, że niedługo ją zmienisz.
User: Za Kozłowa, Z Kołowem, W Kozłowie. Motto twojej partii komunistycznej. User który ma własne zdanie i nie da sobie go zabrać. Szanuję Cię za twą upartość w dążeniu do celu. Mam nadzieję, że nigdy nie zmienisz zachowania.
Dlaczego go lubię: Za jego upartość na forum oraz grzeczne zachowanie ^^
Dlaczego go nie lubię: Bo ma Stalina w sygnie.
Co się nam kojarzy z userem?: Nikt nie będzie mi miał za złe jeśli powiem, że kojarzy mi się z ruskiem.
Obrazek przedstawiający zachowanie danego usera na forum:
RUSEK
Stosunek do innych userów na forum: Przyjazny, komunikatywny, szanujący zdanie innych oraz piszący bez błędów  
Gdzie go spotkałem po raz pierwszy i czym mi/mnie zaimponował/zniechęcił: Po raz pierwszy spotkałem go na tym forum. Zaimponował mi swym zachowaniem oraz upartością w temacie o komunizmie.

Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Czerwiec 2007, 13:03:27 »
DODO

Nick: Nick pochodzi od pradawnego, prehistorycznego, etc...ptaka, jednak ty wybrałeś podobno ten nick gdyż nawiązuje on do twojego imienia i zdrobnienia którym posługiwała się twoja młodsza siostra...xD...Co z tego jak mi i tak kojarzy się ze słynną..xD...piosenkarką Dodą...Jednak nie mam do niego zastrzeżeń i już się przyzwyczaiłem.

Avatar: Manga...ogólnie nic do niej nie mam i prawdę mówiąc dobrze się komponuje na ramach forum. Minimalnie tuningowany przez ciebie, chociaż tego nie widać do końca...xD, ale też już się przyzwyczaiłem i ładnie wygląda na skinie light..więc jest Ok...

Sygna: Nie dziwiąc się wyczaiłem w niej mangę...xD. Prawdę mówiąc stara dobra, nie zmieniana od tysiąclecia sygna, bardziej mi się podobała z Bloodryne...jednak ta nie jest najgorsza, ale jak zwykle w twoim wypadku źle uszeregowana...jak dla mnie rzecz jasna..xD...

User: Stary...eee..a raczej najmłodszy moderator naszej ekipy, jednak staż na stanowisku owym jest o wiele starszy od pozostałych z teamu...Bardzo, ale to bardzo aktywny i pilny, sponsor wielu konkursów...Można by powiedzieć dusza Tawerny...byłbym zapomniał, wspaniały Mistrz Ortografii...oj za dobry ten mistrz..xD

Dlaczego go lubię: Stary kumpel, razem robiliśmy screeny do encyklopedii, w której on był moim przełożonym...xD, chociaż się opuściłem, nie zbeształ mnie...xD. Podziwiam go za jego wytrwałość i zapał do pracy i starania się o jak największą jakość naszego forum...

Dlaczego nie lubię: Nie pamiętam....

Co mi się z nim kojarzy: Manga, Zapał, Babka od Polskiego..xD, ÂŻul (Zdjęcie..xD)
Obrazek: [img]http://www.dexigner.com/images/content/news/3391.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]

Stosunek do innych: Wyrafinowany dawca warnów...xD..<joke>...Potrafi wpłynąć na danego usera spamera  tak aby się nawrócił, ma chłopak charyzmę...xD

Gdzie go spotkałem po raz pierwszy i czym mi/mnie zaimponował/zniechęcił: Pierwsza moja styczność z nim to Obrazki do Encyklopedii, tam się razem zaznajomiliśmy i zbliżyliśmy do siebie..xD/ Zaimponował mi swoją wytrwałością i zapałem/ Niczym mnie nie zniechęcił, mi np. nie przeszkadzało wytłuszczanie literówek...xD...Ogólnie fajny Hardcore z tym był...a " Hardcorowe Wyzwania to Moje Motto ÂŻyciowe "

Bye....See you Later
MeGorT

P.S A spróbuje mnie kto wyprzedzić, powieszę na szubienicy śmiałka....xDD
« Ostatnia zmiana: 26 Czerwiec 2007, 14:06:39 wysłana przez DODO »

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #11 dnia: 27 Czerwiec 2007, 19:27:00 »
Na początku chciałbym kilka słów do|DODO (:D:D)
Drogi nasz modzie... W mojej sygnie i avku to nie Stalin. To Włodzimierz Lenin.


MeGorT

Nick
Popularnie skracany na trzy wyróżnione litery, czyli MGT. Chyba gdzieś, kiedyś, coś tlumaczył, że coś te litery zanczą, ale ja nie pamietam co. Zawsze mi się ten nick kojarzył ze skałą. Człowiek twardy jak skała. Meg tak nie jest ;]

Avatar
Pamietam jego poprzedni avek. Ten jest o wiele, wiele lepszy. Bandyta, a nizej podpis Megort. Megort, ty złodzieju!! (  )

Sygnatura
Opanowana przez promocję Klanu Ohsi, w którym MGT niestety już nie jest (podobnie jak i ja). Pierwsza, najwieskza sygna, to momowe dzieło. Pierwszy promotor, jaki powstał w klanie. Druga sygnatura niezbyt mi się podoba. Nie można rozróżnić, co tam pisze. Trezci userbar, bodajże autorstwa pana Canisa. Ten jest spoko.

User
No ostatnio się trochę opuścił. Ale to chyba przez to, że był bodajże w Anglii. Najwięcej udzielał się na Marancie, bo był tam jednym z MG. Ale i na działach pozamarantowych potrafił palnąć coś mądrego ;] Robi niestety dużo błędów ortograficznych. Ogólnie zastrzeżeń do usera nie mam.

Dlaczego go lubię
Spoko się z nim gada na gadu - gadu. Kiedy jeszcze był w klanie, to szanowałem i lubiłem go za to, że trzymał klan w kupie. Tak poza tym, to miły gośc ;]

Dlaczego nie lubię
Nie ma takiego powodu.

Co mi się z nim kojarzy
Inkwizycja (;P), ambitność, cholernie duże plany na przyszłosć.

Obrazek
[img]http://images29.fotosik.pl/10/57b78bf7a5a0939c.gif\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]

Stosunek do innych
Miły, przyjacielski, pomaga nowym odnaleźć się w Marancie, bierze pod rozwagę wszystkie pomysły. (a raczej brał ;()

Gdzie go spotkałem po raz pierwszy i czym mi/mnie zaimponował/zniechęcił
Spotkalem do przy okazji wstępywania do bandytów. Zaimponował mi tym, ze bardzo starał się rozwijać Gildię nad którą miał władzę i trzymał wszystko w kupie. Zaimponował mi również innowacyjnością.
--------------------------------------------------------------------
600 POST!!!!!!!


Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #12 dnia: 27 Czerwiec 2007, 20:20:56 »
Kozłow  

Nick
Ogólnie nigdy z takim nickiem się nie spotkałem, jednak nadal wydaje się tak... prosty, nieoryginalny? Jednak nie zmniejszy to znacznie oceny, ponieważ rzadko można dobrać nick, który pasuje do posiadacza. W tym natomiast przypadku panocek trafił idealnie. Jego fascynacja Rosją i Komunizmem może nie jest zbyt dobra według niektórych, ale dzięki temu właśnie wydaje się, że pasuje on do swojego nicku. Dlatego pod tym względem chylę czoła...

Avatar
Lenin, jeden z bohaterów w historii komunizmu. Bez żadnych bajerów avek, taki prosty i ogólnie bez niczego!   Lenin nie jest ładny z tego profilu! :P Najgorsza kategoria u Ciebie. :P

Sygnatura
Jedna grafika, może nie jest zbyt genialna, ale za to wymowna. Po pierwsze - znowu Lenin, ale tym razem ładniej wygląda. :P Nie mam żadnego "ale" do grafiki, ale jednak to nie mój gust. :P

User
Ma dużo postów, ale czy to się aż tak bardzo liczy? Liczy się treść postów no i w tym względzie Koziołek znowu wychodzi na plus. Jego posty są długie, sensowne, poprawnie językowo, ogólnie do nich żadnego ale. Kozłow jest miłym i zabawnym człowiekiem. Zawsze wydawało mi się, że to jakiś fanatyk na wzór Lenina czy Stalina jest, a tutaj proszę, taka niespodzianka na plus. :P  Na gygy rozmawia się z nim przyjemnie i bardzo rzadko się kłócimy. Ogólnie rzecz biorąc spoko koleś, który może coś osiągnąć na TG jeśli będzie się starał i go administracja polubi. :P

Dlaczego go lubię
Jest napisane powyżej, ale wymienię: Miły, zabawny koleś, z którym można pogadać na luzie. Jest ambitny i zawsze broni swojego zdania. Jego posty są bez zarzutu i pisze poprawną polszczyzną - starczy? :]

Dlaczego nie lubię
Nie ma takiego numeru...

Co mi się z nim kojarzy
Komunizm, Lenin, Stalin, ZSRR. :P

Obrazek
Lenin promujący komunizm :P

Stosunek do innych
Miły, zabawny, pomocny,  głośno mówi co sądzi o innych.

Gdzie go spotkałem po raz pierwszy i czym mi/mnie zaimponował/zniechęcił
Spotkałem go pierwszy raz na TG, przyciągnęło moją uwagę temat o komunizmie i jego posty i to jego wielbienie tego systemu mnie trochę zniechęciło. Zaimponował mi... stylem pisania ^^

Pozdrawiam.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #13 dnia: 27 Czerwiec 2007, 20:49:07 »
Crisis


Nick: Nie jestem pewien, ale pochodzi od gry, o tym samym tytule... cóż, szczerze powiedziawszy podoba mi się, ale bardziej lubię takie bez "i" a z "h" przed spółgłoskami ;]. Ale i ten nie jest zły. Podoba mi się, że można skrócić do Cris... xD W Marancie dobrze służy ;p 7/10

Avatar: Cholernie mi się kojarzy ze Stalkerem. Gra podobno fajna, ale takie aż tak mnie bardzo nie kręcą. Już wolałbym żebyś jakiegoś zioma z C&C dał ;] Ale duży plus, za to, ze nie widziałem, ani jednej zmiany avka ;] Zawsze kiedy go zobaczę, to od razu wiem, ze to kumpel Crisis xD. -8/10



Sygna: Szczerze powiedziawszy nie chce mi się zaglądać do tematu, żeby patrzeć co za obrazki ma pan Crisis xD. ale dobra
1. Sygna Samotnego Łowcy! BDB + !! Widać że Ana wykonał kawał dobrej roboty. Bardzo ładnie wygląda i pasuje do profesji na Marancie ;] 9/10

2. Fuuj. To nie pasuje do Ciebie. Bardzo mi IsentoRę nie podoba. Zapewne to jakis mag rzucający czar. Oólni nie podoba mi się wykonanie... ale chyba masz go od pcozątku, za co plus. Mimo tego: 3+/10

3. Userbarek... taki jakiś dziwny <brak oceny>


User: Młodszy braciszek na Marancie. Samotny Łowca, Wampir, Członek WK... kiedyś prowadzący kuźnię... ale najbardziej go lubię za osobowość. To extra ziom. CZęsto gadamy na gg, nigdy się nie kłócimy. Po prostu lux man xD Jest zabawny na gg, bo na Marancie nie za bardzo.  Często ma świra ( :D:D:D), ale ma też smutną przeszłość, za co mu współczuje... naprawdę dobry koleś

Za co go lubię: za to że mój braciszek na Marancie, za to że gadamy na gg i za to ż ejest fajnym ziomem

Za co go nie lubię: Spie***ć z Tą opcją!! xD

Co mi się z nim kojarzy: Zbrodnia z miłości. Człowiek, który sobie na coś zasłużył wykonując jakąś ciężką pracę i czekając

Obrazek:

[img]http://www.gram.pl/upl/artykul/20061214234838.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]

 (choć ten obrazek bardziej ze mną sie kojarzy)


Stosunek do innych: Przyjazny... choć niekiedy...       Umie (;/) poznać głębokość swej winy



Gdzie go spotkałem:

Oczywiscie na TG... a dokładniej na Marancie...
« Ostatnia zmiana: 27 Czerwiec 2007, 21:03:43 wysłana przez Lord Sado »

Offline Trivet

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 1
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #14 dnia: 27 Czerwiec 2007, 21:29:29 »
Lord Sado

Nick:
<khem, khem>...no wybacz, ale kojarzyć to się może tylko z jednym. Nie wiem co myślałeś wpisując ten nick w trakcie rejestracji na TG, ale musiało to być, albo chwilowe zamroczenie, albo głęboka fascynacja różnymi wątpliwymi rozkoszami. Przynajmniej tego "Lorda" dodałeś, bo inaczej by była niezła heca. No, a tak na serio...no co by nie mówić śmiesznie ci wyszło.  

Avatar:
Nic innego jak kostucha na tle zachodzącego słońca plus złote literki składające się na jego nick. Prawdę mówiąc nic szczególnego i zwykle gdy widzę go na forum nie przykuwa jakoś za bardzo mojej uwagi. Ot taki poprawnie zrobiony średniak.

Sygnatura:
No i widzimy przejaw chrześcijańskiej miłości do papieża Polaka, niech mu ziemia lekką będzie...Poza tym całkiem ładnie zrobiona sygnaturka przedstawiająca Altaira z Assassin's Creed. Swoją drogą bardzo wielu userów ostatnio używa tej postaci...

User:
Zdarzyło mi się zamienić z nim kilka słów. Pomimo młodego wieku(1 września 1960? Nie sądze...  ) potrafił odnaleźć się w brutalnej rzeczywistości forumowego społeczeństwa. Poza tym naprawdę dużo postuje co oczywiście wpływa na zawartość forum, gdyż jego posty zwykle mają w sobie to coś, że warto poczytać. Z tego co się orientuje jest aktywnym graczem w Marancie. Do trolla mu daleko.

Za co go lubię:
Za to, że pomimo tak młodego wieku czuć w nim potencjał, zażartość i charakter. Poza tym jest sympatykiem japońskiej sztuki rysowania za co ogromny plus.

Za co go nie lubię:
Hmm...pewnie za nick, choć z drugiej strony miałem okazje się trochę pośmiać, więc i to za plus można uznać.  

Co mi się z nim kojarzy:
Niezachwiana ambicja i uparte dążenie do celu

Obrazek:
[img]http://www.cineol.net/dirusers/~vadin/Calico_sado.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]
No wybacz, ale po prostu nie mogłem się powstrzymać

Stosunek do innych:
Z tego co zdarzyłem zauważyć jest raczej spokojnym opanowanym userem, który poza drobnymi słownymi zaczepkami nikomu złego nie robi.

Gdzie go spotkałem:

Nigdzie indziej jak na gothicowej tawernie. A tak dokładnie to gdy pierwszy raz zagadał do mnie poprzez komunikator, bo wcześniej jakoś jego obecność na forum dziwnym trafem omijała moją świadomość.
« Ostatnia zmiana: 27 Czerwiec 2007, 21:36:15 wysłana przez Trivet »

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #15 dnia: 27 Czerwiec 2007, 21:36:47 »
Trivet

Nick
Nie wiem szczerze mówiąc skąd jego Nick się wziął, więc nie mogę powiedzieć czy oryginalny czy nie. Jednak kojarzy mi się ze Strażnikiem Teksasu, tam był taki człowiek czarny – Trrivet. :D Do jego Nicku przyzwyczaiłem się już w dużym stopniu, więc mi się podoba. :D Pasuje do niego, ten Nick wydaje się tajemniczy, zmyślny, mądry, filozoficzny – jak Tiret ^^

Awatar
Fajny, ta postać, nie wiem z czego jest, ale jest fajna. :P Ogólnie avek mi się podoba, ten napis GTO, ale Trv też wymiata. Nie jest to jakiś niewiadomo jaki grafik, ale mi tam się podoba. :]

Sygnatura
Osobiście nie będę oceniał tego wszystkiego bo prędzej bym się chyba zesrał. XD Ogólnie rzecz biorąc nie podoba mi się, za dużo tego. Nie można połączyć tego w jeden zmieniający się? :P

User
No na jego temat mógłbym dużo pisać, ponieważ poznaliśmy się dość dawno temu już na Gothic Net, ale pominę tamten okres i ocenie Ciebie jako usera na TG. Został wybrany na moda, w którym startowało sporo osób. To chyba znaczy jakim jest userem jeśli wybrany został na moderatora. Jego posty są wprost genialne i bardzo mądre. Cenię go również za jego styl pisania – nigdy mu nie dorównam :P. Jednak cenię go przede wszystkim jako osobę/człowieka. Mimo tego, że w przeszłości straciliśmy kontakt przez pewną sytuację i się poróżniliśmy to on jednak wybaczył mi to i mamy aktualnie dobry kontakt.

Za co go lubię
1. Styl pisania i Post Nuke
2. Charrrakterek – miły, umie bronić swego zdania, bardzo mądry,
3. Umie wybaczyć
4. Uwielbiam czytać jego posty ^^
To są najważniejsze, ale powiem też od razu, że normalnie za wszystko, jest wyluzowanym człowiekiem, co lubię. :] Oczywiście za nasze rozmowy też go lubię, czasem się pośmiejemy, czasem pogadamy na poważnie, że aż bucha mądrością. :P

Za co go nie lubię
Nigdy nie miałem i nie sądzę, żebym miał powody do tego.

Co mi się z nim kojarzy
Eee…, filozof? Profesor? Robin Hood? :P No I oczywiście kojarzy mi się z nim człowiek bardzo mądry, normalnie członek Mensy. Zawsze kojarzy mi się z człowiekiem wykształconym, tego się trzymajmy. Oczywiście również kojarzy mi się z nim ta, jakby to powiedzieć… no kurde nie wiem… ambicja? Przywiązanie? Lojalność w stosunku do kumpli?

Obrazek
Filozof - zawsze mi się kojarzył z takim filozofem, pisarzem. Człowiekiem pracującym nad czymś wielkim.

Stosunek do innych
Miły, sympatyczny, koleżeński, tolerancyjny, pomocny, przyjazny oraz ogólnie dobry ^^

Gdzie go spotkałem
Pierwszy raz spotkałem go na Gothic Net jak się tam zarejestrował. Od razu mi wpadł w oko ten człek. Zawsze mi się podobał jego styl bycia. Zawsze należał do mojej czołówki najlepszych kumpli w necie i tak pozostanie raczej na długo....
« Ostatnia zmiana: 27 Czerwiec 2007, 21:40:23 wysłana przez Crisis »

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #16 dnia: 28 Czerwiec 2007, 00:10:14 »
Crisis

Nick
Oczywiście ten zacny nick kojarzy mi się ze słowem "kryzys". Taka jakby "zmiałczona" (ale żem słowo wymyślił ;p) forma. Nick jak ulał pasuje do avka, bo "Crisis" to także kojarzy mi się z jakimś modelem robota. Nie widziałem, żeby user rozpętywał jakiś kryzys gdziekolwiek, toteż do samej osoby nie pasuje ;]

Avatar
Przypomina mi jakiegoś robota, jak już wcześniej wspomniałem, ale trochę też podchodzi mi pod żołnierza, rodem z "Battlefield 2142", a te klimaty mi nie pasują. Później napis "Crisis - obrońca strony". Jak mniemam tą stroną jest http://gothic.gram.pl, ale nie wiem przed czym lub kim masz ją bronić... (chociaż ostatnio by się przydało trochę liny zużyć....). Tak czy inaczej, avek wbija się w pamięć, ale nie jest szczegolnie zachwycający...  

Sygnatura
Promocja (ostatnio popularna wśród marantczyków) Samotnych ÂŁowców, zresztą jak juz mówiłem w poprzedniej edycji niezbyt malownicza... Niżej znowu "obrońca strony" z dosyć fajnym według mnie obrazkiem. A ten userbar na końcu to nie mam zielonego pojęcia, co przedstawia i co to klan, z jakiej gry czy czegoś ci Polish Pro Snipers...

User
Kolejne bezwarnowe (warny na serio, nie maniana pewnego moda), dobre dziecie Maurycego. Nigdy nie zgrzeszył. W sumie to może i dobrze być takim pobożnym, nienarażonym na inkwizycję Maurycego. Dobra starczy tego gadania o dobrych dzieciach TG. User jest dobry. Posty pisze średnie (pod względem długości). Jak już coś powie, to nie mle ozorem na próżno, tylko stara się wyczerpująco i dobrz pzredstawić swoje racje na dany temacik. Udziela się najbardziej na Marancie i jest tamy dosyć wpływowym graczem. Ogólnie można go zaliczyć go "inteligentniejszych i bardziej rozwiniętych słowotwórczo użytkowników naszej kochanej TG.

Za co go lubię
- Innowacyjny :P Komunikatywny (jak chyba każdy, wnioskując z powyższych postów ;p)
- Miły gość ;]
- Czasami sypnie żartem ;]

Za co go nie lubię
Właśnie dowiedziałem się, że jest niewierzący... Nie jest to powód, abym cie nie lubił, lub nienawidził, ale niezbyt mi się to podoba... (bez urazy Crisis)

Co mi się z nim kojarzy
Czlowiek z wadą żuchwy (ciągle się uśmiecha) - wywnioskowane po ilości tych buziek -   w rozmowach na GG.

Obrazek
 

Gdzie go spotkałem
Na tymże forum (nowość....). Poznałem go przy okazji organizowania wyprawy na Marancie, s której zresztą nie doszło. Nie zaimponował mi, ani mnie nie zniechęcił. Jest fajny gościu po porstu i co tu dużo pisać... Mam nadzieję, że nasze stosunki będą dalej dobre.


Offline Marcivo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #17 dnia: 29 Czerwiec 2007, 13:09:46 »
Nick: Ciekawy, kojarzy mi się z Sovietami.   Ogólnie nick dość oryginalny, pochodzący od jakiegoś rosyjskiego nazwiska. 8+/10

Avatar: Przedstawia najprawdopodobniej jakąś (rosyjską) szychę, wielkiego gangstera z lat 80' lub jakiegoś 'mafioso'. :P Przynajmniej tak mi się kojarzy. Trzyma klimat - 8/10

Sygnatura: I znowu nawiązanie do ZSRR. Zaczynam chyba odczuwać Sovietomanię u pana Kozłowa.   ÂŻart, oczywiście. Jeśli chodzi o sygnaturkę to nie jest źle, ładnie wkomponowany znaczek czerwonych, render też nienajgorszy. Odejmę trochę ze względu na dość słabo widoczny napis (mógłby być zrobiony innym kolorem). 7/10

User: Nie znam go wcale (może kiedyś będzie okazja poznać ;)) ale czytając jego długie i wartościowe posty musiałem postawić na biurku herbatkę.   9/10

Za co go lubię: Za chęć do życia i miłość do ojczyzny (chociaż to ostatnie może trochę na wyrost - wystarczy popatrzeć na profil   ). Za to, że przydaje się forum, jest aktywny, a co najważniejsze - nie spamuje.

Za co go nie lubię: Za to, że jeszcze go nie znam  

Co mi się z nim kojarzy: Mafia (gra), Freedom Fighters, Puttin, sierp i młot i porządny obywatel.

Stosunek do innych: Jak już mówiłem zbytnio go nie znam, ale wątpię by obrażał innych użytkowników.

Gdzie go spotkałem: Tawerna.  

Offline Dark Prince

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: -2
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #18 dnia: 29 Czerwiec 2007, 21:56:09 »
Nick: Nik nie kojazy mi się z niczym, jest dość oryginalny i poddany najnowszym tredom.
Avatar: Jakaś dziewczyna na niebieskim tle. Dobrze, że chociaż ładna jest. Brak wodotrysków i innych najnowocześniejszych bajerów sprawia, że jest średni.
Sygnatura: Przedstawia ulubiony klub. Nie jest to najładniejsza sygnaturka jaką skalało moje oko, jest dosyć 'wieśniacka'
User: Nieznam go, Nie będę pisał 'mam nadzieje, że sie poznamy' etc. gdyż wcale się zapoznawać nie chce.
Dlaczego go lubię: -------
Dlaczego go nie lubię: ------
Co się nam kojarzy z userem?: Czarna dziura, gdyż nikt nie wie jaka jest. Tak samo jest z każdym nowym userem
Obrazek przedstawiający zachowanie danego usera na forum:
[img]http://img413.imageshack.us/img413/7481/rufusrb9.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]
Shot at 2007-06-29
Stosunek do innych userów na forum: Nie znam.
Gdzie go spotkałem po raz pierwszy i czym mi/mnie zaimponował/zniechęcił: Pierwszy raz z nim się spotkałem w tym temacie. Nie mam nic do powiedzenia na jego temat.
« Ostatnia zmiana: 29 Czerwiec 2007, 22:01:36 wysłana przez Dark Prince »

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #19 dnia: 01 Lipiec 2007, 21:07:36 »
Dark Prince

Nick
"Mroczny Książę" w wolnym tłumaczeniu. Kiedyś coś tam słyszałem, że mroczny książę wystepuje w "Prince of Persia". Chociaż na tym forum jest to nick oryginalny, to mrocznych różnych innych rzeczy (mroxczny assasyn, mroczny lol, mroczny świetlik...) ci u nas dostatek..

Avatar
Jakaś gwiazda. Zaawsze, kiedy widziałem ten avatar, to przychodził mi na myśl szatan. Jakoś tak kojarzy mi się z gwiazdą z Pentagramu.

Sygnatura
Link obrazkowy do jego (prawdopodobnie) bloga. Nic specjalnego. Dopiero potem bardzo fajny obrazek promujący grę "Wiedźmin", na którą wszyscy oczekują i prawdopodobnie okaże się hitem. Sam obrazek jest fajny i klimatyczny. Widać wilka z klingi Geralta.  Nie wiem czy obrazek ejst autorstwa pana Dark Prince'a, ale jeśli tak, to pogratulować zdolności.

User
Rzadko bywa na naszym forum i trudno poznać jakim jest userem. Można o nim powiedzieć na pewno, że za bardzo aktywny to on nie jest... Ale jak już się uaktywni, to całkiem mądrze pisze. Ma jednego warna. 20% to jednak nie jest jakaś ogromna zbrodnia.  

Dlaczego go lubię
Bo jest Dark Prince....

Dlaczego go nie lubię
------------ ---------- ----------- ----------

Co się nam kojarzy z userem?
Szatan, zło, "Prince of Persia"

Obrazek przedstawiający zachowanie danego usera na forum
[img]http://images26.fotosik.pl/13/b7957be35bac06da.png\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]

Stosunek do innych
Nie wiem....

Gdzie go spotkałem
Ti Dżi.


Forum Tawerny Gothic

Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #19 dnia: 01 Lipiec 2007, 21:07:36 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top